Správa telefonuZtlumení vybrací

Aplikace pro správu telefonu. (app,mem,bat,wifi,atd) Postupně se sem přesunou relevantní vlákna z "nástroje pro práci"!

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
LoneWolf-cz
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 23. bře 2011 20:00:36
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Ztlumení vybrací

Příspěvek od LoneWolf-cz »

Zdravim, chci se optat zda je nějakej software pro vibrace. Mam HTC Desire a ty vybrace jsou opravdu silný. Když ho mam někde v místnosti kde je klid a nic tam neřve tak ty vybrace jsou i slyšet. Ráno se vždycky leknu budíku, musim telefon dávat displejem dolu aby ráno nevibroval protože se vždycky leknu. Zase když vibrace vypnu tak nevim jestli mi někdo volá atd.

Jde to tedy nějak ztlumit?

Dál mam ještě jeden problém, ale nechci zákládat nový téma. V pravym hornim rohu telefonu někdě v oblasti pod jackem pro sluchátka mi něco chrastí. Nevim, ale myslim si, že by tam nic nemělo chrastit a možná to má něco společnýho s těma vibracema. Telefon mi neupadl nic je to od výroby. Mám to vzít někam do servisu nebo to nemá na nic vliv. Díky
Uživatelský avatar
jtoxx
Droid
Příspěvky: 2008
Registrován: čtv 03. zář 2009 9:41:51
Typ mobilu / ROM: Note 3
Twitter: Jiratoxx
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztlumení vybrací

Příspěvek od jtoxx »

S tim vibrovanim si myslim ze nepochodis. Ikdyz se mozna pletu, ale osobne jsem nevidel zadnou aplikaci na zmenu intenzity vibraci. A s tim chrastenim je to myslim normalni. Delal to muj Desire taky a dva dalsi co maji pratele dela uplne stejne chrasteni. Delal to dokonce i Nexus One ktery jsem mel.
Follow me on - twitter
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztlumení vybrací

Příspěvek od radegast »

LoneWolf-cz píše:Ráno se vždycky leknu budíku, musim telefon dávat displejem dolu aby ráno nevibroval protože se vždycky leknu. Zase když vibrace vypnu tak nevim jestli mi někdo volá atd.
Zrovna u budíku můžeš vibrace vypnout samostatně.
Pak nevibruje i když jsou vibrace jako upozornění na příchozí hovor/zprávy zapnuté.

LoneWolf-cz píše:V pravym hornim rohu telefonu někdě v oblasti pod jackem pro sluchátka mi něco chrastí. Nevim, ale myslim si, že by tam nic nemělo chrastit a možná to má něco společnýho s těma vibracema. Telefon mi neupadl nic je to od výroby. Mám to vzít někam do servisu nebo to nemá na nic vliv. Díky
Není v tom místě uvnitř telefonu mechanismus ostření?
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
maerko
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 28. dub 2011 11:40:25
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD a HTC HD2

Re: Ztlumení vybrací

Příspěvek od maerko »

S chrastěním je to u HTC hodně špatný, pokud vám chrastí HD2, tak je to způsobeno bleskem. Když si během vibrování trochu zatlačíte na blesk, tak to bude měnit intezitu vibrací. Je to tím, že přímo pod bleskem je mechanizmus, který to vibrování dělá. U většiny přístrojů HTC je pod bleskem. Je to konstrukční chyba a reklamovat se to dá. Já sem takhle 3x reklamoval HD2 a pak mi vratili peníze a koupil sem si desire HD.
majkyke
Androiďák!
Příspěvky: 491
Registrován: sob 06. srp 2011 9:10:36
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB
Mobil 2 / ROM: Redmi 2
Tablet: Samsung Tab4
Bydliště: Kosice

Re: Ztlumení vybrací

Příspěvek od majkyke »

Takuto aplikaciu by som prijal aj ja,vibracie su velmi silne. :cry:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Ztlumení vybrací

Příspěvek od ludekbrno »

Vibrace jsou hardwarová záležitost a fungují on/off a nic mezi, takže regulovat nejdou.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Jurajs_89
Androiďák!
Příspěvky: 295
Registrován: pát 07. led 2011 20:58:09
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 2 + Samsung Galaxy S III mini
Rom: 4.1.2 STOCK
Bydliště: ČR

Re: Ztlumení vybrací

Příspěvek od Jurajs_89 »

Doporučím pokládat na balíček kapesníků :D . A nemusí bejt asi plnej.
Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“