ProduktivitaPhoneProfilesPlus-profilovník

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Myslim tym uzivatela mojej najsuper apikacie. :-D Kedze sam ju pouzivam, moja lenivost by sposobila jej nefunkcnost. :-D
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

Já teď řeším podobnou věc. Potřebuji aby se událost "spánek" spustila když jsem doma, ale jen ve dny, kdy je v kalendáři zapsáno "noční". Ale v kalendáři událost končí v 7:00 a domů se dostanu až kolem 8 hod.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Otazka do plena. Mam do obrazovky PPP "O aplikacii" dat toto forum? Problem je, ze je len cesko-slovenske. Takze medzinarodne mi to pripada zbytocne. Zial aj podla statistik, co si pozeram v "Delepoer Console". Najviac mama americanov a nemcov tam. U PhoneProfiles (nie Plus) zasa Indov. :-D. Mam sice na XDA-developers tiez otvoreny stream, ale tam nikdo nepise. Len tu mam odozvy. :-( A samozrejme kopu mailov. Omnoho lepsie sa mi pise na fora. Je to rychlejsie na odozvu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Marek.P: Bud si v kalendari zmenis koniec udalosti, alebo udalost na doma das s vyssou pioritou. Ti prebije tu kalendarovu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Moment, som to asi zle cital. mas kalendarovu udalost do 7:00 ale domov prides o hodinu neskor? To sa nebije. Udalost Doma nekoliduje s kalendarovou.
Ale neviem ako mas nastavenu udalost Doma.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Aha, Ty mas v kalendrari "nocni", vtedy chces, aby sa spustila udalost. Prides neskor, ale udalost skoncila.
Pouzil by som koniec udalosti: neaktivovat. Zostane aktivovovany posledny profil a aktivuje sa profil az na udalost Doma.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Ty asi po nocnej ides spat a uz si doma. Neviem na aku udalost spravit ze uz nespis po nocnej. Da sa na cas, na budik, na zapnutie obrazovky. Moc toho nie je. Vyber si. :-D
Alebo navrhni senzor. Mozno ho budem vediet spravit. Napriklad zakricat na mobil: Uz nespim, debile! :-D Aj to by asi slo. Myslim to vazne, ovladanie hlasom. To by bol super senzor.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od Marek.P »

henrichg píše: ned 10. úno 2019 0:11:42 Otazka do plena. Mam do obrazovky PPP "O aplikacii" dat toto forum? Problem je, ze je len cesko-slovenske. Takze medzinarodne mi to pripada zbytocne. Zial aj podla statistik, co si pozeram v "Delepoer Console". Najviac mama americanov a nemcov tam. U PhoneProfiles (nie Plus) zasa Indov. :-D. Mam sice na XDA-developers tiez otvoreny stream, ale tam nikdo nepise. Len tu mam odozvy. :-( A samozrejme kopu mailov. Omnoho lepsie sa mi pise na fora. Je to rychlejsie na odozvu.
1)Osobně si myslím, že by bylo lepší vlastní fórum na vlastním webu, kde by se dalo i více upřesnit co jaká funkce znamená. To ale je hodně práce a musíš se tomu věnovat, jinak to časem bude k ničemu.
2)Pokud by jsi uvažoval o rozdělení aplikace na easy a hard, tak bych do easy dal jen senzor události wifi a čas.
3)u té události noční bych to nastavil asi takto: událost noční- konec události nic, zůstane profil noční (senzor kalendář, 19:00-7:00)
událost spánek- spustit pokud je aktivní profil noční (senzor wifi a čas, 7:00-12:00)
nespustí se výchozí profil, když nebude aktivní ani jedna událost?
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Díky všem za odpovědi, funkčnosti PPP teď rozumím trošku líp, Honza
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Marek.P:
"u té události noční bych to nastavil asi takto: událost noční- konec události nic, zůstane profil noční (senzor kalendář, 19:00-7:00)
událost spánek- spustit pokud je aktivní profil noční (senzor wifi a čas, 7:00-12:00)
nespustí se výchozí profil, když nebude aktivní ani jedna událost?"

- Udalost Nocni so senzorom kalendara a casu? To potom staci len kalendar, ved sa da udalosti v kalendari nastavit cas od-do. Inac OK.
- Udalost Spanek: OK.

Ano ak nebude bezat Nocni a Spanek, aktivuje sa predvoleny profil, ale mozes mat dalsiu udalost, ktora bude bezat, lebo si doma (senzor wi-fi).
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Zvláštní věc, používám senzor mobilních buněk a když mi někdo volá, tam mi tam vždy skočí defaultní profil, jak dovolám, tak se zas aktivuje profil Work. Pustil jsem scan buněk a nechal si zavolat. Ve výsledném scanu jsou i buňky, které evidentně nevrátily validní CellId, jsou tam čísla 0 a 1. Díky tomu se mi deaktivuje událost At Work a skočí mi tam defaltní Outdoor profil. Bylo by možné tyto nevalidní CellId ignorovat?

Díky, Honza

EDIT: zkoušel jsem to i doma a dělá to to samé, během hovoru se tam objevila buňka 0
Naposledy upravil(a) jan_bar dne pon 11. úno 2019 18:58:22, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Fuuha? Velmi podivne. Mozem tam dat, nech ignoruje id 0 a 1. Ale este si to skusim testnut na mojom mobile s Android 9.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Opravene v tejto verzii: https://drive.google.com/file/d/1M37pKk ... p=drivesdk
Mne osobne to raz nahadzalo az 22 buniek s id od 0 do 21. :-/
Ked chces nainstaluj si tu betu. Predtym odporucam spravit zalohu PPP dat. Zaloha je v Editor menu.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Díky, to je rychlost - vyzkoušeno, zdá se opraveno.

Honza

PS: možná je to debug build nebo nová fíčurka, PPP se chová divně, u aplikace mám badge "1", v notifikacích není nic, čím bych to mohl odstranit. Když se vypne display tak to pípne a když se display zapne, vidím rychle mizící notifikační ikonku jakoby běžel scan na pozadí.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

A aka notifikacna ikona? Ako vypada?
Po zapnuti dispalya sa vzdy spravi jeden scan. Ale ziadnu notifikaciu to nerobi.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Asi uz viem v com bol problem.
A nie, nie je to debug verzia. Je to normalny release. Z Obchoudu Play upgradovatelny.

EDIT: este jedna oprava: https://drive.google.com/file/d/1M37pKk ... p=drivesdk
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

I s opravou se to chová stejně, oproti verzi z Play:
  • ikona aplikace zobrazuje "1", to tam před tím nebylo (v liště mám ikonu profilu a v notifikacích název profilu, tak to bylo i dřív)
  • když vypnu display, tak se za cca 3-5 vteřin ozve notifikační zvuk a vibrace, to před tím nedělalo, je to otravné
  • když telefon odemknu, krátce vidím v liště stejnou ikonu, jako když manuálně spustím scan mobilních buněk, vysvětlení rozumím, mohlo to tak být i dřív ale ikony jsem si dřív nikdy nevšiml, tohle mi nevadí
  • jednou se mi zobrazilo dokonce notifikaci, že mám povolit scan mobilních buněk (to mám povolené viz naše maily v angličtině ohledně mobilních buněk a Android Pie)
Na telefonu jsem nic neměnil, žádné nastavení notifikací. Udělal jsem i restart, žádná změna.

Díky, Honza

Edit - notifikace na povolení na Mobile cell scanning se mi opět objevila, když na to kliknu, dostanu se do Location nastavení, Location je povolené
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Kedy si instaloval poslednu betu?
Ano vypada to na zapnutie registracie buniek. Ale toto som vcera opravoval. Aj som si testol, ze som ju mal zapnutu a pocas toto som upgradol PPP a registracia sa nespustila.
Co mozes skusit:
1. Pozriet sa do nastaveni aplikacii v nastaveniach mobilu. Tam pre PPP by mala byt moznost upravovat nastavenia notifikacii. Mal by sa zobrazit zoznam kanalov, ktore PPP zaregistroval. Je tam aj "Mobile cell registration". Mozno to budes mat cesky "Registrace mobilních buněk". Nastav si Dolezitost na "Ziadny zvuk".
2. Ak nemas zalohu PPP dat, sprav ju. Potom odinstaluj PPP a znova naistaluj a obnov data.

Co pouzivas za launcher? Stve ma ta bodka s "1" na ikone PPP. Toto by nemalo byt z registracie, kedze ta notifikacia nie je zobrazena. Dufam, ze sa nezobrazuje z notifikacie aktivovaneho profilu. To by bol pruser.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Pro jistotu jsem znova nainstaloval to cos poslal včera 23:50:57 a udělal uninstall a install, chová se to stále stejně.

Launcher mám stock Samsung (Samsung Experience Home, https://play.google.com/store/apps/deta ... cher&hl=en)

Nastavení notifikací jsem neměnil, to Registrace mobilních buněk tam mám, notification type je silent. I když kompletně vypnu notifikace na Registrace mobilních buněk, tak se to chová stále stejně, žádná změna. Původně jsem tam měl "Silent"

Ovšem když vypnu notifikaci "Exclamation", tak to po vypnutí display přestane notifikovat, po zapnutí displaye nevidím krátce tu exclamation ikonku. Co se mi to snaží sdělit na vypnutí display? ¨

Číslo "1" u ikony aplikace zmizí, když vypnu "Activated profile", ovšem zmizí i ta notifikace a ikonka nahoře. Když je "Activate profile" zapnutý a App icon badges vypnuté, tak zmizí "1" a zůstane notifikace o profilu. BTW netušil jsem, že je možné nastavovat notifikace per aplikaci a ještě je registrovat v systému.

Takže závěr - umím si to nastavit tak, aby to neotravovalo. Akorát když potlačím exclamation, tak se mi asi nezobrazí i když mi PPP bude chtít sdělit něco podstatného. Zdá se mi, že ten exclamation je od mobile cells scanning.

Honza

Edit - nesouvisející drobnost - když mi někdo volá, tak vidím, že se v horní liště pere pořadí ikonek od aktivované profilu s ikonkou telefonu, neustále si přehazují pořadí a do toho na mě mrká celý display. Za chvíli se to stabilizuje.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Nova beta.
Tu notifikaciu o nazapnutej lokacii som uplne vyhodil. Nie je potrebna, vsade v gui uz zobrazujem, ze je lokacia zanuta/vypnuta.
Asi tam bola daka chyba, ze ju zobrazovalo. Pridal som ju v bete totizto aj pre scanner mobilnych buniek.
Mne ju nezobrazuje ani pre wifi skener ani pre skener mobilnych buniek. Divne.

Dufam, ze nie je bug v S9, Android 9, lebo sa tam testovalo, ci je lokacia spustena, dufam, ze ju S9 nevypina po zhasnuti obrazovky. To by bolo zle.
Nie je dake nastavenie na toto u Teba, nieco ako: "vypni lokaciu pri zhasnutej obrazovke"?
Lebo mi to pripada tak, ze ju mobil zhasne, PPP zobrazi o tom notifikaciu, lebo sa spravi sken hned po zhasnuti a tiez aj po zaznuti a to moze sposobit, ze preblikne alebo dokonca zostane ta notifikacia (asi bug v PPP).

Ale ako som pisal, tuto notifikaciu som v novej bete vyhodil.

Ten typ Exclamation sa pouzival aj pri tejto notifikacii.

https://drive.google.com/file/d/1M37pKk ... p=drivesdk
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Hm, ze by toto trebalo? Vypada to tak, ze Android 9 treba inac zistovat ci, je zapnuta lokacia. Spravim to tak:

public booleanisLocationEnabled()
{
if (Build.VERSION.SDK_INT >= Build.VERSION_CODES.P) {
// This is new method provided in API 28
LocationManager lm = (LocationManager) context.getSystemService(Context.LOCATION_SERVICE);
return lm.isLocationEnabled();
} else {
// This is Deprecated in API 28
int mode = Settings.Secure.getInt(context.getContentResolver(), Settings.Secure.LOCATION_MODE,
Settings.Secure.LOCATION_MODE_OFF);
return (mode != Settings.Secure.LOCATION_MODE_OFF);

}
}

Hm, tak nemozem. By som musel zmenit compile sdk na 28 a to je problem. Asi zacina byt cas to zacat riesit. Tu kompatibilitu z Android 9.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Jsem z toho trošku zmaten (moc informací), ale to hlavní je, že mi to přestalo vydávat zvuky po vypnutí displaye a přestala se na chvilku zobrazovat ikona Exclamation po zapnutí display. Nastavení podobné "vypni lokaciu pri zhasnutej obrazovke" jsem si nevšiml. Co se týče změny profilu v okamžiku, kdy je display vypnutý, to jsem zatím neřešil, s tím byl vždy problém. Už i z minulých Samsung Galaxy mobilů jsem si zvykl na to, že se správný profil zapne až když se na mobil podívám. Není to ideální ale dá se. Budu se to teď snažit vysledovat, špatně se to testuje :-)

Díky a tvůj čas, Honza
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Zial, ked je vypnuta obrazovka, mobil sa nastavi na setriaci mod. Cize vsetko je spomalene. Spomalia sa skenery, niektore veci nejdu vobec, napr. mobil dava prazdny zoznam wifi v okoli, asi to zasahuje aj skenovanie mobilnych buniek.

Pri mobilnych bunkach bola aj chyba, co si mi nahlasil (tie divne id buniek). Toto je uz opravene, takze by si PPP malo pamatat poslednu bunku a tu drzat az do zapnutia obrazovky.

Nakoniec sa mi podarilo to skompilovat s tou novou funkciou pre Android 9 na zistenie, ci je lokacia zapnuta. Vypada to tak, ze najnovsia verzia Android Studia uz poopravovala kopu chyb.

Tu je teda dalsia verzia PPP: https://drive.google.com/file/d/1M37pKk ... p=drivesdk
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Ahoj, s poslední verzi jsem spokojený, problém s CellId je vyřešený, díky moc, Honza
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Tak přeci jen jedna podivnost. PPP se mi stále cpe na "popředí". Jak to replikovat: otevřu si v PPP profily (funguje to i na jiné obrazovky) a pak jdu na home screen přes dolní prostřední tlačítko, takže vidím launcher home. Zamknu display/telefon. Odemknu telefon a skočí mi tam PPP profily. Čekal bych, že uvidím launcher home. Něco podobného se děje když se z PPP přepnu na Chrome levým tlačítkem (výběr aplikací nebo jak se to jmenuje), někdy mi tam za chvíli sám od sebe skočí PPP. Pokud z PPP vyskáču tlačítkem Back, tak se toto neděje. Povolení "Appear on top" na to nemá vliv.

Honza
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

A co sa otvori? Aktivator alebo Editor?
Zial nemam este One UI na S8. S Nova laucherom mi toto nerobi. Ani so Samsung laucherom na Android 8.
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Otevře se to co tam bylo naposled, Profiles nebo Záznam aktivity. S výjimkou Aktivátoru, ten když byl zobrazen naposled, a provedu akce viz výše, tak se nezobrazí. H.
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Hm, to vypada na problem Samsungu. Mozno jeho launcher. Skus iny launcher, ci to bude stale robit.
Vid: https://us.community.samsung.com/t5/Gal ... 169/page/3

Ale pre istotou otazka: Pouzivas v profile "Ostatne"/"Zamknutie zariadenia"="Pouzit rychle vypnutie obrazovky"?
Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
Uživatelský avatar
henrichg
Robot
Příspěvky: 708
Registrován: stř 05. srp 2009 10:30:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 - Android 9.0 stock - not root
Mobil 2 / ROM: Nexus 5X - PixelExperience ROM (A9.0) - root
Tablet: Nexus 7 (2013) LTE - Android 6.0.1 stock

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od henrichg »

Takže, už mám S10. Testol som to, či mi naskočí Editor,aj keď nemá. S Nova launcher žiaden problém. Zostane home. To isté s Samsung launcher.

Sent from my SM-G973F    


Autor PhoneProfiles a PhoneProfilesPlus. e-mail: henrich.gron@gmail.com
jan_bar
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: úte 31. črc 2012 13:52:42
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9, stock Android 9 Pie

Re: PhoneProfilesPlus-profilovník

Příspěvek od jan_bar »

Ahoj,

já jsem se zatím k instalaci jiného launcheru nedostal, ale je to v plánu. Mám ale trochu jiný dotaz. Sledování událostí má různé nároky na CPU/baterku ale zřejmě na to při kombinaci více senzorů nebere PP ohled. Mám na mysli například kombinaci senzorů:
* Senzor mobilních buněk - žere málo baterie
* Senzor WiFi nedaleko - žere hodně baterie, obzvlášť když budu scanovat často
(* případně senzor času - žere málo baterie)

Cílem je využít mobilních buněk ke zjištění, zda má smysl scanovat WiFi. Pokud nejsem v blízkosti práce nebo domova, je zbytečné vybíjet baterku scanováním.

Kdysi dávno jsem používal EasyProfiles, který měl ty méně žravé senzory mezi "preconditions" a pouze pokud byly predonciditons splněne, tak se aktivovaly žravější "conditions".

Honza
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“