PokecPříběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Uživatelský avatar
Any
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: stř 05. led 2011 20:34:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od Any »

Tak ja taky pridam svou trosku do mlyna :)

Jednou sem prisel z prace jeste v monterkach a ve dverich pritelkyne "des akorat, zrovna peru, sundej gate" ... na moje protesty ze monterky se neperou :D nebyl bran zretel a tak jsem uz od vchodovych dveri pokracoval bez kalhot... vecer jsem si chtel nekam zavolat a tak sem se jal chopit sluzebni telefon, bo co budu utracet ze sveho ze :D ... jenze kde je... naposled sem ho bral z HF ve sluzebce... a hodil sem si ho... no ano... spravne... do te nejmenci kapsicky na boku stehna... presne te kam se schova tak dobre ze si na nej nikdo ani nevzpomene... a ted v te kapsicce visi na snure s pradlem... :D

Nu telefon sem v te dobe mel asi tyden (ale dostal sem ho uz pouzity), nejaka z tech levnych cernobilich nokii (era pred rozmachem smartu - ja mel tehdy novinkovou K750i... ktera teda vydrzela az do ted... i kdyz uz senilnela :D ) ... kazdopadne to byl patek takze sem milej telefon rozebral co to slo (moc to neslo :D nebylo naradi) a v nedeli vecer zase slozil a nabil baterku... bezel v pohode... jen nezvonil (zvukem) ... v praci sem rek ze asi neco odeslo a dostal sem jinej... ten mi ale nepasoval do HF ve sluzebce... tu mi ovsem dva dny na to zborili takze to bylo jedno :D ... vlastne sem pak dostal auto bez HFka :D
THE KONEC :D
Samsung Galaxy Nexus 4.2.2
Vodafone 945 (ZTE Joe) Cyanogenmod 7.2.0 By Curious Mind
erikcapka
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pon 12. črc 2010 9:48:53

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od erikcapka »

Mě jednou telefon spadnul do záchoda. To by ani nebyl tak velký problém, kdyby záchod byl.. prázdný. Radši jsem nespláchl, bál jsem se že ho pak už nevylovím. Dokážete si to představit, nebudu to rozebírat. Telefon sice fungoval potom v pořádku, já jsem ho ale radši dal ségře. Ta nechápala proč to dělám, ale měla strašnou radost :? :lol:
Uživatelský avatar
miczk
Androiďák!
Příspěvky: 416
Registrován: ned 11. črc 2010 15:03:11
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 5
Twitter: http://www.twitter.com/mroczis
Bydliště: Severní Valašsko

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od miczk »

Znám osobu, které spadl mobil do záchodu a daná osoba ho ještě stihla spláchnout. Nepříjemné.
LG Nexus 5
Wi-Fly - Vylepšete svůj Wi-Fi požitek
NetMonster - Zkontrolujte síť svého operátora
hpetr
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: pon 12. črc 2010 14:12:12

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od hpetr »

Můj kamarád má přesně taký mobil jaký mám i já. Byly sem venku a jak jsme popíjeli pivečka, telefony sem si vyložili na stůl. ani nemusím říkat, že co se stalo, když jsme odcházely. Telefony jsme si zaměnily. Dohodnut jsem se s mou holkou, že jí brknu když jsem skončil. Stlačil jsem gombík, a s rychlou volbou - 1.- má holka - jsem zavolal mámu kamaráda. Po pár pivech jsem si ani nevšiml, že mi zdvihl jiný hlas. Ona se mi milo ozvala - ano?- a já jí říkám - ahoj drahá, za 10 minut jsem u tebe, takže mně čekej v teplý posteli -
a v telefonu ticho.... kamarádova matka poznala můj hlas a říká - Petr, to si ty? -
....... pak jsem raději složil a zavolal rychle kamaráda - tehdy můj mobilk-... :DD
-Vosa-
Stálý androiďák
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 27. kvě 2010 16:11:47
Typ mobilu / ROM: T-mobile G1_SuperE 1.0.3

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od -Vosa- »

Jsem rád, že se to tady takhle rozepsalo a pokaždé, když si něco přečtu tak se zasměju..

No tak mi právě přišel telefon který je nyní v perfektním stavu a funkční, dokonce mi přidali krytku nabíjecího konektoru co tam dříve nebyla..no a než se telefon vůbec zapl, přečetl jsem si seznam vyměněných dílů....zděšení nastalo ve chvíli, kdy jsem se dostal k řádku "Pcba - Main Board"!!...no takže tu mám nerootnutou 1,5ku...fakt paráda :twisted: ...no a dokonce mi vyměnili baterku :D což mě docela příjemně překvapilo :D ...no tak jo no...tak vzhůru k rootu :D ...škoda, že jsem ho před tím nedělal, je to pro mně teď nová věc...no možná to spíš prodám...
matuslelovsky
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 05. kvě 2010 8:50:14

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od matuslelovsky »

Já znám taky někoho kdo si spláchnul mobil, a jemu se prý zasekl do záchoda, a museli ho tam odsud lovit. Nevim jestli nekecal, ale vim jenom že ten telefon poté už nepoužíval, tak v tom nějaká pravda být musí. Neberte si prostě s sebou telefony na záchod a hotovo :D
Uživatelský avatar
kazatell
Stálý androiďák
Příspěvky: 196
Registrován: stř 02. zář 2009 20:56:57
Typ mobilu / ROM: htc sensation
Tablet: Asus transformer TF300TG
Bydliště: Čel. Ej.
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od kazatell »

No mě se stalo takovej ten klasickej trapásek, co se o něm často říkají vtipy... Jel sem si v klidu vlakem, poslouchal sem hudbu... docela nahlas, znáte to ve vlaku je docela bordel, tak abych aspo%n něco slyšel a potřeboval sem si usrat (to asi taky znáte) normálně bych to neventyloval, ale zadržel, ale jak tam byl docela rámus a zrovna sem vylejzal z vlaku tak sem si řikal že to normálně nechám provětrat... "ještě chvilku, teď je tam dvakrát BUM! BUM!" nebudete tomu věřit, ale trefil sem se přesně... "PRD! PRD!" jen lidi se moc netvářili příště mi snad dojde že ta hudba byla jen ve sluchátkách...
HTC Kaiser s nástavbou Sence z HTC Hero, HTC Desire, HTC Sensation, Asus Trensformer TF300TG
Když se na něco ptám věřte že Google sem už zkoušel... ale nepomohlo to
Uživatelský avatar
martinpetricek19
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: čtv 08. dub 2010 9:23:44

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od martinpetricek19 »

mně z hudby napadlo, že mně se stalo - měl jsem samsung star a na tom mobilu stačí stlačit jenom jedno tlačítko k tomu, aby jsem hudbu neposlouchal jenom v sluchátkách, ale aby ji poslouchali všichni :D

jel sem vlakem domů a poslouchal hudbu. to tlačítko se mi nějak stlačilo. A už tehdy na mně lidi koukali jinak, ale to nejlepší teprve přišlo. Máme s kamarády kapelu. A raz jsme ze žertu prospívali pár klasických písniček, no a ty měli dost zvláštní, morbidní texty. A taky sme to nahrávali jenom se žertu, protože jsme si trochu i připili... No proste mezi písničkami se mi objevila jedna ta naše. lidi se kolem mně usmívají a chechtají.... tak jsem si řekl - možná to mám trochu nahlas a proto to všichni slyší -
snížil jsem hlas, ale když jsme se dostali k refrénu, tak už se všichni smáli a tak jsem si vyndal sluchátka a zjistil jsem, že to jde nahlas.... :DD
-Vosa-
Stálý androiďák
Příspěvky: 200
Registrován: čtv 27. kvě 2010 16:11:47
Typ mobilu / ROM: T-mobile G1_SuperE 1.0.3

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od -Vosa- »

Tak po delší odmlce napíšu jak se to nakonec vyvíjelo dál. Jednou večer, když už jsem chtěl udělat root, jsem si všiml, že nesvítí podsvícení klávesnice :twisted: což mi docela vadilo a tak jsem to hned ráno opět napsal tomu pánovi ze servisu. Jeho odpověď mě příjemně překvapila, protože se začal velmi omlouvat, že tam s tím zase musím a nabídl mi za to kompletní překrytování do bílé nebo černé barvy a samozřejmě zdarma :) .

Neváhal jsem a do VSP jsem zašel. Na recepci měla chvilku problém na počítači s Operou (když asi nevědomky odklikla aktualizaci). Chvilku jsem tedy čekal a mezitím se mi na na ten záručák nějak více podívala a řekla mi, víte, že tohle už je 4. reklamace? (předchozímu majiteli měnili desku pak mě tlačítko "tečka" pak tu příhodu co jsem popisoval a nyní podsvícení) Tak říkám, že jo ale že s tím pánem jsem se domluvil na překrytování a nechci to nějak moc řešit (byl jsem totiž rád, že mi to vůbec opravili). Ona ovšem neustále mluvila o Desire :D a o tom, že mi v březnu končí záruka a byla by to škoda nevyužít. :) Co jsem asi udělal, že? :D..

Samozřejmě jsem zašel do T-Mobilu a reklamoval to u nich. Oni to přebrali a poslali do VSP aby jim potvrdili, že to fakt nefunguje. Mezitím jsem se těšil na to jak mi vrátí plnou původní cenu (čekal jsem 10k) a ze zvědavosti jsem napsal předchozímu majiteli kollik ho G1 stála. Zjistil jsem, že telefon už mám z 3. ruky a cena byla 999kč s tarifem (ano o jednu devítku měné než jsem čekal) zjistil jsem, že v tomto případě mám nárok na vrácení jen těch 999Kč a tak jsem do T-mobilu napsal, zda to jde ještě zrušit. Obratem mi zavolal pán z TM a ujistil mě o tom že pokud si vyberu telefon z jejich nabídky bude se počítat cena těch 10 000 :) to mi zvedlo náladu a do týdne když se telefon vrátil ze servisu, mi zavolali a já přišel, doplatil 400 a nyní se raduju z úplně nového HTC Desire :D

Takže myslím, dlouhý příběh s hoodně pěkným Happy Endem :)
btw: ta G1 co jsem kupoval mě stála 4000 kč :D
Uživatelský avatar
handadaniel
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 08. črc 2010 14:55:03

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od handadaniel »

tak tohle je moc skvělý téma :lol: zasmál jsem se.
Mně raz spadl telefon do polévky při vaření. Samozřejmě že jsem při vaření telefonoval :D a co byla první reakce? strčil jsem ruku do polévky, že ho vytáhnu a zapomněl, že ta polévka je vřelá. Naštěstí jsem si tam nestrčil celou ruku, protože bolest přišla dřív, a tak jsem si spálil jenom dva prsty. A bolelo to pořádně ještě aspoň měsíc. Když se mně lidi ptali, že proč mám obvázaný dva prsty, a vyprávěl jim co se stalo, tak mě všichni vysmáli Tohle bylo asi před rokem a dodnes ještě vidno ty popáleniny na mých prstech.

Jo a ten telefon to nepřežil ;)
Uživatelský avatar
hercules19
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: stř 31. bře 2010 9:56:51

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od hercules19 »

normálně mi je líto, že já nemám žádný trapas o který bych se s vámi mohl podělit..ale četlo se mi skvěle :DD děkuji
19palkus88
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. lis 2010 12:37:01
Typ mobilu / ROM: Samsung i9000 galaxy s

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od 19palkus88 »

Nazdarek,
Tento príbeh ešte veľmi čerstvý, keďže sa mi stal včera večer.pri sledovaní televízie som si oblial čajom svoj Samsung galaxy S.zareagoval som pohotovo a všetko som rýchlo vyčistil a poutieral.mobil som nejako extra nerozoberal a nevypinal.akurat som dal dole kryt a potieral ho.zatial vsetko ide ale neviem povedat, ze dokedy :-))
Uživatelský avatar
miczk
Androiďák!
Příspěvky: 416
Registrován: ned 11. črc 2010 15:03:11
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Mobil 2 / ROM: LG Nexus 5
Twitter: http://www.twitter.com/mroczis
Bydliště: Severní Valašsko

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od miczk »

martinpetricek19 píše: A raz jsme ze žertu prospívali pár klasických písniček, no a ty měli dost zvláštní, morbidní texty.
Pošli mi něco, rád se zasměju :DD .
LG Nexus 5
Wi-Fly - Vylepšete svůj Wi-Fi požitek
NetMonster - Zkontrolujte síť svého operátora
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od radegast »

handadaniel píše:Tohle bylo asi před rokem a dodnes ještě vidno ty popáleniny na mých prstech.
A vidíš to? Kdybys ty prsty od začátku strkal do adaptéru ( <|> ), tak dnes jsi bez jizev :lol:
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
5ta1da
Stálý androiďák
Příspěvky: 90
Registrován: čtv 03. bře 2011 12:07:33
Typ mobilu / ROM: ASUS ZenFone 5 ZE620KL

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od 5ta1da »

Mě jednou spadnul mobil v klubu do pisoáru a jako na potvoru se rozpadl na telefon, kryt, baterku a dokonce se z toho nějak vyloupla i SIMka. Celej jsem ho vyčistil, ale cca. tejden jsem na něj šahal s odporem :mrgreen:
jsturzo
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 08. črc 2010 14:53:56

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od jsturzo »

mně telefon spadl do fontány... a to jsme dokonce byly na dovolené ve Španělsku, a proto si lidi mohli něco pomyslet, když jsem lovil telefon a vlezl do vody (protože se mi ho rukou vyndat nepodařilo)... ale nemělo to dobrý konec... asi byl dlouho ve vodě, ale už mi pak nefungoval. možná i proto, že jsem neměl možnost ho hned sušit, protože jsme byli akorát ve městě, a nechtěli jsme se kvůli tomu vracet do hotelu... :(
Uživatelský avatar
mitsuu84
Androiďák!
Příspěvky: 585
Registrován: úte 30. bře 2010 15:01:49
Typ mobilu / ROM: Alcatel OneTouch Idol 3 ofiko android 5.0.2
Mobil 2 / ROM: Samsung GT S5570 ofiko android 2.3.6
Twitter: mitsuu84
Tablet: Tablety nezobu :D
Bydliště: Olomouckej kraj :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od mitsuu84 »

Z kámošem sme šly lehce unaveni z hospody a cestou ho chytlo sr*ní..tak houpl do křáku,vykonal potřebu a šly sme dál..došly sme k mému paneláku a von že už to dlabe a že si zavolá tágo pač to měl tak eště 20min dom pěšo a sotva lez..ale mobil nikde..takže prozvánění a projít trasu kudy sme šly..došly sme k tomu kříku a z něj upa lehoukný zvonění..tak sme mojim mobilem (sony d750)svítily a hádejte kde mobil byl??kámošovi při vykonávání potřeby v podřepu někdy mezi prvním zatlačení a dopadem ho*na na zem mobil vypad a ona potřeba dopadla přímo na něj..měl takový to kožený pouzdro s folii na předku a jen te vršek co se zapínal trčel z tej hromádky..šlo o nokiu 3510 tuším a prej doma posundával kryty,námačel to v mejdlové vodě,aviváži,celej ho čistil ale řeknu vám,aj po tejdnu to smrdělo jak bolavá pata a já osobně bych odvahu z něj volat neměl :-D :-D ..max mět sluchátka a mobil zabalenej v igelitovým pytlíku :-D
Vodafone Smart prime 6
Smartphone history: Siemens SX1Mio A701Nokia 7610,N73,N72,6681,E51...T-Mobile MDA 3T-Mobile G1LG Optimus OneHTC Evo 3DHuawei Ascend Y300Huawei Honor 2Huawei Honor 3CSony Xperia Z UltraHonor 4XAlcatel OT Idol 3 (5.5")Lenovo A6000LG F60 (D390n)►►► SmartFórum ◄◄◄
Uživatelský avatar
MrEdDy
Robot
Příspěvky: 1040
Registrován: pon 14. pro 2009 12:50:41
Typ mobilu / ROM: Nemám stálý model
Twitter: http://twitter.com/MrEdDy23
Bydliště: Praha & Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od MrEdDy »

Jak už jsem psal na jiným topicu :

26 bře 2010, 08:14
MrEdDy píše:Čauec,tak se mi stalo něco s čím se musím podělit :)
Včera po královském obědě jsem šel na wc ,abych se královsky i vy**** no a jakožto čas neubýval,tak jsem na G1 surfoval po netu .. Po "dokonaní potřeby" jsem si dal mobil do kapsy (nevím proč,vždy když jdu na wc,dávám ho pak na zem,aby mi nespadl do mísy) no a co se nestalo,zvednu se a vidím jak mi padá G1 přímo do mísy plné mé potřeby :D co se dalo dělat .. hrábnul jsem pro ní a okamžitě vyndal baterku .. spláchnul jsem,popadl G1 a utíkal k umyvadlu,rozebral co v tu chvíli šlo a otíral :) Po lehkém zbavení větších kusů jsem zaběhnul v práci pro líh,šroubováčky,papírové utěrky a ústenku (jinak bych asi padnul) a dal se do čištění . Modlil jsem se,aby nebyla G1 zkratovaná (vypla se dřív,než jsem vyndal baterku) Po asi 6 hodinách vysychání jsem to samou nedočkavostí zkusil a hle :) naskočila a jede jak má,žádné podívně spořiče ani chrastění v repru. :) akorát ten neznámý zápach je občas při volání cítit. :D
Takže stane-li se Vám něco podobného (pochybuji) ,tak nevěšte hlavu :) :)
26 bře 2010, 10:25
MrEdDy píše:no a už první chybička - při vypnutí se mi vypne jak má,ale hned po tom naskočí jakoby černá obrazovka .. takže znovu čištění lihem a uvidíme no .. sice si chci pořídit nexuse,ale že budu muset tak brzo to jsem nečekal :)
28 bře 2010, 21:43
MrEdDy píše:Tak pratele,G1 odchazi,naskoci jen cerna obrazovka a misto recovery docela zabavny sporic.. tak ji mam ted nalozenou v lihu a uvidime zitra..
03 dub 2010, 03:51
MrEdDy píše:tak a máme po G1,po naložení v lihu a zapnutí jen blikla černá obrazovka,tak jsem uchopil šroubováček a šťoural,rejpal,plasty praskaly ,ale pak jsem si řekl,že někomu se třeba něco hodí ,takže jestli potřebujete klávesnici,,dispej nebo cokoli,dejte vědět ;)
12 dub 2010, 08:51
MrEdDy píše:tak nakonec G1 přece jen jede až na jednu podstatnou věc . Kdyby měl někdo možnost G1 na náhradní díly,určitě se mi ozvěte.Screeny jsou přesně na to co potřebuju,sami můžete vidět proč :) http://mreddy.rajce.idnes.cz/G1/
Jen doplním,že jsem vyměnil flex kabel a ještě jí používal asi 2 měsíce,ale HW klávesnice vynechávala,časem i displej nereagoval na dotyk a G1 samo odešla :)
Tlačítko hledat není jen na okrasu!
Když vím ,poradím ,ale ať má dotaz hlavu a patu ..
ZÁLOHA není jen slovo!
davids8044
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: úte 18. kvě 2010 7:48:50

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od davids8044 »

Zdravím,

mě se podařilo úspěšně utopit flasku, MP3 a mobil v nejznámější limonádě z Karlových Varů.

Koupil jsem si tohle limonádu (Magnesia) napil jsem se a pořádně zavřel. Tu jsem dal do batohu a šel jsem. To, že bylo horko jak blázen jsem neřešil. Venku bylo přes 30 stupňů. Ale bylo mi divný, že jsem se začal dost potit na zádech.... Tak jsem sundal batoh, že si nechám trochu oschnout tričko a pak si zase batoh vemu na sebe.... Ale.... Koukám, že batoh na vnitřní straně durch mokrej. To jsem ještě pořád bral... Měl jsem po cestě chuŤ se napít. Tak jsem otevřel batoh a hned jsem byl na...... Magneska tam byla.....,ale ne v lahvi, ale v batohu. Proč se to stalo. Špatnej uzávěr od flašky. Takže flaška prázdná a batoh plnej. Ihned jsem doma vše postupně vysušil,ale nic už nepomohlo.

Telefon služební - musel jsem zaplatit
flaska 8 GB - moje soukromá na vyhození
MP3 - úplně nová na vyhození....

OD té doby nekupuji nic tekutého z Karlovarského kraje.
Uživatelský avatar
KRoman47
Androiďák!
Příspěvky: 609
Registrován: ned 29. kvě 2011 16:51:40
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia E4g
Mobil 2 / ROM: ZTE Blade-CM10.1 KonstaKANG
Tablet: ASUS MeMO Pad 7 ME176CX
Tablet 2 / ROM: Prestigio MultiPad 5870C
Bydliště: Vyškov

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od KRoman47 »

Tak po přečtení zdejší zkušeností jsem si též vzpomněl na jeden svůj trapas s mobilem. Je to už pár let, měl jsem NOKIA Ngage QD, jel jsem autobusem ze školy a že si pustím teda nějaký film, zastrčil jsem sluchátka a pustil film, pořád jsem si říkal, že je nějaký slabý zvuk, tak jsem pořád zesiloval, až mi přišel na maximum přijatelný. No ale pak mě upozornil soused, že mi to hraje do repráčků, málo jsem zastrčil ta sluchátka. :oops: :D
Sony Xperia E4g - stock 4.4.4
ASUS MeMO Pad 7 ME176CX - stock 4.4.2
Prestigio Multipad PMP5870C - stock 4.1.1 ROOT, CWM, SD swap
Prestigio MultiReader PER5274B - ROOT, CWM, SD swap
makovka84
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 21. čer 2011 14:01:58

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od makovka84 »

Klasika, to se mi taky párkrát stalo venku na ulici :D
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne stř 22. čer 2011 13:49:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: citace v rozporu s pravidly
Uživatelský avatar
Manek49
Androiďák!
Příspěvky: 307
Registrován: stř 27. říj 2010 14:44:44
Typ mobilu / ROM: Nokia Lumia 820
Twitter: Manek49
Bydliště: Horní Branná

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od Manek49 »

Mlaďáci to teď dělaj naschvál, jdou po ulici a maj mobil s nějakou megahustokrutou muzikou puštěnej nahlas, asi je to teď free, cool a in :lol:
Z Trutnova od 1582.
Uživatelský avatar
TommyTS
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: ned 15. srp 2010 15:08:31
Typ mobilu / ROM: Honor 10

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od TommyTS »

Tohle občas dělam taky abych zpříjemnil cestu... ale jen když jdu nachcany z hospody, ulice jsou prazdne, nikde nikdo a cesta domu ještě dlouhá :D :D
Nokia 3510i, Motorola E398, Sony Ericsson K550i, LG KC550, Nokia 6500 Slide, Nokia N79, Nokia 5800XM, HTC Desire, LG Optimus Black, Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung Galaxy S Duos, Nokia Lumia 820, LG G2, Nexus 5X, iPhone 7,Honor 10

EIN WEG, EIN ZIEL, EIN MOTIV!
Uživatelský avatar
Manek49
Androiďák!
Příspěvky: 307
Registrován: stř 27. říj 2010 14:44:44
Typ mobilu / ROM: Nokia Lumia 820
Twitter: Manek49
Bydliště: Horní Branná

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od Manek49 »

Jo tak to jo, ve tři ráno napranej si to cestou ze zábavy pustim taky, když nemam sluchátka, a ještě si nahlas zpívám :lol:
Z Trutnova od 1582.
Uživatelský avatar
guldy
Androiďák!
Příspěvky: 457
Registrován: sob 22. led 2011 16:57:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 - I9505
Rom: CyanogenMod
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Příběhy, trapasy a zkušenosti s mobilem..

Příspěvek od guldy »

Také mám pěknou historku.Která skončila tak že sem se dostal k androidu.Jo to jsme měli stuškáč kde sme se opili jak .....
A podle toho co sem slyšel tak mne nenapadlo nic inteligentnějšího než tahat telefon na wc ze saka.... A jak sem byl v dobré náladě tak sem to nějak nevychytal a skončil přesně tam kde neměl.Prej sem na něj koukal jak hromádka neštěstí :D
Mobil : Nexus 4
Tablet: Nexus 7 (2012)
Odpovědět

Zpět na „Pokec“