Aréna telefonůHTC desire HD nebo LG optimus 2x

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Uživatelský avatar
mark95
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: ned 27. bře 2011 15:31:25
Typ mobilu / ROM: LG G2__LG Optimus 2x__Samsung Omnia II

HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od mark95 »

Dobrý den,

omlouvám se, jestli už tady takové téma je, ale myslím, že ne. Zajímalo by mne, pokud nebudu koukat na cenu, co je podle vás lepší volba ? Zajímá mě především, jestli máte aspoň malinkou představu o podpoře ? Asi lepší u HTC co ? A dokážou vůbec současné systémy a hry využít to dvoujádro nebo jak tohle vlastně funguje ? Myslíte si, že menší RAM je opravdu takový problém ? Ještě před třemi dny sem byl plně rozhodnut pro HTC DHD, ale teď sem oběvil to LG a nemám páru. Myslíte si, že se není u LG čeho bát ?
Uživatelský avatar
wcl
Stálý androiďák
Příspěvky: 112
Registrován: pon 26. dub 2010 6:46:15
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Tablet: Nexus 7 32GB 4G
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od wcl »

Ahoj, ja vlastním několik výrobků od LG a prakticky jsem jejich podporu ještě nepotřeboval. Co se týká podpory v oblasti mobilních telefonů a hlavně vydávání updatů pro jejich telefony, tak to je asi zatím předčasná otázka. Já mám DHD a už jsem si LG Optimus 2X objednal. Vyzkouším a uvidím, jestli si ho nechám nebo zůstanu u DHD. S DHD jsem velice spokojený, ale protože jsem dost hračička musím to LG vyzkoušet :D
Uživatelský avatar
mark95
Stálý androiďák
Příspěvky: 148
Registrován: ned 27. bře 2011 15:31:25
Typ mobilu / ROM: LG G2__LG Optimus 2x__Samsung Omnia II

Re: HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od mark95 »

Děkuji zatím alespoň za tohle, nikdy jsem HTC neměl, ale vím, že to vždy byly nejluxusnější zařízení na trhu a byly opravdu spolehlivé a kvalitní a teď když přijde LG s nabušeným telefonem s tak "nízkou" cenou, říkám si, kde je háček :) A ještě by mě zajímalo, jaký je přesně rozdíl mezi tím Androidem 2.2, 2.3 a 2.4 Zatím mám jen zkušenosti s WM, tak mě prosím omluvte za tento dotaz, ale zajímalo by mě, jestli se mění podpora, design nebo uživatel vůbec nepozná, že je na nové verzi, jen to má drobné vychytávky :) Děkuji
Uživatelský avatar
LuBoS
Androiďák!
Příspěvky: 512
Registrován: ned 30. kvě 2010 8:26:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10e
Mobil 2 / ROM: iPhone X
Tablet: ASUS MeMO Pad ME176CX
Tablet 2 / ROM: iPad Air 2
Bydliště: Pindojedy

Re: HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od LuBoS »

Samsung Galaxy S8, ASUS MeMO Pad ME176CX, Honor 9. Pak ještě pracovní ajfón.
Nedotknutelný iPad Air 2 se 128GB :-)
miclha
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: úte 31. srp 2010 9:00:08
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 Vodafone on O2

Re: HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od miclha »

Zdarec. Taky se právě rozhoduji nad novým founem. Mám toho dost nastudovane, tak přidám svúj názor. V čem je lepší Lg : o hodně lepší displej -IPS, lepší procesor a gpu- tegra 2 bude jeste dlouho top, ale qualcomm v dhd uz ted neni top, ale nejaký čas do budoucna taky poslouzi, lg by měl mít lepší výdrž, vyšší interní pamět 8gb, dílenske zpracováni u Dhd nic moc -lícovaní. Jinak OS mají stejný a oba dva zaručen update na 2.3 - spíše kosmetické změny, a mírný nárust výkonu. Takže pro mne jednoznačná volba: Lg optimus 2x. DHD má navrch pouze v Ram (protože sense dost žere) ale 512 mb bohatě stačí. Pak ještě má o něco větší displej, ale s vybledlýma barvama. Tak asi tak.
Uživatelský avatar
unavix
Kyborg
Příspěvky: 8453
Registrován: stř 05. led 2011 20:56:35
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 Pro 12/256GB, Android 11
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od unavix »

to miclha - Kde si viděl ty vybledlé barvy,to bylo to DHD rozbité? S tím že bude stačit ramka 512 bych si taky nebyl tak jistej,obzvláště u dvoujádra.Ale tak stačívalo i 128 že.Co se týče lícování u DHD,je to kus od kusu.Já s tím třeba problém nemám,vče perfektně sedí.Výdrž u DHD se s droidem 2.3 podstatně zlepšila.Nyní vydrží v pohodě 2 dny a to mu dávám docela zabrat včetně hraní her a internetu atd.
Dle čeho si tak šmahem odsoudil DHD,osobní zkušenost?Nebo jen na základě nějakých povídaček?

to mark95 - počkej s tím až budou reálný zkušenosti s tím LG.Až ty telefony někdo porovná v provozu.Papírový předpoklady mužou být zavádějící. DHD je dneska špička a ještě dlouho se k ní řadit bude i když to není dvoujádro.
Bůh odpouští, JÁ NE!
miclha
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: úte 31. srp 2010 9:00:08
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2 Vodafone on O2

Re: HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od miclha »

Tak je pravda, že já osobně jsem ho neměl. Ale řikám zkušenosti od kámoše, který přešel z DHD na SGS. A o tom displeji jsem četl dost na forech atd. To mě právě od něj odradilo. Jinak s tou RAM ukáže čas. Beru to jako druhé mínus u tohoto telefonu. (první mínus beru to že je zbytečně dlouhý). Jinak má ale 2x určitě lepší fotky a videa, a to je pro mne taky důležité. Hlavně to video, protože moje zrcadlovka neumí natáčet. Hned jak 2x budu mít tak udělám srovnávací fotky. Jsem zvědav...
Uživatelský avatar
wcl
Stálý androiďák
Příspěvky: 112
Registrován: pon 26. dub 2010 6:46:15
Typ mobilu / ROM: Oneplus 3
Tablet: Nexus 7 32GB 4G
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC desire HD nebo LG optimus 2x

Příspěvek od wcl »

LGO2X jednoznacne lepsi display. Mam oba, takze jsem si to nevycucal z prstu.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“