Ostatní telefony LGLG G7 výdrž?

Moderátoři: TheRiseAgainst, TheRiseAgainst

Odpovědět
Davedroid
Stálý androiďák
Příspěvky: 201
Registrován: pát 01. črc 2011 17:04:54
Typ mobilu / ROM: iPh 8Plus 256GB

LG G7 výdrž?

Příspěvek od Davedroid »

Máte už někdo G7? Vypadá úžasně. Prosím, můžete se podělit jakou máte výdrž baterky? Přeci jen se proti V30 zmenšila o 300 a IPS by mělo žrát trochu víc.
Dejte pls vědět. Díky
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Mirda86 »

No ten novej display ma oznaceni MLCD+ a krom vyssiho jasu je i mene energeticky narocnej.
Bude ho nejspis pouzivat i Apple v nekterych modelech takze se tomu i da verit.

https://applenovinky.cz/2018/05/apple-b ... firmou-lg/

Kazdopadne ta G7 nevypada nejak tenka... nechapu ze se tam nevlezla vetsi baterka.
Davedroid
Stálý androiďák
Příspěvky: 201
Registrován: pát 01. črc 2011 17:04:54
Typ mobilu / ROM: iPh 8Plus 256GB

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Davedroid »

No myslim, že tam ti Korejci ubrali baterku, aby tam měli místo na rezonující záda, která přidávají na zvuku hlasitost a v prostoru. Což bych tedy fakt oželel a přivítal radši větší baterku.
Bizi
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: stř 04. úno 2015 16:27:17
Typ mobilu / ROM: LG G7 ThinQ Moroccan blue
Mobil 2 / ROM: LG G6 Platinum

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Bizi »

G7 mám, při běžném provozu mi večer zbývá 20 - 30%, všechno mám zapnuté, jas automat. Když to srovnám s G6, kterou ještě taky mám, tak G7 má trochu lepší výdrž.
Igoreso
Androiďák!
Příspěvky: 697
Registrován: ned 02. kvě 2010 17:46:09
Typ mobilu / ROM: LG G7
Kontaktovat uživatele:

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Igoreso »

Přecházel jsem z LG V10 a mužu říct že G7 vydrží o 20-30% déle.
Celej den v pohodě i při náročném používání.
Rozhodně bych se toho nebál.
Davedroid
Stálý androiďák
Příspěvky: 201
Registrován: pát 01. črc 2011 17:04:54
Typ mobilu / ROM: iPh 8Plus 256GB

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Davedroid »

A fotky dobrý? Jak je na tom vs S9? Myslím z reálné zkušenosti, review na YT jsem viděl:-)
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od steglik »

Kolik lidi to vůbec vlastní?Taky nad tím přemýšlím.Mám ted S9 ale zkusil bych ještě o fous větší displej.
Zaráží mě,jak moc padá ta cena.Lg originál shop nejprve 16999 pak týden 16499 a od dneška již 15499.A neofiko již od 14000.Tímhle tempem nevím kdy to mám koupit.Abych to zítra nezval a za týden opět litr dole.
Se ten telefon vůbec neprodává.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
Marekmay
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: úte 15. črc 2014 6:40:06
Typ mobilu / ROM: S24U
Mobil 2 / ROM: S9+

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Marekmay »

Výdrž zatím nevypadá špatně, jen se telefon nabíjí, i při deklarovaném rychlém nabíjení, přes 2 hodiny, ač při používání. Po poslední aktualizaci telefon natáčí 4K/60 sn., denní snímky dobré, při horším osvětlení je znát trochu kresba a nevýrazné detaily. S8+ vytváří nepatrně lepší snímky. Uvidí se po další aktualizaci.

Ukázka screenů s výdrží:
https://1drv.ms/f/s!AvUYUdtidbqCsTqte6_zL7Eyw_P7
Ganimed
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 26. srp 2018 14:46:21
Typ mobilu / ROM: LG G7+

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Ganimed »

Výdrž zatím dobrá, s rychlým nabíjením nesouhlasím, nabíjí to rychle, s bezdrátovou nabíječkou mám nabito za 3 hodiny, s tou originalni za 1,5 hodiny
Uživatelský avatar
steglik
Moderátor
Příspěvky: 1353
Registrován: pát 02. bře 2012 3:21:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ULTRA
Mobil 2 / ROM: SE K700i
Tablet: Apple iPad mini 2
Rom: 11

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od steglik »

Je nás troufale málo,co ten telefon vlastníme.Při tom za ty prachy.Já jsem ho koupil u zelenýho mužíka ve slevě za 13500.To jde na ty parametry.Jediné blbé je zoufalé aktualizace.Máme zabezpečení červenec a to je teprve první aktualizace od vydání.
Není důležité, co v životě děláte. Ale je důležité, že to děláte, protože...nikdo jiný to neudělá.
Ganimed
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 26. srp 2018 14:46:21
Typ mobilu / ROM: LG G7+

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Ganimed »

Tak myslím že LG na aktualizace telefonů moc nebylo, ale ten telefon se mi libi, chybu jsem na něm zatim nenašel, před tím jsem měl Sony a aktualizace byly o hodně lepší ale tak nemužu mit všechno.
klerik7
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: sob 13. úno 2016 21:22:41

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od klerik7 »

Tiež plánujem kúpiť tento mob. chcel som ísť do v30 ale asi pôjdem do g7.. Len nechápem že ho má tak málo ľudí, parametre ma dobre a tiež aj rozmerovo vyhovuje.. A cena je v dnešnej dobe takisto zaujímavá..
Huawei P30
speedway
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 13. říj 2013 19:38:21
Typ mobilu / ROM: Lenovo S750

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od speedway »

Dobrý den, prosím o ověření, zda G7 umí chytat i navigační systém Galileo. Dostupné informace jsou velmi nejisté.
Děkuji.
stankobn406
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: sob 08. úno 2014 9:30:36
Typ mobilu / ROM: LG G7 ThinQ

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od stankobn406 »

ja som na G7 presiel z V10 (RIP - po 2 rokoch a 9 mesiacoch na nej uplne odisla doska) a zatial max spokojnost. s vydrzou baterky som totalne spokojny, urcite lepsie ako V10.
chcel som V40 ale kedze V10 odisla skor nez sa zacala V40 u nas predavat, tak som nemal inu moznost len kupit G7.
>>> LG G7 ThinQ 64GB New Aurora Black, stock 8.0.0 (V10q-EUR-XX), G710EM, no root, 200GB microSD <<<
Allpro
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 11. lis 2018 10:21:22
Typ mobilu / ROM: Lg g7
Mobil 2 / ROM: Lg g4

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Allpro »

Takze musim se podelit o svem lg g7 ....presel jsem z modelu g4 ktery i po vic jak dvou letech stale funguje ....predtim jsem mel g2 a muzu rict ze jiny nez lg bych asi nechtel .... Mel jsem v ruce i jine znacky jako je samsung nebo apple atd.. A od lg vzdy dostanu co chci za polovicni cenu a v hodne ohledech i lepsi nez konkurence..mobil pouzivam neustale ...navigace ..spotify...watsapp...hry..mail..proste davam tomu co proto nonstop....diky tomu me u g4 vzdy baterie sla do.....ale vyhoda byla ze si clovek koupil novou za cca 300 az 400 kc a jel dal ....u g7 nevim proc v kazde recenzi rikaj ze baterie se slabina telefonu......myslim ze vydrzi jako kazdy jiny telefon min.jeden den ..coz je normalni ....jinak co se tyka celkove mobilu je hodne povedeny a clovek ktery nikdy nevlastnil mobil rady g od lg ...si muze rikat co chce ...proste super mobil ....aktualizace se zlepsuji , takze taky nevidim problem...zaverem...neudela nikdo chybu kdyz si ho poridi....
tomas.griger
Androiďák!
Příspěvky: 681
Registrován: pon 27. čer 2011 8:32:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 Plus + Galaxy Active2

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od tomas.griger »

Ako je na tom LG u G7 s podporou? Chodia ako u Samsungu každý mesiac aktualizácie? Alebo aspoň raz za dva?
klerik7
Stálý androiďák
Příspěvky: 55
Registrován: sob 13. úno 2016 21:22:41

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od klerik7 »

Som rád že si spomenul aj batériu, tej som sa trochu obával a práve z tých recenzií.. S tou cenou to je zaujímavé až keď si človek chvíľu počká, lebo inak tiež nebola zrovna najnižšia.. Trochu ma akurát znepokojuje ta poruchovost.. Snad typický príklad je doska u G4 ale aj ďalšie modely, kolega spomenul V10 a isto je toho viac.. A teraz co je najnovší mate 20 pro, tak možno ste počuli že majú niektoré kusy zelené displeje a tie sú dodávané práve od LG.. Mam dojem ze som niekde čítal, že ma LG celkom veľkú poruchovost, tak možno aj toto ľudí odrádza a trochu aj mňa.. A potom tiež ta podpora je slabšia, ale to by mi až tak nevadilo
Huawei P30
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od deadlink »

Sorry ze to pisu sem, ale g7 nema vlastni tema. Nema nekdo g7 ve verzi "eaw"? Korejskou verzi? Chybi mi tam cestina a nevim jestli je mozne flashnout na "eaw" verzi "em" coz by mela byt eu(global) verze. Treba s tim mate nekdo zkusenosti. Jinak se asi budu procvicovat v anglictine.

A jeste pro adminy: nesla by vytvorit sekce lg g7?



Edit: tak pro ty, co by meli stejny problem jako ja.
Mam hotovo. Na moji HK verzi "eaw" jsem flashnul global verzi "em" a mam vsechno v cestine. Vse probehlo hladce, ale byly to nervy.

Postupoval jsem presne podle tohoto navodu.
https://forum.xda-developers.com/lg-g7- ... k-t3820888

Nakonec, po prvnim spusteni, jsem udelal hard resset. Jen pro jistotu.
TomikEmax
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: sob 01. pro 2018 19:45:31
Typ mobilu / ROM: LG G7

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od TomikEmax »

S tou výdrží to není až tak špatný. Jsem na něm celý den od 7 se zaplýma datama a automatickým jasem, v 11 večer mám okolo 20%. Koupil jsem ho za
13k, přešel z S7 EDGE a až tak spokojenej nejsem. Nemít S7 problém s vypalováním dsipleje, tak bych si ho nejradši ještě nechal. S maličkostma jsem se už smířil, ale na foťák si asi nezvyknu. Celkově je horší než u toho Samsungu. Ostření, děs - už i S3, kterou jsem měl před pěti lety ostřila líp, nejspíš to bude chyba aplikace, že neni schopnej znovu zaostřit objekt, kterej se pohnul a už je rozmazanej, ale s četností aktualizací se zlepšení asi nedočkám. Světelnost f/1.6, optická stabilizace a laserové ostření.. Když jsem si četl parametry, tak jsem se opravdu těšil, ale v reálu opravdu nic extra. O AI se radši ani rozepisovat nebudu. Kdybyste měl někdo radu, co s tím a nebo nějaké nastavení, které jsem přehlédnul, tak budu moc rád, když se ozvete. Jinak mě taky celkem štve pomalá animace při zamykání a odemykání displeje (u přejetí), když v nastavení pro vývojáře nastavím animace na 0,5x nebo je uplně vypnu, tak s touhle animací to ani nehne. Asi jsem rozmazlenej z tý S7, neni ta G7 nejhorší, ale mít větší výber telefonů s IPS displejem, optickou stabilizací, jackem a lepším foťákem, tak bych ho rád vyměnil, ale s tím, že všude cpou amoled, tak není moc na výběr. Budu rád za nějaké tipy/triky. Bude to nejspíš telefon na další dva roky, tak ať se z něj za tu dobu nezblázním. :D Tom.Valla@seznam.cz
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od deadlink »

Souhlasim s animaci zamykani. Trva to vecnost. Zvyknout se da, ale kdyby to slo urychlit, nezlobil bych se.
TomikEmax
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: sob 01. pro 2018 19:45:31
Typ mobilu / ROM: LG G7

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od TomikEmax »

Uvidíme, co přinese ta aktualizace na Pie. Dal jsem si teď pár hodin hledání, abych nějak hnul s tim foťákem, ale asi bohužel. Zkoušel jsem už hodně aplikací foťáku a sice už by to i ostřilo líp, ale zas tam jsou jiný problémy, z bláta do louže. Našel jsem i fórum, kde řešej přesně moje problémy, ale taky na nic nepřišli, jedině appku Google HDR+, ale ta taky neni až tak dokonalá. https://forums.androidcentral.com/lg-g7 ... ality.html , nechápu, proč s tím něco neudělaj, když si na to stěžuje spousta lidí a mají víceméně podobný problémy, samostnej foťák by nebyl špatnej, jen hnout s tou aplikací. Jít to určitě musí :facepalm:
Paulussk
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: sob 04. led 2014 19:48:33
Typ mobilu / ROM: LG V30+

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Paulussk »

Ma tu niekto problém so simkou od Telekom? Od včera mi išla g7 do bootloop. Celá EU hlasi problémy
"https://forum.xda-developers.com/lg-g7- ... 7-t3873941"
dúfam že je to sw problém a nie zasa niečo s hw
TomikEmax
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: sob 01. pro 2018 19:45:31
Typ mobilu / ROM: LG G7

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od TomikEmax »

Řešej to v jinym vláknu. viewtopic.php?f=20&t=83146&start=60
Uživatelský avatar
deadlink
Androiďák!
Příspěvky: 597
Registrován: ned 03. úno 2013 20:45:50
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Mobil 2 / ROM: Lg G7+ Thiq
Tablet: Lg G Pad
Rom: 6
Bydliště: Jižní Morava

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od deadlink »

Mohla by se zalozit sekce lg g7. A vsechno tam presunout. Neni tady nejaky admin?
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Jumbo78 »

Napiš Don_alex nebo Supík.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Fofan
Androiďák!
Příspěvky: 265
Registrován: pon 17. lis 2014 19:06:34
Typ mobilu / ROM: Sony Ericsson Xperia Play AuroraPlay_v1.1.0

Re: LG G7 výdrž?

Příspěvek od Fofan »

No jeste si teda pockam jak dopadnete s tim fotakem nez koupim mix 2s, jinak z te baterie sem mel strach a po vasich zkusenostech celkem prijemny prekvapeni
Odpovědět

Zpět na „Ostatní telefony LG“