Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S10

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Fleak
Stálý androiďák
Příspěvky: 135
Registrován: pát 26. bře 2010 10:30:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20
Tablet: Nexus 7 (2013)
Bydliště: HK

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Fleak »

vencaa3 píše: pát 12. dub 2019 21:52:59 Ahoj, možná blbej dotaz.

Přemýšlím nad tou Duo bezdrátovou nabíječkou. Na Ebay jsem ji viděl za 25$ a na Alze za 2000kč. Myslíte že bude rozdíl v kvalitě nabíječky?

Díky za info.
Z mé zkušenosti bývají většinou nabíječky z eBay/AliExpress, které jsou označeny jako originál Samsung fake.
Měl jsem dvě a obojí byly fake. Jedna fungovala v pohodě, druhá mizerně.
Nicméně za pokus to možná i stojí vzhledem k propastnému rozdílu v ceně.
SE Z520i - LG Cookie - Nokia 6303 - Samsung Omnia Lite - Samsung Galaxy Spica - HTC Desire - LG Optimus 2X - HTC Desire S - Galaxy SII - Nexus 4 - LG G2 - LG G3 - Galaxy Note 4 - Galaxy S6 - Nexus 5X - Nexus 6p - Galaxy S7 Edge - Galaxy S8+ - Pixel 2 XL - Galaxy S9+ - Galaxy S10e - OP 7 Pro - iPhone 11 - Galaxy S20 - OP 8T
Vir
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:44:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 256GB/ Samsung EVO Plus 256GB
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact, samsung xcover 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Vir »

Já po zkušenosti s ebay nakonec koupil u nás a naprostá spokojenost.
Uživatelský avatar
vencaa3
Stálý androiďák
Příspěvky: 238
Registrován: pát 19. pro 2014 14:01:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 SM-G973F
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Classic

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od vencaa3 »

Já ani nepotřebuji aby to rychle nabíjelo. Chci si to dát na noční stolek a přes noc nabít hodinky Gear S3 a telefon abych nemusel mít v zásuvce dvě nabíječky u postele. Hlavně aby se to do rána nabilo všechno na 100% a nekazilo mi to nějak telefon a hodinky....
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od RychJ »

Taky jsem mel z eBay jednu "original" po mesici mi shorela, plast na spodku se roztavil... nastesti sem byl doma.
Pak mam jednu noname asi tri roky a funguje perfektne, pravda nema rychle nebijeni.
Vir
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:44:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 256GB/ Samsung EVO Plus 256GB
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact, samsung xcover 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Vir »

Když máš na opici tak musíš mít i na banány :DD
Uživatelský avatar
vencaa3
Stálý androiďák
Příspěvky: 238
Registrován: pát 19. pro 2014 14:01:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 SM-G973F
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Classic

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od vencaa3 »

Vir píše:Když máš na opici tak musíš mít i na banány :DD
Jo chápu, tuto reakci jsem přesně čekal, že když mám na mobil musím mít i na nabíječku za dva litry, ale napsals to pěkně [emoji16][emoji16]
Vir
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:44:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 256GB/ Samsung EVO Plus 256GB
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact, samsung xcover 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Vir »

Nebylo to myšleno zle, já chtěl taky ušetřit a nakonec jsem zaplatil víc. :ugeek:
Ta jedna co mi nabíjela, tak na ní byl telefon hrozně horkej. Tak taky letěla do koše.
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od RychJ »

To je presne ono, snazime se na pak spouste doplnku usetrit, nejen co se tyka telefonu, ale ve finale vetsinou zaplatime daleko vic.
Uživatelský avatar
vencaa3
Stálý androiďák
Příspěvky: 238
Registrován: pát 19. pro 2014 14:01:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 SM-G973F
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Classic

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od vencaa3 »

V pohodě, já jsem to taky nemyslel zle co jsem psal [emoji846] Ještě to promyslím. Každopádně díky za všechny reakce a můžeme tuto diskusi uzavřít[emoji846]

Teď mám další věc. Při volání mi bliká nad procentama baterie pixel, dělá to někomu ještě? Zkusím to natočit přes jiný mobil a dát to sem. Přes screen recorder to nejde vidět.
Uživatelský avatar
Deathman
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 21. říj 2010 21:39:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Deathman »

Je to normalni.. Nahrazuje to proximity senzor ci co.. 😉
https://youtu.be/b7QSPsbdcP0
Naposledy upravil(a) Deathman dne sob 13. dub 2019 8:33:23, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
vencaa3
Stálý androiďák
Příspěvky: 238
Registrován: pát 19. pro 2014 14:01:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10 SM-G973F
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Classic

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od vencaa3 »

Ok diky [emoji846]
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od RychJ »

Jojo je to proximity sensor.
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od tomasmedek »

S "originál" nabíječkami z eBay mám stejnou špatnou zkušenost jako ostatní. Pomalejší, lehčí (nerozebíral jsem) a méně spolehlivá (nabíjení se přerušuje a znovu spouští).
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od sinco »

Při nákupu technických věcí je potřeba mít o tomto oboru nějaké povědomí. Pak pročíst diskuze a hledat info kdo už má koupeno, od koho a jestli je to ok. Takové jedince mám rád :neane: kupovat naslepo a pak po diskuzích plkat jak je vše fake a na hovno, div mě nechytil barák. Vše má svou cenu. I ta blbá nabíječka k mobilu nemůže v Číně stát dolar, pokud ano tak nekupovat protože to v lepším případě nebude spolehlivě a bezpečně nabíjet, v horším odpálit mobil. Spoustu technických pomůcek a věcí kupuji v číně a jsem spokojen. Někdy je při nákupu v číně lepší zaměřit se i na jiný výrobek co splní parametry jako originál než originál, eliminuje se tím případný fake.
Při bezdrátovém nabíjení vzniká teplo tak jako nabíjení kabelem. Při nabíjení origin. kab i nab. je telefon (SGS9) hezký teplý a chtěl bych znát teplotu samotné baterie A to vůbec nemluvím o rychlonabíjení.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od fajn.snek »

Z Alliexxpressu jsem měl 2 kusy Fake Samsung nabiječky, obě odešly do měsíce, nespinal vetrák a nabička se vypekla... už raději originál než zničit mobil nebo vyhořet
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
Vir
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: čtv 25. úno 2016 12:44:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S9 256GB/ Samsung EVO Plus 256GB
Mobil 2 / ROM: Sony xperia Z3 compact, samsung xcover 2
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Vir »

to-sinco
To je docela odvážné psát o někom koho neznáš, že o tom nic neví. Nikdo tu nepíše, že je vše fake (třeba Baseus je docela povedený)
A, že to tebe ještě nepotkalo nic neznamená. To se ti klidně může stát. Dost věcí se tam dá koupit jako u nás podstatně levněji a zboží je identické.
Samotné rychlonabíjení mám já osobně vypnuté, nemám důvod tak zatěžovat baterii. :DD
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od sinco »

Bylo by dobré pro ostatní podělit o info od koho nekupovat příslušenství, kdo je fejkař. :) na koho si dát pozor.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od RychJ »

To by byl myslim dlouhy seznam..:-)
Uživatelský avatar
Deathman
Androiďák!
Příspěvky: 432
Registrován: čtv 21. říj 2010 21:39:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 20 Ultra
Bydliště: Praha

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Deathman »

Hele ja to nechapu, nekdo si koupi tel. za 26 tisic a pak setri na nabijecce, s kterou je sice asi miziva, ale sance ze mu ho oddela a pak jeste mozna vyhori :D ne sranda, ale kdyz uz mam na tak drahej telefon, tak preci nebudu setrit na neorigo prislusenstvi ne ;)
Uživatelský avatar
brona
Androiďák!
Příspěvky: 381
Registrován: sob 27. pro 2014 13:54:25
Typ mobilu / ROM: SAMSUNG Galaxy S10
Tablet: SAMSUNG Galaxy S5e

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od brona »

Mám veškeré příslušenství z AliExpresu. A měl jsem ke všem svým telefonům. A to jsem kupoval převážně vlajkové lodě.

Není to o tom, že chci jenom ušetřit. Ve většině případů kupuji příslušenství, které výrobce vůbec nenabízí. Nebo jej nabízí, ale mně se nelíbí. Viz. třeba bezdrátová nabíječka. Ta originální je hnusná, tlustá a velmi neestetická. Mám proto po celém bytě rozmístěné 3 krásné, ploché, tenké a prostě reprezentativní nabíječky. Které lahodí mému oku stejně, jako samotný telefon.

Nebo miniaturní USB nabíječky do auta. Nebo různé délky, povrchové úpravy a zpracování konektorů nabíjecích kabelů.

Mimochodem, originální DEX stanice je prostě hrůza.

Další důvod je ten, že roky z krabice vytahujii pouze telefon. Příslušenství nechávám originálně zabalené. O to snáze po roce telefon prodám v kompletním nerozbaleném balení.

Jo a také mám rád příslušenství ve stejné barvě, jako je telefon. Což bývá nejčastější problém s tím originálním.

Tedy poslouchat, že když mám na opici, mám mít i na banány, je vážně mimo.
ANDORIT
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: ned 04. úno 2018 10:40:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S10
Rom: Samsung O2

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od ANDORIT »

Objednávám si origo příslušenství nejen z důvodů, které tady byly řečeny, ale z tohoto taky .. Penězmi platím značku a její vývoj.. Takže rád zaplatím, abych na S11 měl laserovou čtečku :roll: , a na S12 odemknutí jen z toho, že mne mobil pozná po čuchu :roll: Víte, až budou kluci korejští něco vymýšlet, tak ať mají na to peníze.. Nebo třeba na něco jiného, co odlišuje Samsung od ostatních.. Myslím, že jim pak z Wish či Alibaby asi nikdo nepřispěje.. :lol: :lol:.. Jo a s tou opicí a banány to tak prostě je.. Mám tak kupuji. Šetření znamená vždy kvalitu dolů.. A pokud už se plácám přes kapsu, tak ať vím, proč.. Každého věc, kdo co koupí, ale vždy platilo, že kvalita za něco stojí.. Že je hezčí a levnější je fajn, že mi postupně odrovná hardware, tak pak budu kujvovat na Samsung, že je to šmejd mobil..ale jak říkám, mám Samsung asi 6 let, takže jsou možná zkušenější a zatím jim to v pohodě vše fachčí i z neorigo.. Dnes objednávám za 2.190 Kč. Těším se na mobil a Buds na jednom místě s jedním drátem.. :palec:
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od novas78 »

@ANDORIT ty máš nějakou úchylku, že za každým slovem, větou, souvětím každého tvého příspěvku musíš udělat nějakého přiblblého smajlíka? To se fakt nedá číst.
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od RychJ »

Origo i neorigo maji kazdy svoje. I neoriginalni prislusenstvi se da koupit kvalitni a pekne.

Ted treba resim reminek na Garmin Fenix 5 plus. Origo stoji asi 1200,- eBay asi 200,-.. za stejny kus gumy. Origo mi po pul roce prasknul.
ANDORIT
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: ned 04. úno 2018 10:40:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S10
Rom: Samsung O2

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od ANDORIT »

Novas78: máš pravdu, emoce se vyjadřují i jinak.. Třeba že nenapíšeš nic.. A osobní hodnocení někoho, koho neznám a nazvat jeho vyjadřování úchylkou svědčí o erudovanosti kohokoliv.. Moderátor znamená moderovat, odsuzovat můžeš někoho, kdo Ti to dovolil,nebo kdo o to stojí.. Jojo.. Je rozdíl vést a řídit..
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od novas78 »

@ANDORIT je načase, abys našel chvilku a přečetl si pravidla fóra.
Jedenácté:
Netapetuj příspěvky smajlama, emotikonama či paznakama. Nepoužívej CAPS LOCK, je to neslušné!
ANDORIT
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: ned 04. úno 2018 10:40:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S10
Rom: Samsung O2

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od ANDORIT »

Oukej.. Přečtu a děkuji.. A budu rád, když třeba budu mít dotaz na nějakou funkci S10, nebo nějaký problém, tak se projeví zkušenost a erudovanost moderátora a poradí.. Protože zůstat na fóru bez odpovědi je smutné.. Dal bych plačícího smajlíka, ale nebudu porušovat pravidla.
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od RychJ »

Oba dva to zbytečně hrotite.
Naposledy upravil(a) RychJ dne ned 14. dub 2019 9:56:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
novas78
Moderátor
Příspěvky: 984
Registrován: pát 12. srp 2016 12:45:32
Typ mobilu / ROM: iPhone 14 Pro
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od novas78 »

Klidně se zeptej, rád odpovím/poradím, když budu vědět.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od sinco »

@ANDORIT: kdybys viděl na vlastní oči některé neoriginální příslušenství tak by sis sedl na zadek, šunt se nekoná. Jak jsem psal znát, vědět, číst a poté objednat.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Kupr
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 11. črc 2016 10:53:02
Typ mobilu / ROM: Galaxy S10 Green

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Kupr »

Pravidla fóra chápu tak, že tapetováni smajlíkama je třeba příspěvek sestávající se ze dvou řádků smajlíků, naopak použití pěti smajlíků v tak dlouhém textu mi přijde přesné využití proč tu jsou uvedeny - pro vyjádření emocí a podporu pro správné pochopení textu a vyjádřených myšlenek a rozhodně ne jako úchylka. Můj názor.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuze“