KomunikaceSmart Notify

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

aha, tak po aktualizaci jsou dvoupismenne (mam vypnute automaticke aktualizace)... prima:)

a to nezobrazovani nekterych ikon take zmizelo:)


jeste k te divne ikone:

pokud vlezu do kontaktu, chova se to jak jsem popsal
pokud vlezu do aktivit, prepina zobrazeni "nedavne" a zobrazeni s emaily

a dalsi hnida:

ikona pro vyber skupiny... pokud vyberu skupinu, nedokazu se vratit k zobrazeni vsech kontaktu. Je to jen drobnost, musi se vyskocit a znova vlezt do kontaktu:)
Naposledy upravil(a) D.a.V dne úte 02. dub 2019 11:01:13, celkem upraveno 1 x.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Ta ikona jako vizitka je to ze to ukaze kontakty s emailem, ale koukam ze s tema poslednima zmenama to po kliknuti prejde na detail,
tak to taky opravim...

Ikona by tam mela bejt vzdycky, jen kdyz je to u stejnyho kontaktu tak ma ikonu jen ten prvni
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

cast komentare je o prispevek vyse, editoval jsem ho zaroven s Vasim poslednim prispevkem:)

kalendar mi stale nefunguje, zkusil jsem vytvorit lokalni, zkusil jsem i google a nic se tam neuklada.
Jen, kdyz u konkretni polozky dam rucne pridat do kalendare, tak to projde, ale to uz je skrz aplikaci kalendare, takze to je jiny mechanismus.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak mi to nedalo, zkusil jsem ty hovory do kalendare a ono to fakt nejde protoze jsem tam zapomnel, jak jsem pridaval ty runtime opravneni, pridat opravneni na zapis do kalendare, takze to jsem ted taky opravil. Hodim to asi na Play a ty vetsi zmeny, co chci udelat v tom vytaceni udelam potom protoze nemam rad kdyz je venku verze ktera ma chyby o kterych vim.
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak jsem to dal na Play tak pak na to kouknete...
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Ono přes to ukládání do kalendáře se dá pěkně sledovat aktivita dalšího telefonu, jak jsem to teď testoval a nechal to zapnutý tak se mi ten kalendář začíná pěkně plnit hovorama a SMS...
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

parada, vypada to, ze to funguje:))
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Smart Notify

Příspěvek od Marek.P »

Tady je asi vysvětlení proč je aplikace zařazena mezi nebezpečné. Mám na telefonování aplikace kterou to taky označila za nebezpečnou a když jsem si stáhl jinou, která má i více oprávnění tak ta na seznamu není.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/cesk ... entu-69642
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Spis ty znamejsi prosli a vyhodili je ze seznamu rucne... a navic kdyz aplikace nema pristup k internetu tak uz vubec nechapu smysl

A tu aplikaci od Monety mam taky a nikde mi to nic nehlasi? To je automaticky nebo se na to musi nekde kliknout?
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Smart Notify

Příspěvek od Marek.P »

Je to automaticky při přihlášení.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak mne se nic neukaze. A nemam root.
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

tak po delsi dobe par postrehu:)

- stale zustavaji zadane znaky v ciselniku (kdyz zadam nekolik prvnich znaku a pak vyberu a vytocim kontakt z nabidky)
- bylo by mozne na prvni mista vyhledavani zarazovat kontakty z nedavno pouzitych?
- seznam nedavno pouzitych cisel v rezimu klavesnice je nejak kratky asi 11 cisel. V rezimu kontaktu je jich 22. To je zamer?
- v rezimu psani sms bych na pozadi take privital seznam naposledy pouzitych cisel. Idealne slouceny (z poslednich sms i volani) Slo by to?

Diky za vybornou praci!
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Nevytacite ten kontakt pres swipe doprava? Protoze to cislo se maze jen pri stisknuti tlacitka volat dole ve vytaceni, jinak ne

Na ty posledni volana se podivam, mozna by tam mohly zustat i pri vyhledavani, ten pocet taky zkontroluju, je mozny ze jsem
tam dal nezamerne jiny pocet

U psani tech SMS se pri vyberu ukazuji posledni cisla tak nevim co myslite
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

ano, vytacim tazenim doprava:) slo by mazat i u tehle varianty? Ono by bylo hloupe, pouzivat pokazde jiny zpusob vytaceni:)

pri psani sms, zadne posledni nevidim. Jen prazdne okno - nahore ramecek s textem "pridat prijemce", uprostred text "klepnutim pridate prijemce" a dole ramecek s textem "text zpravy"... aha, ted jsem klepnul doprostred a nabidlo mi to seznam nedavnych:) ja vzdy zacinal nahore a rikal jsem si, ze uprostred je tolik volneho mista, ze by tam mohl byt ten seznam:)))
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

To vytaceni doprava a sms doleva je takovy bonus navic, ja bych to do toho mazani cisla necpal, ono funguje vsude u kontaktu a neni na ciselniku zavisle

Ten seznam uprostred sms, jo kdo treba hodne pise par stejnym lidem tak by to mozna melo vyznam, ale vetsinou stejne ten kontakt hledam tak takhle jednou kliknu a bude tam seznam vcetne poslednich kontaktovanych. Jeste v tom delam naky zmeny kvuli prehlednosti tak to snad bude lepsi.
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

ok, v obou pripadech jde o zvyk. Diky
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Dal jsem to na Play tak pak koukněte, snad tam nebudou nějaké větší chyby...
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

chyby jsem nezaznamenal, ale seznam nedavno pouzitych je vyrazne delsi:)

Dekuji
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Jsou tam vsechny jako v Aktivitě, už jsem je neomezoval...
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Tak jsem tam dodelal ve vytaceni to mazani telefonniho cisla po hovoru a sms a kontakty se ted ve vytaceni hledaji na pozadi a nezdrzujou psani cisel plus je tam par drobnych oprav u dual sim telefonu.
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

Parada, zrovna jsem chtel napsat, ze to puvodni reseni je vlastne strasne neprakticke:))) A koukam upraveno... hned jsem odzkousel a naprosto bezvadne:)

Diiiky
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

No zrejme uz dneska vim co bude zitra nebo jak to ta Skopkova ze slunce seno rikala :D
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

:)))
Uživatelský avatar
Marek.P
Robot
Příspěvky: 1003
Registrován: čtv 16. úno 2012 7:50:21
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone Max Pro

Re: Smart Notify

Příspěvek od Marek.P »

Při volání na číslo 112 se spustí Google kontakty, přestože mám nastaveno Smart Notify jako výchozí.
Navigace Magic Earth a Waze.
Perfektní profilovač https://play.google.com/store/apps/deta ... plus&hl=cs
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

To dela zrejme system a koukal jsem ze dokonce vytoci to cislo i kdyz mam rezim letadlo, radsi uz to zkouset nebudu...
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

Zdravim, po delsi dobe mam opet par otazek/nametu:)

v zobrazeni seznamu zprav se da nastavit bud vse, nebo jen posledni od kazdeho odesilatele. Toto zdruzene zobrazeni se, podle vseho, tyka jen nekolika dnu zpatky... po nekolika dnech jsou zobrazeny vsechny zpravy od vsech. Je to umysl, nebo nedopatreni?

Druha otazka je na zobrazeni MMS. Ne ze bych je pouzival, ale obcas mi ji nekdo posle. No a protoze nemam nastavenou jinou aplikaci nez SN, tak se mi ukazala notifikace o jejim prijeti, ale nijak jsem se k ni uz nedostal:( Ani netusim, jestli existuje aplikace, ktera by mohla obsluhovat jen MMS, ale neco mi rika, ze asi ne. Slo by s tim v ramci SN neco delat?

A nakonec vyhledavani kontaktu. Bylo by mozne rozsirit vyhledavani i na nazev firmy?

Predem diky
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

No mne se to seskupuje i dal, je to podle cisla, neni mozny ze se tam pak ukaze kontakt se stejnym jmenem ale jiny cislo?

Na tech MMS aktualne pracuju protoze furt nekdo otravuje ze by je chtel, takze zatim delam aby se zobrazovali v hlavni aplikaci
ale je to na dyl a musim to poradne vyzkouset protoze jsou rozdelene do nekolika souboru, a dost komplikovane tak to snad v nejblizsi dobe
udelam a pak mozna i to odesilani MMS.

No a vyhledavani podle nazvu firmy mne jde, aspon teda v kontaktech.
D.a.V
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 07. bře 2019 15:27:44

Re: Smart Notify

Příspěvek od D.a.V »

mne tedy ne, konkretne dnes jsou sbalene vsechny zpravy od 15.5.
vse pred tim je zobrazeno kompletne, tedy jen od kontaktu, ktere se uz v pozdejsim datu nevyskytuji.

ad MMS: parada, ne ze by to bylo kriticke, dostavam max. 5 za rok a neposlal jsem snad nikdy zadnou:)

vyhledavani podle firmy mi opravdu nefunguje.

A jeste jedna otazka: K cemu je dobre zobrazeni delky vyzvaneni? Ne ze by mi to nejak vadilo, ale porad premyslim k cemu to nekomu muze byt:))
lazy
Androiďák!
Příspěvky: 530
Registrován: pon 04. úno 2013 12:45:07
Typ mobilu / ROM: S10e

Re: Smart Notify

Příspěvek od lazy »

Delka vyzvaneni je prave vychytafka, kdyz budu mit od nekoho 3 sekundy tak je jasny ze se spletl a nebudu volat zpatky, kdyz mi budou volat rodice 60s tak je jasny ze to asi bude dulezity...

Proc Vam nefunguje vyhledavani podle firmy nevim, leda by to mnel ten telefon ulozene v jinem poli, coz se mi nezda, a vlastne se to pozna
tak ze firma je ten text co se vyskytuje napravo od jmena kontaktu

To seskupovani zprav podle cisla mi funguje, dal jsem si mesic zpet a nikde se mi pak neopakujou, nevim proc to u vas nejde...
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Smart Notify

Příspěvek od dufko »

Presne tak, zobrazenie dĺžky vyzvanania bol pre mňa dôvod ku kúpe aplikácie na Sony experiu, ktorá túto funkciu nemala na rozdiel od xiaomi.

Je praktické vedieť, že číslo zo zmeškaného hovoru ťa iba prezvonilo, alebo naozaj sa ti snažil niekto dovolať.
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“