Samsung Galaxy Tab 10.1Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Moderátoři: verny94, verny94

Odpovědět
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od patlen »

Ahoj
Zakládám toto vlákno, aby se zde sdružovali dotazy typu,kde ,jak a co nastavím, nebo kde, jak a co seženu....
Bude to určitě přehlednější než zakládat nová a nová vlákna.
Tudíž bych začal :)
a.)Hledám možnost zvětšení písma (na to jsme vlákno založil)?jde to třeba pomocí nějaké utility? Na XDA jsem nic nedohledal. (né že bych byl slepej,ale fakt na takovém displeji jsou písmenka prťavé)
No takže jsem našel nástroj spare pro + na marketu který to umí.Ale po restartu Tabletu se to nastaví na default...jdu bádat dál
b.)Existuje nějaký Tablet Widget kalendář, aby mi měsíc zabíral aspoň půl obrazovky?Zjistil jsem, že ty co mám nakoupené pro telefon jsou fakt mrňavé i při velikosti 5*5
c.)musel někdo z Vás absolvovat odemykaná bootloaderu? Koukám že já to dělat nemusel.Že by Samsung bootloader už nechal odemčený, protože kvůli rootu jsem to dělat nemusel.Ale jsou nějaké návody z 5 měsíce, kde k tomu muselo dojít.Díky
Tohle už taky vím ;) http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=1153378

Zatím asi všechno
Igoreso
Androiďák!
Příspěvky: 697
Registrován: ned 02. kvě 2010 17:46:09
Typ mobilu / ROM: LG G7
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od Igoreso »

zvažuji že si pořídím verzi 8.9"
dost mě ale štve že to nemá microSD kartu :( chci to převážně na filmy,jak bojujete s volným místem? dá se koupit někde redukce SD do portu samsung (mám tu navíc pár karet SD)? že bych to postupně dokrmoval?

A nevíte jak to bude se souborama většíma než 4Gb?

děkuji za info
Naposledy upravil(a) Igoreso dne stř 07. zář 2011 8:45:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od patlen »

A s..t tě to nemusí ;) (tak si to prosím oprav.Něco je v pravidlech o slušném chování a vyjadřování)
http://www.alza.cz/samsung-galaxy-p7500 ... 245114.htm
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od cryingfreeman »

Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Zednic
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pon 05. zář 2011 13:25:00

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od Zednic »

Ten wizz se mi líbí, ale nedaří se mi ho rozjet. Pravděpodobně nechápu, jak má fungovat a nedaří se mi najít návod, jak bych měl tento widget pouzit.

Poradí mi někdo? Jsem začátečník ;-)
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od patlen »

Je to naprosto to co hledám, bohužel se mi po instalci do tebletu nikde Widget neukáže.Zkoušel jsme reinstal i reboot tabletu a nikde nic i když instalace proběhne úspěšně :o
Super už to frčí ;)
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od tomasmedek »

Přišel jste někdo na to, jak Taba nasatvit tak, aby se provždy na všech stránkách hlásil jako PC nikoliv mobilní zařízení? Jasně, jsou stránky, kde se dá kliknout na "zobrazit plnou verzi", ale jsou takové, kde klikátko není a které si to nenechají vymluvit.
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od patlen »

No já používám DOLPHINA HD a co jsem včera procházel ty moje oblíbené, tak mi ani jednou nenutil mobilní zobrazení.Jinak ty ho máš z USA viď?neznáš odpověď na moje dotazy?Písmo...,bootlouder ?
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od cryingfreeman »

Hlaďat v nastaveniach USer Agent a anastaviť na desktop...ak to v Stock priehľadači není, tak stiahnuť alternatívny
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od tomasmedek »

patlen píše:No já používám DOLPHINA HD a co jsem včera procházel ty moje oblíbené, tak mi ani jednou nenutil mobilní zobrazení.Jinak ty ho máš z USA viď?neznáš odpověď na moje dotazy?Písmo...,bootlouder ?
Zkus třeba www.sephora.com - nepřišel jsem na to, jak utéct z mobilní verze. Jinak ano, mám ho z USA a věř mi, aspoň jednou bych rád já pomohl tobě, ale fakt nevím. A když na to nepřijdeš ty, tak já už vůbec ne :-(
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
KLIM3C
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07. zář 2011 11:45:18
Typ mobilu / ROM: samsung omnia i900
Tablet: samsung galaxy tab 10.1

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od KLIM3C »

Ahoj, mam kupeny novy samsung galaxy tab 10.1 a je to moje prve zariadenie s os android tak by som sa chcle spytat par otazok.
Existuje widget ( podobny tomu ako mame na wifi ) aj na 3G ?

Mam nainstalovany najnovsi flash player 10.3 a aj napriek tomu nedokazem prehrat ine videa ako na youtube nakolko mi vyhodi ze mam nainstalovanu novu verziu a odtial ma prepne do marketu kde zistim ze ho uz nainstalovany mam, neviete nahodou co s tym ?

Chcel by som sa este spytat aky pouzivate facebook chat nakolko mi ho prehliadac po spusteni stranky nenacita ?

Neviete odporucit aplikaciu alebo stranku s naozaj HD tapetami, ktore nebudu rozmazane ?

Dakujem
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od cryingfreeman »

k tej zmene mobilných stranok na desktop v stock prielhadači
1. Open the Android Honeycomb browser on your tablet.

2. In the address bar, type: about:debug and press enter.

3. Now open the browser's settings by tapping the icon in the very top-right corner of your screen (it looks like four horizontal lines) and selecting "Settings" from the drop-down menu that appears.

4. On the left side of the screen, tap the section labeled "Debug."

5. On the right side of the screen, tap the item labeled "UAString," then select "Desktop."

6. Press the back button (in the very bottom-left corner of your screen) to exit the browser's settings.

7. In the browser's address bar, type: about:debug once more; this will disable debugging mode and return the browser to its normal state.
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
kolben
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 15. lis 2010 16:42:57
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od kolben »

Dobry den,
prosim Vas jaky moznosti nastaveni jazyka a klavesnice galaxy tab nabizi. Jsou tam vsechny jazyky jako napr. u SGS2?? Moji nemecti kolegove maji o tento tablet zajem a jak vsichni vime tak v nemecku je jeho prodej zatim zakazan. Mol by mi prosim nekdo odpovedet??? Dekuji za pomoc. PrtScn by pomohl nejvice :-)
Igoreso
Androiďák!
Příspěvky: 697
Registrován: ned 02. kvě 2010 17:46:09
Typ mobilu / ROM: LG G7
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od Igoreso »

Prosím zkoušel jste někdo výdrž na baterii při přehrávání videa?
Samsung uvádí 9h což by bylo super.
Muj druhej favorit Asus transformer vydrží jen 3,5h :( to bych radši oželel microSD kartu a vzal samsung...

Jo a nevíte co má za displej Samsung? Asus má IPS,tak mi jde o to co je kvalitnější...
vim že je to se mnou težké,ale plácám se v tom už tři dny a né a né se na 100% rozhodnout :(
georgeczech
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07. zář 2011 20:15:11

PROPOJENÍ TAB 7500 S PC - W7

Příspěvek od georgeczech »

Prosím o radu, jakým způsobem tablet propojit s počítačem aby se daly přesouvat soubory s hudbou nebo fotkami, nejsem odborník proto prosím o radu. Mám windows 7. Po spojení s PC se mi nechce nainstalovat ovladač. Mám ho někde stáhnout? Děkuji za radu
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od patlen »

Ji stáhni si poslední KIES
georgeczech
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 07. zář 2011 20:15:11

Outlook 2010

Příspěvek od georgeczech »

Ještě poprosím o jeden dotaz, zda existuje aplikace, která by byla schopná přijímat emaily stejně jako PC do outlooku a která by se dala po spojení s počítačem synchronizovat - kontakty, poznámky, události, atd..... Děkuji za radu
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od patlen »

Exchange !
dada09
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: stř 03. lis 2010 21:17:43
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3
Tablet: Galaxy Tab 10.1. 7510
Rom: ArchiDroid V1.7.16

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od dada09 »

Ahoj, uvažuju o koupi verze P7510 (10.1 wifi only) 16GB a chtěl bych potvrdit, jestli opravdu k tomuto tabletu nepřipojím USB flash disk, ale jen SD kartu přes redukci?
Chtěl bych ho používat i jako přehrávač pro děti do auta a všechny filmy mám po různých fleškách.
Díky.
Igoreso
Androiďák!
Příspěvky: 697
Registrován: ned 02. kvě 2010 17:46:09
Typ mobilu / ROM: LG G7
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od Igoreso »

Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od tomasmedek »

Zjistil jste někdo nebo vyzkoumal, jaká je reálné rozlišení displaye bez té stavové lišty? Chtěl bych si fotky změnšit/ořezat tak, aby se zobrazili na 100% a vykryli maximum využitelné plochy displaye... Doufám, že jsem to popsal jasně. Zkrátka kolik bodů má ta stavová lišta? Fotky bych pak dělal 1280*(800 - lišta).
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od cryingfreeman »

čo som pozeral tak defaultne wallpapaery v Honeycomb od Googlu sú v rozlíšení 1 920 x 1 280
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od tomasmedek »

Mne nejde o wallpapery, ale o fotky v galerii. Kliknu a chci ji bez prepoctu, zmensovani nebo jineho scaleovani mit zobrazenou na 100% jeji velikosti pri vyuziti maxima displaye.
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od cryingfreeman »

no to bolo na toho čo sa pýtal na tapety

inak browser už zorbazuje stranky normalne podla toho navodu čo som dal hore?
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od tomasmedek »

Aha :-) Tvůj návod jsem popravdě ještě nezkoušel, jsem trochu časově ve smyku.

Ale mám na vás všechny jiný dotaz. Jaký jste zadali při prvním spuštění do tabletu defaultní gmail účet? Ten samý, co používáte na telefonu nebo jste si udělali nový? Výhody jsou jasné (snychronizace, zaplacená aplikace jde většinou nainstalovat znovu na druhý přístroj apod.), ale má to i nevýhody. Třeba Latitude je totálně zmatená, pokud se přístroje rozejdou (tablet necháte doma a odjedete s mobilem pryč), PUSH notifikace (Gmail, Talk apod.) si chodí jak chtějí - tu na tablet, tu na mobil...

Co jste zvolili vy?
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Uživatelský avatar
Maaara
Stálý androiďák
Příspěvky: 131
Registrován: pát 06. kvě 2011 8:08:25
Typ mobilu / ROM: Nexus S + SGS3
Tablet: Nexus 10 + SGT 10.1
Rom: CM 10.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od Maaara »

Mám tablet od pondělí a zatím spokojenost. Co nechápu jsou ty tapety, jakékoliv rozlišení vždy ořeže a pak je z toho rozmazanina na ploše. Nevím proč se mu nedá vnutit tapeta tak jak je bez toho že ji ořeže.
Jinak zkoušel jste někdo alternativní launcher nativní pro Honeycomb? Já našel jen ADW launcher, je hodně svižný s možnostmi nastavení ale ne vše mi na něm vyhovuje, chtělo by to ještě další, pokud jsou.
Co se týče aplikací ne všechny z telefonů fungujou, najit ty pro tablety na marketu je celkem složitý a některé slušně zaseknout OS, takový Beautiful widget na baterku mi umožnil hard reset tabletu :-)
Jak jste na tom s vydrží na baterku? Když jsem na 3g a pořád na tom něco dělám, zkouším apod. tak jsem tak na 6ti hodinách.

Ještě doplním, že při prvním spuštění jsem ho připojil na stejný účet jako telefon a notifikace gmailu a exchange mailu mi chodí na obě zařízení současně bez problémů.

A ještě jeden dotaz mám - jdou přes redukci k tabletu připojit i SDXC karty?
Igoreso
Androiďák!
Příspěvky: 697
Registrován: ned 02. kvě 2010 17:46:09
Typ mobilu / ROM: LG G7
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od Igoreso »

Jak dostat do tabletu,nebo na externí SD kartu nějakej film v HD 720p?
všechny co mám jsou větší než 4Gb :(

Edit: trochu jsem pátral a řešení je film rozdělit třeba na polovinu v programu HJSplit 3.0 - vyzkouším
Uživatelský avatar
tomasmedek
Robot
Příspěvky: 732
Registrován: pon 08. úno 2010 13:18:02
Typ mobilu / ROM: S10
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od tomasmedek »

No to je problém, to je fakt nedomyšlený s tím FAT32. Další problém je, že pokud je film se silnějším datovým tokem, tak se prostě kouše. Těžko říct, zda je to věc přehravačů, které ještě nejsou pro Honeycomb dobře přepsaný nebo je to obecný problém Tegry2. Zkoušel jsem epizodu seriálu Dexter. Nejprve 720p velkou 2.1GB - a nedalo se na to dívat, mělo to frame rate tak 10fps. Pak jsem stejnou epizodu našel také v 720p ale zkomprimovanější, měla jen 1.2GB a to už přehrál. No ale žádná sláva. Čili si myslím, že pěkný RIP celovečeráku o velikosti 12GB, i kdyby se vyřešil problém s FAT32, by byl problém přehrát plynule. Moje zkušenosti se nicméně týkají pouze formátu MKV, možná je chybka tak. Zkusím, až bude čas, to demuxovat na MP4, třeba to pak pojede v poho.

Jinak návod od cryingfreeman na nastavení prohlížeče tak, aby se všude hlásil jako počítač (desktop) a ne mobilní zařízení, bohužel funguje jen částečně. Na některých stránkách ano (http://www.novinky.cz) na jiných ne (http://www.sephora.com). Tam to sice chvíli vypadá, že je to OK, ale pak se člověk dostane na nějaký rozcestník, ze kterého není cesty ven. Narazil jsem dokonce na stránku, která mě uvítala "Welcome Android user!" a také nešla přepnout do destopové verze. To mě úplně rozčiluje.

A jeden dotaz: pochopil jste někdo souvztažnost zaškrtávátka "automaticky" u jasu displaye při kliknutí do pravého dolního rohu a zaškrtávátka v Nastavení/Displej/Automaticky nastavit intenzitu displeje? I když mám automatiku vypnutou v tom prvním zaškrtávátku, stále je aktivní to druhé. Trochu mě to mate.
Měl/mám: NexusOne*NexusS*HTC Desire*Tab P1000*LGO2X*SGS2*Galaxy Nexus*SGS3*Tab10.1 3G*Note10.1*XperiaP*Nexus 7*Note2*Huawei P6*Padfone2*SGS4*Note3*Nexus5*HTC ONE M8*Galaxy Mega*SGS5*Note4*Nexus 7 II*Tab S*S6*S7 Edge*Note 7*S8+*Note 8, S9+, Note9, S10+, Note 10+
Igoreso
Androiďák!
Příspěvky: 697
Registrován: ned 02. kvě 2010 17:46:09
Typ mobilu / ROM: LG G7
Kontaktovat uživatele:

Re: Galaxy Tab 10.1 - Dotazy Nováčků

Příspěvek od Igoreso »

s tím videem taky bojuji.. ale vypadá to na dobrej konec.. ještě testuji ale pak to tam přihodím..
http://androidforum.cz/p-ehravani-mkv-t17771.html
Trek
Stálý androiďák
Příspěvky: 168
Registrován: pon 08. lis 2010 13:35:14
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S2

Re: Outlook 2010

Příspěvek od Trek »

georgeczech píše:která by byla schopná přijímat emaily stejně jako PC do outlooku a která by se dala po spojení s počítačem synchronizovat - kontakty, poznámky, události

https://market.android.com/details?id=cz.psencik.simple
Ale neumí to maily
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy Tab 10.1“