Online aplikaceGoogle Music

Aplikace typu "tenký klient" využívající zdroje na internetu.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
Scalex
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:28:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0
Bydliště: Nymburk

Google Music

Příspěvek od Scalex »

Na desktopu jsem si vytvořil účet (přes americkou proxy), v Google Music mám uploadnuté vlastní skladby, přehrávání na desktopech funguje bez problémů (i bez americké proxy). Problém mám s mobilní aplikací. Oficiální cestou jsem vyfuckován - pokud na Android Market vlezu na desktopu, tvrdí mi to, že aplikace je nekompatibilní s mým Samsung Galaxy Ace; pokud tam vlezu na mobilu, hlásí to, že v mé zemi není možné aplikaci nainstalovat.

Je nějaká neoficiální cesta, jak aplikaci do mobilu dostat (samozřejmě tak, aby fungovala)?
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6
Uživatelský avatar
Jaku
Stálý androiďák
Příspěvky: 187
Registrován: sob 15. kvě 2010 13:17:21
Typ mobilu / ROM: hTC One X+

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od Jaku »

Zkusil bych americkou SIM. Připadně SIM státu kde to je povolené.
Podobný postup fungoval při nákupu aplikací na Marketu v době, kdy se v ČR ještě kupovat nesmělo.
Desire, Sensation, Wildfire S a 2x One X+
Uživatelský avatar
TMa24
Droid
Příspěvky: 1899
Registrován: ned 28. úno 2010 13:33:32
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x
Twitter: necromanderSM
Rom: stock
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od TMa24 »

mne ta app funguje, stream ide v pohode aj cez mobilneho operatora. stacilo ju len nainstalovat a potvrdit google konto
Uživatelský avatar
Scalex
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:28:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0
Bydliště: Nymburk

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od Scalex »

TMa24 píše:mne ta app funguje, stream ide v pohode aj cez mobilneho operatora. stacilo ju len nainstalovat a potvrdit google konto
Milý příteli z východu, Československo je od roku 1993 rozdělené na dva samostatné, svrchované a nezávislé státy, pročež je mi tvá slovenská zkušenost bohužel k ničemu. 8^(
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6
Uživatelský avatar
TMa24
Droid
Příspěvky: 1899
Registrován: ned 28. úno 2010 13:33:32
Typ mobilu / ROM: Nexus 5x
Twitter: necromanderSM
Rom: stock
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od TMa24 »

zeby preto ze vsetko je skor u vas ako u nas?!?
stiahni si jednoducho tu aplikaciu mimo marketu a nainstaluj. alebo jednoducho cakaj na google kedy to oficialne spristupni aj u vas.
mimochodom to ze to ide mam prace od vas Čechov!!!

mudrovanie si nechaj pre svoje deti, ktore sa budu (mozno uz ucili) kedy sme sa my rozdelili.

edit: dufam ze to nie je povazovane za warez http://db.tt/3davAdvw
Uživatelský avatar
Scalex
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:28:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0
Bydliště: Nymburk

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od Scalex »

TMa24: nehledej útok tam, kde nebyl (mimochodem, co se týká krve, jsem víc Slovák než Čech, a co se týká cítění, tak pro mě Československo existuje dál), jen mi přišlo srandovní, že když se zeptám, jak v Česku zprovoznit aplikaci, odepíše mi Slovák, že jemu všechno funguje. 8^)

Nakonec jsem to vyřešil použitím aplikace Market Enabler - nafejkoval jsem americkou SIM kartu a klasicky přes Market nainstaloval. Vše šlape.

Včera jsem ještě zkoušel nainstalovat si tu aplikaci mimo Market, staženou z XDA, ale bohužel, aplikace se mi hned po startu ukončovala.
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6
Uživatelský avatar
malcor
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: pát 19. bře 2010 7:57:25

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od malcor »

Tak nevím. Zkoušel jsem Google Music zprovoznit přes TOR a asi něco dělám špatně. Nicméně TOR zjevně jede správně, protože na úvodní obrazovku s přihlášením nebo registrací se s ním dostanu. Ale když použiju svůj apps účet s cz. doménou tak dostanu hlášku unsupported country. Když použiju jinej účet @gmail.com, kterej je ale svázanej s tím apps účtem tak taky. A dostanu ji taky i když jsem si vytvořil zcela nový @gmail.com účet, kde jsem zadal jako místo pobytu USA a dokonce i US telefonní číslo.
Samsung Galaxy Nexus, Oficiální ROM bez Rootu
Twitter: PremekK
Uživatelský avatar
NaTuRaL
Androiďák!
Příspěvky: 510
Registrován: čtv 29. dub 2010 23:40:12
Typ mobilu / ROM: Desire

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od NaTuRaL »

tak to tady trochu stoji, tak pridam trochu do mlyna
diky pluginu Stealthy do Chrome jdou nakupovat songy za 2,99$ a 3,99$ a klidne i za vic ale to je na kazdym kolik chce za to album dat
staci nainstalovat, v nastaveni zakliknout Used for access services that are only allowed from the U.S. a ulozit a pak cerveny letadlo prepnout do zeleho a prihlasit se do PLAY, pak si vybrat album ktery chcete koupit, ted uz jen staci zadat urcite veci pro koupi, pac ve WALLET je vase zeme CR , se vam obchod nepodari , musite zalozit jakoby novou kartu, vyberete USA, vyplnite sve jemeno a svou adresu, a svou kartu , treba tu kterou mate na normalni nakup na MARKETU, pak je tam na vyber STAT - tu doporucim vybrat CALIFORNIA a zadat PSC pro CALIFORNIA , najdete na/prez google , california se vybira z duvodu abyste nemuseli platit dan za nakup,
a ted uz si muzete kupovat alba podle sveho vyberu a sve penezenky
cenda
Stálý androiďák
Příspěvky: 220
Registrován: úte 12. led 2010 18:04:28
Typ mobilu / ROM: LG Optimus 2X
Rom: CM10 unofficial V30A
Bydliště: Plzeňsko

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od cenda »

Mobilní aplikaci jsem stáhl kdesi na XDA a po nainstalování normálně funguje. Zkus pohledat tam, nebo jestli si tady někdo nevzpomene kde jí stáhnout.
Z3 Compact, zatím STOCK
LG O2X - čas na výměnu; HTC Desire - utopil se; HTC Magic 32A - nenávratně ztracen
Uživatelský avatar
ErrorJoe
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: stř 04. led 2012 16:57:12
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Ainol NOVO 7 Venus

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od ErrorJoe »

Zdravím, mám odtaz ke Google Music App - když v mobilu dám album "zpřístupnit offline", máte někdo tušení, kam se ty písničky stahujou? Jestli mi zabírají místo v interním úložišti, tak z toho moc radost nemám, ale na SD kartě jsem je nikde nenašel.
toldi
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: ned 06. lis 2011 21:34:22
Typ mobilu / ROM: S5570

Re: Google Music

Příspěvek od toldi »

Zdravím, mám takový zvláštní problém. Po zprovoznění google music, jsem si tam z PC importoval celou iTunes knihovnu, mám ale problém...

na music.google.com se mi nezobrazují žádné přidané skladby... My library, Last added a další jsou zcela prázdné.. Jedině v Instant mixes se mi zobrazí pár mixů z nahraných souborů...
když aplikaci spustím v mobilu, tak vidím všechny přidané soubory... takže přes mobil to funguje.

Obrázek
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Google Music - jak ho v Česku zprovoznit?

Příspěvek od Mishack »

ErrorJoe píše:Jestli mi zabírají místo v interním úložišti, tak z toho moc radost nemám, ale na SD kartě jsem je nikde nenašel.
Bohuzel to tak asi bude. V predeslych verzich se pisnicky stahovaly do "cache", takze stacilo smaznout cache a misto bylo uvolneno. V novych verzich uz se pisnicky ukladaji jako "data" aplikace - nesmazes je. Maximalne je zkusit "odznacit" v GM app.

toldi
A kdyz song nahrajes přes webové rozhrani?
toldi
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: ned 06. lis 2011 21:34:22
Typ mobilu / ROM: S5570

Re: Google Music

Příspěvek od toldi »

když dám upload music tak mi to jen vyhodi odkaz na stahnuti music manageru, delam neco spatne?
toldi
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: ned 06. lis 2011 21:34:22
Typ mobilu / ROM: S5570

Re: Google Music

Příspěvek od toldi »

tak už jsem na to přišel.. možná jsem původní návod četl pečlivě, takže jsem to přehlíd... přistupuju totiž k music.google.com z normálního prohlížeče. Teď jsem to zkusil přes Tor s americkou IP a to funguje... Nevíte nějaký pohodlnější způsob prohlížení? U Toru mi to furt píše, že chybí doplňky a trefit zrovna americkou IP není jednoduchý
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Google Music

Příspěvek od Mishack »

Dříve stačilo prostě přihlásit se z US IP a GM se aktivovala. Pak.už si mohl normálně z české IP. Ted je k aktivaci potřeba karta s US adresou nebo aspon ZIP code.

(­)
toldi
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: ned 06. lis 2011 21:34:22
Typ mobilu / ROM: S5570

Re: Google Music

Příspěvek od toldi »

No já použil svoji českou kartu, jen jsem si k tomu vymyslel US ZIP.. s aktivací problém nebyl, ale zjevně se mi teď v profilu nezobrazí žádná hudba, pokud k němu nepřistupuji z US IP
Odpovědět

Zpět na „Online aplikace“