PokecPozor na uživatele htcorbit

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
ailas
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: pát 10. črc 2009 21:48:26

Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od ailas »

Ahoj,
chtěl bych vás upozornit na uživatele htcorbit, což je bohužel lhář, podvodník a hlavně zloděj :evil:
25. května!!!! jsem mu poslal peníze na účet, slíbil že mi pošle černou G1 z UK. Tehdy se ještě černá v ČR neprodávala.
Dodnes nemám ani tuhle G1, ani peníze ale mail plnej pohádek, na konkrétní opakované otázky nikdy neodpověděl, tracking number přes několikery výzvy neposlal, i když mne samozřejmě ujišťoval že je už na cestě a každou chvíli tu musí být atd atd.
Měl jsem svatou trpělivost a byl jsem pěkněj blbec že jsem mu to vše žral.
Pozor na objednávky abyste nedopadli jak já.
Jessica
Stálý androiďák
Příspěvky: 94
Registrován: stř 12. srp 2009 17:48:29
Bydliště: Michalovce-Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od Jessica »

tohle by jsi mel resit pres policii jako podvod nebo neopravnene obohaceni.
Jinak ja mam cernou G1 kupovanou v lednu v Brne.Tak nechapu...
HTC Hero-root+Raidroid
iPhone 3GS
Uživatelský avatar
Case
Kyborg
Příspěvky: 4103
Registrován: pát 31. črc 2009 20:46:42
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Bydliště: Edge of the world
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od Case »

Upřímně, pokud někomu, koho vůbec neznáš, klidně pošleš nezanedbatelnou sumu peněz jen tak na účet, tak dobře ti tak.
Uživatelský avatar
Jerzabek
Androiďák!
Příspěvky: 285
Registrován: pát 17. črc 2009 10:30:56

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od Jerzabek »

Case píše:Upřímně, pokud někomu, koho vůbec neznáš, klidně pošleš nezanedbatelnou sumu peněz jen tak na účet, tak dobře ti tak.
Tvrdé ale pravdivé.. :?
http://android.own.cz
G1 white - CM 6.1
Twitter: @Jerzabek
Uživatelský avatar
sambick
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: pát 20. bře 2009 21:45:58

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od sambick »

pokud se jednalo o catku vyssi nez 5000kc, doporucuji zajit na policii a podat trestni oznameni, protoze se jedna o podvod. Jen jim predas doklad o tom ze jsi provedl platbu a svou korespondenci a oni uz se musi postarat o zbytek. Z vlastni zkusenosti z aukra si asi chvili pockas, ale penize pravdepodobne dostanes...
G1 ve vzpominkach: -), SGS I9000, LG 4X HD, NOTE2, G3/32GB T-mobile a Asus Transformer - Revolver 4
Twitter: http://www.twitter.com/sambick2
Uživatelský avatar
Koneko
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: úte 10. úno 2009 21:34:33
Typ mobilu / ROM: HTC Evo 3D
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od Koneko »

Uff a to mě taky přemlouval a říkal ať u něj nakoupím , bylo to fakt výhodné ale naštěstí jsem v té době neměl peníze . Problém bude asi ten že bydlí v Londýně . Snad peníze brzo dostaneš zpátky
Chcete se pobavit , nebo poradit o Androidu s ostatními lidmi ? Ano ?
Tak jděte na náš Android Jabber chat .. Návod naleznete zde
http://www.riz.cz/89ap4

Můj výběr wallpaperu =] http://www.riz.cz/jqgc0
Uživatelský avatar
alex430
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 08. zář 2009 11:48:17
Typ mobilu / ROM: BB 9900
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od alex430 »

sambick píše:pokud se jednalo o catku vyssi nez 5000kc, doporucuji zajit na policii a podat trestni oznameni, protoze se jedna o podvod. Jen jim predas doklad o tom ze jsi provedl platbu a svou korespondenci a oni uz se musi postarat o zbytek. Z vlastni zkusenosti z aukra si asi chvili pockas, ale penize pravdepodobne dostanes...
Pokud je to nad 5tis jedná se o podvod. V tom případě souhlasím zajít na policii a nahlásit to. To se týče navrácení kačáků nebyl bych takovej optimista. Podle mě dotyčný tohle udělal víckrát a pokozený nemusí být jeden. V tom případě po celým kolotoči může mít rohodnutí soudu ale kačáků se jen tak dočkat nemusí. V tomto případě platí, kdo dřív příjde ten dřív mele....
::: BB 9900 :: PB 16GB ::
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od cryingfreeman »

ale je fajn že na to upozornil
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
ronny
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: pon 20. říj 2008 8:11:11
Typ mobilu / ROM: iOS

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od ronny »

Tak to si říkám uff.. a já se divil, proč zmizel najednou z jabber chatu..
T-Mobile G1 [White]
dejf
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: stř 05. srp 2009 23:46:03

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od dejf »

Z vlastni zkusenosti by jsem nebyl optimistou ani v pripade soudu.
Soud se tahne, a i kdyz mam doma papir od soudu ze se musi vyplatit, soud necha na vas, kde to ma dotycny vzit a jelikoz dotycny okradl spousty lidi a mej toho vicero, sel si sednout a stale sedi a tak po x letech, mam papir a ne penize od roku 2001 v )( ;-)
G1 white|root|Recovery ClockWorkMod
paul
Stálý androiďák
Příspěvky: 159
Registrován: úte 07. črc 2009 17:33:33

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od paul »

dej to na policajty najdou ho podle cisla uctu ale musis mit stvrzenku o .....zaslani znamy jse tak hle spalil a pak mel penize spatky do 14 dnu :ugeek: ......sory za cz
yonah
Androiďák!
Příspěvky: 636
Registrován: pon 22. čer 2009 17:07:16
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: http://twitter.com/yonah
Bydliště: Praha

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od yonah »

Za blbost se platí. To si pamatujte! Ne nějakýho uživatele s tim a tim nickem.
oblíbené aplikace a hry.
ailas
Stálý androiďák
Příspěvky: 59
Registrován: pát 10. črc 2009 21:48:26

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od ailas »

Case píše:Upřímně, pokud někomu, koho vůbec neznáš, klidně pošleš nezanedbatelnou sumu peněz jen tak na účet, tak dobře ti tak.
yonah píše:Za blbost se platí. To si pamatujte! Ne nějakýho uživatele s tim a tim nickem.
Takovyhle chytracky mam nejradsi. Ocividne vam nedoslo o cem ten post byl. To doslo uzivateli cryingfreeman a vsem ostatnim. Krom toho to bylo na doporuceni kamarada ktereho znam a jemuz se zdal duveryhodnej kdyz s nim mluvil po telefonu. Ovsem to predpokladam taky vite machri.

Ostatnim diky za rady, ale tech 5 litru mi za papirovani s PCR nestoji. Jen jsem vas chtel upozornit, ze tu mame i *****. No a par chytraku, jak je videt, taky.
Tim bych tento thread uzavrel.
Uživatelský avatar
MArtyCZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 144
Registrován: čtv 27. srp 2009 20:10:54
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone Rooted
Tablet: Asus Transformer
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od MArtyCZ »

Na jiném fóru se řešilo něco podobného, ale lze pořádat o zrušení "transakce", že jsi omylem poslal peníze na jiný účet tuším, nebo jak to tam říkali... zkus si něco o tom najít :]
Humankind cannot gain anything without first giving something to return. To obtain, something of equal value must be lost. That is alchemy's First Law of Equivalent Exchange.
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od ramon.dexter »

ailas píše:
Ostatnim diky za rady, ale tech 5 litru mi za papirovani s PCR nestoji.
Promiň, ale díky přístupu "za to mi to papírování nestojí" unikají podobný vychcánkové trestu. Silně ti doporučuju to řešit, i když šance na vrácení peněz je minimální.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
Case
Kyborg
Příspěvky: 4103
Registrován: pát 31. črc 2009 20:46:42
Typ mobilu / ROM: Vodafone 845 - ZTE Blade - Samsung Galaxy S
Bydliště: Edge of the world
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od Case »

ailas píše: tech 5 litru mi za papirovani s PCR nestoji
V tom případě tím spíš "dobře ti tak" a přeju další podobné kšefty.
Uživatelský avatar
Wexter
Droid
Příspěvky: 2147
Registrován: ned 17. kvě 2009 7:47:35
Typ mobilu / ROM: Vždycky nějaký nový
Twitter: tomasocadly
Tablet: iPad :-D
Bydliště: Frýdek
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od Wexter »

Seš divnej, chceš ušetřit za mobil a teď pro tbe 5000,- nejsou ani peníze ... zamysli se nad sebou.
risahri
Stálý androiďák
Příspěvky: 219
Registrován: ned 19. dub 2009 14:30:46
Typ mobilu / ROM: Motorola Milestone a Nokia C7
Twitter: risahri
Bydliště: Ostrava

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od risahri »

Hele, já to vidim tak: Každý svého štěstí strůjcem a když ten člověk navíc "pomáhá" člověku trestu hodnému je to ZKURV-SYN :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


*Krot se trošku .... skooopa
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI!
Uživatelský avatar
sambick
Androiďák!
Příspěvky: 479
Registrován: pát 20. bře 2009 21:45:58

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od sambick »

ailas píše:Ostatnim diky za rady, ale tech 5 litru mi za papirovani s PCR nestoji.
Hmmm, ja jem donesl na cajty jen doklad o prevodu penez a emailovou korespondenci. Pak cca 20 minut nez sepsali (jednim prstem) moji vypoved.. Pak uz jen prisel dopis ze statniho zatupitelstvi a pak dopis od soudu ze mi ma prachy dat a ze fasl podminku.. Dal jsem mu 14 dnu at vrati prachy, nebo ze to prodam Ukrajincum a prachy jsem mel z5.. Nevim, nevim, mit a nemit 5000 za 20 minut..
G1 ve vzpominkach: -), SGS I9000, LG 4X HD, NOTE2, G3/32GB T-mobile a Asus Transformer - Revolver 4
Twitter: http://www.twitter.com/sambick2
yonah
Androiďák!
Příspěvky: 636
Registrován: pon 22. čer 2009 17:07:16
Typ mobilu / ROM: Nexus One
Twitter: http://twitter.com/yonah
Bydliště: Praha

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od yonah »

ailas píše:Takovyhle chytracky mam nejradsi. Ocividne vam nedoslo o cem ten post byl.
____________________________________ :down: ___________________________________
oblíbené aplikace a hry.
Uživatelský avatar
mak
Androiďák!
Příspěvky: 384
Registrován: pát 16. led 2009 16:50:38

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od mak »

No resil bych to jak s bankou tak policii. Za tu jednu navstevu to stoji, u banky staci telefonat. Vetsinou to funguje tak, ze na rozdil od nasi bezzube policie si banka doslapne na majitele uctu. Za kamarada tohle komplet vyresila banka a jemu se vratilo po 2 mesicich asi 60 litru. Vubec to neocekaval, neb obchod kde to koupil asi pod 2 dnech od jeho platby zmisel a bylatam jen 404. Takze bych to nevzdaval. Pokud ale de o 5000 ktere pro tebe nemaji cenu jedhoho dne omrdu tak to chapu a tez bych se na to vykaslal.

Jinak clovek nemuze vzdy z principu uvazovat ze na druhe strane je hajzl. Ja treba pred 1.5 rokem zaplatil za sousedni byt 3.5 mega a nemel sem v ruce 3 mesici vubec nic, protoze se nepoved prevod na katastru. A nakonec se to doresilo, protoze vetsina lidi se kterejma sem kdy v zivote jednal nebyly svine ;)
paul
Stálý androiďák
Příspěvky: 159
Registrován: úte 07. črc 2009 17:33:33

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od paul »

hele jestli pro tebe nic neznamena 5000 tak ti dam cislo svyho uctu chci jsi kupovat novi bedny k pc :lol: :lol: :lol: ....sory ot
Martin Hruška
Nové Androidě
Příspěvky: 37
Registrován: pát 19. pro 2008 21:54:34

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od Martin Hruška »

Ty nevyděláš 5000 za den? To je přece standardní výplata každého člena každé netové diskuse. Já bych taky za míň ani ráno nevstával :mrgreen:
Uživatelský avatar
bassaq
Androiďák!
Příspěvky: 555
Registrován: pon 23. úno 2009 22:27:27
Typ mobilu / ROM: Note 8
Tablet: Ipad mini 4
Bydliště: Kutna Hora

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od bassaq »

ailas> je dobre ze jsi upozornil na cernou ovci a ti rozumni ti budou vdecni... kecalu je bohuzel ale taky dost a ti si jiste poradi sami (nez si nabijou ty chytre palice)

na foru sferabubeniku na tyhle vykuky existuje primo sekce a nikdo si nedovoli remcat nad tim jak je kdo blby, ale spis jak to nejlepe vyresit
Uživatelský avatar
alex430
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 08. zář 2009 11:48:17
Typ mobilu / ROM: BB 9900
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na uživatele htcorbit

Příspěvek od alex430 »

Já osobně bych to řešil pokud se jedná o částku nad 5tis. V tomto případě to má znaky podvodu a je otázkou několika minut to nahlásit na PČR buď osobně nebo písemně. V případě, že to bude písemně bude oznamovatel vyrozuměn PČR na sepsání protokolu.
Rozdíl by byl kdyby mu peníze půjčil a pak je nomohl dostat zpět. V tomto případě by se jednalo o občansko právní spor a v případě 5tis. by se to opravdu nevyplatilo řešit.
Jak bylo napsáno výše, když by peníze nevrátil i přes pravomocný rozsudek tak osobně bych dotyčnýmu sdělil, že pohledávku daruji nějaký spol. na pohledávky (třeba ukrajince :lol: )
Nahlásil bych to jen z principu. Poškozených může být několik a tímto by se podvodníkovy típnul tipec.
::: BB 9900 :: PB 16GB ::
Odpovědět

Zpět na „Pokec“