Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuzeSamsung Galaxy S10

Moderátoři: steglik, Moderátoři Samsung, steglik, Moderátoři Samsung

Odpovědět
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od -Pavel- »

Fólie se mi neodlupovala, ale pořád jsem chytal za hrany fólie. Myslím, že krycí sklo GG šesté generace dostatečně chrání a nejsou potřeba žádné fólie a krycí skla. Čtečka je teď v pohodě, nemusím tlačit, stačí přiložit.
Uživatelský avatar
Hoe845
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 18. črc 2013 9:13:41
Typ mobilu / ROM: Galaxy s10
Rom: Stock
Bydliště: Brno

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Hoe845 »

Dnes prisla cervnova aktualizace i na T-Mobile distribuci.
Vsimnul si nekdo nejake zmeny? Kvalita fotek atd..?


· Bylo vylepšeno připojení a stabilita Wi-Fi.
· Byla vylepšena stabilita fotoaparátu
· Bylo vylepšeno připojení a stabilita Bluetooth
· Zabezpečení zařízení bylo vylepšeno.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od bassgenerator »

Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od fajn.snek »

No já osobně jsem rád, že folii mám. Sice ten dotyk není tak pohodlný jako bez folie ale před cca 3 týdny mi mobil nešťastně upadl díky folii skončil display téměř bez úhony.. Jinak bych se každý den díval na nepěkné škrábance :( :(
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od -Pavel- »

Sakra, mám S10 druhý den a pořád necítím žádný WOW efekt, naopak mě žere pár věcí.

1. Proximity senzor je docela pomalý, když přiložím ucho a než mi displej zhasne, někdy uchem zmáčknu ty 3 tečky a naskočí volby, ale zhasne.
2. Nemohu si pomoci, ale řekl bych, že mám horší příjem signálu. Doma mám obecně slabší signál, ale S9 plus je na tom doma lépe.
3. Přední kamerka je trochu vyosená mimo střed kroužku, ale to ničemu nevadí a funguje vše jak má.

Možná se tu už něco už řešilo, ale můžete mi napsat jestli je to všechno vlastnost S10, nebo to mám fungovat jinak, lépe ? Díky.
xSam
Androiďák!
Příspěvky: 325
Registrován: pát 17. pro 2010 11:46:44
Typ mobilu / ROM: I 9000

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od xSam »

Slabsi signal tedy taky pocituju oproti S9+ stejne tak kvalitu hovoru.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od -Pavel- »

Díky za uklidnění. Hlavně, že se dovolám. Proximity senzor, je takový vlažnější, sice zhasne, ale zase oproti S9 je zhasnutí pomalejší, reakce je až na tváři. U S9 je zhasnutí rychlejší, ale možná je to jiným senzorem, nebo jeho umístěním.
Karloskarluci
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: sob 28. črc 2012 19:21:13
Typ mobilu / ROM: razr

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Karloskarluci »

-Pavel- píše: úte 09. črc 2019 15:06:57 Sakra, mám S10 druhý den a pořád necítím žádný WOW efekt, naopak mě žere pár věcí.

1. Proximity senzor je docela pomalý, když přiložím ucho a než mi displej zhasne, někdy uchem zmáčknu ty 3 tečky a naskočí volby, ale zhasne.
2. Nemohu si pomoci, ale řekl bych, že mám horší příjem signálu. Doma mám obecně slabší signál, ale S9 plus je na tom doma lépe.
3. Přední kamerka je trochu vyosená mimo střed kroužku, ale to ničemu nevadí a funguje vše jak má.

Možná se tu už něco už řešilo, ale můžete mi napsat jestli je to všechno vlastnost S10, nebo to mám fungovat jinak, lépe ? Díky.
2. ano, s10e taky horší citlivost, ještě to dělá...že než aby hovor vynechával, rovnou ho zklapne.
........když nahodím starou nokii 8210 telefonuju i ve sklepě kde má s10e mrtvo... :lol: :cry: ...tomu se říká pokrok
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od jirik77777 »

O horsi citlivosti na signal se psalo hned s uvedenim trojice telefonu S10e, S10, S10+, pocitilo to vice uzivatelu.
Proximity senzor, bohuzel dan za dnesni pozadavky totalne bezrameckovych displeju, kde proximity "kouka" skrze displej a je mensi nez u predchzoich modelu. Jeho citlivost a lepsi funkcnost mela resit jiz nekolikata aktualizace, ale porad to neni ono co ctu na ruznych forech.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

-Pavel- píše: pon 08. črc 2019 18:17:23 Mám teď nově S10
Ahoj, kde jsi jej nakomec koupil? Elektro word?

Me nevadi dovoz, takze asi pujdu zase nakoupit do max-shopu, pokud nenajdu nekde levneji.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od -Pavel- »

Nene, koupil jsem opět v iSpace prodejně za plnou cenu.
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

Jeste ted resim dilema, zdaji do S10 nebo S10e. Co jsem se dival na recenze, tak vlastne s Eckem nema nikdo zadny problem (ne ze by s S10 mel) a tudiz se to zda jako dobra volba, pokud chci mensi telefon, jak jsem uz psal ve vlaknu Note 9, ktery ted prodavam.

Takze asi zajdu nekam do kramu a mrknu, osaham a podle toho se rozhodnu.

Fotak je taky vlastne stejny...snad jen mensi baterie, ale zde zase pisou, ze Ecko ma nizsi spotrebu, takze vydrzi taky den.

Mozna me zamri zahnuty displej, protoze na nej jsem byl zvykly z S8 a Note9 a to zahnuti se mi i libi, ale neni to asi primo neco, co by me odrazovalo. Pamet taky staci, Ram taky...asi toho neni moc, co by se dalo S10e vytknout.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od -Pavel- »

Takže jsem Galaxy S10 nakonec vrátil. Nebudu tu telefon hanit, ale mně osobně zklamal. Vím, že je tu mnoho spokojených lidí, takže přeji bezchybný chod všem co jí mají.

Mám doma slabší signál 4g a 2g ty přechody mezi sítěmi se slabším příjmem telefonu jsou maximálně nepříjemné a nekvalitní. Signál je největší problém který jsem nemohl akceptovat. Bohužel.
Uživatelský avatar
Hoe845
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 18. črc 2013 9:13:41
Typ mobilu / ROM: Galaxy s10
Rom: Stock
Bydliště: Brno

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Hoe845 »

Mikros píše: stř 10. črc 2019 10:15:42 Jeste ted resim dilema, zdaji do S10 nebo S10e. Co jsem se dival na recenze, tak vlastne s Eckem nema nikdo zadny problem (ne ze by s S10 mel) a tudiz se to zda jako dobra volba, pokud chci mensi telefon, jak jsem uz psal ve vlaknu Note 9, ktery ted prodavam.

Takze asi zajdu nekam do kramu a mrknu, osaham a podle toho se rozhodnu.

Fotak je taky vlastne stejny...snad jen mensi baterie, ale zde zase pisou, ze Ecko ma nizsi spotrebu, takze vydrzi taky den.

Mozna me zamri zahnuty displej, protoze na nej jsem byl zvykly z S8 a Note9 a to zahnuti se mi i libi, ale neni to asi primo neco, co by me odrazovalo. Pamet taky staci, Ram taky...asi toho neni moc, co by se dalo S10e vytknout.

Ja osobne bych to jeste zvazil, s10e ma pry vyrazne horsi vydrz baterie, navic chybejici zoom cocku, coz by drive asi moc nevadilo, ale nove pridany portretni rezim se zoom cockou musim opravdu pochvalit, portretni fotky z nej jsou neuveritelne kvalitni a bezny smrtelnik nepozna rozdil od zrcadlovky, samozrejme v priznivych podminkach pro foceni, tato funkce urcite stoji za zvazeni..
palopx
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: stř 08. pro 2010 13:34:27
Typ mobilu / ROM: S9+

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od palopx »

Caute mám otázku oplatí sa meniť S9+ za S10/10+ alebo P30/30pro? Zaujímali by ma vaše nazory-postrehy ak ste niekto prešiel z 9+. Ďakujem za odpovede.
Uživatelský avatar
jirik77777
Androiďák!
Příspěvky: 489
Registrován: sob 08. čer 2019 22:38:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od jirik77777 »

-Pavel- píše: stř 10. črc 2019 12:46:37 Takže jsem Galaxy S10 nakonec vrátil. Nebudu tu telefon hanit, ale mně osobně zklamal. Vím, že je tu mnoho spokojených lidí, takže přeji bezchybný chod všem co jí mají.

Mám doma slabší signál 4g a 2g ty přechody mezi sítěmi se slabším příjmem telefonu jsou maximálně nepříjemné a nekvalitní. Signál je největší problém který jsem nemohl akceptovat. Bohužel.
Je to zrovna dulezita vec, nad kterou se neda primhourit oko, takze se nedivim. Litam casto po horach a tam to desitkova rada proste take nedavala. Ani jeden z trojice. Nechapu, jak mohou pohnojit tak zasadni vec.
Samsung Galaxy Note9 - Android 10
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

Hoe: a co je ten portretni rezim... po jeho zadani do googlu k s10 to moc info nehazi.

Jirik77777: to je tsn prijem signalu opravdu tak spatny? I u S10e?
Uživatelský avatar
Hoe845
Stálý androiďák
Příspěvky: 61
Registrován: čtv 18. črc 2013 9:13:41
Typ mobilu / ROM: Galaxy s10
Rom: Stock
Bydliště: Brno

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Hoe845 »

Mikros: Spravne se to jmenuje "Zive zaostreni" a dela to takove to rozostreni pozadi za predmetem / osobou, fotka pak vypada ziveji a jako by pouzivala prirozenou hloubku ostrosti u zrcadlovek. Levne telefony tuto funkci take mivaji, ale casto to vypada hrozne. U s10 byla celkem dobra, ale pouzivala se sirokouhla cocka. Po predminule aktualizaci se primarne pouziva zoomovaci cocka, a nechapu jakto ze je takova zmena, ale fotky v tomto rezimu vypadaji opravdu luxusne, pokud je dobre svetlo.
-Pavel-
Kyborg
Příspěvky: 4700
Registrován: pon 31. kvě 2010 19:08:18

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od -Pavel- »

palopx píše:Caute mám otázku oplatí sa meniť S9+ za S10/10+ alebo P30/30pro? Zaujímali by ma vaše nazory-postrehy ak ste niekto prešiel z 9+. Ďakujem za odpovede.
S10 je kvalitní telefon to bezesporu. Dej si ale bacha jestli bydlíš v oblasti kde je dobrý signál. Tento problém jsem nezkousnul i přes kvality které řada S10 má. Huawei P30 jsem vlastnil ještě před pár dny a opět velmi kvalitní telefon, ale nedal jsem jeho prostředí EMUI 9.1.0. Mnoho lidí ho má rádo, ale nadstavba EMUI 9 je chaotická a zastaralá, ale HW je kvalitní. Tak a teď mi zůstala Galaxy S9+ a jsem maximálně spokojený. Citlivost signálu je bezvadná, výkon pořád super, pěkný displej, bez průstřelu, notche atd ... Takže mám S9+ a vím, že mě řada S10 neoslovila a Huawei už také brát nebudu. Teď koukám na Note 9 za 15 tisíc u Vodafonu.
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

Tak to já dneska už Note 9 prodal. Jenže teď jsem bez mobilu :-(, takže musím rychle něco vybrat.

Ještě jsem se zastavil do obchodu omrknout jak S10e, tak i S10. S10 jsem už před nějakou dobou měl v ruce jeden den. S10e zatím ne. Jak jsem už psal, note 9 super, ale pro mé potřeby velký. Potřebuji mít telefon na ramenním popruhu na batůžku (vestě na běhání) na horách.

Pro S10e hraje hodně i cena, jelikož bych za peníze, co jsem dostal, koupil v max-shopu a nemusel skoro vůbec doplácet. Pro S10 zase hraje ve prospěch a maličko větší displej, ale ještě stále kompaktní zařízení do ruky a batůžku a taky baterie. No...asi to budu muset dneska během dnešního podvečera rozseknout a vybrat, protože jsem bez mobilu :-)
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Jumbo78 »

Jestli chceš polemizovat a vybírat mezi několika telefony, založ si vlákno v Aréně. Do obecného vlákna konkrétního telefonu to nepatří.
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

Nechci se tě teď dotknout, ale polemizuji o dvou modelech z tohoto topicu (S10e/S10) a komunikuji o těchto modelech (o jejich výhodách, kritériích, nešvarech), vždyť o tomhle je celé tohle vlákno :D , ale jinak OK, už to zde řešit nebudu.
Uživatelský avatar
fajn.snek
Robot
Příspěvky: 1099
Registrován: stř 08. pro 2010 21:59:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20+
Mobil 2 / ROM: Galaxy S20 Ultra
Tablet: Galaxy Tab S6

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od fajn.snek »

Mikros

Podle mě je S10 zlatá střední cesta z celé rodiny S10. Oproti S10e nabídne větší baterii, stále příjemné rozměry, plnou sestavu fotoaparátů a hlavně 8GB RAM, což se do budoucna bude hodit. A naopak S10+ toho nabídne jen málo navíc.... pokud chceš rozumné rozměry a plnotučnou vlajku, ber S10
Galaxy S ->S2-> S3 ->LG G2 -> SG Note 4 ->SG S7e ->S S8 ->Galaxy S9+ -> Galaxy S10+ ->Galaxy S20 Ultra -> Galay S20+ Clouds Blue
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

ok, děkuji za názor, Můžeš mi ještě osvětlit, jaké negativum má chybějící jedna čočka? Čet jsem správně, že je to jen pro stabilizaci při videu? Nebo ta třetí má jiný význam?
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od Mirda86 »

Chybejici 3. cocka je dvojnasobny opticky zoom.
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

Jooo, už si vzpomínám, dnes jsem to viděl ve video recenzi. Tam ale frajer zmiňoval, že u fotek to až tak nevadí, maximálně u videa, ale že to zase není takový problém.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od bassgenerator »

Ďaľšie foto pre nočný režim:
Obrázek Obrázek
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

Takze lidi, dneska prisla S10. Zatim pohoda :D

Jen mam dotaz. Vlastni melodii na vyzvaneni jsem zvladnul, hodil to do ringtones a jede to. Ale zlvlastni zkuv na sms ne. Dal jsem ho jak do ringtones, tak i do notification a kdyz najedu do nastaveni zvuku smsky, tak ho tam pak nevidim :(

Poradite? Diky
ANDORIT
Stálý androiďák
Příspěvky: 116
Registrován: ned 04. úno 2018 10:40:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S10
Rom: Samsung O2

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od ANDORIT »

Mikros: Ve zprávách otevřít konkrétní zprávu, nahoře 3 tečky, vlastní oznámení a nastavit zvuk.. Mně to jde..
uzivatel89945

Re: Samsung Galaxy S10

Příspěvek od uzivatel89945 »

Jojo, takhle jsem to zkousel. Ale ted jsem prisel na to, ze v souborech byl jiny nazev, nez ktery se mi zobrazoval v moznostech pri volbe zvuku ve zpravach, takze vyreseno ;)
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S10 - Obecná diskuze“