Android OSOdposlouchávání sms

Máte dotaz týkajícíce systému/jádra android ? Zde je spravné fórum! :)

Moderátoři: don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór, don_alex, radegast, mArtinko5MB, ramon.dexter, Moderátoři fór

EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Zdravím,

mám na Vás dotaz ohledně bezpečnosti. Potřebuju vědět jaké jsou možnosti zjištění sms konverzací. Používám Handcent sms, kde v privátní schránce mám jeden kontakt, s kterým chci mít skrytou konverzaci. Stalo se mi, že i přes to, že jsem všechny sms smazal, třetí osoba věděla, co si píšeme dopodrobna. Nechápu jak je to možné.

O bezpečnosti toho vím dost, o handcentu jsem si dost přečetl a vím, že si ukládá db v rootu telefonu do složky /data/data/com.handcent.nextsms/databases/hc_sms.db, kam se ukládají i smazané sms. Ale po prozkoumání přes sqlite tam nevidím žádné z sms, která ta dotyčná osoba věděla. Dále jsem také zjistil, že v handcentu byla nastavena automatická záloha soukromé schránky, ale sms jsem i tak mazal, takže takto to zjistit nejde.

Ptám se tedy, jaké jsou jiné možnsoti zjištění konverzace sms, ať s telefonem na kterém probíhá konverzace nebo jinou cestou jako je trojan/malware/zvěd u operátora :-) ? Jakékoli konstruktivní rady přivítám.

Díky moc
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od dufko »

A ten druhý telefón je zabezpečený ako? :)
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od Jacho »

nepouzivas sms backup+ ???
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Druhý telefon zabezpečený není, alespoň k tomu není důvod, protože k němu nemá další osoba přístup. V tom snad není problém?

SMS backup+ nepoužívám, mám sice nainstalovaný Sms backup and restore, ale ten jsem použil naposledy před třemi měsíci a žádné jiné zálohy v něm nejsou a stejně pokud zazálohuji pomocí jakéhokoli programu sms, tak ty ve skryté konverzaci se nezazálohují, protože nejsou "vidět".. :-\
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od Jumbo78 »

Neběží ti na pozadí něco jako logger? Nějaký skrytý proces, co zaznamená provoz?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

To teď už nezjistím, telefon jsem přeinstaloval. Ale procházel jsem celý telefon a hledal jsem jakékoli podezřelé aplikace a kdyby se jednalo o nějaký logger, musel bych najít jeho soubory s výpisem z logu, což jsem nenašel. Nevím jak jsou spolehlivé antiviry pro mobily, ale ten samozřejmě také nic nenašel..
Naposledy upravil(a) Jacho dne čtv 31. kvě 2012 4:04:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: posledné príspevky sa necitujú!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od LivArt »

Předně: nasadit operátorovi do systému jakejkoliv byť jen potencionálně škodlivej kód je prakticky nemožný. Protože jednak to musí projít přes technický oddělení operátora a druhak přes technický oddělení té firmy, od které má operátor konkrétní kus hw, kam bys ten kód chtěl dostat.

Odposlouchávání a takový věci: Zapomeň, něco takovýho by někdo velmi těžko praktikoval.

Trojan v telefonu: Možný, ale ne moc pravděpodobný. Každopádně musel by být jako ostatní aplikace buď v /data/app nebo /system/app.

Třetí osoba věděla: šikovná improvizace nebo jí to ta druhá osoba prostě dala přečíst/vykecala. Prostě nejpravděpodobnější je nějaký lidský faktor.
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Ta třetí osoba to určitě nezjistila přímo od druhé osoby, protože ta z toho má následky doteď. V podstatě šlo o, že jí telefon vzal, když šla spát a ráno už třetí osoba věděla přesně doslova, co si píšem i přes to, že sms byli smazané, v záloze nic nebylo, tak proto jsem zvědavej, jak to může zjistit. Když po celodenním pátrání jsem z toho telefonu nic nedostal..

S tou osobou u operátora mi to také nepřijde pravděpodobné, ale nic jiného mě nenapadá, když ten jeho známí pracuje zrovna v technickém oddělení a pokud si dobře pamatuji, tak si operátoři dělají zálohy všech dat, čímž myslím i sms..
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od Jumbo78 »

Možná záloha SMS na gmail a ten dotyčný to hned kontroluje
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Jarous1
Droid
Příspěvky: 1567
Registrován: čtv 09. čer 2011 15:53:14
Typ mobilu / ROM: Honor 8 Premium, FRD-L19 8.0.0.521(C432)
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Mi A1, Pie 10.0.9.0.PDHMIXM
Tablet: ASUS ZenPad 3s 10 LTE, Nougat WW_5.4.6

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od Jarous1 »

Co je ten druhý telefon zač ? Také s Androidem, nebo ne ? Jenom mne totiž napadlo, že ty "hloupé" telefony někdy mají u SMS i "koš" na smazané zprávy. Takže pokud to uživatel ručně nesmázne i tam, tak se to pořád dá přečíst.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od LivArt »

Z principu věci není možný se jen tak u operátora dostat k nějakýmu archivu smsek nějakýho konkrétního čísla. To není tak jednoduchý a ani zaměstnanci se k tomu prostě nedostanou.
Já v tom pořád vidím ten lidský faktor, který někde selhal.
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Dotyčný telefon, z kterého byly zjištěny sms byl HTC Wildfire S, rootnutý se stock rom se superuserem. Druhý telefon je HTC EVO 3D.

To Jumbo78: žádný program na zálohu na gmail nebyl nainstalovaný, pro jistotu jsem kouknul i na gmail a tam nic není.. i tak kdyby byl, tak se nezazálohují sms ze soukromé schránky v handcentu, protože je zálohovací programy nevidí :-/.

Už to nechápu, chyba lidského faktoru nepřípadá v úvahu :-).

Řeknu jiný příběh, který je tomu dost podobný a mohl by trochu pomoci. Stalo se to příbližně před rokem, kdy na dotyčný telefon byla odeslána sms od operátora s jakýmsi kódem, který chtěla třetí osoba odeslat zpět a vzápětí zjistil naší konverzaci doslova a to bez přítomnosti telefonu. Nechápu :-(
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od chal »

LivArt: pletes se...i ten posledni moula na call centru je schopen zjistit cokoliv, ačkoliv je to samozřejmě nezakone...

Z posledního postu lze vyčíst,ze dotyčný má asi kamaráda,který to spicluje...
1+1 64GB Sandstone Black / COS
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

To jsem psal, že tam má kamárada. Na call centru mi tvrdili, že je možné zjistit pouze komu a kdy byla sms odeslána, samozřejmě vím, že to není pravda. To že utajují přesné informace, abychom nevěděli, že o nás vědí všechno chápu, jde ale skoro o život .. Dá se proti tomu nějako bránit? Soudní cesta asi nepřipadá v úvahu :-/. Samozřejmě chápu, že můžeme používat jiný způsob komunikace, ale každý využívá datové služby, což není nejpohodlnější. Pro žádného operátora jsem nikdy nepracoval, takže nevím jak to vevnitř přesně funguje, ale nic jiného, než nějaký špicl u operátora není asi možný. Osoba samotná neví o androidu nic, umí maximalně vlést do zpráv a zahrát si hru, takže nastrčení nějakého loggeru nebo cokoli jiného asi nepřipadá v úvahu.
Uživatelský avatar
radegast
Moderátor
Příspěvky: 3750
Registrován: úte 06. dub 2010 16:39:00
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X 32GB
Mobil 2 / ROM: 8.0.0
Bydliště: Vendryně
Kontaktovat uživatele:

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od radegast »

EJAX píše:...Stalo se mi, že i přes to, že jsem všechny sms smazal, třetí osoba věděla, co si píšeme dopodrobna. Nechápu jak je to možné....
Jak moc je spolehlivá druhá osoba?
Nevykecala to té třetí osobě?
:lol: :lol: :lol:
Nexus 5X
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od LivArt »

Chal: hádáš se s člověkem z oboru ;) Ne, samozřejmě to možný není. Lze získat výpis těchto událostí na soudní příkaz, pak ale jednak to sledování musí někdo spustit (neběží pro všechna telefonní čísla, někdo musí zadat, že chce vytvářet log událostí nějakýho čísla). A k tomu, aby mohl někdo to logování nastavit, potřebuje ověření ještě dalších lidí.

V tom celým systému není v podstatě žádná taková díra, kterou by mohl amatér využít. Nejslabší místo je tedy člověk - já to pořád prostě vidím na selhání lidského faktoru.
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

radegast píše:
EJAX píše:...Stalo se mi, že i přes to, že jsem všechny sms smazal, třetí osoba věděla, co si píšeme dopodrobna. Nechápu jak je to možné....
Jak moc je spolehlivá druhá osoba?
Nevykecala to té třetí osobě?
:lol: :lol: :lol:
Proč by holka říkala svému klukovi, že má milence? :-D

Já snad půjdu dělat do vodafonu, ať vím, čeho je tam člověk schopný..
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od LivArt »

Ona to taky nemusí říkat ona, třeba je jen někdo viděl ;)
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Tak kdyby je někdo viděl, tak neřeším zjišťování sms..
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od LivArt »

Mno měl bys řešit spíš to, než hledat díru v systému, který pro tebe jako pro amatéra díry nemá. ;)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od ludekbrno »

EJAX píše:
radegast píše: Jak moc je spolehlivá druhá osoba?
Nevykecala to té třetí osobě?
:lol: :lol: :lol:
Proč by holka říkala svému klukovi, že má milence? :-D

Já snad půjdu dělat do vodafonu, ať vím, čeho je tam člověk schopný..
Předpokládám, že tím milencem máš být ty a štve tě, že se o tom dozvěděl její přítel :) Každopádně plně souhlasím s názorem LivArta, že se s největší pravděpodobností je to čistě lidský faktor, nehledal bych v tom žádné technické spiknutí. Ženské do hlavy nevidíš a důvodů mohla mít spousty. Já ti poradím, místo vymýšlení konspiračních teorií, které jsou zcela mimo, si najdi vlastní holku a nebudeš muset přemýšlet, proč se "pochlubila" svému příteli nebo kde vás kdo uvidí nebo proč si milenka nechává ležet mobil tak, že jí do něj může přítel koukat...
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Kdo je kdo bych raději ponechal stranou a vztahy bych taky neřešil, to by bylo na moc dlouho a vysvětlovat něco textem nejde :-). O Androidu a jeho zabezpečení jsem psal diplomku, takže o tom něco vím, možná :-).

Tak když je to teda chyba lidského faktoru, jak mi vysvětlíte teda to, že jsme z dotyčnou osobou seděli, přišla jí sms, kterou přeposlal zpět příteli a ten jí pak doslova předčítal sms, které jsme si napsali, o tom že mu je nedala přečíst jsem si jistej. Je mi jasný, že mi nikdo z řad zaměstnanců u operátora nepotvrdí, že to jde zjistit..

Žádné konspirační teorie vymýšlet nechci, jen to chci já i ona pochopit, jak je to možné, což se asi nikdy nedozvím..
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od dufko »

Tak tá osoba si v noci ten mobil zoberie, urobí si zálohu sms a pošle na svoj mobil, kde si zálohu otvorí a vidí všetko.
a vie si nájsť cestu aj k skrytým veciam :)
Uživatelský avatar
RiKy
Androiďák!
Příspěvky: 278
Registrován: úte 02. lis 2010 20:39:30
Typ mobilu / ROM: Nexus 4
Bydliště: Křenovice u Brna

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od RiKy »

EJAX píše:Tak když je to teda chyba lidského faktoru, jak mi vysvětlíte teda to, že jsme z dotyčnou osobou seděli, přišla jí sms, kterou přeposlal zpět příteli a ten jí pak doslova předčítal sms, které jsme si napsali, o tom že mu je nedala přečíst jsem si jistej. Je mi jasný, že mi nikdo z řad zaměstnanců u operátora nepotvrdí, že to jde zjistit..
Přečetl sem si to několikrát, ale nedokázal sem to pochopit.Mohl bys to napsat jednodušeji pro nás nechápavé? Dík
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od ludekbrno »

EJAX píše:Kdo je kdo bych raději ponechal stranou a vztahy bych taky neřešil, to by bylo na moc dlouho a vysvětlovat něco textem nejde :-). O Androidu a jeho zabezpečení jsem psal diplomku, takže o tom něco vím, možná :-).

Tak když je to teda chyba lidského faktoru, jak mi vysvětlíte teda to, že jsme z dotyčnou osobou seděli, přišla jí sms, kterou přeposlal zpět příteli a ten jí pak doslova předčítal sms, které jsme si napsali, o tom že mu je nedala přečíst jsem si jistej. Je mi jasný, že mi nikdo z řad zaměstnanců u operátora nepotvrdí, že to jde zjistit..

Žádné konspirační teorie vymýšlet nechci, jen to chci já i ona pochopit, jak je to možné, což se asi nikdy nedozvím..
Nepochybně ta osoba má přístup k mobilu druhé osoby, jejíž SMS-ky tak záhadně zná. Žárlivost je svinstvo a lidi kvůli němu dokáží ledasco. Jinak je ale vážně není možné, že by jen tak každý "pučmidrát" od operátora měl přístup ke všem SMS-kám. To je jen velmi úzký okruh prověřených lidí. Je ale fakt, že se v tom trojúhelníku nebo co to je, úplně neorientuju. Mohl bys to napsat ještě jednou srozumitelněji, přidělit každému nějaké fiktivní jméno a napsat kdo je v jakém vztahu s kým a kdo zná čí SMS-ky? Aby bylo zřejmé, kdo případně má fyzický přístup ke kterému telefonu atd.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
chal
Droid
Příspěvky: 1430
Registrován: úte 12. črc 2011 7:46:13
Typ mobilu / ROM: 1+1 64GB

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od chal »

:) no nevím, jak u ostatních operátorů, ale se stoprocentní jistotou ti můžu říct, že u kyslíků se k smskám dostat dá, stejně tak k výpisu logu hovoru i poloze zaznamenanou dle triangulace bts to vše pravděpodobně velmi snadno. Můj známý není v top 10 kyslíkách :)

Každopádně tahle diskuze už se ubírá v čistě teoretickou a bylo by asi záhodno řešit mezilidské vztahy než cokoliv jinýho. No a pokud jde o život, jak tazatel několikrát zopakoval, tak asi nezbude než se obrátit na policii popř. na jiný orgán činný v tr. řízení...
1+1 64GB Sandstone Black / COS
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Ty jo, tady se rozjíždí pěkná diskuze, to jsem rád, třeba příjdem k nejreálnějšímu vysvětlení.

Chápu, že jsem to napsal dost kostrbatě, tak to zkusím napsat ještě jednou a srozumitelně - sloh mi nikdy nešel :-D.

Popišu tedy oba dva případy, které se nám stali:

Příběh č.1: Přibližně přibližně rokem pojal přítel kamáradky, dejme tomu Petr, že se jmenuje, podezření na to, že se schází s někým jiným. Kamarádka, pro orientaci Martina, odjela na víkend k rodičům, kde jsme se setkali. V jednu chvíli jí přišla sms od operátora, přesně si nepamatuji jestli do vodafone samobsluhy, ale obsahovala jakési heslo. Načež Martině zavolal Petr a požadoval přeposlání této sms. V rámci několika minut jí volal zpět, samozřejmě nasraný a věděl přesně co si píšem, kdy apod. Upozorňuji, že Petr má dobrého kamaráda ve Vodafonu, pracuje na vyšší pozici, nevím přesně jaké, ale děla v nějakém IT oddělení.. Tudíž v tomto případě Petr neměl ani možnost se podívat do telefonu a zjistit to osobně.

Příběh č.2: Týden starý. Petr opět pojal podezřený, avšak tvářil se, že o nic nejde. Martina však něco tušila a sms si mazala průběžně každý den, i když jsme používali soukromou schránku v Handcent sms. Když přišla po práci večer domů, odebrala se ke spánku a telefon dala na nabíječku vedle postele. Ráno když se probudila, telefon byl pryč a nastala hádka. (Doufám, že to zní aspoň trochu dramaticky :-D). Petr opět přesně věděl, co si píšeme za hodně dlouhou dobu zpět. Tentokrát měl tedy přístup k telefonu, v kterém ovšem nic nebylo. Pro mě i Vás tedy hádanka, jak to zjistil?

Telefon jsem projížděl avastem, hledal jsem jakýkoli podezřelí program, prohledal jsem databazi handcentu, v které také nic nebylo. Zkoušel jsem i logcat, také nic. Petr androidu ani jakémukoli jinému "chytrému" telefonu nerozumí, tudíž pochybuju o nastrčení nějakého skrytého programu.. Pro mě nepochopitelné..

Snad už se budete lépe orientovat.

P.S.: Aby zde nevznikali morální debaty, že za zadanou se nechodí, uvádím, že jsme pouze lepší přátelé, kteří spolu pokecají, zajdou na oběd, do kina, ale nespíme spolu..
Uživatelský avatar
dufko
Droid
Příspěvky: 3095
Registrován: pát 11. lis 2011 22:24:33
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi9
Mobil 2 / ROM: xiaomi mi note 3
Tablet: teclast t10
Bydliště: Bratislava

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od dufko »

V druhom prípade mu išlo znovu o heslo, nie o čítanie sms v telefóne.

vidím to na ľudský faktor (operátor), nie na techniku.
EJAX
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: pát 06. led 2012 21:44:29
Typ mobilu / ROM: HTC Desire
Tablet: Asus Transformer
Rom: MIUI-XJ

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od EJAX »

Nad tím, že si vzal telefon aby zjistil zaslané heslo jsem vážně přemýšlel a jiné vysvětlení nemám. Což je asi nejhorší situace, protože takhle člověk nemůže mít žádné soukromí
lucie777
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 01. čer 2012 20:45:29
Typ mobilu / ROM: Huawei Sonic

Re: Odposlouchávání sms

Příspěvek od lucie777 »

Hele, ono by to stejně jednou prasklo, tak se to aspoň nějak rozsekne a budeš si s ní moct povídat naživo a nebát se odposlechů či nepochopitelného přeposílání a čtení smsek.. :D
Zamčeno

Zpět na „Android OS“