Nové telefonyCAT S61 - opravdu nezdařená dětská hračka?

Víte o novém (již uvedeném) telefonu, který ještě nemá vlastní subfórum? Zde je pro něj to správné místo. Pokud téma telefonu v této sekci bude mít dostatečnou základnu uživatelů, brzy se z něj stane samostatné subfórum. :)
Pravidla fóra
Hledáte vlákno o mobilu, které tu ještě nedávno bylo?
Pravděpodobně již bylo přesunuto do sekce "Tradiční značky" nebo "Asijské značky", v případě neúspěšného modelu (z hlediska AF) do sekce "Archiv telefonů"

Pokud si myslíte, že zde je vlákno o mobilu, které opravdu žije a zaslouží si vlastní subfórum, tak o tom napište Supovi. :)
Odpovědět
marrrek
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 19. kvě 2015 11:59:23
Typ mobilu / ROM: N7100 DN v5.5

CAT S61 - opravdu nezdařená dětská hračka?

Příspěvek od marrrek »

Zdravím, mám/měl jsem v plánu koupit CAT S61, ale setkal jsem dvou nezávislých známých z nichž ho jeden stále má (momentálně v opravě) a druhý měl a vyměnil za Note 8. Podle jejich slov to byl první dva-tři měsíce opravdu dobrý mobil pak softwarově zmetek, po obnově do továrních to cosi pomohlo ale ne na dlouho... Později jednomu odešel display, mikrofon, druhému nefungovala kamera atd. A k termo kameře FLIR - kravina, že to vůbec nefunguje tak jak to je vidět na videích při testování! Otázka zní mám, či nemám kupovat? Dík
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: CAT S61 - opravdu nezdařená dětská hračka?

Příspěvek od LivArt »

Všechny telefony od Catu jsou krámy a neviděl jsem ještě takovejhle obrněnej outdoorovej telefon, kterej by opravdu fungoval.
sirThomas
Androiďák!
Příspěvky: 378
Registrován: úte 01. bře 2016 10:38:12
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7T

Re: CAT S61 - opravdu nezdařená dětská hračka?

Příspěvek od sirThomas »

Kamos ho ma pul roku. No za tu dobu udelal sam od sebe recovery, a pak to dva dny ozivoval ze se nebyl schopnej dostat ani pres setup.... takze muj nazor: NEBRAT!
HTC Mega => HTC EVO 3D => Galaxy Note 3 => Galaxy S8+ Gear Fit2Pro => OnePlus 7T + Amazfit TRex Pro
Odpovědět

Zpět na „Nové telefony“