PokecDojmy z Android komunity

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
igamenir
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: pon 10. led 2011 23:37:01
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Dojmy z Android komunity

Příspěvek od igamenir »

Zdravím, jsem bývalý Nokia fan a teď mám za sebou první měsíc s Androidem. Hodně dobrého, něco špatného... nejvíc mě ovšem zklamali některé názory v diskuzích. Rozhodně nechci zevšeobecňovat. Jednotlivec nikdy nemůže zastupovat celou komunitu, bohužel někteří jednotlivci bývají víc slyšet.

Poznatek 1:
Android je super, protože je tak rychlý a spolehlivý narozdíl od Symbianu a přitom je i v mobilech za pár tisíc narozdíl od iOS.
Pokud je Android pomalý či dokonce nespolehlivý, jste hloupí, protože jste si koupili telefon za pár tisíc místo nějakého pořádného.

Poznatek 2:
Android je super, protože umí vše co konkurence. Vše se dá totiž doinstalovat. V Marketu jsou statisíce aplikací, takže si můžete cokoliv přidat a udělat si super telefon.
Pokud se Android začne po doinstalování funkcí sekat, jste hloupí, protože jste si nainstalovali toho moc a nebo něco špatného.

Poznatek 3:
Vybírat správné aplikace nemusíte sami. Je tu úžasná komunita.
Pokud se zeptáte komunityna doporučení, obvyklá odpověď je Zkus hledat (příp. odkaz do výsledků hledání ne na sekci obchodu), V marketu jich je hodně či Celá tahle sekce je o tom.

Můj závěr: pozitivní, s nadhledem. V každé komunitě se najde blbec.
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dojmy z Android komunity

Příspěvek od jtoxx »

Ano v kazde komunite se najde blbec co nerespektuje pravidla...
Follow me on - twitter
Odpovědět

Zpět na „Pokec“