Toshiba AC100Aplikace a hry

progdes
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 15. zář 2011 10:19:17
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy 5
Tablet: Toshiba AC100 - 10n - V4b

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od progdes »

Tak na poslednej verzii Skype uz video pod V4b funguje, lenze mne zatial iba prichadzajuce, je na tom niekto lepsie?
amatis
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 03. bře 2011 14:50:03
Typ mobilu / ROM: SE Xperia X8 ofiko ROM
Tablet: Asus EEE Pad Transformer Prime

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od amatis »

Tak jsem včera nainstaloval hru Shadowgun a musím říct, že mě to příjemně překvapilo. Pokud máte myš tak je ovladatelnost "skvělá". Nebo spíš dá se na ní zvyknout :D takže kdo má tyhle hry v oblibě, tak doporučuji
amatis
Stálý androiďák
Příspěvky: 122
Registrován: čtv 03. bře 2011 14:50:03
Typ mobilu / ROM: SE Xperia X8 ofiko ROM
Tablet: Asus EEE Pad Transformer Prime

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od amatis »

Ahoj draci. Nezkoušel jste někdo na Toshibě rozchodit hru Starfront??
Dexter_Morgan
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 30. říj 2011 17:46:40
Typ mobilu / ROM: HTC One V
Twitter: hans_suchy
Tablet: Toshiba ac100 s 3G modemem

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Dexter_Morgan »

Tak to nový GTA III je fakt pecka !!!
Her Mister
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 08. led 2012 18:40:26
Typ mobilu / ROM: Microsoft 950 XL
Tablet: Toshiba AC 100 - 10 N, Nexus 7 32 gb 3g, Chuwi W3
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Her Mister »

A co to gta de se parit na tomdle? Jako myslim jestly to podporuje klavesnici a mys. nebo je potreba mysi klikat na obrazovce na ovladani jako na spouste jinejch hrach...dik
Dexter_Morgan
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 30. říj 2011 17:46:40
Typ mobilu / ROM: HTC One V
Twitter: hans_suchy
Tablet: Toshiba ac100 s 3G modemem

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Dexter_Morgan »

Her Mister píše:A co to gta de se parit na tomdle? Jako myslim jestly to podporuje klavesnici a mys. nebo je potreba mysi klikat na obrazovce na ovladani jako na spouste jinejch hrach...dik
Klávesnici podporuje, kamera se natáčí sama akorát boj a střílení je na obrazove (nebo jsem ještě nenašel tu správnou klávesu) ale stačí si najet kurzorem na to tlačítko a pak jen klikat. Ovládání je super monohem lepší než u Shadowgunu, grafika a herní možnosti jako na PC (kromě plavání )

PS: Strašnej žrou času :DD
Her Mister
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 08. led 2012 18:40:26
Typ mobilu / ROM: Microsoft 950 XL
Tablet: Toshiba AC 100 - 10 N, Nexus 7 32 gb 3g, Chuwi W3
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Her Mister »

No prave shadowgun tam proste musis mys drzet kliknutou a pak strilet tim ze kliknes na obrazovku...jasny ze je to primarne urcenne pro dotykace ale je to skoda to musim rict...takze me nakonec napada asi jediny co se da poradne parit naky zvody kdyby byly na sipky nebo na klavesnici...
Dawe01
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: sob 11. čer 2011 14:46:26

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Dawe01 »

Tak já to tu doplním taky o nějaké aplikace, které se hodí právě na týhle Toshibě. Hledal jsem prohlížeč obrázků co se dá ovládat šipkama a jeden co používám i na telefonu to zvládá - QuickPic. Dál požívám Ghost commander, který je mimo dvou sloupců fajn i na FTP a také lze ovládat pouze klávesnicí bez použití myši. Co se týče videa, tak klávesami jde ovládat např. MX player.
Speead
Nové Androidě
Příspěvky: 29
Registrován: čtv 23. dub 2009 10:25:01

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Speead »

Dexter_Morgan píše:Tak to nový GTA III je fakt pecka !!!
Zdarec, jakou verzi GTA jsi na AC 100 rozjel, už jsem vyzkoušel několik verzí a nic :(
Díky za radu
Her Mister
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 08. led 2012 18:40:26
Typ mobilu / ROM: Microsoft 950 XL
Tablet: Toshiba AC 100 - 10 N, Nexus 7 32 gb 3g, Chuwi W3
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Her Mister »

U me taky vice verzi a ani jedna nefunguje. Data jsou asi ok normalne se to spusti a po nacteni loga vyrobce jen cerna obrazovka a navrat na home...
Dawe01
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: sob 11. čer 2011 14:46:26

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Dawe01 »

Jsem na tom podobně. Zkusil jsem 3 různé verze a vždy to dopadlo stejně - po chviličce to umřelo. Řekl bych že jednou se mi tam jednou ukázala hláška o nedostatku paměti, ale jistý si tím nejsem a nepomohlo ani zabití všeho možného :-/
Dexter_Morgan
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 30. říj 2011 17:46:40
Typ mobilu / ROM: HTC One V
Twitter: hans_suchy
Tablet: Toshiba ac100 s 3G modemem

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Dexter_Morgan »

Odkaz už nemám ale je to veze přímo pro Tegra 2, a SD data jsem stahoval přímo přes aplikaci ne bokem a jelo to na poprví. Zkuste hledat GTA III Tegra apk a určitě to půjde.
Her Mister
Stálý androiďák
Příspěvky: 66
Registrován: ned 08. led 2012 18:40:26
Typ mobilu / ROM: Microsoft 950 XL
Tablet: Toshiba AC 100 - 10 N, Nexus 7 32 gb 3g, Chuwi W3
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Her Mister »

no ani par gta-cek urcenych pro tegru me nejde...uplne to samy logo a hned pad na home...nemuzes tu svoji verzi nekam uploadnout? By me hlavne zajimalo jestly to neni necim u me... :cry:

EDIT: Jeste me napada ze asi i data sou potreba pro TEGRU...

http://sinfulandroid.com/games-30/grand ... oid-11204/

tady maji treba jen jednu aplikaci, ale ty sd data uz jsou rozdeleny...takze mozna rozdil bude jen v tech sd datech a tudiz kdyz jsem tam poprve skopiroval ty urcenne pro galaxy s nebo co jsem to stahoval tehda tak proto to porad padalo stejne...zejtra snad budu mit cas a zkusim tydle data a uvidime.

EDIT2: tak nic...zase jsem stahnul verzi primo pro tegru i s sd daty a stejne to hned spadne, i kdyz jsem nechal at si sd data stahne sam tak porad nic, i kdyz tam pisou nakej navod jako zpet na home a pak dat pokracovat tak stejne nic...
Dexter_Morgan
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: ned 30. říj 2011 17:46:40
Typ mobilu / ROM: HTC One V
Twitter: hans_suchy
Tablet: Toshiba ac100 s 3G modemem

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Dexter_Morgan »

Tak už jsem našel kde jsem to stahoval ale je to na Filesonic no a díky acta to nejde, zálohu taky nemám. Jesli vám to pomůže tady je link http://www.mobile-forum.cz/topic/21552-gta-iii-thd-12/#
Miabonus,Nitra
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 02. čer 2011 20:53:24

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od Miabonus,Nitra »

Zdravím, v posledních dnech jde aktualizace bývalého Toshiba Marketu - po novém Toshiba Places. Stahuje se to přímo kliknutím na původní ikonu Toshiba Market.
Prostředí je plně inovované a obsahuje i Games....podobně na Camangi market přibylo několik her.
Mě hry nezajímají, spíš aplikace a těch přibylo dost.
U orig. ROM 2.2 zatím nefunguje Google Play, i když existuje instalační program na jedné adrese.
maxinik55
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: úte 12. dub 2011 16:39:03

Re: Aplikace a hry

Příspěvek od maxinik55 »

zdravím, s tím GTA mám problém. Když jsem si to stáhl, nainstaloval a spustil, chtělo to stáhnout ještě nějaká data, ale ono mi to vždy hodí chybu když to začne stahovat.. nevíte čím to je?
Odpovědět

Zpět na „Toshiba AC100“