Aréna telefonůParrot Asteroid

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
tomyk
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30. srp 2009 23:28:01

Parrot Asteroid

Příspěvek od tomyk »

Zdravim,

resim dilema, jestli si mam koupit hrcku a poridit si do auta radio Parrot Asteroid.http://www.parrot.com/asteroid

Vubec nedokazu odhadnout, jestli budou nejake dalsi aplikace, protoze to co tam je neni moc dobre pouzitelne. Ale jako napad se me to velmi libi. Skoda ze neexistuje alespon nejaky cinsky ekvivalent.

Jak se na tuto podivnost divate vy?
ThomasCzech
Stálý androiďák
Příspěvky: 56
Registrován: sob 15. led 2011 13:00:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Tablet: Nexus 10
Rom: 4.2.2

Re: Parrot Asteroid

Příspěvek od ThomasCzech »

Google Galaxy NEXUS 4.2.2 yakju
Google NEXUS 10 16GB 4.2.2 mantaray.
Na hraní Google NEXUS S 4.2.2 CyanogenMod 10.1 NIGHTLY - crespo
Samsung Galaxy S Advance NFC 4.1.2 I9070PXXLPE
Google NEXUS 7 16GB 4.2.2 nakasi
blabee
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. říj 2011 15:46:23
Typ mobilu / ROM: LG P500 Optimus One

Re: Parrot Asteroid

Příspěvek od blabee »

No pánové,

a já jsem si ho koupil. A musim říct že stálo za každou korunu. Bez problému zvládá jak úlohu bt handsfree, tak bt hudbu z telefonu. Ale samozřejmě hlavní důvod proč je to rádio v mym autě je, že zvládá pomocí usb 3G modemu (v mém případě od o2) streamovat internetová rádia. Navíc mě naprosto odzbrojila ''instalace" modemu do rádia. Připojí se na usb kabel, zadá se pin (volitelně), pak se vás Asteroid zeptá na zemi, operátora a...je online.

Zatím jediná výtka míří k nejnovější aktualizaci, která mi sice umožnila připojit rádio k síti pomocí telefonu a sdíleného připojení, ale nefunguje připojení přes 3G modem (což mě vzhledem k tomu, že jsem si pouze pro tento účel modem pořídil s paušálem). Snad to spraví příští aktualizace teď mě čeká dowgrade, protože honit v autě kabel, pak telefon, pak díru, pak nastavení sdílení, by mě mohlo stát život.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“