Správa telefonuPo recovery z Clockwork MOD nefunguje gmail účet

Aplikace pro správu telefonu. (app,mem,bat,wifi,atd) Postupně se sem přesunou relevantní vlákna z "nástroje pro práci"!

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
trun
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. lis 2011 20:05:42
Typ mobilu / ROM: zte blade

Po recovery z Clockwork MOD nefunguje gmail účet

Příspěvek od trun »

Mám dotaz, nevím, jestli dělám něco špatně, ale po zálohování ROM s Clockwork MOD a obnovením této zálohy mi nefunguje připojení k mému gmail účtu, nemůžu ho ani zadat znovu manuálně. Pomohl mi jenom fullwipe, ale tím je to zálohování víceméně na nic :( . Co jsem udělal špatně, nebo to takhle prostě chodí? (CW mod 5.0.2.0; ZTE Blade 2.3 negaraku RLS 2.4 ROM)
trun
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. lis 2011 20:05:42
Typ mobilu / ROM: zte blade

Re: Po recovery z Clockwork MOD nefunguje gmail účet

Příspěvek od trun »

Jak to funguje vám? Když obnovíte ROMku ze zálohy CW MOD, tak vám funguje všechno včetně nastavení a účtů? Dík za odpověď.
Uživatelský avatar
BorecArny
Robot
Příspěvky: 1009
Registrován: úte 03. kvě 2011 10:56:27
Typ mobilu / ROM: HTC One X +

Re: Po recovery z Clockwork MOD nefunguje gmail účet

Příspěvek od BorecArny »

Ano po obnovení zálohy my vše funguje skvěle. Když obnovují nandroid zálohu tak samozřejmě před obnovou udělám full wipe. Používám recovery Amonra 2.0.1 http://www.ulozto.cz/10150273/recovery- ... v2-0-1-img
PDA: HTC One X & One X+
Uživatelský avatar
cyphill
Robot
Příspěvky: 962
Registrován: stř 05. led 2011 22:37:30
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Rom: nougat, stock, root

Re: Po recovery z Clockwork MOD nefunguje gmail účet

Příspěvek od cyphill »

Musí fungovat vše, jde o identickou kopii systému. Samozřejmě, že když se mezi zálohováním a následným obnovením udělají nějaké zásadní změny a G účtu, tak se můžou vyskytnout problémy, ale to jde o výjimečné případy.

Můžeš zkusit jinou recovery, pokud pro Blade existuje, případně je možné, že nastala chyba při zálohování.
Chceš-li poděkovat, klikni na palec!
Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“