Aréna telefonůLG Optimus One VS HTC Wildfire

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
sOram
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pát 31. pro 2010 18:21:56
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od sOram »

neviem co tu riesite, LG OO je jasna volba ak to chce na hry (pisal to) na WF nespustis NFS:Shift, nespustis dungeon defenders, dungeon hunter aspon som to niekde cital, na lg oo je uz kernel ktory minimalizuje lagovanie pri dotiku, takze napriklad dungeon hunter na nom ide perfektne a co sa tika ROMiek, tak je ich na lg oo dost kvalitnych a podporu uzivatelov ma velku ( uz pred vianociamy bolo predanych viac ako 2 000 000 kusov) ===> LG OO = "Za málo peňazí veľa muziky"
Uživatelský avatar
007ToMMaS
Robot
Příspěvky: 771
Registrován: úte 26. říj 2010 19:21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od 007ToMMaS »

za málo penazí veľa muziky :D a veľa reklamácii :D :D:D
sOram
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: pát 31. pro 2010 18:21:56
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od sOram »

reklamacii? aha, mobil ako kazdy iny, zato ze je WF HTC neznamena ze sa nikdy nepokazi, nesud mobil podla znacky, bb
Uživatelský avatar
bus08
Stálý androiďák
Příspěvky: 127
Registrován: pon 25. říj 2010 14:47:36
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od bus08 »

Souhlasím s uživatelem sOram a nemohu pochopit některé, kteří porovnávají mobily jenom podle značky.
Někteří jako 007ToMMaS si při výběru mobia rozhodnou pro ten dražší, kde si zákazník platí spíše za značku a myslí si, že jejich HTC je neporuchové.Přitom mají na výběr levnější a výkonnější.Bohužel tady neplatí=dražší=lepší.
Uživatelský avatar
vejfuk
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: pát 01. říj 2010 23:29:22
Typ mobilu / ROM: htc Desire 500 4.1.2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od vejfuk »

2bus08: doted sem branil jak WIldfire tak OO a vsude jsem psal ze tohle sou telefony ktere jsou si rovni a ani jeden neni lepsi nez druhej, ale to cos napsal ty je holy blud. Takhle WIldfire oproti OO opravdu spatnej neni a dat OO 89% a WIldfire 54% je smutny. Ja tak nesnasim kdyz jeden priznivce tak schazuje toho druheho. Navic to tvy "haraburdi od HTC" je dalsi plusko k WIldfire - HTC Sense ktere je opravdu povedene. OO je bez graficke nastavby. Ze si de z Marketu stahnout Launcher Pro je vec druha. Tady se bavime o tom co do telefonu dava vyrobce.

A pripis si k WIldfire dalsi 4 pluska na ktere si "zapomel" - automaticka regulace jasu (svetelne cidlo), notifikační dioda, opticky trackball a hlavne displej ze skla! Wildfire nepotrebuje folii (ktera pude stejne za chvili do kytek). Mam Wildfire pul roku, bez pouzdra a folie a displej je v uplne stejnem stavu jak kdyz jsem ho rozbalil. A u OO si smaz to plusko 2GB karta v baleni. To je zalezitost prodejce. Ja sem u Wildfire 2 GB kartu mel (Samsung), nekdo ne, to same u OO. Kyz uz jsme u toho. Jen se koukni na tu velkou prodejnost Wildfire, je to velice oblibeny telefon. Tohles prestrlelil. Bejt tebou vazne prehodnotim tvoje hodnoceni, hodne nadrzujes LG.

sOram: v zivote bych do OO nebodal, naopak, telefon se mi hodne zamlouva ale ruku na srdce - problemovy je opravdu dost. V tomhle musim s 007ToMMaS souhlasit. Tuhle sekci OO pravidelne sleduji a mam toho vetsinu prectenou a tech problemu a reklamaci tam je opravdu dost. A dost lidi reklamovala vice nez jednou. A taky dost casty problem u OO - prach pod displayem.
Tohle u Wildfire neexistuje, poruchovost je opravdu mala.
bus08 píše:Bohužel tady neplatí=dražší=lepší.
Bohuzel, v tomto pripade to plati. Co se tyce poruchovosti.

Ja tvrdim ze si sou oba telefony dost rovni. A priznavam, ze u WIldfire je opravdu velke minus rozliseni 320x240, HVGA by mu bodlo.
Naposledy upravil(a) vejfuk dne úte 15. úno 2011 22:03:16, celkem upraveno 6 x.
Uživatelský avatar
007ToMMaS
Robot
Příspěvky: 771
Registrován: úte 26. říj 2010 19:21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od 007ToMMaS »

vejfuk: máš pravdu... porovnávať HTC a LG je zložité... LG OO je síce HW lepšie... ale pritom je dá sa povedať horšie ako Wildfire.... HTC je značka ktorá sa zaoberá výrobou telefonou už od roku 1997 čo je už pomerne dosť... tak vedia čo a ako... a ich výrobky sú takmer všetký dokonalé.... chybička sa vloudí... ale u LG OO je tých chýb viac ako dosť.... a keď si taký zákazník má vybrať medzi LG OO a medzi HTC Wildfire si osobne myslím a aj viem že si určite trošku priplatí za značku a za kvalitu a za to že vie že ten telefón mu bude určite fungovať dlhý čas.... LG sú proste darebáci... ináč to povedať neviem... napríklad uvediem príklad... kúpili sme TV od LG deň išiel... potom prestal ísť zvuk... potom prestal ísť sám o sebe reklamácia... jedna, druhá, tretia... a bohužial je to tak aj s telefónmy od LG.... HTC čosi o tom vie a aj za tých "pár" rokov vie čo má ako robiť čo je dobré a ako si ľudí získať... mal som HTC Diamond kedysi... bol to najpredávanejší telefón... vzhľad super... opracovaný dokonalo... OS tiež super dokonalý fon.... bez poruchy rok a pol... a keď už mal čosi za sebou tak sa urobila bublinka pod displejom.. reklamoval som bez problémov... a ide ďalej.... hovorím sám za seba... HTC by som nikdy neporovnával z LG lebo ja som a budem verný HTC... síce ich niekedy prístup k aktualizáciam je taký ako je... ale keď tá aktualizácia je dôležítá a nejedná sa o prechod na novší systém ale o niake blbnuťie systému tak tú aktualizáciu urobia hneď pre to aby bol ten zákazník spokojný... teda ak o nej vedia... ale proste LG sa HTC nevyrovná... oni vedia prečo nedajú hneď teraz do telefonov procesory tera 2 atď.... oni veďia najlepšie čo robia a prečo to tak robia... každý tú z prepáčením je*e na HTC a potom keď sa dostanú k HTC a majú ho v ruke a hrajú sa sním tak ho vychvaľujú.... to asi všetko odomňa...

ak chcete ukamenujte ma je mi to šuma fuk... ale ja si HTC brániť budem!!!
Uživatelský avatar
vejfuk
Stálý androiďák
Příspěvky: 140
Registrován: pát 01. říj 2010 23:29:22
Typ mobilu / ROM: htc Desire 500 4.1.2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od vejfuk »

Jako ja mam znacku LG rad, ale ted sem si koupil novou TV od LG a je podruhy na reklamaci. Kdyz se mi vratila poprvy z reklamacky (posilal sem ji tam, 7 dni starou, takze uplne novou bez smitka), tak i prisla cela zapatlana a s prasklym ramem a nedolehajicim plastem. Neuveritelny. Takhle mi to poslali z RealTime Technologies, coz je ofiko zarucni servis pro LG u nas.
Tohle u VSP data, ktery delaj ofiko zarucni servis zase pro HTC neexistuje. Ono je to jedno z druhym.

Na druhou stranu se LG na MWC v Barcelone vytahlo, musim rict ze asi nejvic ze vsech. LG Optimus 3D je vazne bomba. Zato co tam predvedlo HTC je k smichu a placi. Vsechny ty nove telefony s pismenem S (Desire S, Wildfire S, Incredible S) sou naprosto vzhledove totozne a neprinaseji naprosto nic noveho. Zadne dvoujadro atd. Pripada mi ze snad nezamestnavaji zadne designery. V tomhle me se*ou.
Naposledy upravil(a) vejfuk dne úte 15. úno 2011 22:11:06, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
jonny.net
Nové Androidě
Příspěvky: 15
Registrován: ned 31. říj 2010 20:18:15
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One [P500]
Twitter: jonny_net

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od jonny.net »

Víte co se mi na tomhle vlákně líbí nejvíce? Jak Lusifer přeskakuje jako stokrát ohraná deska :) tím že něco napíšeš 40x neuděláš z něčeho pravdu ;) ale pobavíš zase lidi jako my kterým takové paka jako ty zpříjemňují odpolední počtení u kafe :)
Uživatelský avatar
007ToMMaS
Robot
Příspěvky: 771
Registrován: úte 26. říj 2010 19:21:17
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od 007ToMMaS »

LG mi príde tak že modely ktoré pustí do predaju vôbec neotestuje a že neprejdú žiadnym testom ani kontrolou.... u HTC je to ale o inom.... oni veďia že za dobre urobenú prácu majú viac peňazí a menšie straty a menej problémov z opravami... račej urobiť čosi poriadne ako to odfláknuť a robiť to znova ešte x-krát...
dEvilPS3
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: čtv 14. říj 2010 19:45:48
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S
Rom: od výrobce

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od dEvilPS3 »

Ja mam wildfira a jsem s nim narosto spokojenej, jediny v vem se mi libi vic lg je to rozliseni...to vzdy nrecim,kdyz ho nelde vidim...je mozny ze kdyby bylo lg oo v dobe co jsem si wilda kupoval,tak by asi vyhralo,rozloseni dela hodne.e to neznamena ze wildfire je zlej telefon,myslim ze zpracovanim je zase o krok pred lg oo.

@telefon    
Uživatelský avatar
tombik
Androiďák!
Příspěvky: 512
Registrován: čtv 10. úno 2011 22:11:07
Typ mobilu / ROM: HTC One
Twitter: http://twitter.com/tombik99

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od tombik »

Tak nevím jestli se u HTC něco změnilo, ale musím říct že pocit neodladěnosti jsem u HTC na windows mobile měl téměř vždy. Což nemění nic na tom že zpracováním mi vždy jejich výrobky vyhovovaly a Sence je opravdu velice příjemné.

Nejsem si však jist nakolik je sence přínostné na androidu (na windows mobile to bylo jasné). Říkat o diamondu že byl perfektní je hodně nadnesené. Sám jsem jej měl dva roky a velice rád jsem pokročil na TouchPro2, telefon byl pomalý, výdrž baterie v podstatě tragická...Ano, byl to tenkrát Top přístroj, ale s tím jak snadno se zanesla RAM a bylo potřeba pro plynulý běh dělat soft reset, jsem skutečně spokojen nebyl.

Další věcí byl display. Daň za rozměry přístroje...inu dle mého soudu na užití jako kapesní počítač opravdu hraniční rozměr. Parodii na směrové tlačítko nebudu raději komentovat.

Ano HTC je skvělý výrobce, ale rozhodně bych je neprezentoval jako cosi dokonalého (což tu z jistých míst zaznívá). Pokud člověk používá přístroj jen jako telefon, pak jistě může být spokojen. Ale proto si snad smartphone nekupujete.

Abych tedy nebyl zcela off topic. Sám bych si, pokud bych hledal v této cenové relaci. volil LG OO, i přes nebezpečí kusu který bude třeba brzy reklamovat. Přece jen je vybavením a výkonem o malinko jinde. A musím říci že co jsem s ním měl čest, byl mi sympatičtější i mechanickým zpracováním. V reálu vůbec nepůsobí tak levným dojmem jako na fotografiích.
LG Optimus 2X--->HTC One X--->HTC One--->HTC One M8--->HTC One M9--->HTC 10--->HTC U Ultra
Grew up on PocketPC
kemalius
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 03. úno 2011 19:14:14

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od kemalius »

podle mě má kompas nebo se mýlím?
Uživatelský avatar
bus08
Stálý androiďák
Příspěvky: 127
Registrován: pon 25. říj 2010 14:47:36
Typ mobilu / ROM: LG Optimus One

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od bus08 »

kemalius píše:podle mě má kompas nebo se mýlím?
LG OO jej nemá v zkladu, ale je možné si kompas jako aplikaci stáhnout z Android Marketu zadarmo.
Killer2142
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 06. led 2011 18:31:30
Typ mobilu / ROM: Samsung S3 - no root
Mobil 2 / ROM: HTC Desiret, android 4.1.2.
Tablet: Vodafone smart tab 10 - root

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od Killer2142 »

kemalius píše:podle mě má kompas nebo se mýlím?
Co máte pořád všichni s tím kompasem? Kup si mobil a kompas do kapsy !!! ;-)
ipetrk
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 26. úno 2011 16:41:40
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od ipetrk »

Po tom, co jsem si to tu přečetl mi to nedá a musím reagovat.

HTC Wildfire vlastním já a LG OO P500 má můj brácha
Tudíž oba telefony mohu velmi dobře porovnat, občas si je půjčujeme atp...

Takže:
Display - vítěz OO
Po tom, co jsem měl asi týden WF a brácha si pořídil OO jsem byl ZKLAMÁN tím, co můj WF zobrazoval. OO díky display vypadá jako dospělý smart, zatímco WF... no prostě je to trochu kompromis.
Nebylo by normální, kdyby tu nebylo nějaké ALE.
WF má rozhodně sytější podání barev, OO působí trochu vysvíceně (přesvíceně?!). A k tomu se přidává i hardwarová kvalita displeje u WF. Jak tu někdo psal - povrh je tvrdý, u LG mám pocit, jako by se pod prstem prohýbal (jako by měl blízko k odporovému displeji). A také pozorovací úhly nejsou nic moc (jasný, stejně koukáte na mobil zepředu, takže to fakt není nic zásadního, ale když už o tom mluvíme...). WF je také příjemnější na ovládání - prst po displeji líp klouže. Na druhou stranu, narval jsem na něj fólii shieldguard, nebo jak a je po skluzu :lol:

Výkon - vítěz OO
OO je jak papírově, tak reálně lepší. Na úvod si řekněme, že je třeba se na WF "zbavit" nástavby Sense. (ono to samozřejmě nejde, takže i když používáte nějaký launcher, tak Sense pořád sedí na pozadí a směje se, jak vám žere výkon...) Jakmile nahodíte nějaký launcher (já používám Go), tak se telefon chová mnohem kultivovaněji. V porovnání s původním launcherem i s Go na OO je sice znát pomalejší odezva, ale jde spíš o pocit, než něco zásadního (prostě to není tak, že zatímco OO letí, tak s WF čekáte jak trubky). Pohyb v menu je jasně lepší na OO. Někdy se WF trochu cuká při scrolování. To se ale děje i u OO, jen ne tak často.
Spoustu lidí zajímá co HRY?! Takže - ano i tady je to s LG lepší. Ale zase si nedělejte nějaký pekelný iluze. Fruit ninja je asi nejlepší příklad - zatímco na OO to jede jak z praku, na WF to nemá ani cenu pouštět (pokud tedy nechcete analyzovat zpomalený let melounu...). Pokud ale máte pocit, že na OO budete smažit Guerilla Boba, nebo CoD, tak se proberte.
Větší výkon u OO je znatelný, ale zase není třeba ho nějak přeceňovat (navíc u WF neustále na pozadí straší zabudovaný Sense - takže rozdíl po rootu je jak kdybyste začali do WF lejt nitro...)

Kvalita zpracování - vítěz WF
Pokud zmíním design, u mě vede jednoznačně WF. Je to prostě HTC se vším šudy. Propracovaný (i když lícování není nejlepší), ale pokud ho držíte v ruce, máte pocit, že je to "luxusní" zboží. To u OO... tenhle pocit nemáte :D Je to prostě umělohmotnej mob, kterej neurazí, ale žádná paráda to tedy není. To je ale MŮJ NÁZOR. A nikomu ho nenutím.
O kvalitě OO ale svědčí fakt, že po 14 dnech se bráchovi začal pod displej dostávat prach. Já jsem zatím naprosto čistej.. Třeba je to chyba jednoho modelu OO, kterej má zrovna brácha, ale upřímně - v tomhle ohledu věřím víc WF. Hodnotnější plasty, hezčí mobil, sorry ;)

Vychytávky - vítěz WF
Tady chci jen úvodem upozornit, že pokud tu budu OO neoprávněně šikanovat, tak se omlouvám. Přeci jen ho nepoužívám denně, a vycházím z toho, co je na krabici a co říká brácha.
WF je jednoznačně vymazlenější. O potřebnosti trackballu se můžete dohadovat, ale já si na něj zvykl a když mám v ruce OO, tak mi fakt chybí! Děsně mi urychluje práci v mejlech atp. A na větší obrazovce (rozuměj větší rozlišení) OO by se vyloženě šikl.
Automatická úprava jasu displeje je úžasná. Reaguje rychle, a opravdu je to příjemné. Pokud WF při zvonění otočíte zády nahoru, zvonění ustane (znají uživatelé Samsungů - některých). Pokud telefon zvoní a vy ho zvednete ze stolu, abyste se podívali, kdo volá, tak se ztlumí (je to hovadina, ale já jsem z ní nadšenej...) pracujete, koukáte do PC, tlf začne dělat v kanclu bordel, vy ho zvednete a než zaostříte, tak už nikoho neobtěžujete zvoněním. Stejně tak, když dáte telefon k uchu, tak se zamkne, jakmile ho oddálíte, tak se displej zase rozsvítí.
To jsou věci, které vám OO nenabídne. A upřímně - tohle mě zajímá u mobilu mnohem víc, než 3D hra na 3,2 displeji... 8-)


SHRNUTÍ
Je třeba si uvědomit, že oba telefony jsou kolem 5k (6k?). A tak je třeba je i brát. Rozhodně to nejsou žádní trhači asfaltu, ale já jsem z obou nadšenej. Jsem dlouholetý uživatel UIQ3 symbianu, který byl pro mě ve své době nepřekonatelný (sorry Nokiáci, ale pokud mi chcete tvrdit, že Nokia měla lepší symboš, než SE, bude flame :lol: ) Pak - z důvodu financí jsem musel jít do bezOS mobilu a trochu jsem trpěl. Takže to berte tak, že pokud přecházíte z jakýhokoli mobilu, kterej neměl Android a neměli jste iphona, budete nadšený.
Já bych šel znovu do HTC, telefon se mi líbí, přijde mi kvalitnější, promakanější a na to, co s ním dělám mi bohatě stačí. A navíc, až do něj nahrajete CM7 a taktnete ho na 728MHz, tak uvidíte, jak to prcek smaží (zahrajete si tam i toho Fruit Ninju, kterej mě mimochodem naprosto nebaví...)

EDIT: Plus WF má delší výdrž na baterku. Záleží na používání, ale podle zkušeností někdy i o den :D
Uživatelský avatar
Rohy
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: stř 13. dub 2011 6:22:27
Typ mobilu / ROM: None
Twitter: ElectroRohy

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od Rohy »

Ale kluci, zbytečný dohady.
Ikdyž se tady budeme dohadovat, kterej je lepší, ničeho tím nedocílíme :yes:
Takže, kdo chce lepší HW a displej, zároveň nenápadný design, ale horší životnost :arrow: LG Optimus One
Kdo chce kvalitní zpracování, alespoň trochu luxusu a lepší reklamační oddělení, ale nezáleží mu na HW a displeji :arrow: HTC Wildfire
"Im not insane, my mother had me tested."
Nokia 1112 -> SE W200i -> Samsung S5230 Star -> LG Optimus One -> HTC Desire /snad/
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od Notouchme »

je to tvuj nazor trosku ho upravim kdyz das OO k uchu tak se ti display zhasne, 3D pecky si na tom zahrajes kdyz sou optimalizovany a ty mas fix bug pri dotyku a trosku taktu (nadhernej priklad Sandstorm) k tomu displeji :D nevim jak ty ale ja na displej fakt netlacim od toho je to kapacitni displej :D staci jen jezdit prstem takze prohejbani fakt nepozoruju (nebo nejakou jinou nekvalitnost) je fakt ze htc je htc predtim sem mel taky htc ale zas tak me nechytlo proto sem ho asi za ctvrt roku dal otci a sel si pro OO, de o to ze OO je spis taka stredni cesta pro lidi co si chtej i neco zahrat :D kdybych chtel mit telefon jako pracovni nastroj asi sahnu po Eckovy nokii nejlip asi e72 bo tak neco s qwerty :D (a hlavne kvuli baterce ;)) a kdyz sme u toho vsadim botky ze OO vydrzi vic jak Wild :D uz jenom papirove a jestli bracha na tom smazi od doby co vyjde z baraku do doby nez pride domu tak se nediv ze mu nevydrzi ani den :D (hlavne de o to jak s ni umis nakladat ;), live tapety widgety 3g site atd...) ja s ni problem nemam i kdyz uvazuji o koupi externi baterky precejenom bych aspon mohl parit treba 24hodin v kuse :D (ne :D ale kdyz ses nekde na vejlete bez elektriky tak se to hodi ke kazdemu telefonu ;) ) ale nez dojdu (do skoly, do prace tak mi pri zaplejch 3g sitich a poslouchani mp3 par hovoru sezere tak 4% nekdy 8% kdyz fakt hodne volaj= cesta 45min) pres den dost na netu nejaky organizace hovory a domu odchazim s 60ti % tak v cem je problem ? :D tot vse moje doplneni klidne me opravte ale mluvim ze zkusenosti :D
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
Uživatelský avatar
Veskoslav
Stálý androiďák
Příspěvky: 184
Registrován: úte 17. kvě 2011 19:11:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 EDGE
Twitter: Nezavisle není:-D
Bydliště: Ostrava The Big city
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od Veskoslav »

Ať si každý vybere to, co mu vyhovuje. Nikdy se neshodnou majitéle HTC a LG, který z těch telefonů je lepší. Každý měl pro koupi jiný důvod. Někdo chce mít lepší foťák+dioda či trackball či Flash. Jiný zase chce mít 320*480 rozlišení, jemnější rastr display. Sám jsem si vybral LG OO, ale bratr si vybral HTC. Každý jsme měli jiné požadavky a cenově to vyšlo naprosto stejně. A mimoto HTC v bílé barvě vypadá pěkně stylově, což LG ve stříbrné moc ne:) toť můj názor.


A mimochodem NFS: Shift nefunguje na LG OO.....
Smrťák

Siemens C25 - Nokia 3310 - Nokia 340 - Sony Ericsson T630i - Sony Ericsson K300i - Samsung U900 ProElite - LG KE750 - LG Optimus one - 2.3.3, root, recovery, kernel Paolo V3, 787MHz - Elephone P7000 - Samsung Galaxy S7 Edge - Samsung Galaxy S10
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od Notouchme »

Veskoslav píše:Ať si každý vybere to, co mu vyhovuje. Nikdy se neshodnou majitéle HTC a LG, který z těch telefonů je lepší. Každý měl pro koupi jiný důvod. Někdo chce mít lepší foťák+dioda či trackball či Flash. Jiný zase chce mít 320*480 rozlišení, jemnější rastr display. Sám jsem si vybral LG OO, ale bratr si vybral HTC. Každý jsme měli jiné požadavky a cenově to vyšlo naprosto stejně. A mimoto HTC v bílé barvě vypadá pěkně stylově, což LG ve stříbrné moc ne:) toť můj názor.


A mimochodem NFS: Shift nefunguje na LG OO.....
Na OO nefungujou shifty ? aha a proto to bylamoje prvni android gamesa a to sem nemel este ani root a ficela jak drak :D
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
Uživatelský avatar
Veskoslav
Stálý androiďák
Příspěvky: 184
Registrován: úte 17. kvě 2011 19:11:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 EDGE
Twitter: Nezavisle není:-D
Bydliště: Ostrava The Big city
Kontaktovat uživatele:

Re: LG Optimus One VS HTC Wildfire

Příspěvek od Veskoslav »

No teď to prostě nejde oficiálně stáhnout z Marketu:-D Jinak samozřejmě jedou. Špatně jsem definoval a napsal svou odpoveď:) Prostě jsem měl napsat, že oficiální cestou z Marketu nejdou natáhnout:)
Smrťák

Siemens C25 - Nokia 3310 - Nokia 340 - Sony Ericsson T630i - Sony Ericsson K300i - Samsung U900 ProElite - LG KE750 - LG Optimus one - 2.3.3, root, recovery, kernel Paolo V3, 787MHz - Elephone P7000 - Samsung Galaxy S7 Edge - Samsung Galaxy S10
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“