Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuzeSOT S8

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Uživatelský avatar
bk2601
Androiďák!
Příspěvky: 407
Registrován: pon 19. zář 2011 16:18:51
Typ mobilu / ROM: Note9
Rom: Stock

SOT S8

Příspěvek od bk2601 »

Ahoj, není to tak úplně o vydrží baterky, jako spíš o tom kolik hodin máte SOT (zapnutý display) když dáváte telefon do nabíječky s 15%...

Viděl sem na xda lidi co běžně měli 8h+.

Já se dostanu někam na 4 - 4:30.
U S7 Edge jsem měl podobné hodnoty po roce používání.
Uživatelský avatar
Deathman
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 21. říj 2010 21:39:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Bydliště: Praha

Re: SOT S8

Příspěvek od Deathman »

Vubec bych to neresil,strasne zalezi na tom jak ho pouzivas..klidne se dostanu taky na 7-8hod. pokud ho nepustim z ruky a pojedu treba jen net pres wifi.Ale staci zahrat nejakou hru,par videi apod. a si klidne na polovine..ja to mam treba dnes takhle..
Screenshot_20181031-233404_Settings.jpg
Screenshot_20181031-233404_Settings.jpg (336.97 KiB) Zobrazeno 3282 x
Uživatelský avatar
Michailcz
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: pát 17. říj 2014 16:07:25
Typ mobilu / ROM: S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Re: SOT S8

Příspěvek od Michailcz »

Takhle, na 7+ hodin se dostanu taky, když povypínám většinu funkcí a pustím si na nízký jas nějaké video, které udrží displej po celou dobu vzhůru. Ale užitečné je to opravdu jen k machrování se screenem v internetových diskusích. Když telefon reálně během dne používám, a využívám jeho funkce, kvůli kterým jsem si ho ostatně pořídil, tak se dostanu v průměru tak na 3,5 - 4h sot. Všechny S8 jsouo víceméně stejné, a vydrží stejně, jediný rozdíl tak je ve způsobu používání, kdyby ho ti honiči minut používali stejně jako já, dostanou stejný sot :)
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: SOT S8

Příspěvek od -Pavel- »

Já bych to neřešil. Je to zcela individuální a nelze porovnávat baterii s ostatními. Nejsou dva co mají stejně nastavený telefon a mají zcela stejné podmínky při používání telefonu. Až vycucneš baterii, tak jen a prostě musíš nabíjet. Já mám bezdrátové nabíječky a výdrž neřeším vůbec. Mám pořád plno.

Používej S8 naplno. Koupit si telefon a vše škrtit, pro hodinu navíc je blbost.
Uživatelský avatar
bk2601
Androiďák!
Příspěvky: 407
Registrován: pon 19. zář 2011 16:18:51
Typ mobilu / ROM: Note9
Rom: Stock

Re: SOT S8

Příspěvek od bk2601 »

Používám, asi jak říkáš.
Také mám bezdrátové podložky doma i v praci, ale nabijim až mám málo..
Jen mě to zarazilo, jak se k takovým hodnotam dostali když já telefon používám normálně a dostanu se na 4 hod.
Takže leda tak ze proste mají telefon omezený.
superja
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: sob 03. srp 2013 9:11:33
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Re: SOT S8

Příspěvek od superja »

Co bych dal za 4h, já jsem se ještě nedostal přes 2 a půl. Moc ty telefony šetříte ;) :D .
HTC Desire Z -> Lenovo P780 -> THL 5000 -> LG G3 32GB ->Honor 8 -> Galaxy S8
sirThomas
Androiďák!
Příspěvky: 378
Registrován: úte 01. bře 2016 10:38:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: SOT S8

Příspěvek od sirThomas »

Koukám že většina co si koupila S8 tak honí SOT :-) Nevím co řešíte, ale tady je vidět že ten mobil spíš nepoužíváte a když tak povrchně :-) Já se s mým telefon dostávám na maximálně SOT 2 hodiny denně, proč? Protože ho používám nejenom na koukání videí se zapnutým "ultra" spořičem
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + Amazfit TRex Pro
Uživatelský avatar
bk2601
Androiďák!
Příspěvky: 407
Registrován: pon 19. zář 2011 16:18:51
Typ mobilu / ROM: Note9
Rom: Stock

Re: SOT S8

Příspěvek od bk2601 »

Tak to pak máte asi něco špatně. Včera jsem se ve vlaku nudil a hrál hodinu a půl v kuse Shadowgun a hrála mi ještě hudba do sluchátek z přehrávače (Ultra nastavení, 60 FPS, systém rozlišení WQHD) a sebralo mi to asi 40% baterky....I tak jsem měl večer SOT přes 4 hodiny... Tak by mě zajímalo, jaká je ještě náročnější činnost než hraní jedné z nejnáročnějších 3D co v GP jsou... Navíc na pozadí data a hudba...
Uživatelský avatar
kralovicek
Droid
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 03. dub 2013 11:17:19
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!
Bydliště: maticka zeme

Re: SOT S8

Příspěvek od kralovicek »

Nas houpes, tzn ti vydrží 4-5h pařit tuhle náročnou gamesku a další věci na pozadí...?
Proč pak jsi založil toto vlakno?
Při normálním používání ti musí zmáčknout sot +8 8-)
Uživatelský avatar
bk2601
Androiďák!
Příspěvky: 407
Registrován: pon 19. zář 2011 16:18:51
Typ mobilu / ROM: Note9
Rom: Stock

Re: SOT S8

Příspěvek od bk2601 »

Běžně se dostanu na 4:30 +-.

Včera jsem hodinu a půl hrál a stejně se dostal ke 4 hodinám.

Jsou ale lidi co se při běžném použití dostanou na 8. Tam se fakt nedostanu, max 5.
Nezalozil jsem tento topic protože bych měl problém, jen mě zajímá jak jsou na tom ostatní, když sem videl že je reálné dostat se na 8 hod.
Uživatelský avatar
kralovicek
Droid
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 03. dub 2013 11:17:19
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!
Bydliště: maticka zeme

Re: SOT S8

Příspěvek od kralovicek »

pak je informace o kapacite baterie v % chybna a nemohlo ti to sezrat jen 40%....
Ja S8 nemam, mam axon7 kdy se na XDA take dostanou na 9h, muj strop 4.5h(bezne 2-3h = porad na kabelu) a to jsem nesmel "pracovat" volat, sms. Druhy redmi note 5 kdy na xda kolem 12h a jsem na 5-6h bezneho pouziti.
SOT je fajn, pro realne pouziti ve finale nic nerikajici udaj.
sirThomas
Androiďák!
Příspěvky: 378
Registrován: úte 01. bře 2016 10:38:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: SOT S8

Příspěvek od sirThomas »

bk2601 píše: stř 07. lis 2018 17:50:31 Tak to pak máte asi něco špatně. Včera jsem se ve vlaku nudil a hrál hodinu a půl v kuse Shadowgun a hrála mi ještě hudba do sluchátek z přehrávače (Ultra nastavení, 60 FPS, systém rozlišení WQHD) a sebralo mi to asi 40% baterky....I tak jsem měl večer SOT přes 4 hodiny... Tak by mě zajímalo, jaká je ještě náročnější činnost než hraní jedné z nejnáročnějších 3D co v GP jsou... Navíc na pozadí data a hudba...
Tak to určitě. Leda že jsi hrál pouze mise pro jednoho hráče a ty jsou nuda. Naposledy když jsem se to snažil hrát tak na S8+ na WQHD (na FULL) ani omylem. Stačilo zajít do Gold Arény a to byla pěkná slide šou když to tam začalo lítat. A navíc -40 za cca 35 minut.
Telefon používám dost. Neustále mi na něj choděj emaily z několika účtů. Mám připojené hodinky, neustále Spotify + BT repráky, sem tam Hotspot. + miliarda dalších aplikací z kterých taky hoděj upozornění Trello atd. Prostě pracovní nástroj
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + Amazfit TRex Pro
Uživatelský avatar
bk2601
Androiďák!
Příspěvky: 407
Registrován: pon 19. zář 2011 16:18:51
Typ mobilu / ROM: Note9
Rom: Stock

Re: SOT S8

Příspěvek od bk2601 »

Hraju jen sólo, to máš pravdu. Asi proto takový úbytek baterky. Sólo jede na velmi vysoké v pohodě, ale arénu hraju na střední, cokoliv lepšího je při velke bitce nehratelne :-D by mě zajímalo na čem to ostatní hrají, když moc vykonejsich chipsetu už není.

K mobilu mám taky neustále připojeny Fénix 5, ale tolik věcí jako ty s tím fakt nedělám...
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: SOT S8

Příspěvek od -Pavel- »

Tohle téma je soutěž ? :)

Ladit telefon pro delší SOT je trochu úsměvné. Dobírat se proč má někdo o 30 minut lepší SOT, je také úsměvné. Používej telefon tak jak potřebuješ, na ničem nešetři a nekoukej na hodnoty jiných, protože budou vždy jiné. :)
Uživatelský avatar
netineti
Robot
Příspěvky: 978
Registrován: čtv 08. dub 2010 11:48:26

Re: SOT S8

Příspěvek od netineti »

táto téma je anti reklama na zalogovany predražený mobil s úplne smiešnym ŠOT..nikdy v živote Samsung..
sirThomas
Androiďák!
Příspěvky: 378
Registrován: úte 01. bře 2016 10:38:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: SOT S8

Příspěvek od sirThomas »

Tak určitě. Každý používá mobil jinak... A zalagovany? Kdes na to přišel? To se mi naposledy stávalo u S3....
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + Amazfit TRex Pro
Uživatelský avatar
Gaston99
Droid
Příspěvky: 2858
Registrován: pát 28. bře 2014 22:59:33
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S23 Ultra
Tablet: SAMSUNG Galaxy Tab S7+

Re: SOT S8

Příspěvek od Gaston99 »

Njn, třeba byla S3 tím posledním Samsungem, který držel v ruce... Určitě existují rychlejší telefony (Sony, Pixel nebo OnePlus) o tom žádná, nicméně od S7 už o nějakém lagování IMHO nemůže být řeč. Systém není tak rychlý jak u konkurence, ale že by se nějak setkal a padaly aplikace, to určitě ne. Ono taky záleží, co všechno a odkud si do něj lidi "narvou"...
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S8 - Obecná diskuze“