Čtečky, prohlížeče a přehrávačeSeznam-mapy a email

Internet browsery , ebooky , viewery pro všechno možné a audio/video přehrávače.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
KapoCZ
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 21. úno 2012 12:45:46
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 8 NXT-L29

Seznam-mapy a email

Příspěvek od KapoCZ »

Zdravim vsechny, mam takovy problemy nejdou mi mapy na seznamu a netusim proc pokazde to napise chybu 404, zkousel jsem uz mraky webovych prohlizecu a vsude to pise tuto chybu. Dalsi vec je ta ze pokud se chci sa seznamu prihlasit na mail tak me to nechce pustit to klasickeho zobrazeni ale pouze do mobilniho, taky jsem vyzkousel vice prohlizecu a vsude stejny problem, ale drive mi to maily zobrazovalo normalne az ted posledni dobou pozoruji ze to dela takhle a to jak pres wifi tak pres sim pripojeni.
mmiminoo
Robot
Příspěvky: 725
Registrován: čtv 18. lis 2010 16:10:52
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Bydliště: Slovensko > Dohňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Seznam-mapy a email

Příspěvek od mmiminoo »

S tým som sa nestretol, a mám slovenský zoznam. Vyriešil som to presmerovaním na gmail.
Je možné že český seznam nejako zmenil nastavenia a už ti zobrazí len mobilnú verziu. Skús si pozrieť nastavenia seznamu či tam niekde nie je taká položka.
S mapami ti neporadím. Error 404 je HTTP chyba a znamená že server nemôže komunikovať s tvojim zariadením (možno chyba konfigurácie na servery, niečo také.)
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Seznam-mapy a email

Příspěvek od ramon.dexter »

Na mapy.cz máme extra aplikaci, nemusíš to otvírat v browseru.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
KapoCZ
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 21. úno 2012 12:45:46
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 8 NXT-L29

Re: Seznam-mapy a email

Příspěvek od KapoCZ »

Dobre no dekuji, mapy by se sice daly vyresit aplikaci ale radsi bych to naky vyresil aby sly v prohlizeci, pecejenom mit aplikaci na kazdou prkotinu tak jcih zachvili budu mit milion. A co se tyce tech mailu tak nevim no nevim co bych tam mel prenastavit aby me je to ukazoval normalne protoze jak rikam na klasicke zobrazeni me to nechce pustit a opravdu asi dva tydny nazpet mi to slo normalne. Nemohli by ste nekdo zkusit jak jdou ty mapy a maily vam prosim?
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Seznam-mapy a email

Příspěvek od ramon.dexter »

kapo: Abys chápal, android není windows. A ovládání v prohlížeči není bůhvíjak pohodlný. Takže pokud máš možnost, používej aplikaci. Tak velká není, aby to mohlo nějak vadit.

Mapy používám v aplikaci, stejně tak maily. Napoj si mailovej účet do aplikace e-mail a neřeš komplikovanější a kostrbatější způsob.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
KapoCZ
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 21. úno 2012 12:45:46
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 8 NXT-L29

Re: Seznam-mapy a email

Příspěvek od KapoCZ »

No ja sem si prave android poridil kvuli tomu ze mi vsichni rikali ze na nem vsechno frci bez problemu a zatim jen vypisuju na fora s mrakama zadrhelu:) a taky jde o to ze nechapu kdyz ty maily sli proc ted nejdou.

Tak mam zvlastni poznatek co se tyce tech map, pokud na ne najizdim normalne je tam ta chyba 404 ale pokud na ne najedu pres mobilni verzi tak funguji a kdyz je pak prepnu na normalni verzi tak taky funguji takze nechapu
Naposledy upravil(a) ramon.dexter dne stř 07. bře 2012 16:34:00, celkem upraveno 1 x.
Důvod: ...tlačítko "upravit" nic?
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Seznam-mapy a email

Příspěvek od ramon.dexter »

Jenže ono to všechno funguje. Jenom ty se to snažíš dělat nesmyslně. Zamysli se - proč to proboha používat nešikovně v browseru, když na to máš speciální aplikaci. Kvůli tomu tam ty aplikace jsou.
Chápal bych, že si stěžuješ na počet aplikací, když nemáš v mobilu dostatek místa. Ale na instalaci aplikací máš skoro 1GB, takže tohle fakt nemusíš řešit. Tak to proboha nedělej komplikovaně, ale používej na to aplikace, boha jeho!

Prostě mapy.cz - aplikace Mapy.cz

Mail (jakejkoli) - aplikace e-mail (a další)

Problém vyřešen.

(ještě bych tě chápal na tabletu. Ale s mobilem? Na tom malým displeji je to nepohodlný, aplikace je tisíckrát pohodlnější)
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
KapoCZ
Androiďák!
Příspěvky: 274
Registrován: úte 21. úno 2012 12:45:46
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 8 NXT-L29

Re: Seznam-mapy a email

Příspěvek od KapoCZ »

Jn tak asi mi nic nezbyva nez ty aplikace sice mi to prijde jako nahrazkovy reseni pak nechapu na co je prohlizec ale budiz no. Jeste by ale nekdo mohl zkusit jak to dela vam abych vedel jestli to blbne jen me nebo vsem.
Odpovědět

Zpět na „Čtečky, prohlížeče a přehrávače“