Android OSsynchronizace google - zobrazení pouze "Mých kontaktů"

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
VendulaCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 06. lis 2011 14:04:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII

synchronizace google - zobrazení pouze "Mých kontaktů"

Příspěvek od VendulaCZ »

Zdravím,

mám problém s nastavením synchronizace mého nového Galaxy SII (Android 2.3.3) s Google kontakty. Přes PC jsem si pomocí Contact Manageru pod Gmailem ručně vytvořila "Mé kontakty". Synchronizace proběhla ok, ale zobrazily se mi úplně všechny kontakty, i ty, které si už dřív vytvořil sám Gmail, tzn. "Všechny kontakty".

V telefonním seznamu ("Kontakty") se mi povedlo nastavit, aby se mi zobrazovaly jen kontakty s telefonním číslem, takže zde problém vyřešen. Ale při volbě příjemce při odesílání Zpráv se mi zobrazují kontakty úplně všechny, i ty, které si Gmail vytvořil sám, tzn. např. emailové adresy. V rámci Zpráv jsem žádné nastavení podobné tomu v "Kontaktech" nenašla. Jde tohle nějak nastavit bez toho, že bych musela mazat úplně všechny kontakty, které si vytvořil sám Gmail? Mazala bych je nerada, protože mi je pak automaticky nenabízí při psaní emailů v PC...

Můžete mi někdo poradit, co s tím?

Díky!

Vendula
Odpovědět

Zpět na „Android OS“