PokecJaký telefon s velikostí mého stávajícího Desire Z

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
ipetr
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. srp 2009 9:03:00
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Kontaktovat uživatele:

Jaký telefon s velikostí mého stávajícího Desire Z

Příspěvek od ipetr »

Zdravím, jaký by jste mi doporučili foun. Jedna z hlavních podmínek jsou rozměry, optimální velikost jako desire Z, a druhá požadavek maximální výkon.

Přemýšlel jsem o Samsung Galaxy Nexus ale ten je opravdu už velký. Pak mi padl do oka Samsung Galaxy S II a také Huawei Honor který se rozměry blíží nejvíc. HTC ONE V nechci pro jeho slabou výbavu a hlavně nemá kompas, který je pro geocaching super.

Rád si počkám i na nějaký nový model který ještě není na trhu.

Díky za typy.
Nexus 5
Uživatelský avatar
Was3k
Stálý androiďák
Příspěvky: 146
Registrován: pon 30. srp 2010 12:11:17
Typ mobilu / ROM: Huawei Mate 7

Re: Jaký telefon s velikostí mého stávajícího Desire Z

Příspěvek od Was3k »

A co Xperia Sola? velikost, výbava i cena jsou podle mě slušné (ovšem pár kompromisů by se taky našlo, zejména baterka a úložiště)
hoolifan
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: čtv 10. úno 2011 9:57:23
Typ mobilu / ROM: htc desire z
Tablet: Samsung Galaxy S wifi 5.0 (mid)

Re: Jaký telefon s velikostí mého stávajícího Desire Z

Příspěvek od hoolifan »

Ahoj,
Taky mam Zko a pomalu pokoukavam po nahrade..
Mam velke ruce a Galaxy nexus by mi velikosti nedelal problem (mam i minitablet galaxz s wifi s 5" uhloprickou a jde mi docela pohodlne ovladat v ramci mezi a velikosti) ale podle vsech parametru a moznosti mi zatim nejlip vychazi Sony Xperia S a Samsung galaxy SII velikostne jsou oba o krapet vetsi nez Zko ale na druhou stranu i neskutecne lehci, maji vsechno co od mobilu pozaduji, dostatecne velkou pamet (ikdyz mam na hrani her, hudbu, filmy a knizky galaxku, tak mi je pamet celkem ukradena.. Stacilo by mi i jen 8gb na par fotek a pripadne nejaky doc soubor) slusne parametry a co se obou tyka tak sirokou skalu prislusenstvi - libi se mi hodinky od sony a propojeni s tel. Jsou vic nez jen hodinky;-) samsung ma zase vymenitelnou baterku, ale to me taky netrapi, protoze mam jednu externi.. Oba maji upgrade na ICS.

Takze muj favorit zatim neni jisty ale mas dalsi typ..
ipetr
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. srp 2009 9:03:00
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký telefon s velikostí mého stávajícího Desire Z

Příspěvek od ipetr »

Dnes jsem objevil Sony Xperia P, ta nevypadá věru zle..!! Jedině tou baterkou to malinko zabily. :cry:
Nexus 5
ipetr
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. srp 2009 9:03:00
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaký telefon s velikostí mého stávajícího Desire Z

Příspěvek od ipetr »

Zdravim, tak jeste se rysuje Galaxy Ace 2. Uvidime jak bude vypadat ve skutecnosti.
Nexus 5
Odpovědět

Zpět na „Pokec“