Ostatní tabletyVodafone Smart Tab 4G (ROOT)

BooCzech7
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart tab 4g

Re: Vodafone Smart Tab 4G (ROOT)

Příspěvek od BooCzech7 »

to madfox51, prosimtě jsi schopen mi nějaký způsobem pomoci rozchodit ten můj tablet? pár příspěvků výš jsem popisoval problémy, samozřejmě jsem ochoten finančně odměnit, chtěl bych tam nainstalovat custom recovery CWM a CM rom, děkuju.
Gu$houn*
Droid
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed

Příspěvek od Gu$houn* »

Měl bych jeden nápad, vyzkoušel jsem si to s neškodným příkazem na reboot, který fungoval, ale řikám ti tady upřímně, že s flashem recovery to fakt zkoušet nebudu, takže ber nebo nech bejt ...

postup bez záruky:
1/ stáhni si z odkazu od kolegy madfoxe51 zip s cwm recovery a vytáhni z něj recovery.img
2/ nalistuj si z první stránky tohoto tématu návod od kolegy dubna
3/ stáhni si popisované soubory a ovladače
4/ postupuj podle návodu až ke kroku, kde si ověřuješ ovladače pomocí příkazu adb devices, pokud je vše ok, pokračuj, pokud ne, aktualizuj si ovladače
5/ vytvoř ve složce se superboot.bat nový txt soubor, otevři ho a přetáhni do něj superboot.bat
6/ nahraď původní

Kód: Vybrat vše

fastboot.exe -i 0x1bbb oem unlock
fastboot.exe -i 0x1bbb boot boot.superboot.img
za

fastboot.exe -i 0x1bbb flash recovery recovery.img
a ulož to!
7/ nahraj do té samé složky recovery.img z bodu 1/
8/ pokračuj v návodu -> adb reboot bootloader -> superboot.bat
9/ měl bys tam mít flashnutou cwm recovery, do které se dostaneš pomocí adb reboot recovery ze systému
10/ udělej v cwm factory reset
11/ flashni CM a gapps
12/ nech najet, hotovo

Jestli se na to necítíš, ber to jenom jako nápad. Upřímně ti asi kromě servisu nic jinýho nezbyde, protože když sis to rozprasil dříve, než jsi tam dal custom recovery a udělal si zálohu, není jiná cesta ji tam dostat, než přes fastboot.

P.
BooCzech7
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart tab 4g

Příspěvek od BooCzech7 »

Sice se na to necítim ale nic jiného my stejně nezbývá :D , seženu někde přístup k Win počítači a pokusím se :) .
Rozhodně moc děkuji za návod, napíšu jak to dopadlo :idea:
Gu$houn*
Droid

Příspěvek od Gu$houn* »

Nemáte někdo nějakej tríček, jak zařídit, abych mohl zapnout wifi v letadle? Na customech to jde, tam jsem to tak měl pořád, na stocku se mi to nepovedlo, není na to nějaká šikovná aplikace nebo tak?

Díky.
P.

/ xposed modul na to není.
don_alex
Administrátor
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra 5G [SM-S908B]
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy Note 9 [SM-N960F]
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7 [SM-T870]

Příspěvek od don_alex »

Pokud by se někdy někomu stalo něco podobného, jako uživateli BooCzech7, zkuste tento postup:

1) Na paměťovou kartu si uložte soubor s CWM recovery, custom ROM případně se stock ROM a vložte do tabletu (viz tento post)
2) Spustťe tablet do fastbootu (držte současně tlačítka POWER+VolUp+VolDown)
3) Nejprve proveďte unlock bootloaderu
4) Ze zipu SmartTab4G_CWM_Recovery_KK_benjaminwan.zip (viz tento post) si vyextrahujte soubor "recovery.img" a vložte do adresáře s adb a fastbootem z kroku 3
5) Na PC spusťte cmd.exe a přejděte do výše uvedeného adresáře
6) Zadejte příkaz

fastboot.exe -i 0x1bbb boot recovery.img
tím se spustí CWM recovery (pozor, CWM není v tabletu instalované, spouští se z cache, po restartu tabletu bude zpět stock recovery!)

7) Z dočasného CWM recovery už můžete flashnout znovu CWM recovery (SmartTab4G_CWM_Recovery_KK_benjaminwan.zip) (to pak v tabletu už zůstane), stock rom (Vodafone_Smart_Tab4G_stock_Full.zip) nebo custom rom (všechny potřebné soubory najdete v tento post)

Všechny potřebné soubory zveřejnil madfox51 v tomto postu. Linky na konkrétní soubory si určitě dohledá každý sám :)
Kdyby někdy v budoucnu došlo k jejich odstranění, mám vše potřebné zálohované (unlock bl, stock rom, cwm recovery a cm11), takže můžu udělat reup.
:palec: Chceš-li poděkovat, klikni na palec :palec:

SERVIS MT => Unbrick | oprava IMEI a S/N | JTAG | unlock | flash ROM | atd. <= VÍCE PŘES SZ
Moje hračky: SM-N960F [Stock] | SM-N910C [Stock] | GT-N7100 [Stock+Root] | GT-N8000 [Stock+Root] | Sony SW2
Gu$houn*
Droid

Příspěvek od Gu$houn* »

Není to sice o ROOTu, ale jiný téma tady v podstatě není a nový se mi zakládat nechce ... je váš kus taky magnetický pod dolním okrajem krytky sim/sd? Dneska jsem s sebou najednou táhnul od stolu nůžky, docela jsem čuměl, kolik to unese... [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH AND SMILING EYES]

P.
[sntfrmnxs⁴]

// A ještě dotaz, pokud je to vlastnost, k čemu to je, případně čeho je to důsledek ... ?
fan-ny
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: TP-25

Příspěvek od fan-ny »

vedlejsi vlakno je zde a videl sem myslim jeste jedno
jj tech mag mist je vicero, vem si magnetek a prejed zespod a uvidis na kolika mistech bude ...
pokud vemes nakej silnejsi (neodym) tak ti bude odemykat / zamykat (na mobilech se tak da "emulovat" treba circle)
tento model ma i sourozence -alcatel (viz. ono vlakno) pro ktereho se da najit aktivni case
:help: - :potreseni: - :thumbup: - Tak ho pouzij... - :palec:
Gu$houn*
Droid

Příspěvek od Gu$houn* »

Tak on to někdo přesune. :)
Díky za informace, nikdy by mě nenapadlo, že to bude mít magnetický senzor na zádech, myslel jsem, že to musí být na straně, kde se ten kryt otevírá, jako to má n4. Jinak podle toho pop 8 lte jsem se nějaký kryt snažil najít, ale neúspěšně, stejně jako podle toho Vodafone názvu, líbil by se mi ten slim, jak se dá ohnout přední strana po třetinách, takový ty vycpaný nechci, ale to bych na takovou věc za pár korun chtěl asi moc.

P.
[sntfrmnxs⁴]

// Tak vypadá to, že na alibabě by něco mít mohli, já koukal jen na ebay, díky za odkaz.

// Aha, tak koukám, že bych si jich asi musel koupit mnohdy 100, což bych asi neužil ... :D
fan-ny
Androiďák!
Typ mobilu / ROM: TP-25

Příspěvek od fan-ny »

Tehdy sem nenasel co by bylo primo pro VF(nemagneticky sem uvedl vedlejsim vlakne), vono se o tom ani nepise v parametrech.
Ted na amazonu je neco dostupne, ale mam dojem, ze bez mag.
Ten silnej magnet funguje i ze strany displeje.
:help: - :potreseni: - :thumbup: - Tak ho pouzij... - :palec:
doomy
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 stock

Příspěvek od doomy »

madfox51 píše:Zdar, až dorazim večer dom z rachoty tak to někam hodim, CM jsem dával přes Recovery, dobrý je že s touto ROM se dá s tabletem i volat :-)

Tu to máte , je tam toho více, ne jen Recovery a CM, jsou tam i jiné ROM, ale ta CM chodí nejlépe :-)
Zdravím,

můžu se zeptat, z jakých ROMek (pro jaké zařízení) jsi portoval? Jak moc velké sci-fi je CM12 nebo nějaká jiná Lollipop romka?
Štír
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE
Tablet: Vodafone Smart Tab 4 G

Příspěvek od Štír »

Zdar. Mám tento tablet který jsem dostal od známého rootnuty. Ale něco se pokazilo a nemůžu žádnou aplikaci ani aktualizovat natož nainstalovat. Tablet nejde ani dát do továrního nastavení... Prosím o radu.
prasil
Robot
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 8 Pro
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 SE Crdroid
Tablet: Smart Tab4 LTE CM11
Tablet 2 / ROM: MiPad 64G

Příspěvek od prasil »

Záleží, jestli máš nahrané cwm/twrp. Jestli ano, přehrát ROM :yes:
Sellinna_1X
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: vodafone smart tab 4G

Příspěvek od Sellinna_1X »

dobry den, stale se mi nedari, neslo by prosim napsat navod podrobneji jako pro "blbce"? predem moc dekuji
Supík
Admin - kdysi hodnej
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Supík »

Sellino celkem jsi mne zaujal/a. Máš nick typický pro bota. Otevřela jsi celkem staré téma. Jsi bot? Pokud ne tak po něčem mrknu :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“