Aréna telefonůRedmi Note 7 nebo Moto G7 PLUS?

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
mediaservis
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 15. dub 2019 9:06:58

Redmi Note 7 nebo Moto G7 PLUS?

Příspěvek od mediaservis »

Nemůžu se rozhodnout mezi těmito dvěma telefony, pomůže mi někdo prosím?
Na Note 7 mě těší cena a fotoaparát, na Moto zase optická stabilizace s výborným fotoaparátem, ale odrazuje mě slabší baterie.
Díky za tipy a rady.
Naposledy upravil(a) mediaservis dne pon 15. dub 2019 14:10:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Redmi Note 7 nebo Moto G7 PLUS?

Příspěvek od Mirda86 »

Ja si myslim ze i to Xiaomi foti dobre.
Moto vypada taky dobre. Navic ma i stereo.
Pokud ti nejde hlavne o baterii tak na Alze mas za 7999 Lg V30. To je vybavou na tom porad lepe nez ostatni telefony v teto katogorii.

Pripadne brzo bude v prodeji Mi 9se. Ktere vypada fakt dobre. Ale cenove uz sme dal... 9000kc.


https://m.alza.cz/lg-v30?dq=5216137


https://m.alza.cz/xiaomi-mi-9-se?dq=5585609


Pokud ciste z tech dvou co pises v nazvu tak bych vzal Note 7. Vychazi celkove lip imho.
Uživatelský avatar
Michailcz
Stálý androiďák
Příspěvky: 190
Registrován: pát 17. říj 2014 16:07:25
Typ mobilu / ROM: S8
Tablet: Samsung Galaxy Tab Pro 8.4

Re: Redmi Note 7 nebo Moto G7 PLUS?

Příspěvek od Michailcz »

Ale pozor na to, že Redmi Note 7 nemá NFC. Osobně bych se podíval ještě po Samsungu M20.
mediaservis
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 15. dub 2019 9:06:58

Re: Redmi Note 7 nebo Moto G7 PLUS?

Příspěvek od mediaservis »

Díky za rady. Jde mi hlavně o foťák. Když jsem se díval na porovnání fotek, přišla mi G7 malinko lepší. Co moc nevím je, jak velké plus je u G7 ta optická stabilizace, jestli je vůbec tolik potřeba. Protože mi přijde, že těch 1300,- navíc bych platil jen za ni a NFC teda a bez toho bych se obešel.
Také mě trochu odrazuje u Note 7 nastavení foťáku, kdy si musím najet na pro režim, abych dostal fotku 48Mpx. Rozhoduji se pouze mezi těmito dvěma 😉
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“