PokecOceněnění/medaile uživatelům android fóra

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Supík »

Jak jsem už psal v http://androidforum.cz/oficieln%C3%AD-n ... .html#p205 tak jsem právě aktivoval medals mod který umožní udělovat alespoň virtuální ocenění těm kteří si to zaslouží. Prozatím jsem vytvořil medaily pro zakládající členy android fora.
Myslíte že to k něčemu bude? Nebo je to jen taková blbinka? díky za názory
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
monikag08
Stálý androiďák
Příspěvky: 135
Registrován: pát 31. říj 2008 14:05:35
Bydliště: Aktuálne Praha :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od monikag08 »

Myslim ze to nie je zly napad :-)

Zatial sa teda stale iba pytam, ale urcite ked si konecne nejaku G1 kupim, tak budem rada ja tou, ktora bude odpovedat dalsim novym "androidakom" :-) o tom to predsa je :-)
:-) Monika :-)
Uživatelský avatar
RedDragCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: čtv 16. říj 2008 19:56:31
Bydliště: kdesi v ČR ..
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od RedDragCZ »

Blbina, která ale potěší a její "uplatnění" bych viděl především asi až bude (pokud tedy bude - v což doufám) fórum trochu více ještě rozstrostlejší .. Každopádně díky za medaili. :DD

EDIT: Ne že bych chtěl nějak moc kritizovat nebo to nepřál i ostatním, ale systém udělování týhle mediale se mi nezdá jako zrovna moc tak dvakrát nejlepší:
"Medaile je udělována tomu kdo se zaregistruje v roce 2009 a do konce roku 2009 bude mít více než 10 příspěvků.".
Rok 2008 ještě neskončil, a to tu máme poté ještě celý rok 2009 .. 10 příspěvků taky není moc, takhle to tu bude mít dřív-či-pozdějc skoro každej. :yes:
Uživatelský avatar
Yamanouchi
Robot
Příspěvky: 767
Registrován: pát 07. lis 2008 23:01:37
Bydliště: Absurdistán
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Yamanouchi »

Tak jsem se taky zaregistroval, znáte mě tu pod přezdívky Yamanouchi nebo Yama ;)
Váhal jsem mezi iPhonem a Androidem, ale když vidím, že u Apple je hodně omezení (navigace, Opera Mini, zákaz aplikace Iphonu jako modem atd.), tak jsem pro to druhé svobodné OS. Androida si pořídím až po novém roce, zatím mě G1 nějak designově nezaujala a vyčkám, až se vychytají dětské nemoce a přichystají další model. Osobně bych uřízl spodní část a tlačítka narval pod ten displej. Myslím si, že sem moc psát nebudu, když žádné praktické zkušenosti chvíli mít nebudu. :)
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Supík »

RedDragCZ píše:Blbina, která ale potěší a její "uplatnění" bych viděl především asi až bude (pokud tedy bude - v což doufám) fórum trochu více ještě rozstrostlejší .. Každopádně díky za medaili. :DD

EDIT: Ne že bych chtěl nějak moc kritizovat nebo to nepřál i ostatním, ale systém udělování týhle mediale se mi nezdá jako zrovna moc tak dvakrát nejlepší:
"Medaile je udělována tomu kdo se zaregistruje v roce 2009 a do konce roku 2009 bude mít více než 10 příspěvků.".
Rok 2008 ještě neskončil, a to tu máme poté ještě celý rok 2009 .. 10 příspěvků taky není moc, takhle to tu bude mít dřív-či-pozdějc skoro každej. :yes:
Čáry a kouzla černá magie, ještě že dneska už patek štěstí je :) Samozřejmě, že jsem myslel konec letošního roku. Asi vymyslim medaili "největší popleta" a udělim si jí :oops: Předpokládám že pokud tohle fórum bude fungovat dlouho, tak tahle medaile bude dost unique věc ;) (ja bych ten lineage fakt už neměl hrát)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Supík »

Yamanouchi píše:Tak jsem se taky zaregistroval, znáte mě tu pod přezdívky Yamanouchi nebo Yama ;)
Váhal jsem mezi iPhonem a Androidem, ale když vidím, že u Apple je hodně omezení (navigace, Opera Mini, zákaz aplikace Iphonu jako modem atd.), tak jsem pro to druhé svobodné OS. Androida si pořídím až po novém roce, zatím mě G1 nějak designově nezaujala a vyčkám, až se vychytají dětské nemoce a přichystají další model. Osobně bych uřízl spodní část a tlačítka narval pod ten displej. Myslím si, že sem moc psát nebudu, když žádné praktické zkušenosti chvíli mít nebudu. :)
Ahoj Yama. Vítej na fóru! Myslim, že jses rozhodl správně .. ten důvod proč zrovna andorid cítíme oba stejně.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od ge0rge »

ahoj, přihodím také svůj skromný názor na tuto formu ocenování :-) Samozrejme me potesilo ze jsem se ocitl mezi honorovanymi :-) presto bych dal osobne prednost implementaci nejake dlouhodobe spravedlivejsi formy ohodonocovani. Na diskusnich forech se casto objevuje reseni pomoci aury coz je ciselny rating ktery navysuji nebo snizuji ostatni ucastnic fora pomoci hodnoceni jednotlivych prizpevku a jejich kvality/prinosu ... toto reseni jsem naposledy videl na diskusnim foru svethardware.cz, ale je pravdou ze tamejsi forum bezi na jinem systemu, mohu jen doufat ze neco podobneho je dostupne i pro phpbb. Na kazdy pad bych se primlouval za (pripadne) zruseni medaili jako takovych a zavedeni spravedlivejsi aury.

edit: snad ale mate pravdu ze se doplnuji oba zpusoby celkem dobre, uvazoval jsem spis tak ze jednodussi pristup byva take pruhlednejsi a jasnejsi nez dva ruzne, kazdopadne me ted napada ze do rationgu nejak uz nezapada zpusob hodnoceni uzivatelu novacek - pokrocily ktery je zavisly jen na poctu prizpevku coz treba ve srovnani s ratingem nevypovida mnoho.
Naposledy upravil(a) ge0rge dne pon 10. lis 2008 12:52:55, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
RedDragCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 110
Registrován: čtv 16. říj 2008 19:56:31
Bydliště: kdesi v ČR ..
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od RedDragCZ »

ge0rge píše:..
Já si zase myslím, že by v pohodě mohlo být na fóru i oboje, protože se jedná IMO o dvě vcelku odlišný věci. Aura může vyjadřovat jakousi celkovou oblíbenost daného uživatele v komunitě, ale nijak ti nepokrývá třeba jeho různé jednorázové přínosy nebo jiné speciality, za které administrátor uzná, že by měl být odměněn. Navíc u medailí a obdobných odměňovacích systémů jedndouše hnedka poznáš, čím si to ten uživatel zasloužil, u aury ne.

Jak jsem už ale psal, dokud nás tady bude tolik, že by to člověk pomalu na prstech spočítal, nemá to asi ani moc cenu řešit ..
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Supík »

Pro phpbb existuje mód který do fóra přidává reputační systém. Jeden jsem už testoval na testovacím fóru .bohužel kolidoval s modem pro "posledni témata" , takže jsem ho pustil k vodě a až budu mít chuť , tak zkusím ještě jeden co se mne zaujal. Obecně si mezi nasazením jednotlivých modů nechávám aspoň týden, aby se projevili případné chyby a já si tak dokázal tu chybu lépe vztáhnout ke konkrétní akci. Hlavně se snažim nasazovat jen jednoduché mody co nedělají v kódu moc velkou paseku, už s ohledem na případný budoucí upgrade na vyšší verzi phppbb.

Jinak medals mod i reputation mod hodlám provozovat vedle sebe protože se opravdu docela dobře doplňují.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
ronny
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 20. říj 2008 8:11:11
Typ mobilu / ROM: iOS

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od ronny »

a tak neni to spatny system :) uvidime casem.. ja jsem spise zvyklej na davani bodu :-)
T-Mobile G1 [White]
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Supík »

ronny píše:a tak neni to spatny system :) uvidime casem.. ja jsem spise zvyklej na davani bodu :-)
On tenhle medailový systém umožnuje navrhovat někoho na konkrétní metál. Což je vlastně hodně podobné. Jinak uvítám i případné návrhy na konkretní druhy metálu. :help:
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od ge0rge »

Sup píše:On tenhle medailový systém umožnuje navrhovat někoho na konkrétní metál. Což je vlastně hodně podobné. Jinak uvítám i případné návrhy na konkretní druhy metálu. :help:
je to podobne, akorat s tim budes mit hafo prace protoze to neni automatika ... ale tak zatim je to v pohode , horsi to bude az tu tech uzivatelu budou stovky ... pristi rok az sem androida dotahne tmobile, to mozna zacne :-) Naslapnuto ma tenhle web dobre takze to snad podchyti :-)

jinak mam navrh na metal ... navrhuju "ruzi" ktera bude pridelovana zenam ve foru, ... vzhledem k jejich skromnemu poctu, navic je to takova slusnost ze :-) smysluplnejsi me ale vazne nenapada :-) ... pak muzeme uzavirat sazky (nebo otevrit anketu) s tipy na to za kolik mesicu, let ci kdy vubec pocet ruzi prekroci pocet zakladajicich clenu :-D
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Supík »

ge0rge píše:
Sup píše:On tenhle medailový systém umožnuje navrhovat někoho na konkrétní metál. Což je vlastně hodně podobné. Jinak uvítám i případné návrhy na konkretní druhy metálu. :help:
je to podobne, akorat s tim budes mit hafo prace protoze to neni automatika ... ale tak zatim je to v pohode , horsi to bude az tu tech uzivatelu budou stovky ... pristi rok az sem androida dotahne tmobile, to mozna zacne :-) Naslapnuto ma tenhle web dobre takze to snad podchyti :-)

jinak mam navrh na metal ... navrhuju "ruzi" ktera bude pridelovana zenam ve foru, ... vzhledem k jejich skromnemu poctu, navic je to takova slusnost ze :-) smysluplnejsi me ale vazne nenapada :-) ... pak muzeme uzavirat sazky (nebo otevrit anketu) s tipy na to za kolik mesicu, let ci kdy vubec pocet ruzi prekroci pocet zakladajicich clenu :-D
Takže medaile "Růže pro ženy na fóru" byla právě udělena uživatelce monikag08 :) gratuluju!

Jinak jsem udělal medaili "Dobrý rádce" Obrázek viz sekce "Medaile" Návrh textu k medaili: "Za dobré rady členům fóra. Medaile je navrhována členy foŕa a po 20ti nominacích bude moderátory a administrátorem přezkoumáno (myšleno spíše jen ochrana proti vyklikaní) zda je možné medaili propůjčit. Medaile může být propůjčena opakovaně."

Ono to automatizované je ..stačí u medaile nastavit počet nominací/bodů po kterých je medaile automaticky udělena. Takže kromě vyjímečných záležitostí s tím moc práce nebude.
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Supík »

Na jiz druhy podnet na pridani systemu reputace na androidforum jen pripominam, ze stavajici Medals mod to umoznuje.
Staci kdyz kliknete na jmeno uzivatele a pak zvolite "Nominuj na Medaili" (safra podle jakeho rodu je medaile? Ruze?) Staci, aby se seslo par nominaci a ja tu medaili pridelim. (nebo to udela system automaticky po splneni potrebneho poctu nominaci) U kazdeho uzivatele co byl alespon jednou nominovan se udela maly vykricnik. Kdyz na nej kliknete, tak vas to hodi na vypis vsech nominaci i s komentari zduvodnujici tu nominaci. Ted jde jen o to to vyuzivat.

Takze jestlize vam nekdo dobre poradil, nebo mate pocit, ze si nejake to oceneni zaslouzi, tak nevahejte a nominujte! :)
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od ge0rge »

vis v praxi je to bohuzel pouze o tom provedeni, technicky to sice mozne je uz s nominacema na medaile, ale takhle to proste pouzije nesrovnatelne mene lidi nez kdyby u prizpevku byl snadno srozumitelny Cesaruv palec nahoru-dolu. Intuitivni a nazorne zpracovani je numero uno, snazit se vysvetlovat kazdemu prichozimu neco co intuitivni neni je cesta do ... kam ? :-) ... tam mozna taky :-) ... je mi jasne ze je to fura prace pokud to neni jako plugin nekde dobre zmaknute, neni to myslim az takova priorita, jen je to jeden z bodu ktery se na komunitnich webech docela osvedcil jako prirozene motivacni :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
d750
Kyborg
Příspěvky: 3799
Registrován: pát 20. úno 2009 5:28:37
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od d750 »

Už nevím, kde sem to byl na fóru a tam měly pod jménem karmu +/- . Nebylo by špatný něco takového zavést i tady.
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od ge0rge »

to bylo myslim na vBulletinu ... treba svethardware.cz , nevim jak je na tom phpbb
Uživatelský avatar
d750
Kyborg
Příspěvky: 3799
Registrován: pát 20. úno 2009 5:28:37
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od d750 »

V bbčku sem to ještě neviděl ale to je vše asi otázka programování webových aplikací.
mcgogo
Stálý androiďák
Příspěvky: 142
Registrován: stř 22. dub 2009 19:44:13

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od mcgogo »

:-) koukám že nám nějaký holky přejou šťastný a veselý :-)
Uživatelský avatar
Koneko
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: úte 10. úno 2009 21:34:33
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Koneko »

:D no to rozhodně :DD hustý vánoce

sup pise: nj hustej spam :) uz je fuc ;)
Chcete se pobavit , nebo poradit o Androidu s ostatními lidmi ? Ano ?
Tak jděte na náš Android Jabber chat .. Návod naleznete zde
http://www.riz.cz/89ap4

Můj výběr wallpaperu =] http://www.riz.cz/jqgc0
Anaxien
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: pon 20. pro 2010 23:51:24
Typ mobilu / ROM: LG optimus ONE P500
Tablet: Zenithink C91

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra..má to smysl?

Příspěvek od Anaxien »

Sup píše:.... U kazdeho uzivatele co byl alespon jednou nominovan se udela maly vykricnik. Kdyz na nej kliknete, tak vas to hodi na vypis vsech nominaci i s komentari zduvodnujici tu nominaci. Ted jde jen o to to vyuzivat.

Takze jestlize vam nekdo dobre poradil, nebo mate pocit, ze si nejake to oceneni zaslouzi, tak nevahejte a nominujte! :)


Funguje to ještě? Chtěl jsem to provést, ale nikde jsem po kliknutí na daný nick žádnou nominaci neviděl...
Hepaa
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 04. lis 2011 18:57:43
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Rom: Stock (rooted)

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Hepaa »

Taky by mě zajímalo, co s tím je. Medaile vidět jsou, ale nominovat nelze....nebo jsem slepej :) ?
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Cleric »

Taky by mě to zajímalo. Pár krát jsem to chtěl taky využít, ale nemůžu to nikde najít.
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Jacho »

ty kokso, taketo nieco tu aj je? :shock:
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Cleric »

Medaile máš vpravo nahoře, ale nemůžu přijít jak na ni někoho nominovat :evil:
Hepaa
Nové Androidě
Příspěvky: 33
Registrován: pát 04. lis 2011 18:57:43
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Rom: Stock (rooted)

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Hepaa »

Měl by na to být odkaz přímo v profilu u každého uživatele, evidentně to tam ale není..
Uživatelský avatar
vw.cobra
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: ned 08. led 2012 20:22:01
Typ mobilu / ROM: Elephone P2000
Rom: Zatím hledám
Bydliště: Ostrava

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od vw.cobra »

Vidím, že se o medailích mluví, ale bohužel se evidentně nic neděje. Jak můžu někomu udělit nominaci, když není nikde tlačítko pro tuto funkci??? Nebo jako uživatelé musíme otravovat admina zahlcením soukromými zprávami s nominacemi? ;) Prosím o nějaké řešení tohoto problému. Díky. ;)
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Jacho »

Musíš sa pridať lebo to by sa naozaj siklo!
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
vw.cobra
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: ned 08. led 2012 20:22:01
Typ mobilu / ROM: Elephone P2000
Rom: Zatím hledám
Bydliště: Ostrava

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od vw.cobra »

A stále je ticho po pěšině... :(
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Oceněnění/medaile uživatelům android fóra

Příspěvek od Cleric »

Tak to tady trošku oživíme :lol:

Seňor Sup jak pak to vypadá s touto maličkostí.....
Odpovědět

Zpět na „Pokec“