Online aplikacedmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Aplikace typu "tenký klient" využívající zdroje na internetu.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Uvolněna verze 1.05

Tato verze obsahuje jedinou, zato významnou opravu:

Kešování fotografií k inzerátům nyní probíhá do úložiště v telefonu, proto fotografie nezabírají paměť a už by nemělo docházet k pádům z důvodu jejího vyčerpání.
Nastavení úložiště v preferencích jsem nestihl, bude v příští verzi.

Odkaz na market zde: dmn:sreality.cz BETA

Užijte si stabilní aplikaci a těším se na další podněty k vylepšení. Ty stávající mám stále v hledáčku a pracuju na nich ;)
mazac.t
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: sob 09. črc 2011 14:29:02
Typ mobilu / ROM: nexus s cm9
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od mazac.t »

Mam spatnou zpravu :( pada to porad. Vyberu si domek a behem nacitani obrazku to spadne, pada to asi kolem 26-28 fotky.

@telefon    
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Aha, takže problémy jsou dva a podařilo se mi vyřešit pouze jeden. Dříve se v paměti držely všechny fotky, což vedlo k nevyhnutelnému pádu na jakémkoli zařízení při dostatečně dlouhém používání aplikace. Teď se vše ukládá do keše, ale pro zobrazení v galerii je nutné všechny obrázky dostat do paměti. A 26 velkých obrázků najednou je zřejmě nad limit vašeho telefonu.

Úprava tohohle chování je ovšem na delší lokte. Jako dočasné řešení bych mohl zmenšit obrázky - stejně se neprohlížejí v plném rozlišení (zatím), takže není třeba je v tomhle rozlišení držet. I tak ale na to bohužel budu mít čas nejdříve v neděli večer. Do té doby nemám řešení, je mi to líto.
Naposledy upravil(a) radegast dne pon 05. zář 2011 5:20:29, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
mazac.t
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: sob 09. črc 2011 14:29:02
Typ mobilu / ROM: nexus s cm9
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od mazac.t »

1.0.6 - podstatne zrychleni nacitani nemovitosti, ale i fotek. App me v nekterych pripadech spadne i u nacitani 14 fotky. Jinak pokrok je znat :)
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Uvolněna verze 1.07 na Market.

Jediná změna, kterou jsem stihl v tomto nabitém víkendu, je slibované zmenšení fotografií v inzerátu na velikost displeje. Tím neutrpí kvalita, ale významně se ušetří místo v paměti.
Jen se obávám, že opěvovaná rychlost nahrávání fotografií tím přecijen utrpí - ke zmenšování dochází v telefonu a nějakou chvilku zabere.

Link na Market zde
Link na Facebook profil zde

Znovu bych rád požádal, abyste nehodnotili aplikaci na Marketu, dokud nebude odladěná - jedná se stále o betaverzi, která určitě bude i nadále mít své mouchy, které bude nutné vyřešit. Tím, že jí dáte špatné hodnocení, ničemu neprospějete.

Díky všem za testování, rád bych se tu dozvěděl jakékoliv podněty, návrhy, problémy.

Do další verze bych rád vyřešil ukládání nastavení vyhledávání tak, aby se člověk vrátil k takovému stavu, kde skončil. Dalším krokem bude ukládání vyhledávacích kritérií pod zvoleným názvem. Jinak se stále pracuje na zprovoznění vyhledávání v prodeji komerčních prostor.
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

mazac.t píše:1.0.6 - podstatne zrychleni nacitani nemovitosti, ale i fotek. App me v nekterych pripadech spadne i u nacitani 14 fotky. Jinak pokrok je znat :)
Momentálně jsem verzi 1.07 testoval na LG Optimus One a zvládala inzeráty s 50 i 62 fotkami, nicméně nakonec stejně spadla. Dělám na té stabilitě dál.
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Byla uvolněna verze 1.08! Obsahuje 3 zásadní vylepšení:

1. Výběrové podmínky se v každém vyhledávacím formuláři pamatují, proto není třeba je neustále znovu zadávat.
2. Veškeré fotografie se nahrávají na pozadí, proto nebrzdí běh aplikace. Ta proto reaguje mnohem svižněji.
3. Vylepšena stabilita na zařízeních s menší pamětí.

Nyní bystě měli mít možnost brouzdat inzeráty mnohem rychleji a bez pádů.

Stahujte z Android Marketu zde, nebo vyčkejte na upozornění na aktualizaci.
mazac.t
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: sob 09. črc 2011 14:29:02
Typ mobilu / ROM: nexus s cm9
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od mazac.t »

1.0.8 - super, obrovsky krok vpred. Sve je stabilni a funguje tak jak ma :) jeste to sdileni a budu zpokojeny :)
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Díky, to jsem potřeboval slyšet :)

Tímto bych uzavřel kapitolu stabilita (mimochodem, nenápadně jsem odstranil z názvu aplikace slovo BETA - až takový jsem optimista :D) a otevřel bych novou kapitolu - mnohem zajímavější - a tou je funkčnost. Těšte se, protože teď si začnu hrát... :yes: Nezapomínám ani na jeden požadavek, stále je vedu v patrnosti ;)
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

UPDATE

Jen mě zajímá, jestli nikdo nemá žádné připomínky nebo problémy kromě těch, které už eviduju? Protože to vypadá, že ne, bylo by super, kdyby aplikace dostala nějaké hodnocení na Marketu. Kladné nejlépe, samozřejmě :D Byl bych vám opravdu moc vděčný.

A pokud vám něco brání dát dobré hodnocení, hoďte mi to sem, ať na tom můžu zapracovat. Spokojenost zákazníka je důležitá ;)

Jinak kdo nemá, stahujte z Marketu tady: http://market.android.com/details?id=co ... n.sreality

Je to zadarmo a bez reklam lidi :mrgreen:
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

JO! První stovka uživatelů byla právě prolomena :D Doufám, že pokud ne všichni, tak alespoň většina bude spokojená.

Já na tom děláááám... já na tom makááám... :D
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Zdravím všechny, přeju nádherný den a doufám, že zájem o tohle téma neopadá :) Mám jeden velmi důležitý dotaz:

Je možné, že některé z uživatelů před instalací odradí požadavek aplikace na volání telefonních čísel? Podíval jsem se znovu na stránky Android Marketu své aplikace a formulace
přímé volání na telefonní čísla
Umožňuje aplikaci bez vašeho zásahu volat na telefonní čísla. Škodlivé aplikace mohou na váš telefonní účet připsat neočekávané hovory. Toto nastavení aplikaci neumožňuje volat na tísňové linky.
mi přijde velmi odrazující.

Prosím prosím, jestli si o tom něco myslíte, napište. Docela uvažuju o zrušení téhle možnosti výměnou za širší uživatelskou základnu. Alespoň zpočátku, než se vybuduje důvěra v mé aplikace.

Jinak jestli se těšíte na novou verzi, tak se těšte. Už teď můžu prozradit, že má nový kabát a její nároky na zdroje klesnou tak rapidně, že by ji měly zvládat i slabé telefony s malou pamětí. Neustále totiž narážím na limity, které s tradiční galerií obrázků prostě není možné nijak obejít a nevyhnutelně způsobují pád aplikace ať se snažím sebevíc. Brzy se tu objeví screenshoty ;)
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Tak jsem se rozhodl vydat testovací verzi bez práv na telefonní hovory.

Je kompletně přepracované GUI, připravené na rozšiřující funkce - něco tam je, ale nefunguje, přepracovaná je galerie, která způsobovala pády aplikace na slabších zařízeních. Nyní může být trhanější - to je daň za to, že pracuje s fotkami dynamicky a nenahrává je všechny najednou.

Také celý koncept tabů na kartě inzerátu byl přepracován.

No a jedna úplná novinka byla přecijen uvedena: inzerát lze sdílet - poslat ho někomu dalšímu mailem, smskou, nebo jak kdo chce.

Protože je tahle verze úplně nová, předpokládám opět chybky, proto ji nejdřív vydávám jako samostatné APK - nebude zatím na Marketu.

APK najdete tady: http://android.dmn.cz/dmnSReality/dmnSReality.apk, případně otevřete stránku http://android.dmn.cz/dmnSReality v prohlížeči a tam najdete odkaz ke stažení.

Hodnoťte, tlučte mě nebo chvalte, jak je libo. Hlavně ať z toho máme fajnovou aplikaci, která bude co k čemu a hlavně stabilní :D

Těším se na reakce.
mazac.t
Stálý androiďák
Příspěvky: 101
Registrován: sob 09. črc 2011 14:29:02
Typ mobilu / ROM: nexus s cm9
Bydliště: Veselí nad Moravou

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od mazac.t »

Tak vypada to skvele, sdileni je super, je to stabilni a je to dalsi obrovsky krok vpred :) jen se mi trochu nelibi zmenseni obrazku, bylo by super kdyby tam byla moznost pristupu k vetsi fotce.
Pak by se mozna hodila i moznost nastaveni te "elasticity" pri posouvani obrazku, obcas se spatne trefuje na nasledujici obrazek (treba podobne se nastavuje posuv mezi plochami v Go laucheru).
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Všechno bude, nejdůležitější byla stabilita ;)

Slíbené screenshoty najdete na facebookovém profilu aplikace zde: https://www.facebook.com/pages/dmnsreal ... 0849300292

Kdo nerad Facebook, popíšu je i tady, ale hodilo by se pár fanoušků stránky. Díky ;)

Úvodní menu - přepracované GUI, nové tlačítko O aplikaci:
Obrázek

Vyhledávací formulář pro byty. Nahoře tlačítka pro správu uložených nastavení formuláře a spuštění vyhledávání:
Obrázek

Fotografie se pro zrychlení dotahují na pozadí:
Obrázek

Zcela přepracovaná karta inzerátu:
Přibyl indikátor stahování na pozadí, zařazení/vyřazení inzerátu z oblíbených, sdílení inzerátu (e-mailem, SMS, na Facebooku, Twitteru, kdekoli).
Obrázek

Navíc byly odstraněny taby a nahrazeny pruhem, ve kterém je možno buď klikáním nebo tažením měnit zobrazení jednotlivých informací na kartě:
Obrázek

Galerie byla zcela přepracována tak, aby měla minimální nároky a tím byla použitelná i na zařízeních s minimem paměti (zde v emulátoru 8MB heap a stále funguje - dříve naprosto nemožné):
Obrázek

Z aplikace bylo dočasně odstraněno volání na telefonní čísla v inzerátech a s ním i požadavek na odpovídající oprávnění. Odkaz na testovací verzi APK je zde: http://android.dmn.cz/dmnSReality/dmnSReality.apk

V testovací verzi momentálně nefunguje správa oblíbených inzerátů a uložených nastavení formulářů. Pouze se pamatuje poslední nastavení vyhledávání.
koljas
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 23. zář 2011 12:11:15

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od koljas »

Testováno na android 3.1, (Samsung galaxy tab 10.1), aplikace stabilní.
Layout je na velkém displeji v pořádku.

Pokud u jakékoliv nemovistosti kliknu na "kontakt", zobrazí se pod seznamem kontaktů ještě tlustým písmem napsáno "Kontakt", Po kliknutí na popisek se zobrazí zbytečná hláška.

Mě osobně ještě vadí, že u filtru neni vidět, v jakých jednotkách jsou zadávané informace (M2, kč ...)
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Díky za reakci. Připomínky beru v potaz a zapracuju na nich.

Každopádně jsem rád, že to běhá i na velkých zařízeních. Na nich nemám možnost to otestovat.
Naposledy upravil(a) radegast dne stř 28. zář 2011 5:58:48, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!!
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Ach ta stabilita - prosím uživatele zařízení s Androidem verze 2.1 o trpělivost - v této verzi Androida není implementována poměrně důležitá funkce pro práci s XML daty, takže musím vytvořit opravu. Do té doby jim aplikace bohužel vůbec fungovat nebude :(
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

d.aemon píše:Ach ta stabilita - prosím uživatele zařízení s Androidem verze 2.1 o trpělivost - v této verzi Androida není implementována poměrně důležitá funkce pro práci s XML daty, takže musím vytvořit opravu. Do té doby jim aplikace bohužel vůbec fungovat nebude :(
Oprava byla uvolněna včera v noci na Market. Prosím uživatele Androidu 2.1, aby si provedli upgrade.

Díky za trpělivost.
devaa
Nové Androidě
Příspěvky: 44
Registrován: úte 06. črc 2010 9:53:52

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od devaa »

Galaxy 3 funkční


Tlačítko hledat bych asi nějak barevně zviditelnil.
Pokud si přednastavím jedny kriteria vyhledávání a jdu si nastavit další, tak by se ty předcházející mohli automaticky zabalit.
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Zdravím všechny uživatele aplikace. Dlouho to trvalo, než jsem se dostal k plánované nové verzi, ale už můžu prozradit, že je téměř hotová a brzy bude uvolněna:

Obrázek

Co vás v ní čeká a nemine se dozvíte z oficiálních stránek aplikace, které jsem vytvořil jako součást nové verze.
Najdete tu i návod k použití, ve kterém máte možnost vidět obrazovky z nové verze a ze kterého si můžete udělat obrázek o tom, jak nová verze funguje.
Najdete tam i tabulku s plánem realizace nové verze včetně plánovaného data uvolnění.

Takže kdo je zvědavý, toho zvu na stránky http://sreality.dmn.cz! Najdete tam i kontaktní formulář.
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Dobrá zpráva:
První betaverze 2.01 uvolněna pro testování!

S radostí můžu oznámit, že byla uvolněna první betaverze k testování. Více informací najdete na oficiálních stránkách aplikace v sekci INSTALACE:
http://sreality.dmn.cz/index.php?section=install

Taky doporučuji se na stránkách zaregistrovat k odběru novinek do e-mailu.

Uvítám jakékoliv podněty a reakce. A prosím, pokud vám aplikace havaruje, dejte mi to vědět, nejlépe přes kontaktní formulář na stránkách aplikace http://sreality.dmn.cz/index.php?section=contact dřív, než jí dáte špatné hodnocení v Marketu. Díky.
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Už máme první 2 spokojené betatestery a první objevenou chybu. Díky za pomoc.

Kdokoliv další se zájmem o aplikaci ještě před jejím oficiálním vydáním najde informace k její instalaci na oficiálních stránkách aplikace: http://sreality.dmn.cz/index.php?section=install
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Druhá betaverze 2.03 uvolněna!

Aplikace je zatím podle beta testování stabilní. Až se sám divím :)
Přibyla staronová funkce sdílení inzerátu, čímž se pokrylo 100% funkčnosti první verze.
Více informací najdete na oficiální stránce s novinkami: http://sreality.dmn.cz/index.php?section=news
Najdete tam i instrukce k instalaci betaverze do Vašeho zařízení.
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

:help:

Ahoj, mám prosbu. Včera večer jsem uvolnil už třetí betaverzi 2.05 a už od druhé betaverze 2.03 přede dvěma dny nedošlo v aplikaci k žádné chybě. Celkem ji ovšem ve verzi 2.03 a vyšší otestovali jen 4 lidé.

Než ji uvolním na Market a přijde jako update všem více než 400 uživatelům verze 1, rád bych, aby byla co nejstabilnější. Prosím proto dobrovolníky, kteří by byli ochotni ji na svých zařízeních "proklepnout", aby si stáhli poslední betaverzi z oficiální stránky: http://sreality.dmn.cz/index.php?section=install a dali jí pořádně zabrat - používali ji při různé stabilitě připojení, na různých zařízeních, snažili se jí všemožně škodit.

Pokud aplikace spadne, není třeba nic reportovat nebo se tím jakkoliv zatěžovat. Aplikace se o to se postará sama a odešle protokol na server. Já pak můžu tyhle protokoly projít a opravit co zvládnu.

Předem díky všem, kteří pomůžou. Moc si toho cením ;-)
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

:up: Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi pomohli s beta testováním. Také díky vám byla v sobotu oficiálně uvolněna verze na Android Market.

http://market.android.com/details?id=co ... n.sreality

A chtěl bych moc poprosit každého, kdo bude mít s aplikací nějaké potíže, případně bude mít nějaký dotaz - neváhejte mě kontaktovat, na všechny dotazy rád odpovím.
Nebuďte jako uživatel Jaroslav, který na Marketu udělil 2 hvězdičky, protože mu není jasné, proč aplikace požaduje oprávnění volat na telefonní čísla.

1. Tuhle informaci má vysvětlenou přímo na Marketu v popisu.
2. Stejnou informaci má i na oficiálních stránkách, jejichž odkaz je na Marketu.
3. Tohle oprávnění v původní verzi aplikace bylo také. Bez něj si těžko představím, jak pracně kopíruju tel. číslo do schránky a v telefonní aplikaci ho zase vkládám :roll:
4. Tenhle člověk evidentně aplikaci používá, ale neváhá jí dát špatné hodnocení jen díky vlastní hlouposti.

Tímto panu Jaroslavovi moc děkuji :down:
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od patlen »

Laskavě si přečti pravidla o slučování příspěvků ! Ty si ho porušil xkrát

Šesté: Nepiš dva a více příspěvků za sebou, využívej funkce "Editovat". Její pomocí můžeš jednoduše upravit a libovolně doplňovat svůj příspěvek. Více příspěvků je dovoleno psát, je-li předchozí příspěvek výrazně staršího data. (cca týden a víc)
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

Je fajn, že někdo taky napíše něco k věci... :roll:
Uživatelský avatar
patlen
Moderátor
Příspěvky: 3184
Registrován: pát 06. úno 2009 10:13:05
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 64GB
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Někde kolem Ještědu...

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od patlen »

Jistě tak si na to dej příště pozor.! (a pozor na spamování a ota! )
Uživatelský avatar
d.aemon
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: čtv 19. kvě 2011 10:49:04
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 10, Nexus 7, ASUS Transformer Pad 300
Bydliště: Okolí Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: dmn:sreality.cz - klient pro portál SREALITY.CZ

Příspěvek od d.aemon »

:up:
Recenze aplikace na palmserveru:
http://www.palmserver.cz/modules.php?na ... e&sid=9149

Zdůraznil bych zejména plány na další verze v závěru článku. Uvítám komentáře. A také hodnocení, i na Marketu, pokud se vám aplikace líbí.

Díky.
:down:

:up:
Nic člověka nepotěší víc, než zpráva, že jeho práce někomu pomohla. Díky Petrovi za poslední komentář na Marketu. Aplikace mu pomohla najít byt a to je oč tu běží.

Doufám, že se tam objeví víc kladných zkušeností: http://market.android.com/details?id=co ... n.sreality
:down:
Odpovědět

Zpět na „Online aplikace“