ProduktivitaProfily s časováním bez rootu?

Aplikace zaměřené na plánování času,organizaci práce,evidenci čehokoli.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

m.a.x.i.m.u.s
Androiďák!
Příspěvky: 292
Registrován: pon 18. říj 2010 14:17:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od m.a.x.i.m.u.s »

Jak nastavit u Setting Profiles Full, aby vynechal z nočního profilu nějaké čísla, které by zvonily?
Desire -> Sensation -> Galaxy SIII -> Galaxy S4 -> G3 16GB -> G4 Leather -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S8 -> Galaxy S9+
Uživatelský avatar
Dweep
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: pát 13. srp 2010 14:08:32
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Dweep »

skrz píše:Zdá se mi, že to (vibrate volání X SMS) možná neumí oddělit samotný android.

V Taskeru bych to asi mohl udělat tak, že zakážu vibrace u obojího (silent mode) a pak vytvořím další Task, který prostě vibruje tehdy, pokud nastane kontext "příchozí hovor" (nebo třeba "příchozí hovor z konkrétních čísel").

Nezkoušel jsem to, ale myslím, že fungovat by to mělo.
wow :) tak jsem trochu laboroval a nakonec mas pravdu !!:) diky mnohokrat za napad a autora podporim hned jak upgraduju na Froyo :)

tedy reseni je sice krkolomne, ale ucel sveti prostredky: tedy pokud nekdo narazi na podobnou vec:
V taskeru zkombinovat dva navody, predem uzpozornuju ze prvni krok jsem delal proto, ze nemam pevne danou udalsot, ktera by VZDY mela spustit rezim spanku. Chodim spat nepravidelne (dleam na smeny) a na nabijecku tel. pri pojuju i pres den obcas, a to bych ty sms rad slysel. Chci tedy profil "spanek" spoustet manualne, vzdy kdyz se mi to hodi. Pokud vy mate pravidleny cas kdy chodite spat, neb opravidelne pri spanku mate mobil na nabijecce (AC / USB), muzete rovnou sem http://tasker.wikidot.com/sleepmode .
Prvni krok je pro vytvoreni manualniho spousteni profillu.
- nejprve pridani profilu, ktery bude pouze reagovat na prichozi volani. Vytvorte novy profil, jehoz kontextem bude phone ringing - a vytvorite i novy task (task slouzi k tomu, aby provedl zmenu nastaveni telefonu) "vibrace", ve kterem pridavate postupne akce, co se maji provest. Tady ale pouze zapnete silent mode do rezimu vibrate, nebo silent mode vypnete aby telefon i zvonil, dal nastavite timer na par minut/sekund a pak zase zapnete silent mode aby vse utichlo. V praxi tak pri prichozim volani se zapnou vibrace/zvuky, volajici se na vas dozvoni, a jakmile hovor skonci, tak se pocka zminenou dobu a telefon se opet sam prenastavi do ticheho rezimu a SMS se neozvou.
dalsim krokem je pak vytvoreni tri samostatnych tasku podle http://tasker.wikidot.com/ringermenu . Jeden bude pro nocni a druhy pro denni rezim, treti bude menu pro widget. Tedy nocni task zapne "silent mode" - tedy vypne vsechna upozorneni a zvuky, krome budiku a medii, dal task muze napr. vypnout auto-synchronizaci, wifi, urpavit jas na minimum a kdesi cosi, moznosti je VELMI mnoho. Take je dulezite pridat polozku tasker - profile status a tam pomoci lupy vybrat vyse nastaveny profil pro zvoneni prichozich hovoru a dat na ON. Denni task pak musi vsechno zase zmenit zpet - auto-sync, zapnout wifi pokud chcete, nastavit autojas a kdesi cosi a samozrejme opet nastavit OFF pro profil na zvoneni.
Treti task je pro Menu - ten se vytvori zmenou vlastnosti tasku z Perform na Menu - jak je uvedeno v navodu vyse. Do menu se pak prida vykonani denniho a nocniho tasku.
Takto vytvoreny task Menu pak muzete pouzit jako widget na plochu - pres widgety Tasker - perform Task - Menu.

GL a HF:)
As long as it's Orange ...
Samsung Galaxy S2, Andorid 2.3.3
main Apps - GO EX launcher, WidgetLocker, Tasker, MinimalisticText, AppBrain, IMO.IM, Dropbox, ...
Uživatelský avatar
kecinzer
Moderátor
Příspěvky: 2142
Registrován: stř 07. dub 2010 16:46:40
Typ mobilu / ROM: iPhone 6S+ 64GB Silver
Twitter: kecinzer
Tablet: iPad Pro 13" 128GB Gold
Bydliště: Děčín - perla severu
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od kecinzer »

Momentálně používám Locale, ale Tasker mě dost nadchnul. Hrál jsem si s ním, ale jedno mi není jasné, a to podpora určení polohy dle BTS. Četl jsem, že by měl Tasker podporovat pluginy z Locale, kde to řeší Cell Plugin. Bohužel jsem to nějak nedokázal rozchodit.
Chtěl bych se tedy zeptat zkušenějších uživatelů. Je to možné?

Edit: Aha, State -> Cell near. A nepotřebuji žádné pluginy.
Myslím, že Locale bylo právě překonáno :)
iPhone 6S+ Silver 64GB + Spigen Air Skin
iPad Pro 13" Gold 128GB + Smart Cover
Člen AOKP ROM a autor CZ překladů | Nejnovější buildy AOKPK
Uživatelský avatar
Roboskokos
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 10. črc 2010 0:10:53
Typ mobilu / ROM: HTC Desire rooted
Twitter: Robosaaa
Bydliště: Ostrava

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Roboskokos »

tasker me taky uplne nadchl, da se tam nastavit tolik toho... uz jsem si udelal z mobilu skoro robota :D

PS: tady je plno navodu co a jak tvorit:

Kód: Vybrat vše

http://tasker.wikidot.com/profile-index
EDIT: nicmene se mi nedari nastavit, aby se mi zapla automaticka synchronizace v urcity cas a potom zase vypla (pouzivam APN widget, takze bych potreboval at se zapne net a do toho automaticke synchro.) A jeste by se mi hodilo aby se silent mod zapinal v urcity den jinak nez v dalsi den (chodim do skoly a mame celkem rozhazeny rozvrh), takze bych potreboval aby se treba v utery zapl v 7:15 a koncil v 14:30 a ve stredu aby se treba zapl v 9:05 a koncil v 13:40... tuhle moznost jsem taky nenasel. Takze vedel by mi nekdo pomoci? :) diky, za kazdy ohlas! :P
HTC Desire | root & S-OFF | InsertCoin 1.1.4_CM7hboot [Sense 2.1 & 3.0] | 32.56.00.32U_5.17.05.23 | Recovery: AmonRa 2.0.1 | apps
HTC Wildfire | root & S-OFF| WildPuzzle 0.8 ROM - Android 2.2.1
Uživatelský avatar
elpresidento
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: pát 31. pro 2010 7:52:32
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od elpresidento »

Apn mi taky pres tasker nejde. To casovani bych asi udelal vytvořením opakování v kalendáři a profily pak zapinat podle kalendáře (různé dny mohou byt pak nastaveny různě s týdenním opakováním ). U te školy bych zvazil i použití BTS (cell near).
Luděk Melichar - OsmAnd.cz
hfx9
Robot
Příspěvky: 989
Registrován: čtv 08. dub 2010 20:47:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Twitter: hfx9
Tablet: Nexus 7
Rom: JB 4.1.1

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od hfx9 »

Take pouzivam locale a nedalo mi to a na Vas popud si ted hraju s taskerem, mam ale par otazek:

1. Jak vytvorit default profil, do ktereho by se zpet prepinalo z ruznych jinych profilu? (mozna me ted napadlo vytvorit task se jmenem default a ten priradit ke kazdemu profilu jako ukoncovaci task)

2. k cemu je prave ten zmineny ukoncovaci task?

3. chapu to spravne, ze kazda polozka co je u urciteho profilu pozmenena, musi byt v naslednem profilu, nebo v ukoncovacim tasku navracena na puvodni hodnotu?

Diky za odpovedi
PHONE: Oneplus One - ROM: CM11s
Uživatelský avatar
Roboskokos
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 10. črc 2010 0:10:53
Typ mobilu / ROM: HTC Desire rooted
Twitter: Robosaaa
Bydliště: Ostrava

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Roboskokos »

doporucuju projit prispevky od Lobo tady v tomhle topicu: http://androidforum.cz/tasker-a-phone-weaver-t9292.html
HTC Desire | root & S-OFF | InsertCoin 1.1.4_CM7hboot [Sense 2.1 & 3.0] | 32.56.00.32U_5.17.05.23 | Recovery: AmonRa 2.0.1 | apps
HTC Wildfire | root & S-OFF| WildPuzzle 0.8 ROM - Android 2.2.1
zaslepenec
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: pát 08. říj 2010 14:31:14
Typ mobilu / ROM: LG G6 32 GB V10t-EUR-XX
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od zaslepenec »

m.a.x.i.m.u.s píše:Jak nastavit u Setting Profiles Full, aby vynechal z nočního profilu nějaké čísla, které by zvonily?
Hm. Tak to by me taky zajimalo. Uz tu s tim bojuju docela dlouho a furt nic...asi chyba mezi klavesnici a zidli :)

Vytvoril jsem si profil "Noc". Vypnul jsem vsechno zvoneni, vibrace..proste komplet tichej telefon. V Rules jsem dal jako podminku spusteni cas. To funguje a profil se zapne i vypne.
Pak jsem si vytvoril profil "Rodina". Dal jsem si zvoneni tak, aby me probudilo, jinak bez vibraci. V Rules jsem dal jako podminku aktivace volani z urcityho cisla a jako akci zapnuti profilu "Rodina" s nejvetsi prioritou.
Ale nic se nedeje. Pokud zavolam z "rodinnyho cisla" tak neni zadne vyzvaneni. Pritom po zaveseni je videt ve widgetu, ze se "Rodina" aktivovala. Nema nekdo napad, co delam spatne?
Nelpim na tehle aplikaci, proste jediny, co chci je aby se mi na noc snizila hlasitost, nevibroval mi telefon a dovolala se mi rodina (definovana jako skupina v telefonnim seznamu) a rano se to automaticky vratilo. Vic nepotrebuju.

Locale se tvarila,ze to umi, ale po navratu do vychoziho stavu mi to zapinalo WIFI a dalsi psi kusy. Plus jsem mel pocit, ze mi to docela zpomalilo telefon (Galaxy S). V Timeriffic jsem volbu na kontakty nejak nenasel a Tasker je na me volaky sofistikovany :)

Marne shanim nahradu profilu jako jsem mel na starym Siemensu C35/ S45. Jsem ochoten ozelet i to casovy nastaveni,jen abych mel filtraci podle skupin.

Diky za odpovedi/pomoc
edit, tak jsem objevil EasyProfiles a ono snad i funguje :)
http://www.appbrain.com/app/easyprofile ... yProfiles#
Naposledy upravil(a) zaslepenec dne čtv 10. úno 2011 10:56:42, celkem upraveno 1 x.
Big.T
Stálý androiďák
Příspěvky: 67
Registrován: čtv 09. dub 2009 19:32:42

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Big.T »

Mam placenou verzi Locale a zaboha nevim kde je problem. Mam pro zacatek nastaveny dva profily "doma" a "nocni". U obou mam jako podminku lokalizovane misto a u nocniho jeste cas. Jine podminky u nich nemam a presto se mi kazdou chvili vypinaji do zakladniho profilu. Na bunce jsem snad stale na stejne. Vzdy kdyz se profil vypne, dam pro jistotu opel lokalizaci a stale se mi lokalizuje presne, tak kde jsem. Kde by mohl byt problem??? Podle meho nazoru jsou podminky vzdy splneny, ale presto se profily vypinaji.
m.a.x.i.m.u.s
Androiďák!
Příspěvky: 292
Registrován: pon 18. říj 2010 14:17:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od m.a.x.i.m.u.s »

zaslepenec: Umí to EasyProfiles aktivovat profil v čase pouze pokud je na navolené wi-fi?
Desire -> Sensation -> Galaxy SIII -> Galaxy S4 -> G3 16GB -> G4 Leather -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S8 -> Galaxy S9+
zaslepenec
Stálý androiďák
Příspěvky: 87
Registrován: pát 08. říj 2010 14:31:14
Typ mobilu / ROM: LG G6 32 GB V10t-EUR-XX
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od zaslepenec »

cece tak to nevim, ale vzhledem k tomu, ze si tam muzes nastavit jako podminku i zapnutou wifinu, tak by to mozna slo nakonfigurovat ...ale budes to muset ozkouset ;)
skrz
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: ned 23. kvě 2010 11:00:26
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Bydliště: Brno

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od skrz »

m.a.x.i.m.u.s píše:zaslepenec: Umí to EasyProfiles aktivovat profil v čase pouze pokud je na navolené wi-fi?
Tasker to umí. Tasker umí totiž všechno :DD
např: http://androidforum.cz/tasker-a-phone-w ... ml#p150272
http://tasker.dinglisch.net/
m.a.x.i.m.u.s
Androiďák!
Příspěvky: 292
Registrován: pon 18. říj 2010 14:17:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od m.a.x.i.m.u.s »

Tak jsem zkusil Tasker, protože jsem už nevěděl proč jej nepoužívám. A problém je v nastavení... Uplně se v něm ztrácím :(
Desire -> Sensation -> Galaxy SIII -> Galaxy S4 -> G3 16GB -> G4 Leather -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S8 -> Galaxy S9+
slamka
Androiďák!
Příspěvky: 561
Registrován: čtv 12. srp 2010 9:47:58
Bydliště: Slovensko

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od slamka »

Tasker je jedna velka diera do ktorej ked spadnes, nidky sa z nej nevyhrabes, iba odinstalaciou programu a cistym instalom.. :D :D Teda aspon moje pokusy tak dopadli...

Ja sa snazim nejako rozumne rozchodit Locale alebo Setting Profiles, no tiez je to boj na dlhe trate.. Denne testovanie nastaveni a podobne, zabere to vela casu kym si to clovek nastavi tak ako chce.
Naposledy upravil(a) slamka dne pát 11. úno 2011 12:18:49, celkem upraveno 1 x.
HTC Desire, CM7.2.0.1
LG Google Nexus 4, ROM: Stock 5.1.1 ROOTED

Lenovo VIBE P1 P1a42, ROM: Stock 5.1.1, ROOTED -> Stock 6.0.1, ROOTED -> AOSP Extended, 7.1.2, ROOTED
Motorola Moto G6 Plus, ROM: Stock ROM 8.0 Oreo
m.a.x.i.m.u.s
Androiďák!
Příspěvky: 292
Registrován: pon 18. říj 2010 14:17:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od m.a.x.i.m.u.s »

Dobrá, Tasker leti z telefonu :DD
Umět Setting Profiles to zvonění přes tichý profil pro určité kontakty, tak bych byl spokojen :)
Desire -> Sensation -> Galaxy SIII -> Galaxy S4 -> G3 16GB -> G4 Leather -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S8 -> Galaxy S9+
martinX
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. úno 2011 15:26:50

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od martinX »

Předešlu, že jsem úplný začátečník. K Androidu přecházím po letech utrpení u Symbianu. Sliboval jsme si, že vyřeším problémy s nestabilitou a nemyslným, léty zaostalým prostředím. A opravdu jsme mnoho vecí vyřešil, našel programy které opravdu potřebuju. Ale s něčím si nedokážu poradit. Například bych si představoval, že si můžu nastavit vypnutí displeje ODDĚLENĚ od jeho zamčení (které je pro mě důležité). Tady aby se mi řekněmě za 30 sekund vypnul, ale zamknul až za třeba 10 minut. Asi marný sen.
Ale k profilům. Potřebuji manuálně ovládané časové profily. Nikoli automatické chování podle pevne nastevných situací, ale plne manuální oládání, jako to uměla Nokia. Tedy abych se řekněmě od teď dal na 2 hodiny tichý režim, který by se mi poté sám zpět přepnul na standartní zvonění. Našel jsme jen Setting Profiles. Po 2 dnech pokusů můžu říct, že jsem je nerozchodil tak, aby fungovaly spolehlivě. Vnitřní nastavení telefonu vždy ponechá v běhu nekteré z nastevní předchozího profilu. Takže to pak třeba nezvoní.

Může mi prosím někdo pomoc???!!! Mám LG P500. Díky.
korenisko
Androiďák!
Příspěvky: 449
Registrován: ned 31. říj 2010 8:56:55
Typ mobilu / ROM: Galaxy S6
Tablet: ZenPad Z380kl

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od korenisko »

A čo tak Phone Waver od SBSH.net alebo Tasker?
Tasker sa dá nastaviť na widget alebo do status baru a profily si môžeš nastaviť aj ako časované.
Galaxy S6 & ZenPad Z380kl
Martyks
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pát 03. zář 2010 19:36:16
Typ mobilu / ROM: i5700 2.2 CM custom

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Martyks »

martinX: to nastavenie rozdielneho času zamknutia a zhasnutia majú cyanogen mod custom romky ;) aspon teda ja to tak mám na spice
martinX
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. úno 2011 15:26:50

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od martinX »

Ahoj. díky za vám za pomoc. PhoneWeaver zatím fakt funguje, budu ho pár dní testovat a ukáže se. S cyaonegenem je to pro mě težší, nechci do telefonu moc zasahovat, protože to není moje silný místo a nevím, zdali bych ho v případě problémů dokázal uvést do původního stavu. Třeba kvůli záruce atd
Nevíte ještě o nejaké prověřené signalizici zmeškaných hovorů, sms atd? zkusil jsme kdeco, ale zatím nic nefunguje spolehlivě. Dík.
leonardo
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 23. úno 2011 14:39:22
Typ mobilu / ROM: LG OO

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od leonardo »

Nevíte ještě o nejaké prověřené signalizici zmeškaných hovorů, sms atd? zkusil jsme kdeco, ale zatím nic nefunguje spolehlivě.
Používám MISSED CALL, asi nejlepší z toho co jsem zkoušel ... https://market.android.com/details?id=d ... er_history
martinX
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 22. úno 2011 15:26:50

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od martinX »

Optimus nemá led diodu, funguje tam blikání tlačítek, nebo bliká obrazovka? A kterou verzi prosím? mám tam 2.2.
leonardo
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 23. úno 2011 14:39:22
Typ mobilu / ROM: LG OO

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od leonardo »

Missed Call for Android 2.x, ohledně blikání nevím :( , já používám zvukovou signal. Je tam dost možností nastavení, podle čísel se dají nastavit zvuky, opakování..., je zadarmo tak vyzkoušej
Simonix
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: úte 01. úno 2011 10:09:56
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Simonix »

m.a.x.i.m.u.s píše:Dobrá, Tasker leti z telefonu :DD
Umět Setting Profiles to zvonění přes tichý profil pro určité kontakty, tak bych byl spokojen :)
Mé řešení:

Vytvořil jsem si tři profily : "NAHLAS", "POTICHU" a "NOUZE". Snad není potřeba popisovat první dva, jen uvedu, že u posledního jsou zaplé zvuky bez vibrací. Nastavil jsem si pravidlo na každý den 00:00 - 23:59 pro profil "NAHLAS". Ten přebíjí pravidlo pro profil "POTICHU", nastavené na dobu, kdy nechci být rušen, klidně po celý víkend (např. PO, ÚT, ST, ČT 23:00 - 23:59; PO, ÚT, ST, ČT, PÁ 00:00 - 8:00). Dále jsem si nastavil pravidlo, které se aktivuje příchozím hovorem vybraných osob (musel jsem je ručně vybrat, nepoužít skupiny, nepodařilo se mi do skupin v programu dostat uživatela a ani ho přimět použít skupiny vytvořené v telefonu).

POZOR EDIT: Testoval jsem několikrát během hodiny, ovšem než jsem napsal tento příspěvek, tak opět fungovat přestalo. Pravděpodobně se něco stane při vypnutí obrazovky a zamknutí telefonu, protože jsem opět zkoušel nastavit a fungovalo, po vypnutí obrazovky již ne. Pokud máte náladu, tak to zkuste a podělte se se mnou o zkušenosti. Díky
Samsung Galaxy SII
Simonix
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: úte 01. úno 2011 10:09:56
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Simonix »

Výše popsaným způsobem běželo bez problémů (pokud nepočítám volání během tichého režimu, které nepotřebuji) zhruba čtrnáct dní s tím, že jsem si nastavil ještě jedno pravidlo pro synchronizaci, která probíhala zhruba každé dvě hodiny a to jak v tichém, tak i v hlasitém profilu. Problém nastal nyní, kdy se mi během tichého profilu nezapne wifi pro synchronizaci a dokonce se přepne do hlasitého profilu, zkoušel jsem různá nastavení i co se priority týče, ale marně. Máte někdo zkušenosti se Setting Profiles a poradíte?
Díky
Samsung Galaxy SII
cmis
Stálý androiďák
Příspěvky: 159
Registrován: stř 08. pro 2010 15:06:55
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od cmis »

m.a.x.i.m.u.s píše:Dobrá, Tasker leti z telefonu :DD
Umět Setting Profiles to zvonění přes tichý profil pro určité kontakty, tak bych byl spokojen :)
Mám tichý profil na noc. Dále mám profil, který při volání ze skupiny Rodina zvýší hlasitost vyzvánění. Vše funguje OK.
Naposledy upravil(a) cmis dne čtv 31. bře 2011 12:44:23, celkem upraveno 1 x.
Samsung Galaxy Nexus
Uživatelský avatar
Frost
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: pon 21. bře 2011 16:13:57
Typ mobilu / ROM: LG Optimus Black
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od Frost »

dle mého názoru nejlepší je timeriffic :-)
nastavení chování telefonu v ruzné časy a dny v týdnu :-) umožňuje nastavit takřka vše :-)
navíc je zdarma co víc si přát :twisted: http://market.android.com/details?id=co ... rch_result
Vodafone 845 -> LG OO (P500) -> LG OB(P970)
m.a.x.i.m.u.s
Androiďák!
Příspěvky: 292
Registrován: pon 18. říj 2010 14:17:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9+

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od m.a.x.i.m.u.s »

cmis: Funguje to, díky :)
Desire -> Sensation -> Galaxy SIII -> Galaxy S4 -> G3 16GB -> G4 Leather -> Galaxy S7 Edge -> Galaxy S8 -> Galaxy S9+
MaV
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 31. bře 2011 20:59:08
Twitter: vitmadron
Kontaktovat uživatele:

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od MaV »

Něco jako Locale, ale free: Llama - umí časování, poznat prostředí podle bts, atd..
MáV
http://www.zavolamesi.cz - Android Aplikace, Skype a VoIP
amy89
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: úte 07. zář 2010 17:29:49
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od amy89 »

poradte mi prosím, jak přesně mám nastavit podmínky a akce v Setting profiles --> aby se mi mobil připojil na Wi-fi podle polohy?

zkoušela sem nastavit polohu přes "cell towers identified" a nefungovalo, asi tam eště něco chybělo, ale nvm co..

DÍKY!
cenda
Stálý androiďák
Příspěvky: 220
Registrován: úte 12. led 2010 18:04:28
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A
Bydliště: Plzeňsko

Re: Profily s časováním bez rootu?

Příspěvek od cenda »

any89: nevím co používáš za program, ale v Locale jsem to vyřešil pomocí pluginu, který přidává podmínku řízenou SSID. A protože v jiných podmínkách mám řízení podle polohy, tak mi locale přibližně každých 5 minut skenuje wifi v okoli. A když zjistí že jsem v dosahu mé vlastní automaticky se připojí a nechá wifi zaplou. Jinak mezi jednotlivými skeny je vypnutá. Výdrž baterie mi to nijak (zanedbatelně ) neovlivní.
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen
Odpovědět

Zpět na „Produktivita“