Android OSHTC Desire - zatuhne při resetu

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
tomatti
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26. kvě 2011 11:45:18

HTC Desire - zatuhne při resetu

Příspěvek od tomatti »

Ahoj,

jsem androidní nováček, ale mám zkušenosti s PALMem i s Woknama. Z druhé ruky jsem koupil HTC Desire. Chci mít stroj čistý, a tak jsem smazal jak kartu, tak i pokus o reset. Leč dosáhl jsem toho, že stroj po restartu (tlačítko down + Power a pak volba Clear storage) ukáže pouze bílou obrazovku s písmeny HTC a nic, zatuhne tak. Co s tím prosím?
Pokud jsem zkusil jinou volbu (reboot) ukázal mi pouze text
SD Checking
Loading ...[PB99DIAG.zip]
No image!
Loading ...[PB99DIAG.nbh]
No image!
Loading ...[PB99IMG.zip]
No image!
Loading ...[PB99IMG.nbh]
No image or wrong image!

Poradíte prosím co dělat?
Děkuji
PALM III -> PALM Thungsten C -> PALM TREO 650 (RIP) -> Oukitel K4000 -> Xiaomi Redmi 3S
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: HTC Desire - zatuhne při resetu

Příspěvek od Cleric »

V první řadě bych zkusil spíš Hard Reset.
Uživatelský avatar
sethxp
Androiďák!
Příspěvky: 606
Registrován: pát 19. lis 2010 15:37:35
Typ mobilu / ROM: Omate TrueSmart Watch
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: HTC Desire - zatuhne při resetu

Příspěvek od sethxp »

@Cleric
ale on udelal hard reset (clear storage) kdybys to poradne precetl

druha faze je tedy prehrani rom, cili z fora nebo z netu stahnout PB99IMG.zip, dat na sdkartu a spusti telefon stejnym zpusobem (down+power) a zjistit do jakeho stavu se telefon dostane po prehrani rom.
http://www.seth.cz/ - odblokování , S-OFF , servis
Odblokování, SW, oprava brick přes JTAG, záchrana dat ze všech MTK = i mrtvých, odblokování gesta, pinu... bez ztráty dat, odstranění Google reset FRP ochrany..
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: HTC Desire - zatuhne při resetu

Příspěvek od Cleric »

To vim, ale ja mel namysli spustit HR z menu telefonu, kdyz je spusteny.

Sent from my Dell Streak    
tomatti
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: čtv 26. kvě 2011 11:45:18

Re: HTC Desire - zatuhne při resetu

Příspěvek od tomatti »

Děkuji za radu. Provedl jsem reboot a nainstaloval dle vlákna

Kód: Vybrat vše

http://androidforum.cz/post132052.html?hilit=PB99IMG.zip#p132052
pb99img-bravo-froyo-htc-wwe-2-29-405-2-radio-32-49-00-32u-5-11-05-27-release-151783-signed.zip přejmenovaný na Pb99img.zip.
Vše proběhlo: Desire našlo soubor na kartě, archiv se rozbalil, aktualizovalo se vše, všechny položky byly OK. Potvrdil jsem požadavek na reset a výsledkem byla písmena HTC na displeji.
Takže jsem na tom stejně jako před akcí.
Jsou prosím nějaké nápady co s tím?
Děkuji
PALM III -> PALM Thungsten C -> PALM TREO 650 (RIP) -> Oukitel K4000 -> Xiaomi Redmi 3S
Varius
Nové Androidě
Příspěvky: 42
Registrován: pon 02. kvě 2011 20:51:39
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: HTC Desire - zatuhne při resetu

Příspěvek od Varius »

Dostal jsem se do stejného problému. Když po vypnutí telefonu zmáčknu Power + Volume Down tak se dostanu do krize, kdy telefon začně psát stejné hlášky jako v prvním postu. Tedy...
SD Checking...
Loading...[PB99DIAG.zip]
No Image!
Loading...[PB99DIAG.nbh]
No image or wrong image!
Loading...[PB99IMG.zip]
no image!
Loading...[PB99IMG.nbh]
no image!

Snažil jsem se to sám oživit... Do Clockworkmod Recovery mě to pustí, takže jsem udělal full wipe a nahrál jinou ROM. Zrovna jsem tam měl po ruce MIUI. Flasnul jsem a problém přetrvává. Chtěl jsem tedy dostat telefon do továrního nastavení. Postupoval jsem podle tohodle návodu http://androidforum.cz/unroot-unbrick-t ... lit=unroot . Výsledek je takový, že jsem se nehnul ani o krok. Přejmenovaný soubor PB99IMG.zip jsem vložil na SD kartu (je asi jedno kam ne?), ale telefon stále při bootování se mi dostane do flashnuté MIUI.
V čem je problém?

EDIT: Odpovídám si sám... Problém se objevil po Backupu v Recovery. Telefonu se nelíbily vytvořené dvě zálohy na SD Kartě.
Device: HTC Desire, ROM: MIUI 1.12.30, Radio: 32.56.00.32U_5.17.05.23, ROOT: S-ON, unrEVOked, HBOOT: Stock, SD Card: 15GB fat32 a 1GB EXT3
Odpovědět

Zpět na „Android OS“