Ostatní aplikaceAplikacia sychnronizacia Tablet a Telefon

Pokud si nejste jistí do jakékoli kategorie vložit nové vlákno, tak zde je to pravé místo. Zároveň pokud máte pocit, že zde nějaká kategorie schází, tak to hned napište Supovi

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Simonfx
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 18. srp 2019 13:02:14

Aplikacia sychnronizacia Tablet a Telefon

Příspěvek od Simonfx »

Ahoj, hladam uz dlhsiu dobu applikáciu ktorú si nainstalujem do Mobil s androidom a to Tabletu - spojim to s blouetooth a potom viem s tabletu volat ci pisat SMS. Applikacia aby sa mi to cele sychronizovalo. Mal som jednu taku aplikaciu TABLET .. nieco sa to volalo. neviem ju ale uz nikde najst a co som nasiel applikacie tak len na synchronizaciu sms.
PRoblém práve nastal ked som si kupil Huawei P30 Pro a predtym som mal MAte 7 starsi system kde som to mal v pohode.

NEviete o niecom podobnom. Lebo na Iphone a iPade toto funguje nativne :(.

Dakujem

František Molnár
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Aplikacia sychnronizacia Tablet a Telefon

Příspěvek od Papooch »

Pokud víš, jak se aplikace jmenovala, můžeš ju zkusit najít na apkmirror.com a nainstalovat ručně.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Simonfx
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 18. srp 2019 13:02:14

Re: Aplikacia sychnronizacia Tablet a Telefon

Příspěvek od Simonfx »

Volala sa Tablet Talk, tom si nasiel aj nainstalovat ale na Novom Imey absolutne nefunguje, neda sa dostat do nastaveni a sparovat to s tabeltom. Posledne príspevky applikacia ohladom Tablet Talk boli z roku 2017, takze tam asi prestala byt podpora. A este som zistil ze som to mal aj od nich kupene. Ale na novom telefone to proste nefunguje pada to a tak dalej. Preto som zhanal nieco podobne a na googlu som nic podobne nenasiel.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“