Android OSSms zle casi

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
majo0908
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13. bře 2011 21:36:40
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Sms zle casi

Příspěvek od majo0908 »

cavte nestava sa vam nahodu na disere ze vam pride sms ale je tam cas o hodinu menej ...ako bola poslana al. pride mi sms o 16:04 ale pritom prisla o 17:04 a ja odpisem nanu a a moj cas sms je 17:04 napriklad..proste prijate sms maju zle casi ..ma niekto s tym skusenost??? dik...





alebo sa mi stane ze mi pride sms od niekoho o 15 ja odpisem o 16 ale cas v sms je vymeneny je tam cas ze ja som odpisal skor ako mi to prislo..takze nikomu sa to nestava??? cim by to mohlo byt dik
Uživatelský avatar
Roboskokos
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: sob 10. črc 2010 0:10:53
Typ mobilu / ROM: HTC Desire rooted
Twitter: Robosaaa
Bydliště: Ostrava

Re: Sms zle casi

Příspěvek od Roboskokos »

a jakeho klienta pouzivas? Tu default appku? Zkus treba handcent, jestli je to jen chyba te default appky a nebo systemu ;) jeste koukni do nastaveni --> datum a cas --> jestli mas zaskrtle, ze cas se bude stahovat od operatora ;)
HTC Desire | root & S-OFF | InsertCoin 1.1.4_CM7hboot [Sense 2.1 & 3.0] | 32.56.00.32U_5.17.05.23 | Recovery: AmonRa 2.0.1 | apps
HTC Wildfire | root & S-OFF| WildPuzzle 0.8 ROM - Android 2.2.1
majo0908
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 13. bře 2011 21:36:40
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: Sms zle casi

Příspěvek od majo0908 »

noo tak pouz. tu default apl. co je v telefone ale teraz som zakrtol to co si vrave to automaticky budu pouzite hodnoty poskytnute sietou..neviem co to presne znamena :shock: ale skusim co to spravi s tymi casmi ak pride nejaka sms aj tak dik ...som novacik mam ten telefon 3dni iba
Naposledy upravil(a) radegast dne pon 14. bře 2011 8:18:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
Odpovědět

Zpět na „Android OS“