Online aplikaceAndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Aplikace typu "tenký klient" využívající zdroje na internetu.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
pospecom
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: úte 06. črc 2010 20:45:58
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: Prestigio MultiPad PMP5880D
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od pospecom »

Jestli jste svůj virtuální svět rozšířili o služby Facebooku, jistě používáte i na svém Androidu nějakého mobilního klienta. Možná je načase vyzkoušet i AndroidBook, který je ke stažení zdarma.
Na rozdíl od konkurenčních řešení nabízí tento klient plnou funkční podporu pro Facebook, takže se nemusíte omezovat ani při mobilním používání Facebooku. Sociální síť tak pro vás může otevříd i další svoje obzory... http://goo.gl/rnmHz
A teď velká prosba!!! V marketu to pro VF845 nenaleznete... :)) Může to prosím někdo třeba dát na Ulozto.cz?? Je to free aplikace a tak doufám, že by to neměl být problém ani zde na fóru. Předem díky za všechny majitele founů s menším rozlišením... :yes:
HTC EVO 3D / PRESTIGIO MULTIPAD PMP5880D
myWEB POSPECOM HODONÍN
Uživatelský avatar
Moucha
Stálý androiďák
Příspěvky: 70
Registrován: pon 30. srp 2010 21:01:06
Typ mobilu / ROM: HTC Desyr
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od Moucha »

Uživatelský avatar
pospecom
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: úte 06. črc 2010 20:45:58
Typ mobilu / ROM: HTC EVO 3D
Tablet: Prestigio MultiPad PMP5880D
Bydliště: Hodonín
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od pospecom »

Moc ti děkuji... :D
A jdu to vyzkoušet. ;)
HTC EVO 3D / PRESTIGIO MULTIPAD PMP5880D
myWEB POSPECOM HODONÍN
atena
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 02. lis 2011 16:21:59
Typ mobilu / ROM: htc wf s

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od atena »

Chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte někdo zkušenosti s nefungujícím FB na androidu. Stále mi po otevření aplikace vyskakuje hláška "no peer certification". Prosím o jakékoliv rady. Děkuji :help:
tinka2299
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. lis 2011 22:36:18
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy ace

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od tinka2299 »

Ahoj, som zaciatocnik, mam v mobile nainstalovany fb, ktory mi isiel ale uz nejde, v aplikaciach som stopla nejake aplikacie lebo mi to dost zralo pamete ram, aj ked neviem ci to tak ma byt ale stopla som to v domneni ze robim dobre aj ked mi pisalo ze app nemusi potom fungovat dobre a teraz kedsa chcem prihlasit na fb tak mi vypisuje : an occured during sign in........co to znamena? a co s tym mozem robit? nejde mi ani gmail ktory mi predtym tiez isiel......
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od aldabubo »

Doporučuji používat FB normálně přes prohlížeč, protože m.facebook.com je velice pěkně provedená stránka a zcela vůbec nezapráská paměť a nedělá žádné kolize při synchronizacích atd.

@telefon    
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
tinka2299
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 06. lis 2011 22:36:18
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy ace

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od tinka2299 »

ok, fb ma az tak netrapi, horsie je to ze nejde gmail, a este chcem vediet ked mi vyskocil kontakt na uvodnu obrazovku z kontaktov ako ho dam naspet do kontaktov?
Konvi!
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 23. úno 2012 19:05:59
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od Konvi! »

A co program friend caster? Používáte někdo?
Udělal jsem menší test - Mě právě na tom facebooku přes standartní stránku (přes prohlížeč) strašně štve že nemůžu zadávat do příspěvků svoji polohu, místo si najdu chci dát sdílet a vždycky mi to napíše že je služba nedostupná nebo tak něco. :roll:
Jinak v oficiální aplikaci Facebook for android toto funguje perfektně ale jen pomocí gps senzoru.Leč zase nejsou nahrávat fotky ve vysokém rozlišení.....což normálně přes prohlížeč jde :shock:

Od včerejška zkouším aplikaci Friends Caster a moje postřehy jsou že určování polohy a přidávání do přspěvků funguje, fotky nahrávat (dokonce si můžete vybrat i album kam je sdílet) jdou bez potíží ale pouze do max rozlišení cca nějákých 2024mpix což je ale pro potřeby facebook učtu plně dostačující, fotka je jen nepatrně menší než standartní naharaná na sít z PC.Uživatelsky se mi Friend Caster velmi líbí, je velmi rychlý oproti standartní aplikaci na facebook, nebere ani tolik dat, má spoustu nastavení od zobrazování vašich oblíbených stránek, po přidání rychlé volby na profil určitého přítele, dále nabízí push notifikace (nastavitelné i když vás někdo štouchne, přijde vám zpráva, někdo okomentuje váš příspěvek, pozvou vás na nějákou událost....) a navíc jeho ovládání je takřka intuitivní. :yes:
Jen mne zarazilo že jsem včera neviděl kamarádův příspěvek který sdílel on od svého známého.Když jsem pak koukal přes pc příspěvek tam byl.Zkusil jsem tedy najet na telefonu na kamardův profil a ouha... fotky, informace ze zdi ani z jeho profilu tam nebyly.Ale u všech mých ostatních přátel ano :roll:
Tak nevím doufám jen že to byla nějáká chyba a všechno bude šlapat tak jak má, protože Frind Caster je fakt dobrá aplikace a určitě se vyplatí si ji stáhnout.Rozhodně lepší alternativa jak cokoliv jiného co jsme zatím našel včetně normální klasické Facebook app. :!:

Jinak když to tak shrnu tak každý způsob prohlížení facebooku má svoje výhody i nevýhody, ted už je záleží co jste ochotni zkousnout a čeho se vzdát.
Mě osobně to štve jak blázen, protože přidávání fotek a určování polohy + následné její sdílení přátelům, to jsou pro mě věci takřka nepostradatelné. ;)
Ještě jsem chvíli využíval variantu klasická facebook app na sdílení polohy a přes prohlížeč jsem nahrával fotky....ale to se mi zdá celkem dost nepohodlné .... takřka řešení pro neandrtálce :twisted:

Jinak jaké máte zkušenosti s prohlížeči facebooku vy? Nezkoušel někdo třeba jen čtení facebooku přes widget?
Co tam funguje a co ne? Podělte se o své potřehy :rtfm: :idea:
Uživatelský avatar
KaCzaba
Androiďák!
Příspěvky: 481
Registrován: ned 30. led 2011 17:42:06
Typ mobilu / ROM: DHD

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od KaCzaba »

diky tvemu hodnoceni uz dva dny pouzivam friend caster..

docela se s necim peru...

pises o nahravani foto se sdilenim polohy.to mi jaksi dohromady nejde.
pak dalsi vec je,ze bych zrusil upozornovani na mail,a nechal pracovat jen vyskakovaci okna friednd caster,jenze kdyz pak dam otevrit,proc to skace hned na webovy prohlizec.proc se to neotvira v riendcaster?

jako aplikace se mi libi. je mi jasny ze nznam a nevim kde nastavit a jak pouzivat vsechny jeji moznosti,tak budu rad kdyz mi s tim nekdo pomuze,kdo uz se v tom trosku orientuje :-)
SG-N3,root, cwm, omegarom 23
slipknot556
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: pon 17. říj 2011 14:20:48
Typ mobilu / ROM: SONY XPERIA S non root

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od slipknot556 »

na friendcaster mi vadi ze zobrazuje iba statusy,zdielane fotky a videa ale napr. to co sa paci mojim priatelom neukazuje.U original aplikacii vsetko zobrazuje.
Uživatelský avatar
KaCzaba
Androiďák!
Příspěvky: 481
Registrován: ned 30. led 2011 17:42:06
Typ mobilu / ROM: DHD

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od KaCzaba »

Prave...u origo aplikace mi snad chybi jen pri nahravani fotek jejich rychla organizace do slozek......


A jeste jeden dotaz. Kdyz nahravam fota,mam na vyber ze tri moznosti facebook,facebook pro htc sense,a friendcaster.

Ale pokud chci brouzdat v programech a otevrit si vsechny tyto tri,najdu tam jen fqcebook a friendcaster:-(
SG-N3,root, cwm, omegarom 23
mitch.mb
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: úte 16. srp 2011 13:14:15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE II
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 WiFi GT-P3110 - JB 4.2.2
Tablet 2 / ROM: Wooky 2.0 - ICS
Rom: Stock 4.3

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od mitch.mb »

Co se tyce toho ze FriendCaster neukazuje v prehledu prispevky od nekterych lidi je to tim ze FC je aplikace 3. Strany a v nastaveni FB jde zakazat poskytovani dat prave aplikacim 3 strany. Tzn. Ze pritel ktereho ti to neukaze ma toto ve svem nastaveni zakazane :-)
Konvi!
Stálý androiďák
Příspěvky: 114
Registrován: čtv 23. úno 2012 19:05:59
Typ mobilu / ROM: LG G2

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od Konvi! »

Tak to je pak peknej sulin ale :grin:

@telefon    
Uživatelský avatar
David_TO
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17. úno 2011 0:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X
Bydliště: Topoľčany

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od David_TO »

Neviete niekto o nejakej malej, jednoduchej a hlavne rychlej aplikacii na facebook? Lebo ta oficialna co je mi ide strasne pomaly. Uplne by stacilo aby to len zobrazovalo novinky a mohol som dat like a koment.
Xiaomi Redmi 4X
O2-SK, O2-CZ
Starý mobil: LG Optimus One P500, Sony Xperia L, Samsung S4 mini (I9195)
mitch.mb
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: úte 16. srp 2011 13:14:15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE II
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 WiFi GT-P3110 - JB 4.2.2
Tablet 2 / ROM: Wooky 2.0 - ICS
Rom: Stock 4.3

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od mitch.mb »

Co tak si precist asi 2 posty zpet???
Uživatelský avatar
David_TO
Stálý androiďák
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 17. úno 2011 0:38:51
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4X
Bydliště: Topoľčany

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od David_TO »

A co tak si pozorne precitat este raz moj prispevok? 3,7 MB pre mna nie je mala aplikacia. Iba ak by sa dala presunut na SD kartu a v pameti telefonu by zaberala tak do 1MB...
Xiaomi Redmi 4X
O2-SK, O2-CZ
Starý mobil: LG Optimus One P500, Sony Xperia L, Samsung S4 mini (I9195)
mitch.mb
Stálý androiďák
Příspěvky: 208
Registrován: úte 16. srp 2011 13:14:15
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE II
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 7.0 WiFi GT-P3110 - JB 4.2.2
Tablet 2 / ROM: Wooky 2.0 - ICS
Rom: Stock 4.3

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od mitch.mb »

Tak to máš asi blbý protože nic lepšího asi neseženeš. a přesunout jde a má ty 3 mb. Holt si kup jiný telefon nebo ožel jinou aplikaci když bez Fb nemůže žít.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od LivArt »

David_TO píše:Neviete niekto o nejakej malej, jednoduchej a hlavne rychlej aplikacii na facebook? Lebo ta oficialna co je mi ide strasne pomaly. Uplne by stacilo aby to len zobrazovalo novinky a mohol som dat like a koment.
m.facebook.com NEBO touch.facebook.com
sikus
Androiďák!
Příspěvky: 255
Registrován: pon 01. pro 2008 15:44:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od sikus »

Máte také problémy s prohlížením facebooku přes mobilní prohlížeč? Rychlost nic moc a některé věci se ještě nezobrazují korektně. Nějaká neoficiální kvalitní aplikace pro FB by nebyla?
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: AndroidBook - nejlepší Facebook pro Androidy.

Příspěvek od LivArt »

Podíval ses vůbec do Playstore?
Třeba Atrium, Fast for facebook....
Odpovědět

Zpět na „Online aplikace“