OdkazyGTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

Zajímavé odkazy které mohou přijít vhod

Moderátoři: Moderátoři fór, Moderátoři fór

Odpovědět
Eiric
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. čer 2021 20:29:06

GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

Příspěvek od Eiric »

Zdravím všechny, Kdo by jsi chtěl připomenout z nostalgie legendární hru Grand Theft Auto San Andreas modem Multiplayer ?
Zde máte servery!
:)

Jazyk na serverů: CZECH/SLOVAK/ENGLISH

Navštivte naše servery SA-MP:

SERVER 1 Potřeba mít SAMP 0.3.7 Klienta:

Pro připojení / IP: play.superparba.eu:7777

SERVER 2 Vlastní ostrovy potřeba mít klienta SAMP 0.3DL /ostrovy:

Pro připojení / IP: Dl.superparba.eu:7777

Web serveru: https://superparba.eu/news.php

Proč byste měli hrát na našich herních serverech ?

SuperParba je postavena na budování komunity a je to její charakter, ve kterém můžete podnikat, nakupovat nemovitosti, společnosti, být členy gangu – jezdit závody, bojovat o území, převzít sklady v unikátním systému GANG. Každý den se bude konat spousta různých akcí administračního týmu, jako jsou Fallout, Sky (street) závody, Color Dash, Runners VS Riders, Shooters VS Riders, Hit & Run, Tuning events, Derby, Death Events, DM … a jsou doplněny událostmi MEGA, které se konají během několika týdnů! Fungujeme od roku 2008, server prošel stovkami plnohodnotných aktualizací z návrhů na vylepšení serveru od hráčské komunity! PARTY SERVER s režimem gamemode RZE 10 se vám dostane přímo pod kůži, jako je SuperParba!

– Profesionální administrátorský tým, který dohlíží na pořádek, vytváří zábavu a pomáhá hráčům s jakýmkoli problémem. Pokud nevíte, jak se s něčím vypořádat, použijte příkaz /dotaz o zaslání otázky přímo administrátorům a v krátké době obdržíte odpověď.

– Pro nováčky byl přidán rychlý návod. Pro navigaci na místo spuštění použijte příkaz /tutorial. Po absolvování tutoriálu s hraním 0 hodin získá nováček 7 dní prémiové klasiky zdarma.

Na serverů se dokonce nachází funkční piáno: https://youtu.be/t-5Ipn0PLA8

– Hráči během těch 12 let našli spoustu zábavy, emocí, zvratů, přátel, zpráv a vzpomínek. Na SuperParbě dokonce poznali několik skutečných vztahů. Jakmile to řeknou svým dětem, bude to šílené. Hráči se rádi vracejí na náš server, tak přijďte a přidejte se k naší rodině!

Zde návod jak nainstalovat multiplayer do hry gta san andreas: https://youtu.be/xDMzPBmD7c8

Děkují za přečtení!
Eiric
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 07. čer 2021 20:29:06

Re: GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

Příspěvek od Eiric »

Zdravím na server bude přidaný nový event inspirovaný slavným seriálem Squid Game, update vyjde 12.11. 2021
dwehu
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 17. kvě 2023 1:16:28

Re: GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

Příspěvek od dwehu »

Velmi atraktivní bude jistě hra pro více hráčů.

fnaf security breach
quitzonsandy
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pon 03. dub 2023 8:29:57

Re: GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

Příspěvek od quitzonsandy »

Undoubtedly, a multiplayer game will be highly appealing. basketball stars
StalloneHines
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 30. kvě 2023 1:00:20

Re: GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER SERVERY CZ/SK/EN

Příspěvek od StalloneHines »

Here is a list of several popular GTA San Andreas Multiplayer (SA-MP) servers that are available for players from the Czech Republic, Slovakia and English speaking players:

CZ/SK Infinity RolePlay - This server offers a lifestyle roleplay environment for Czech and Slovak players. Here you can create your character and experience different situations and professions.

Los Santos RolePlay (LS-RP) - One of the oldest and most popular roleplay servers for GTA San Andreas. Here you can engage in realistic life in the fictional city of Los Santos.

Freeroam Evolution - This server focuses on free movement and action in the virtual world of San Andreas. Here you can enjoy unlimited freedom and perform various tasks and challenges.

EN/SK The Last Generation - A server focused on the multiplayer experience in the world of GTA San Andreas. Here you will find various game modes, including races, deathmatches, and other fun activities.

AdrenalineX - If you like racing, this server is for you. AdrenalineX specializes in racing game modes with different tracks and vehicles.

Before joining one of these servers, it is important to read the rules and terms and conditions of the operator. Each server may have different rules and specific player requirements.

Also make sure you have the SA-MP client installed to allow you to connect to the servers. You can usually download the latest version of the SA-MP client from the official site or from selected community sites.

Have fun and enjoy a multiplayer adventure in the world of GTA San Andreas!
Odpovědět

Zpět na „Odkazy“