Android OSZobrazení kontaktů

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

Odpovědět
BananCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30. dub 2012 8:44:59
Typ mobilu / ROM: HTC ONE X

Zobrazení kontaktů

Příspěvek od BananCZ »

Dobrý den,

mam chvíli HTC ONE X a tedy i nového androidu a někdy mi nezobrazuje jméno kontaktu i když je uložený. Třeba chci volat na kontakt, který mam uložený ale nejde mi vyhledat (jako kdyby v mobilu nebyl) a po zadání čísla se jméno kontaktu objeví. Nebo mi přijde sms a neni tam napsáno od koho je, ale když číslo rozkliknu jméno mi to ukáže. Nevíte co by se s tim dalo dělat?

Díky za odpovědi,

Jakub
Vojtas007
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: úte 24. dub 2012 18:31:46
Typ mobilu / ROM: SG2

Re: Zobrazení kontaktů

Příspěvek od Vojtas007 »

jde o to jak to mas nastaveny...pokud si delal aktualizaci na ICS4.. tk musis bohuzel opravdu musis...udelat reset tovarniho nastaveni.. kontakty..pk budou v poradku...lze tky prokoumat nastaveni zkusit primo v kontaktech.. rozkrýt zobrazení...tm si nastavit účty...ze kterejch to chces zobrazovat...ale rikam pokud mas 4ku... je to jasnej reset....
BananCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 30. dub 2012 8:44:59
Typ mobilu / ROM: HTC ONE X

Re: Zobrazení kontaktů

Příspěvek od BananCZ »

Já jsem ten telefon už koupil s ICS4. Ten už tam byl... Nic jsem neaktualizoval.. Takže reset snad proboha ne. A všechny kontakty mam přes google a u Sensationu jsem s tim neměl problém... Fakt nevim co s tim... Kouknu na nějaký to zobrazování kontaktů, ale tam by neměl být problém.
Odpovědět

Zpět na „Android OS“