Online aplikaceTetherbot - Android proxy

Aplikace typu "tenký klient" využívající zdroje na internetu.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
Supík
Admin - kdysi hodnej
Příspěvky: 1806
Registrován: úte 23. zář 2008 13:07:22
Typ mobilu / ROM: MI9 + HTC G1
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od Supík »

Tetherbot je aplikace která na android mobilu vytvoří socks proxy server. Díky tomu je možné nasdílet UMTS/EDGE/GPRS spojení navázané mobilem přes wifi do notebooku.
Až mi dorazí moje g1 tak to bude jedna z prvních věcí které budu zkoušet.

Aplikaci najdete na ofiko stránce http://graha.ms/androidproxy/
Pokud vám AndroidForum pomohlo, tak jej prosím sdílejte a lajkute na FB a dalších sociálních sítích. A nebo ho třeba i podpořte vypnutím adbloku a nebo pošlete donation AF to potřebuje. Díík [/b]
Uživatelský avatar
Dejvid11
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 05. úno 2009 10:07:46
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Bydliště: Otrokovice

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od Dejvid11 »

Prosím prosím :help: absolutně si s tím nevím rady.Až to vyzkoušíš napsal by jsi sem prosím podrobný návod jak postupovat a zprovoznit to,byl bych moc vděčný ;) asi jsem ještě Lama :lol:
Uživatelský avatar
fabian
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 20. lis 2008 13:46:36
Twitter: fabiancz
Bydliště: Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od fabian »

Postup zprovozneni je popsan na tom webu:
* Install the app on your android phone, by clicking here (from your phone browser of course)
You might have to change your settings to permit apps that don't come from the Google Market by going to your home screen and choosing MENU > Settings > Applications > Unknown Sources.
* Turn USB debugging on on your phone
On your G1 go to the home screen, press MENU > Settings > Applications > Development, then enable USB debugging.
* Follow the instructions here to install the Android driver - you'll need to do this on Windows & Linux but apparently not on the Mac.
* Download and install the Android SDK for your computer platform. Alternatively if you are on Windows and don't want a 100 meg download, just get the ADB utility from here
* Plug your phone into your computer
Potom zapnes tu proxy:
./adb forward tcp:1080 tcp:1080
a v prohlizeci si nastavis, aby se pripojoval pres tuhle proxy (localhost:1080).

Osobne se mi to podarilo dostat do takovy faze, ze se mi v prohlizeci nacte bila stranka. Nevim cim to. Neresil nekdo?
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..
g1 maniak

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od g1 maniak »

Osobne se mi to podarilo dostat do takovy faze, ze se mi v prohlizeci nacte bila stranka. Nevim cim to. Neresil nekdo?
Tiez som sa dostal do tejto fazy. Pokusim sa nainstalovat foxzproxy plug-in a uvidime:

http://foxyproxy.mozdev.org/
g1 maniak

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od g1 maniak »

Tak som to prave rozbehal. Toho tetherboika. :DD
Uživatelský avatar
fabian
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 20. lis 2008 13:46:36
Twitter: fabiancz
Bydliště: Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od fabian »

g1 maniak píše:Tak som to prave rozbehal. Toho tetherboika. :DD
S tou foxyproxy ti to funguje, jo?
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..
g1 maniak

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od g1 maniak »

Trik je v tom, ze vo Foxovi je okrem uvedeneho postupu treba este prepnut v configu (zadanim about:config do adresoveho riadku volbu.
network.proxy.socks_remote_dns na hodnotu TRUE

!
Uživatelský avatar
Dejvid11
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 05. úno 2009 10:07:46
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Bydliště: Otrokovice

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od Dejvid11 »

Prosim muzete jsem nekdo z vas ktery to rozchodil napsat presny postup a navod v cestine jak na to,uz jse s tim trapim tyden a nic!Urcite nebudu sam kterym to moc pomuze DEKUJI
Uživatelský avatar
fabian
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 20. lis 2008 13:46:36
Twitter: fabiancz
Bydliště: Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od fabian »

Dejvid11 píše:Prosim muzete jsem nekdo z vas ktery to rozchodil napsat presny postup a navod v cestine jak na to,uz jse s tim trapim tyden a nic!Urcite nebudu sam kterym to moc pomuze DEKUJI
Mam to rozepsane - mozna se vecer dokopu k dokonceni;)
I kdyz vlastne musim pockat, nez mi zpet aktivkuji datovy tarif (menil jsem). Takze snad zitra?
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..
benjamin
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: sob 07. úno 2009 14:37:24
Bydliště: Uh.Hradiště

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od benjamin »

Ahoj fabiane,
děláš mi velikou radost, zítra jsi jdu pro G1 a protože prej je veliký žrout internetu, nechal jsem si zrušit neomezený tarif na sim v edge kartě a nechal si ho hodit na svoji simku do telefonu. Teď bych nerad přehazoval sim z G1 do edge a zpátky. Tak prosím piš jsem lačný informací.
Už teď předem díky
Uživatelský avatar
Dejvid11
Stálý androiďák
Příspěvky: 170
Registrován: čtv 05. úno 2009 10:07:46
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Bydliště: Otrokovice

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od Dejvid11 »

Čau Fabian
Tak jestli to sem hodíš ten postup a návod a já to podle toho rozchodím tak máš 1+++ :lol:
Uživatelský avatar
fabian
Stálý androiďák
Příspěvky: 244
Registrován: čtv 20. lis 2008 13:46:36
Twitter: fabiancz
Bydliště: Czech Republic
Kontaktovat uživatele:

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od fabian »

Tak jsem se vcera vecer trapil s Tetherbotem. Proxy mi fungovala tak na pul - jela, kdyz jsem byl zaroven pripojen kabelem. Prokazatelne prohlizec tahal data pres telefon, ale kdyz jsem notebook odpojil od ethernetu, tak to nefungovalo. Resenim by melo snad byt toto, ale fungovalo mi to jen chvilku.
Pouzivam Linux (Debian). Zkusim si s tim jeste pohrat.
Už mě to flashování nebaví tak, jako dřív ..
Simors
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. říj 2010 18:51:22

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od Simors »

Já jsem se právě připojil přes Androida po pětiminutové instalaci programu PdaNet http://www.junefabrics.com/android/download.php
Frčí to úplně bez problému (lehké a jednoduché). Dokonce se přes to dají psát sms na počítači, jako to bylo u Nokia PCSuite :-) Akorát nevím, jestli ta free verze není nějak omezená, nebo po čase nevyprší, nebo tak něco, ale zatím to frčí :-)
Tezzy
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 05. led 2011 13:31:24
Typ mobilu / ROM: Xperia X8

Re: Tetherbot - Android proxy

Příspěvek od Tezzy »

PDAnet mi taky fungoval bez problemu ale potom zacal hlasit ze dokud si nekoupim full verzi tak mne nikam nepusti.
Tak sem si stahnul easy tether ale ten mne zase nechce nikam prihlasit. ani na seznam ani na gmail. nikam.
ale je divny ze sem jo.
nechapu to.
nevite nekdo co s tim?
Odpovědět

Zpět na „Online aplikace“