KomunikaceGO SMS

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
smajlo
Robot
Příspěvky: 720
Registrován: pát 10. pro 2010 12:57:14
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Bydliště: Sereď

Re: GO SMS

Příspěvek od smajlo »

Romaine píše:A proč se neseskupují sms/mms podle jména kontaktu např. Petra, ale podle konkrétního čísla? Tzn., že když píše Petra ze 2 čísel, tak s ní mám 2 konverzace? :-(
A keby si do takejto konverzacie napisal ty svoju odpoved, na ktore z tych dvoch, troch ... x cisel sa to asi odosle :?:
Uživatelský avatar
Romaine
Stálý androiďák
Příspěvky: 93
Registrován: sob 07. kvě 2011 15:55:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Core Prime VE

Re: GO SMS

Příspěvek od Romaine »

smajlo: Když chceš reagovat tímto posměšným a povýšeným způsobem, tak laskavě napřed si zjisti, jak to je :roll: (BTW už mě fakt štve, že vy chlapi máte neustále problém kouknout na to, že nepíše chlap a automaticky všem píšete v mužském rodě. Tož to není tak těžké, ne???!) V originální aplikaci jsou konverzace podle kontaktu (jména) a všechny čísla toho kontaktu jsou v jedné konverzaci. Pokud odpovídáš z konverzace a ne přes novou sms, tak samozřejmě odpovídáš na poslední číslo v konverzaci a pokud máš potřebu, tak ho můžeš normálně změnit. takže nevidím důvod, proč by to nemohlo být takto i v GO SMS a ne tím debilním způsobem, jak je to teď. BTW mám zvlášť nyní i zprávu od stejného kontaktu, ze stejného čísla, takže chyba nějaká tam bude!

Jamaica: To právě widget nechcu takový. Chci jen aby to zabíralo jedno políčko. SMS zobrazované ve widgetu fakt nechci. Ale přišla jsem na to. Jde to, minimálně v Launcher pro. Kdyby někdo taky chtěl:
- plocha a dát zástupce,
- activities (pak trvá načtení, teda mě jo),
- rozkliknout go sms pro,
- zvolit go sms compose (vybrat to, kde je dole v popisku compose a ne forward),
- pak jde změnit popisek i ikona,
- ok a hotovo.

Platí pro Launcher Pro. Jinde nevím!

Ještě by mě zajímalo, jak se dobrat k tomu, aby mě chodily doručenky po odeslání MMS. To mě fakt rozčiluje, že nechodí.
I'M A GIRL!
Uživatelský avatar
smajlo
Robot
Příspěvky: 720
Registrován: pát 10. pro 2010 12:57:14
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Bydliště: Sereď

Re: GO SMS

Příspěvek od smajlo »

Sorry, ale vobec to nemalo byt myslene posmesne. Sorry, ze som neuhadol tvoje pohlavie, ale z tvojho prispevku to vobec neni jasne a sorry, ze si nemozem otestovat ako veci funguju na kazdom mobile na svete, lebo mam peniaze len na jeden.

Tak proste jednoducho, v GO SMS, to takto nefunguje, a tu neni vohodne miesto pytat sa preco, mozes napisat vivojarom. A ak chces, mozes vyskusat dalsie aplikacie, mozno ti niektora bude vyhovovat viac.

Dorucenky pre MMS tiez v GO SMS zatial nefunguju pokial viem ;)
Uživatelský avatar
Romaine
Stálý androiďák
Příspěvky: 93
Registrován: sob 07. kvě 2011 15:55:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Core Prime VE

Re: GO SMS

Příspěvek od Romaine »

Stačí se podívat na přezdívku a pochopí i malé dítě, zda kluk či holka ;) Otázka cca 3s.

Neptám se PROČ to tak je, ale jestli s tím jde něco dělat! A o tom toto fórum opravdu je, jinak by bylo asi k čemu, že? Pokud to opravdu nejde, tak samozřejmě vývojářům napíšu protože tohle je systém na dvě věci :evil: A vzhledem k tomu, že mám rozděleno na 2 vlákna i stejné číslo, tak tam je prostě chyba ještě ke všemu. Jinak je to app výborná.
I'M A GIRL!
Uživatelský avatar
smajlo
Robot
Příspěvky: 720
Registrován: pát 10. pro 2010 12:57:14
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Bydliště: Sereď

Re: GO SMS

Příspěvek od smajlo »

Prepac, ze sa tak blo pytam, ale co ma ta prezyvka akoze predstavovat, lebo ani podla nej mi to urcite neni jasne. Ale podla farby telefonu uz viac menej hej ;)
Uživatelský avatar
Romaine
Stálý androiďák
Příspěvky: 93
Registrován: sob 07. kvě 2011 15:55:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Core Prime VE

Re: GO SMS

Příspěvek od Romaine »

Tak když tu nejsou schopni mít v registraci a posléze v infu o uživateli u příspěvků kolonku pohlaví, tak přezdívka, min. ta moje je napovídající dost. Pokud tobě ne, tak to mi je líto, že jsi na tom takto. Ale to sem nepatří.

BTW večer budu psát vývojářům skrz ty MMS i možnost mít normální konverzace a ne tyto nedodělky, tak kdyby se chtěl kdokoli přidat, tak jim též napište. Víc lidí je vždy přínosem.
I'M A GIRL!
Uživatelský avatar
Bobo
Robot
Příspěvky: 890
Registrován: úte 04. led 2011 17:21:54
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Rom: Originál 4.4.4

Re: GO SMS

Příspěvek od Bobo »

Romaine: Sorry za další OT, ale musím se přidat - podle přezdívky se fakt pohlaví soudit nedá, promiň. Že to není možné uvést v profilu je fakt hloupé, ale pořád si můžeš napsat "Jsem žena!" do podpisu, ne? ;)
LG P500 Optimus One ⇾ Nexus 4
Uživatelský avatar
Romaine
Stálý androiďák
Příspěvky: 93
Registrován: sob 07. kvě 2011 15:55:29
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Core Prime VE

Re: GO SMS

Příspěvek od Romaine »

Tak to vás fakt lituju, že podle Romaine nepoznáte, že nejde o borca. Pokud bych tam měla Horymír nebo něco neurčitého, tak neřeknu a byl by to můj problém, ale toto? Ale nemá cenu to pitvat, jen mi tenhle přístup - všem budu psát v mužském rodě, protože su neschopa prostě vadí. To, že tu ta možnost zobrazení není teda samo považuju za hrubý základní nedostatek pro fórum.

BTW, zas mi GO SMS rozdělili konverzaci u stejného čísla, tak já už nevím, co je za problém. Asi fakt mrknu po něčem jiném co bude fungovat. Toto mě zklamalo. Už základní funkci doručenky u mms to nemá, pak další problémy.. škoda :(
I'M A GIRL!
Koby
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 11. úno 2012 12:45:13
Typ mobilu / ROM: SE Live and Walkman

Re: GO SMS

Příspěvek od Koby »

Zdravím, zajímaly by mě dvě věci ;-)

1) jde trošku zjednodušit zobrazení aplikace? Přijde mi tam, toho skoro zbytečně moc - Mikrofon, go chat atd...

2) Jak se chová ten blacklist seznam? Mám blolké jedno číslo a zajímalo by mě, zda se odesílateli zobrazuje jako zpráva doručena nebo nelze doručit.. Zkrátka jestli si myslí, že mi to chodí, já to čtu a nereaguju nebo mu dává teelfon najevo, že mi to nechodí.. :-)

Díky za odpovědi
Uživatelský avatar
smajlo
Robot
Příspěvky: 720
Registrován: pát 10. pro 2010 12:57:14
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Bydliště: Sereď

Re: GO SMS

Příspěvek od smajlo »

1) Menu - Nastaveni - Zakladni - Spusteny rezim

2) osobne nepouzivam a nemam odskusane, ale myslim, ze tebe sprava normalne pride, len ti ju aplikacia odfiltruje a neupozorni ta na nu a nebudes ju vidiet ani v prijatych. Ako sa to chova u odosielatela, by bolo dobre mozno vyskusat ;)
Koby
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: sob 11. úno 2012 12:45:13
Typ mobilu / ROM: SE Live and Walkman

Re: GO SMS

Příspěvek od Koby »

Díky ;-) No, přepnul jsem to do Lite režimu jako do svého a v podstatě to vypadá stejně, pořád jsou ta ruzný ikony, akorát jsou nefunkční - po tuknutí na ně to napíše přepněte do režimu Pro :-) Ale nevadí, na funkčnost ty ikony nemají vliv, akorát bych ocenil kdyby tam byly jen ty co používám a o to větší . Snad časem
Odry
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 29. úno 2012 16:32:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SII

Re: GO SMS

Příspěvek od Odry »

Ahoj, mám dotaz jak vyfiltrovat v aplikaci Go SMS kontakty. Poprvé co jsem to nainstaloval tak jsem měl v aplikaci pouze kontakty v telefonu (s háčky a čárky). Poté jsem musel telefon reinstalovat a po opětovné instalaci všeho včetně Go SMS tak mi to nabízí jak kontakty v telefonu (samozřejmě obráceně řazené podle příjmení) tak i na SIM kartě. GO Contacts Extended ten mi to ukazuje správně tak jak chci já. Nepřišel jsem nato jak to vyfiltrovat nebo upravit podle toho jak jsem to měl dříve, pokaždé když dám kontakt v telefonu a dám odeslat sms tak to stejně upřednostní kontakt na SIM a ten zobrazí. Dříve mi to šlo a ale teď bych potřeboval poradit jak to správně nastavit.

Menší příklad:

Go Contacts Extended ( Auto, David Kudláček) - tak jak chci já (stejně se ukazuje i v Kontaktech std pro androida)
Kontakt na SIM je uložen pod : (Auto, David Ku)
GO SMS ukazuje (Auto, David Ku) je i na výběr: (David Kudláček Auto) ale ten se nezobrazí při odesílání

Jediný co chci je aby se kontakty ukazovaly naprosto stejně (Auto, David Kudláček jak pro GO Contacts Extended tak i pro GO SMS pro)

jména jsem si vymyslel.....

Díky za jakýkoliv nápady který by to mohly spravit.
Uživatelský avatar
guldy
Androiďák!
Příspěvky: 457
Registrován: sob 22. led 2011 16:57:24
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4 - I9505
Rom: CyanogenMod
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: GO SMS

Příspěvek od guldy »

zdravim.doted mi aplikace fungovala vpohode,ale ted mam problem stim ze mi odesle smsku dvakrat.jedine co sem menil je ze sem presel z androidu 2.3.6 na 4.0.3.nevite cim by to mohlo byt?
Mobil : Nexus 4
Tablet: Nexus 7 (2012)
Uživatelský avatar
smajlo
Robot
Příspěvky: 720
Registrován: pát 10. pro 2010 12:57:14
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Bydliště: Sereď

Re: GO SMS

Příspěvek od smajlo »

Sa mi zda, ze som niekde uz videl temy, ze ICS ma problem s odosielanim SMS, skus pohladat tymto smerom. GO SMS je v tom myslim teraz nevinne ;)

Ocividne aj tu na fore si neni jediny http://androidforum.cz/problem-s-odesil ... 25178.html a mate rovnaky telfon a aj GO SMS :), to sme si moc nepomohli ;

Je mozne ze GO SMS neni este uplne kompatibilny s ICS :?
LOLda
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. bře 2012 7:15:44
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: GO SMS

Příspěvek od LOLda »

Zdravím,

už nějakou dobu používám GO SMS, GO Locker atd. A potřebuju poradit s jednou věcí, když v GO Lockeru vyberu přechod na smsky přesměruje mě to do klasického rozhraní a ne do rozhraní GO SMS, jak to lze nastavit aby mě to rovnou hodilo do GO SMS? :)
Na začátku jsem si asi špatně zaškrtl v čem se mi to má otvírat, tak snad to půjde bez reinstalace změnit :D


Díku dík
LOLda
jojina20
Stálý androiďák
Příspěvky: 91
Registrován: úte 15. lis 2011 8:21:08
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S3
Rom: stock t-mobile

Re: GO SMS

Příspěvek od jojina20 »

Zkus ve správě aplikací u app sms pokud půjde vymazat výchozí nastavení. Pak by se tě to mělo znovu zeptat.
LOLda
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 21. bře 2012 7:15:44
Typ mobilu / ROM: HTC Desire HD

Re: GO SMS

Příspěvek od LOLda »

jojina20 píše:Zkus ve správě aplikací u app sms pokud půjde vymazat výchozí nastavení. Pak by se tě to mělo znovu zeptat.
Bohužel to nejde, ani tam APP sms nevydím, buď koukám na špatný místo ale myslím že ne :D
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: GO SMS

Příspěvek od Mishack »

1. Necituj predchozi prispevek.
2. Ve sprave aplikaci to musi byt. Jen se to nejmenuje treba SMS, ale Zpravy nebo Messaging. Urcite to tam uvidis.
Uživatelský avatar
Wotan
Droid
Příspěvky: 1845
Registrován: sob 06. lis 2010 12:27:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Tablet: Nexus 7
Rom: SLIMbean (GN aj N7)
Bydliště: Račištorf
Kontaktovat uživatele:

Re: GO SMS

Příspěvek od Wotan »

Niekde som tu čítal o posielaní MMS prostredníctvom GO SMS mimo mms apn cez normálny dátový paušál a apn. Ako sa to dá nastaviť ?
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: GO SMS

Příspěvek od dufko »

Nie je v tom prípade lepšie použiť rovno mail? :)
Uživatelský avatar
smajlo
Robot
Příspěvky: 720
Registrován: pát 10. pro 2010 12:57:14
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3T
Bydliště: Sereď

Re: GO SMS

Příspěvek od smajlo »

Wotan píše:Niekde som tu čítal o posielaní MMS prostredníctvom GO SMS mimo mms apn cez normálny dátový paušál a apn. Ako sa to dá nastaviť ?
No neviem, ci som ta dobre pochopil, ale to co ty chces podla mna nejde. Klasicke MMS mozes posielat len zes MMS APN profil, v GO SMS sa daju nastavit hodnoty manualne, ale neda sa tam zvolit apn "internet" alebo aky mas defaultny.
Dalsia vec je, ze sa daju posielat GO SMS spravy, ktore mozu obsahovat obrazky, zvuk, video, proste vsetko, tato sprava sa odosle cez defaltny APN, uploadne sa vlastne na server a ty odosles len jednoduchu SMS s linkom, ktora pride prijemcovi, kde si spravu pozre. Ak ma prijemca GO SMS, sprava sa mu z linku automaticky nacita, podobne ako MMS.
dufko píše:Nie je v tom prípade lepšie použiť rovno mail? :)
Vyhoda GO sprav, alebo GO Share to volaju tusim, je ze prijemca nemusi byt pripojeny na nete, sms s linkom mu pride aj tak. Aby si spravu stiahol, ale uz data potrebuje mat samozrejme zapate. Je to kvazi urcita forma push notifikacie :)
Uživatelský avatar
Wotan
Droid
Příspěvky: 1845
Registrován: sob 06. lis 2010 12:27:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Tablet: Nexus 7
Rom: SLIMbean (GN aj N7)
Bydliště: Račištorf
Kontaktovat uživatele:

Re: GO SMS

Příspěvek od Wotan »

Dík, toto všetko som zistil a odskúšl.
1. Mne ide o to, že mám v paušáli 400 sms a neobmedzene data ale mms žiadne. Takže som chcel z toho vytrieskať maximum :-D
2. Link v ramci go share alebo mail je pre mňa neprijatelný kvôly príjemcom.

Ono nie je to žiadna tragédia len skúšam čo sa dá :grin:
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: GO SMS

Příspěvek od maxfli »

Mám takový zvláštní problém:
Když chce přítelkyně psát zprávu a vybere kontakt pomocí tlačítka plus, tak některý se zobrazí dvakrát pod sebou viz. screen, nevíte v čem může být problém?
Je to jen u některých kontaktů.
Máme skoro stejné telefony a u mně se tento jev nikdy nestal.
Go SMS máme totožné verze!
Díky.

Obrázek
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
sNOW
Androiďák!
Příspěvky: 422
Registrován: úte 14. úno 2012 23:34:27
Typ mobilu / ROM: Lenovo P2

Re: GO SMS

Příspěvek od sNOW »

A neni to tim, ze ma oba totozne kontaky jak v telefonu, tak i na SIM karte?
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: GO SMS

Příspěvek od maxfli »

To jsem si také myslel, ale na SIM kartě kontakty nejsou, jsou pouze v telefonu a zobrazení seznamu kontaktů je nastaveno pouze na kontakty v telefonu.
Synchronizaci kontaktů na googlu nemá (kontakty na googlu nejsou)
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Uživatelský avatar
ZeKe
Androiďák!
Příspěvky: 439
Registrován: pát 19. lis 2010 5:38:45
Typ mobilu / ROM: Honor 20 Pro / AOS 10 stock

Re: GO SMS

Příspěvek od ZeKe »

Huawei sice neznam, ani Go SMS nepouzivam), ale nemuze to byt treba tim, ze ma u tech kontaktu, minimalne u Ucetni Uhlikove 2 telefonni cisla a ani jedno z nich nastavene jako vychozi ci tak neco? Tak ze by to telefon chtel poslat na obe, pro jistotu :-)
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: GO SMS

Příspěvek od maxfli »

Koukal jsem na to, ale u kontaktu je pouze jedno číslo.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Uživatelský avatar
mid17
Stálý androiďák
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. kvě 2011 18:29:43
Typ mobilu / ROM: I9100
Rom: cynaogen mode 7.1

Re: GO SMS

Příspěvek od mid17 »

A co treba si udelat zalohu kontaktu na pam. Kartu pres export. Odinstalovat aplikaci go sms nahrat kontakty zpet z karty pres import a nainstalovat go sms
Uživatelský avatar
maxfli
Moderátor
Příspěvky: 1626
Registrován: sob 17. pro 2011 21:31:48
Typ mobilu / ROM: Poco F3

Re: GO SMS

Příspěvek od maxfli »

to mně nenapadlo, vyzkouším.
Díky.
NA PODĚKOVÁNÍ SLOUŽÍ TLAČÍTKA (PALCŮ) VPRAVO DOLE U PŘÍSPĚVKU
Uživatelský avatar
mid17
Stálý androiďák
Příspěvky: 81
Registrován: úte 17. kvě 2011 18:29:43
Typ mobilu / ROM: I9100
Rom: cynaogen mode 7.1

Re: GO SMS

Příspěvek od mid17 »

Potom napis jestli ti to pomohlo.:)
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“