Ostatní aplikaceNapad na aplikaci / hru

Pokud si nejste jistí do jakékoli kategorie vložit nové vlákno, tak zde je to pravé místo. Zároveň pokud máte pocit, že zde nějaká kategorie schází, tak to hned napište Supovi

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Uživatelský avatar
dosmanak
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: ned 14. čer 2009 13:49:47
Typ mobilu / ROM: Xperia SP
Twitter: dosmanak

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od dosmanak »

Mám takový nápad. Něco jako jsou toggle switche (WIFI, GPS atp.) ale ve status baru. Např si pustím prohlížeč, něco se načítá a pak mi dojde, že je v místě wifina, tak abych nemusel vypadávat z aplikace. Možná je to blbost. Nevím...
Měl jsem G1!
Uživatelský avatar
Vegetus
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pát 27. bře 2009 10:23:36
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od Vegetus »

Co třeba mapu pro metro? V Marketu jsou tyhle mapy pro různý města, ale Praha není...vím že je to asi pro většinu lidí zbytečný, ale pro příležitostný návštěvníky Prahy a turisty by to byla praktická věc, člověk si v klidu naplánuje kudy a kam...
Samsung Nexus S (4.1.1), CZ Vodafone
Uživatelský avatar
alex430
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 08. zář 2009 11:48:17
Typ mobilu / ROM: BB 9900
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od alex430 »

Myslím, že by se chytla aplikace pro Geocaching něco na způsob locify. Vynikající věc pro kačery :-)
::: BB 9900 :: PB 16GB ::
Uživatelský avatar
Crusty
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: ned 19. črc 2009 17:30:40
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od Crusty »

Zdravim,

po delsi odmlce se opet hlasim. Vyvoj se nezastavil, jen na nej neni tolik casu (prace, zajmy, holky, ...) a Android API se stale ucim spolu s Javou (s ni problemy nejsou, umim C/C++ a zaklady jsou vicemene stejne).

Tudiz, tvorim prozatim jen jednoduchou utilitku, ktera pomoci status baru prepina mezi dvemi poslednimi spustenymi aplikacemi. Doufam, ze o vikendu jiz ji sem poslu a vrhnu se na dalsi.

Mno a vy klidne dal premyslejte o novych, skvelych, ultimatnich aplikacich :twisted:
relaxx30
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 11. čer 2009 20:42:41

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od relaxx30 »

Core Player
je to apilkace na přehravani videi a přehrava snad všechný formaty a velike spektrum nastaveni
využívám více formatu videi a nebavy me pořad třepinat mezi aplikacemy

Skb Mobilita Suite je inovativní aplikace která zajišťuje kompletní ochranu pro jakýkoli typ dat, jako jsou SMS, všechny soubory, kontakty, eWallet nebo jakékoliv jiné soubory, atd. a ještě mnohem více ...
Skb Mobilita Suite je chráněný heslem tak, že nikdo jiný kromě vlastníka telefonu nemůže vidět údaje o obsahu bez znalosti hesla a nebude ani vědět, že existují nějaká data nebo soubory, uvnitř které jsou ve skutečnosti, skryté.

jsou to aplikace ktere jeli na windows mobile a docela mi tu chybý a pokud by to šlo tak v češtine
předem děkuji
samsung galaxy note gt-n7000
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od ramon.dexter »

relaxx: Tak core player ani nečekej - autoři tvoří výhradně pro WM a silně pochybuju že by někdo vzal zdroják a přepsal ho pro android. Spíš nějakou alternativu.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
alex430
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 08. zář 2009 11:48:17
Typ mobilu / ROM: BB 9900
Kontaktovat uživatele:

Geocaching - Locify

Příspěvek od alex430 »

Crusty

Včera jsem komunikoval s jedním programatorem panem Vávrou ohledně Locify na android a bylo mi sděleno následující:

Dobry den,
existuje experimentalni verze Locify pro Android. Neni ale uplne dotazena. Kdyby se toho ale nekdo ujmul nebylo by to moc prace dotahnout do pouzitelne podoby.
Vse o experimentalni verzi tady:
http://code.google.com/p/locify/wiki/Android

Dále mi bylo sděleno, že by byli radi kdyby se toho někdo ujmul, protože v současné době na to nemají "lidi". Pokud ty nebo někdo jiný se toho ujme bude spousta "kačerů" kteří to uvítají.
::: BB 9900 :: PB 16GB ::
Uživatelský avatar
Crusty
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: ned 19. črc 2009 17:30:40
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od Crusty »

To Alex : a muzes mi prosim ve zkratce rici co je ta Locify zac?
Uživatelský avatar
alex430
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: úte 08. zář 2009 11:48:17
Typ mobilu / ROM: BB 9900
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od alex430 »

Je to prográmek na geocaching, který běží na Javě. Jak jsem psal příspěvek výše je zde již verze pro android, kde chybí dodělat pár věcí viz. odkaz.
U tohoto programu je velká výhoda, že tě přímo přihlásí na stránky geocachingu a ty zde můžeš on-line sledovat nejbližší cache v okolí aniž bys jí dříve do telefonu nahrával /cache lze nahrávat i off line/. Já jí dříve používal na telefonu s Javou, ale android jí nemá a tak doufám, že někdo tuto aplikaci dotáhne do použitelný podoby. Určitě nebudu sám kdo by tuto aplikaci používal na androidu.
Tady je odkaz na domovskou stránku, kde je toho napsáno víc, je zde i webový emulátor pro představu funkce programu . http://www.locify.com/
::: BB 9900 :: PB 16GB ::
relaxx30
Stálý androiďák
Příspěvky: 64
Registrován: čtv 11. čer 2009 20:42:41

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od relaxx30 »

ramon.dexter diky ale Core Player a Skb Mobilita Suite byli nejčastěji použivane a hlavne široke možnosti nastavení a funkčností
no neda se nic dělat aspon Skb Mobilita Suite kdyby se někde oběvyl a nebo neco podobného
samsung galaxy note gt-n7000
mstarman
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 28. zář 2009 20:19:51

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od mstarman »

...
Naposledy upravil(a) mstarman dne stř 25. bře 2020 16:17:44, celkem upraveno 1 x.
vorcigernix
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: sob 10. říj 2009 19:46:32
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2
Tablet: Tab 8.9
Rom: CM9

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od vorcigernix »

Spoustu zde zmíněných problémů řeší Locale http://www.twofortyfouram.com/
Dear Dell, can you make a retarded UI on top of Windows please?
restorer
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: sob 03. říj 2009 9:49:25
Typ mobilu / ROM: m7

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od restorer »

hele lidi, co si budem nalhavat, takove hry se jen tezko povede nekomu udelat a kdyz uz jo, tak to bude minimalne za 5-6 mesicu a bude možné že se to zvrhne v nějakou úchylnou kravinu, tzn zatim nemame nic, a ještě nějakou chvíli budem mít nic. :(
restorer
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: sob 03. říj 2009 9:49:25
Typ mobilu / ROM: m7

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od restorer »

tak jen teda pro geocachery (mudlove, dal nectete :D:D), v google maps v mobilu staci rovnou napsat kod toho cache (napr pro palacky most kam du dnes je: GC19488) a hned se vam to zobrazi+mate naky info+ dale mate zobrazeny vsechny kesky jako na geocaching.com kdyz si prohlizite neco v tech google mapach :) (jen pro jistotu, ja na todle prisel az ted :D)
vorcigernix
Stálý androiďák
Příspěvky: 163
Registrován: sob 10. říj 2009 19:46:32
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2
Tablet: Tab 8.9
Rom: CM9

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od vorcigernix »

restorer píše:hele lidi, co si budem nalhavat, takove hry se jen tezko povede nekomu udelat a kdyz uz jo, tak to bude minimalne za 5-6 mesicu a bude možné že se to zvrhne v nějakou úchylnou kravinu, tzn zatim nemame nic, a ještě nějakou chvíli budem mít nic. :(
Já na to nechtěl reagovat, aby to někdo nevzal osobně, ale naprogramovat solidní hru je práce pro profíky na měsíce. Představa že někdo přijde a řekne: ok, teď se naučim programovat na androida, řekněte mi jestli byste radši oblivion nebo world of warcraft...ehm. :no:
Dear Dell, can you make a retarded UI on top of Windows please?
Uživatelský avatar
Crusty
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: ned 19. črc 2009 17:30:40
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od Crusty »

Mno tak jednoduche to neni,ale je to jen o znalostech a dostatecne pracovni sile a napadu.
Uživatelský avatar
Crusty
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: ned 19. črc 2009 17:30:40
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od Crusty »

aby nezustalo jen u slov tak pridavam screen z AppSwitcher. Utilitka sidlici v status baru a prepina mezi dvemi naposledy spustenymi aplikacemi.
Obrázek
restorer
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: sob 03. říj 2009 9:49:25
Typ mobilu / ROM: m7

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od restorer »

--jen takovej rychlej dotaz, v čem se ty app, respektive hry na androida dělaj a jak dlouho by mohlo trvat naučit se základy?
Uživatelský avatar
Crusty
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: ned 19. črc 2009 17:30:40
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 9 Pro
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od Crusty »

#include "restorer" : aplikace pro android pises v Jave a Android API, coz je jakasi kolekce knihoven/funkci, pres ktere programator komunikuje s OS. Pak je tu moznost psat v NDK a treba jazyku C, to je ovsem narocnejsi a vetsinou to clovek nevyuzije, pokud nepotrebuje danne zarizeni vyzdimat na maximum. A jak dlouho trva naucit se zaklady, zalezi, jestli uz jsi programoval nekdy v necem jinem, pokud ne ... ufs, tezko odhadovat, mno ale spis dele nez kratce. Jinak pokud mas o vyvoj opravdu zajem navstiv http://developer.android.com, tam je vse potrebne.
restorer
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: sob 03. říj 2009 9:49:25
Typ mobilu / ROM: m7

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od restorer »

dik.
ale i když moje největší úspěchy byly vbs scripty tak se do toho pustim :D
casu mam opravdu hodne a veci na praci skoro zadne, tak se aspoň něčím zabavím...

(na 15 minut a pak se na to vykašlu, jak se tak znám xD)
restorer
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: sob 03. říj 2009 9:49:25
Typ mobilu / ROM: m7

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od restorer »

no tak nic no
spadl jsem už při instalaci, todle je prostě pro vyšší třidu
ve 13 letech todle fakt nedám
:cry: :no:
Uživatelský avatar
atom631
Stálý androiďák
Příspěvky: 213
Registrován: čtv 05. bře 2009 18:34:26
Typ mobilu / ROM: SGS 3
Bydliště: Praha - východ

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od atom631 »

Napadla me taky aplikace...
Ta app by vypinala malovani overovaciho obrazku (nebo jak to mam napsat cesky :D), kdyz byste se pripojili do wifi site urcityho jmena. Takze doma byste telefon nemuseli odemykat (pokud teda mate svou domaci wifi sit). Myslim, ze nekomu by se to hodit mohlo ;)
T-mobile G1 -> Samsung galaxy S3 -> Ulefone be touch 2
Uživatelský avatar
dosmanak
Stálý androiďák
Příspěvky: 178
Registrován: ned 14. čer 2009 13:49:47
Typ mobilu / ROM: Xperia SP
Twitter: dosmanak

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od dosmanak »

Silně postrádam IMHO jednoduchou aplikaci, která by uměla přehrát hudbu z http streamu, který bude zadaný prostě URL anebo IP adresou. Formát hudby by byl ogg nebo mp3, případně jiné podporované hudební formáty. Našel jsem aplikace, které dovolí přehrát streramy z jisté databáze :-/
Pokud taková app už je, pls pište :-D

EDIT: cryingfreeman mi poslal link na androlib, tak jsem se tím teda chtěl prokousat, ale nic vhodného jsem nenašel...

Vyhovovalo by mi nagare ale nefunguje... imho je tam nějakej type mismatch
http://github.com/Dawnthorn/nagare/tree/master
Zkoušel jsem Lukluk - nenaběhne, doga player, hlásá, že to není video a ještě něco, co nevím ani co bylo...
Zaujal mě SubsonicMusic streamer, ale chce to nějaký server, možná to zkusím nahodit...
Taky se mi líbil OR Player, ale je placenej a jednak nemám marketenable a jednak nechci kupovat zajíce v pytli.
Vtipné je, že maličká app smartradio funguje http://www.androlib.com/android.applica ... -qFpB.aspx, ale je tam jedna stanice a nic jinýho, stačilo by jen přepsat adresu :-(
Měl jsem G1!
kubo
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: čtv 25. čer 2009 12:08:07

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od kubo »

No mne by sa pacilo keby sa dalo zbavit tych nazvov aplikacii na ploche daako mi to tam seredia :(. Da sa to? Zrejme hej uz som take aplikacie videl, ale neviem ci sa to da spravit daako externe pre vsetky app na ploche. Bolo by super mat len ikonku bez popisku :).
Uživatelský avatar
opa.key
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: úte 14. dub 2009 7:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S
Twitter: opakey
Bydliště: Jablonec n/N - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od opa.key »

Tak me tak napadly napady na 2 aplikace
prvni: udelat nejakou jednoduchou a prehlednou app na olympiadu, zobrazeni kdy a na cem se jakej sport vysila + vysledky
druha: nejaky dopravni info, ktery by cerpalo napr. http://www.dopravniinfo.cz/ nebo doprava.mapy.cz a popripade i podle gps ukazalo uzavirky a bouracky v nejblizsim okoli. protoze jezdim casto autem a chci mit prehled ze kdyz nekam jedu tak nebudu dlouho cekat tak musim zdlouhave nacitat stranky a hledat misto kde jsem...
Uživatelský avatar
mawox
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: ned 27. pro 2009 16:24:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od mawox »

Vegetus píše:Co třeba mapu pro metro? V Marketu jsou tyhle mapy pro různý města, ale Praha není...vím že je to asi pro většinu lidí zbytečný, ale pro příležitostný návštěvníky Prahy a turisty by to byla praktická věc, člověk si v klidu naplánuje kudy a kam...
Nestačí zapnou v GMAPS layer s public transit ?
G1 (COS-DS) - > Nexus S (NSCollab)
twitter: mawox
Uživatelský avatar
lukec
Nové Androidě
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 29. říj 2009 8:39:40
Bydliště: Bučovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od lukec »

Napadla mě aplikace, která byl sledovala zásilku odeslanou přes Českou poštou, po vložení čísla balíku. Bylo by to jednodušší než navštěvovat webové stránky České pošty. ;)
Uživatelský avatar
HentaiRush
Androiďák!
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 12. bře 2009 21:18:37
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5503DUO
Tablet: Prestigio PMP810TF3GBS

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od HentaiRush »

Neexistuje aplikace, která by udělala screenshot obrazovky při zapnutí libovolné aplikace?

Třeba když mám v idosu nalezenej spoj, tak můžu akorát doufat že Aidos zůstane puštěnej na pozadí - mnohdy nezůstane..
Slave of great Prestigio.
Uživatelský avatar
Vegetus
Androiďák!
Příspěvky: 453
Registrován: pát 27. bře 2009 10:23:36
Bydliště: Česká Lípa
Kontaktovat uživatele:

Kapesní kuchařka

Příspěvek od Vegetus »

Líbila by se mi nějaká kuchařka pro Android, něco jako seznam receptů s postupem a seznamem surovin (nákupní lístek) Často vařím podle receptů ns internetu, kdyby bylo všechno pohromadě bylo by to fajn. Ideální by byla moznost importu a volné editace.
Samsung Nexus S (4.1.1), CZ Vodafone
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: Napad na aplikaci

Příspěvek od Mishack »

Myslim, ze by byla sikovna aplikace pro vyhledavani filmu na ČSFD. (snad neco takovyho uz neni, ja zatim nic nenasel)
Aplikace by asi mela umet:

- vyhledavani
- nazev
- zanr
- zobrazeni hodnoceni
- obrazek filmu
- popis filmu
- a dobry by bylo prohlizeni komentaru


Byl bych ochoten i pomoci s nejakou grafikou, kdyby bylo potreba (sice nevim, jestli se grafika pro android aplikace pripravuje nejak specialne, ale grafik jsem a myslim, ze se ucim rychle :) )
Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“