Aréna telefonůMobil na videocall Skype

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
vaclav5
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. srp 2011 19:40:18
Typ mobilu / ROM: N70 C7

Mobil na videocall Skype

Příspěvek od vaclav5 »

Snažil jsem se vyhledat už v uvedených tématech,ovšem neuspokojivě.Pokud se mýlím,promiňte,moderátoři.Snad mi neudělíte napomenutí.
Co vlastním za přístroje není podstatné.V tuto chvíli chci další cell,aby uměl videohovory přes Skype.Chci kvalitní přístroj,jelikož nemám s Android systemem zkušenost,uvítám koupi mobilu,instalaci Skype a hotovo,pokud možno.
Otázka zní-Jaký přístroj mi můžete doporučit,bez ohledu na cenu,ovšem s displayem min. 4"?
stransky777
Androiďák!
Příspěvky: 486
Registrován: pát 10. pro 2010 20:47:27
Typ mobilu / ROM: SE xperia mini [ST15I] Lenovo660 A
Tablet: Těch Čín už bylo :D
Rom: FXP 145 [CM10]
Bydliště: Praha

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od stransky777 »

No těď z hlavy nevim který telefony maj čtyřku displej ale bez ohledu na cenu podporujou skype video hovory telefony s androidem 2.3 a kamerou na přední straně telefonu (web kamerou) což maj všechny telefony vyší třídy ( Samsung Galaxy S II, Lg Optimus 3D atd...).
vaclav5
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. srp 2011 19:40:18
Typ mobilu / ROM: N70 C7

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od vaclav5 »

Zajímá mě praktická zkušenost.Vybírám mezi SGSII,HTC Sensation a HTC evo3D,jak ale pročítám,jsou tu omezení v mnoha podobách pro GSM provoz.
stransky777
Androiďák!
Příspěvky: 486
Registrován: pát 10. pro 2010 20:47:27
Typ mobilu / ROM: SE xperia mini [ST15I] Lenovo660 A
Tablet: Těch Čín už bylo :D
Rom: FXP 145 [CM10]
Bydliště: Praha

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od stransky777 »

Jestly nepotřebuješ žádný extra funkce jako má Evo 3D jako 3D natáčení a focení tak bych asi doporučil sgs II. Ale někdo má jinej názor podle toho jestly je zviklej na htc tak koupí htc. A na co ten telefon hlavně potřebuješ kromně toho skype ? A taky jestly chceš ten skype video calling použivat přes sítě operatora (ne wifi) tak taky rozhoduj kterej telefon má lepší přenos dat.
vaclav5
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. srp 2011 19:40:18
Typ mobilu / ROM: N70 C7

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od vaclav5 »

Telefon užívám obecně,ne na hraní.Pracovně a komunikačně.3D jde mimo mě,dokonce i foto,na to mám Canon50D.Jen nechci prostě nějaký obyč,no
stransky777
Androiďák!
Příspěvky: 486
Registrován: pát 10. pro 2010 20:47:27
Typ mobilu / ROM: SE xperia mini [ST15I] Lenovo660 A
Tablet: Těch Čín už bylo :D
Rom: FXP 145 [CM10]
Bydliště: Praha

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od stransky777 »

Tak to bych doporučil ten sgs II je hezkej, rychlej a na ty komunikace je taky dobrej, ale to ti poví někdo kdo ho má. Konečně člověk co hned nekupuje iphone :D.
vaclav5
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. srp 2011 19:40:18
Typ mobilu / ROM: N70 C7

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od vaclav5 »

Já tohle neřeším,C7 budu mít ještě nějaký rok a nedělá mi problém jakýkoliv systém,prostě se ho naučím.Nejsem blázen do aplikací,používám co potřebuji.A to je různé.
stransky777
Androiďák!
Příspěvky: 486
Registrován: pát 10. pro 2010 20:47:27
Typ mobilu / ROM: SE xperia mini [ST15I] Lenovo660 A
Tablet: Těch Čín už bylo :D
Rom: FXP 145 [CM10]
Bydliště: Praha

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od stransky777 »

No za rok budou telefony jako sgs II za 6000 Kč. Takže bude větší výběr.
vaclav5
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 21. srp 2011 19:40:18
Typ mobilu / ROM: N70 C7

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od vaclav5 »

...pokud mi někdo řekne,že pro Skype je IPhone lepší,půjdu do něho,pokud je lepší SGSII nebo HTC,rozhodnu se pro ně,zřejmě se dočkáme i podpory v Symbianu.Jen tu jsou ty maličkosti,kvůli kterým tady hledám rady.HTC prý slabý zvuk,SGSII nestíhá dobít a další.Využívám navigaci v mobilu,a to dobíjení je podstatná věc.Mimochodem,než jsem si koupil TOMTOM,půjčoval jsem si MIO.Navigace od Nokia(a to nechci nikomu tlouct do hlavy)je skutečně povedená.Od domu k domu,dokonce letos i v Kanadě.Nikdy se nestalo,že bych na křižovatce,kde jsou odbočení jedno za druhým,přejel.Včas a několikrát to upozorní příjemná ženská.Ale to jen na okraj.Stále tu je otázka jaký mobil vyšší třídy si koupit pro uskutečnění videohovorů přes Skype,bez nějakého instalování dodatečných patchů?
Studmi
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: sob 18. čer 2011 16:45:29
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 1s
Kontaktovat uživatele:

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od Studmi »

Nebo si poškej na souboj Google nexus prime a Iphone 5 a můžeš si vybrat
stransky777
Androiďák!
Příspěvky: 486
Registrován: pát 10. pro 2010 20:47:27
Typ mobilu / ROM: SE xperia mini [ST15I] Lenovo660 A
Tablet: Těch Čín už bylo :D
Rom: FXP 145 [CM10]
Bydliště: Praha

Re: Mobil na videocall Skype

Příspěvek od stransky777 »

Studmil: pošleš mi do SZ stranku na nejaky informace a fotky na iphone 5 ? Všude sem hledal ale byly to nerealny obrazky.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“