Android OSZ marketu zmizela zakoupená aplikace

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Z marketu zmizela zakoupená aplikace

Příspěvek od ludekbrno »

Mám takový problém, měl jsem zakoupenu aplikaci pro fotoaparát "Camera 360 Ultimate", kterou jsem při reorganizaci telefonu dočasně odinstaloval. Teď ji chci vrátit zpět a s překvapením zjišťuji, že na marketu je k nalezení jen omezená free verze a ta verze ultimate nikde. A ani když si v marketu zvolím "mé aplikace", tak není mezi nainstalovanými, ale hlavně ani mezi zakoupenými aplikacemi, kde jsou uvedeny ty co mám zakoupené, ale nenainstalované. Vypadá to, že google nebo vývojář aplikaci odstranil. Stává se to běžně, že si nechají zaplatit a pak aplikace zmizne?
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: Z marketu zmizela zakoupená aplikace

Příspěvek od Pedro1 »

zdravim, nekde bude nejaka chyba, nepredpokladam, ze ji stahli, kdyz free verze tam je, zkusvymazat cashe marketu a zkus to znova, jinak dotaz na Google.

Pedro1
Uživatelský avatar
socca
Androiďák!
Příspěvky: 620
Registrován: úte 29. čer 2010 9:13:56
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Twitter: @romanhosek
Tablet: Vonino Sirius QS 3G

Re: Z marketu zmizela zakoupená aplikace

Příspěvek od socca »

Ne, má pravdu, už si na to někdo stěžoval, důvod stažení nevím. Normální to není, například jsem měl zakoupene Beautiful Widgets, jejich vývoj skončil a udělali jinou verzi s jiným jménem, kterou jde ale aktivovat přes údaje z google checkout z předchozího zakoupení staré verze, tj uživatel o nic nepříjde.
Samsung i5700 > Samsung i9000 > Samsung i9100 > Vodafone Smart Ultra 6
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: Z marketu zmizela zakoupená aplikace

Příspěvek od Pedro1 »

Tak toho jsem si nevsim, hlavne, ze je to vyreseny. :DD

Pedro1
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Z marketu zmizela zakoupená aplikace

Příspěvek od ludekbrno »

No Camera 360 zatím vyřešená není. Napadá mě jedna možnost, při poslední aktualizaci se objevilo varování o tom, že se změnily požadovaná oprávnění aplikace a to o nějaké soukromější. Tak jestli google nezjistil nějaký problém s neoprávněným přístupem někam, kam by taková aplikace neměla. Ale je to jen hypotéza.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: Z marketu zmizela zakoupená aplikace

Příspěvek od Pedro1 »

Ale proc by tam byla free verze? Obe verze maji snad stejne opravneni, ne?

Pedro1
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Z marketu zmizela zakoupená aplikace

Příspěvek od ludekbrno »

To nevím, free jsem instalovat nezkoušel. A nemusí to být pravidlem, protože vývojář nemusí vydávat updaty pro zkušební i plnou verzi současně. Ale jak jsem psal, ten možný důvod je jen hypotéza, příčina může být úplně jiná. Každopádně plná verze tam není.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“