Ostatní tabletyHyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Odpovědět
Uživatelský avatar
mepu
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: stř 21. dub 2010 15:33:23

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od mepu »

trkota píše:
mepu píše: Tak toto ale neni zpusobeno ROM nebo takhle je ale jen protoze zatim nejde nastavit rychlost procesoru kdyz je tablet v necinem stave popr pri vypnuti obrazovky ;-) je celkem rozdil ve spotrebe kdyz ti procak jede celou noc pri necinosti napr. na rychlostech 80MHz az 1008MHz jeste s gavernorem fantasy, takze kdykoliv procesor pocita od nejaky app ci systemoveho procesu cokoliv tak ti vyleti takt procesoru aspon na chvilicku pri fantasy na tech 1008MHz a ono to za tech 8hodin minimalne tech 10% kapacity udela. A nebo pouzijes setCPU a procesoru domluvis ze pri vypnuti obrazovky pofrci max na 80MHz az 216MHz s gavernorem Interactive ktery je asi nejlepsi protoze fantasy zere o hodne vic, a uvidis ten rozdil ve spotrebe. Pri nepouziti omezovace cpu pri necinosti po vypnuti displaye je porad spotreba cpu v rozmezí kolem 100ma pri domluveni procesoru jak sem psal me ta spotreba sleti na cca 15 az 20ma a to uz je trosku rozdil ;-) kdyby mel nekdo zajem muzu sem hodit svuj konfigurak na setCPU da se importovat
Môžeš sem hodiť svoj konfigurák? Dík
Tady je http://uloz.to/xNdkhFD/a7hd-setcpu-setcpu-json
Dr.Droid
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. čer 2012 23:22:49

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od Dr.Droid »

Onyx 0.4
Podrobnosti: SlateDroid

Sosnuti
MediaFire nebo Share-Rapid
Maxx837
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: pát 25. kvě 2012 6:51:43
Typ mobilu / ROM: SGS2 AOKP SGS3 4.1.1
Tablet: ASUS Transformer a na testy A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od Maxx837 »

už někdo testoval 0,4?
mitman
Stálý androiďák
Příspěvky: 75
Registrován: pon 22. lis 2010 12:26:51
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Tablet: Hyundai A7HD s CM10
Rom: ParanoidAndroid

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od mitman »

Dneska zkusim tohle:
http://www.slatedroid.com/topic/34824-r ... e__st__320

je to AOKP pro Allwinnery :) tak snad pojede dobře:)
Samsung Galaxy Nexus i9250 powered by ParanoidAndroid
Uživatelský avatar
TomyF1
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pát 18. kvě 2012 10:34:25
Typ mobilu / ROM: LG NEXUS 4 - 4.4.2
Tablet: Advent VEGA Tegra Note 7, Hyundai A7HD - na prodej
Rom: odladěný CM9

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od TomyF1 »

Taky by mně zajímalo, jak chodí ta 0.4 onyx. Ale vypadá, že všichni se asi válejí u moře. :DD

BTW: Věděl by někdo jak rozchodit Acess Point WI-FI na Windows XP???
Na Sedmičce mi to řeší Conectiffy.me, ale na win XP to tak nejde. Zkoušel jsem i přes Update Me použít doplněk v Misc Ad-Hoc Enabler, ale ten mi shodil systém a musel jsem tam najet čistou verzi zpátky mé rom CM9 2012.6.10, takže toto nedoporučuji možna že na novější už se to chytá, ale většinou co jsem stahoval přes to Update Me bez full wipu byl vždy problem a musel jsem dávat novou ROM...

Tomy!
Uživatelský avatar
panot
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: úte 05. čer 2012 18:26:39
Tablet: A7HD
Rom: CM9

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od panot »

Jsem taky zvědav na Onyx 0.4 a hlavně na AOKP, takže kdo testnul, tak nahoďte info jak to běhá. Mimochodem se právě objevil nový build cm9_nightly_20120711.zip. Je k němu nutné použít gapps-ics-20120429-signed a a7hd_compatibility_1.2.0.zip. Stačí vyčistit paměti cache a dalvik cache v CWM a vše nainstalovat.

Edit:
V tomhle buildu cm9 není ovládání hlasitosti v dolní liště a podle developera ani nebude. Lze to nahradit aplikací Volume in Notification https://play.google.com/store/apps/deta ... umechanger, která funguje výborně.

Edit2:
Zatím se mi poslední cm9 jeví jako stabilní a rychlejší než předchozí verze, takže spokojenost.
Naposledy upravil(a) panot dne pon 16. črc 2012 4:35:29, celkem upraveno 1 x.
vacoma
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: úte 06. bře 2012 9:19:44
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Advance
Tablet: Acer Iconia Tab A500
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od vacoma »

Zaregistrovali jste, že Hyundai dokonce roku vydá další 3 tablety? viz. http://tabletnet.cz/android/1048-7-97-a ... -tento-rok mě se asi nejvíce líbí ta prostřední varianta 9,7".
kocur22
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 23. kvě 2012 13:36:52
Typ mobilu / ROM: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od kocur22 »

Už delší dobu řeším problém s displejem. Aniž bych se ho dotkl, tak začne přeblikávat jako by měl hodně dotyků. Už se to tu řešilo. Dělalo mi to na orig. ROM, tak i na onyx3 a teď i na onyx 4. Myslím že je to spíč hardwarovej problém. Podařilo se to někomu opravit?
Uživatelský avatar
panot
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: úte 05. čer 2012 18:26:39
Tablet: A7HD
Rom: CM9

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od panot »

Tenhle problém vyřešíš, když stáhneš podsvětlení displeje na míň než 80%. Já osobně ho mám asi na 45% a úplně to stačí a navíc to šetří baterii.
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od Cleric »

Dlouho jsem rozmýšlel zda tento tablet nebo Ainol. Nakonec jsem zakoupil od Asusu. Pro mne je to asi nejlepší řešení.
kocur22
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 23. kvě 2012 13:36:52
Typ mobilu / ROM: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od kocur22 »

Tak ani stáhnutí podsvětlení nepomohlo :(.
Tommula
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: stř 04. bře 2009 7:50:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4 mini I9195

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od Tommula »

Tablet sem zjistil ze absolutne nevyuzivam, pokud by nekdo chtel tak za 4000,- ho necham... s prislusenstvim v hodnote skoro 2k a ceskou zarukou...
My.Key
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: stř 01. pro 2010 14:58:07
Typ mobilu / ROM: HTC G1..Ginger Yoshi 1.0 RC5.1 TD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od My.Key »

Bohužel se taky přidávám a tablet prodávám.
Pokud by někdo měl zájem. Za 3400,- Nahraju CM nebo Onyxe. Neoprenové pouzdro, 8GB karta a plno kablíků - přes redukci na českou zásuvku, datový kabel a redukce na usb :) Jsem z Karviné.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Kluci tak už dost toho plevelení, od toho tu máte bazar.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Tommula
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: stř 04. bře 2009 7:50:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4 mini I9195

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od Tommula »

Tak jelikoz se nikdo poradne neozval kdo by se stal spokojenym majitelem tak dnes nahodim nejspis Onyx 0.4 a zitra se mnou tablet vyrazi na dovolenou... tak treba dostoji tomu proc sem si ho porizoval :-) Cesta bude dlouha, jak se vybije mobil, nastoupi tablet, a nakonec notebook a tadaaa uz jsme v chorvatsku :-D

Nejake postrehy z toho Onyxu 0.4 ? Postup nahraní je stejný jako u 0.3? Pres ten livesuite?
Uživatelský avatar
panot
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: úte 05. čer 2012 18:26:39
Tablet: A7HD
Rom: CM9

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od panot »

Postup je stejný, tak směle do toho :-)
alfonsak
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: ned 13. úno 2011 21:28:27
Typ mobilu / ROM: Galaxy Note 2
Tablet: Hyndai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od alfonsak »

ahojte, jenom doplnim - cm9_nightly_20120711.zip. Je k němu nutné použít gapps-ics-20120429-signed a a7hd_compatibility_1.2.0.zip. - instalovano, vse bezi v pohode... nenarazil jsem na nejakou "zavadu". Bohuzel displej stale poblikava, holt je dost velka spotreba baterky...
andyp
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 22. kvě 2012 15:13:25
Tablet: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od andyp »

Tiez som nahodil CM9, podpora aplikacii vyborna ale vydrz baterie zalostna. S oficialnym firmwarom vydrzal v pohotovosti 6 dni, teraz sotva den.
kocur22
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 23. kvě 2012 13:36:52
Typ mobilu / ROM: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od kocur22 »

To: alfonsak. Nainstaloval jsem nejnovější CM9 a taky mě trápí problikávání (spíš jako by měl více dotyků). Myslíš že je to spotřebou energie, baterkou? To problikávání mi dělalo u orig. rom, Onyx3 i 4 a teď i u CM9. Řekl bych ale že je to trošku lepší. Existuje nějaké řešení?
andyp
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: úte 22. kvě 2012 15:13:25
Tablet: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od andyp »

neviem cim to je ale s CM9 mam same problemy. Vcera som nechal tablet uplne vybit kolko vydrzi, tablet sa vypol a dal som ho cez noc nabijat. Rano po zapnuti sa zobrazila iba ikona vybitej baterie a tablet sa vypol. Skusal som nabijat cez usb, zapinanie pri drzani esc power rozne kombinacie. Nic, teraz vecer skusal som ci livesuit rozpozna ci je pripojeny, tiez nic, nechal som ho spusteny, po dlhsom skusani pri drzani esc power a pripojeni usb zrazu zobrazilo ikonu plnej baterie a hura tablet konecne nabehol. Na slatedroid tiez mali podobny problem.

edit: nahodil som aj novy cm9_nightly_20120721 bez resetu
Uživatelský avatar
pantheonsk
Stálý androiďák
Příspěvky: 97
Registrován: úte 23. lis 2010 23:58:28
Typ mobilu / ROM: Motorola razr i
Tablet: Nexus 7 32 GB 3G
Tablet 2 / ROM: stock 4.4.4
Bydliště: Smolenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od pantheonsk »

Razr i / Nexus 7 32GB 3G (2012)
history:SE T10-N 3210-6510-e51-hp2210-MDA Compact II-Qtek S200-Orange SPV M700-HTC Desire-MDA Compact IV-Razr i
flickr photos - http://www.flickr.com/photos/pantheonsk/sets/
Uživatelský avatar
trkota
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: ned 18. pro 2011 19:17:17
Typ mobilu / ROM: Huawei Sonic U8650
Twitter: linux_tweets
Tablet: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od trkota »

Nazdar, mate niekto skúsenosti s tými novymi dvojjadrakmi? Lebo teraz ked som v spanielsku, tak svoj hyundai konečne naplno vyuzivam a zda sa mi strasne pomaly... Rozmyslam, ze v septembri, ked sa vratim tak kupim nejake dvojjadro... Alebo nexus... Ale rozmyslal som nad vacsou uhloprieckou...

Edit.: vacsiu uhlopriečku hlavne kvoli tomu, ze idem kupovat novy vykonny desktop a laptop chcem vypustit...
Uživatelský avatar
trkota
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: ned 18. pro 2011 19:17:17
Typ mobilu / ROM: Huawei Sonic U8650
Twitter: linux_tweets
Tablet: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od trkota »

Vyzera to tak, ze moj tablet trafil slak... neda sa nabit... ani cez adapter, ani cez usb. Mali ste niekto s tym problem? Lebo ked je to nadobro, tak ho mozem hodit z okna, pretoze reklamaciu mi neuznaju, pretoze pri rozoberani tabletu (kvoli tej nefunkcnej casti displeja a izolacii kablov) zostali znamky mechanickeho poskodenia na zadnom kryte...
Uživatelský avatar
panot
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: úte 05. čer 2012 18:26:39
Tablet: A7HD
Rom: CM9

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od panot »

Podívej se na příspěvek od andyp výše, měl zřejmě stejný problém.

Má někdo zkušenost s USB audio? Funguje někomu zvuk do sluchátek z USB?
Uživatelský avatar
TomyF1
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pát 18. kvě 2012 10:34:25
Typ mobilu / ROM: LG NEXUS 4 - 4.4.2
Tablet: Advent VEGA Tegra Note 7, Hyundai A7HD - na prodej
Rom: odladěný CM9

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od TomyF1 »

@trkota
měl jsem stejný problém kvůli špatnému flashnutí, ale nakonec se zdejší pomocí jsem to přes LiveSuite rozchodil, ale byl to opravdu oříšek. Záleži, jak to tobě odešlo. :?: Když to připojiš k PC reaguje na to nějak počítač u mně něco detekoval vždy. Ale bylo to pro něj nečitelné. A v repráčku luplo. Ale taky jsem z toho měl jen černý prkýnko na krájení chleba cca 3 dny :D

zajímalo by mně zda už někdo na A7HD rozchodil jakoukoliv verzi Asphaltu 5,6 nebo beta 7 docela bych si to i zahrál, ale furt jsou stím problémy. A když už jsem něco rozchodil tuším 5tku tak špatné rozlišení a G-senzor blbnul :/ tudiž nehratelné.

Tomy
Uživatelský avatar
panot
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: úte 05. čer 2012 18:26:39
Tablet: A7HD
Rom: CM9

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od panot »

Asphalt 6 mi běhá, ale přes G-senzor jsem to nezkoušel :-).
kocur22
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 23. kvě 2012 13:36:52
Typ mobilu / ROM: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od kocur22 »

Opravdu tady nikdo neví jak vyřešit multidotyk na displeji? Bylo tady pár lidí s tímto problémem - jak jste do vyřešili?
Uživatelský avatar
trkota
Stálý androiďák
Příspěvky: 100
Registrován: ned 18. pro 2011 19:17:17
Typ mobilu / ROM: Huawei Sonic U8650
Twitter: linux_tweets
Tablet: Hyundai A7HD

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od trkota »

Tak dík, som rád že sa to dá vyriešiť. Mrknem na to ale až v septembri, lebo makám od rána do večera v španielsku a mám tu len priateľkin netbook... a wifi chytám len uprostred dediny sediac vedľa takej búdky :D

Btw. s tými dvojjadrákmi nemá skúsenosti nikto?
tomd
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: úte 22. kvě 2012 22:46:57
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note-Asus ZenFone 2 ZE551ML 64GB

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od tomd »

Možná blbý dotaz:
Jaký je rozdíl mezi [rom] cm9 nightlies a [ROM][HYUNDAY A7HD]Onyx v0.4.01? Je něco z toho lepší?
Zatím jsem do A7HD nacpal poslední origo fw A7HD_RKS7S01_20120613_1.2 a zdá se že to funguje.
Opravené blikání při max podsvícení a dokonce i nepříjemná vysoká citlivost dotykovky při zapojeném nabíjení zmizela.
Alespoň zatím. Ukazatel stavu baterie zatím nevím. Před tím se dlouho drželo 100% a pak se to vyplo při cca 70%.
Ještě jeden dotaz.
Dělal jsem ten upgrade bez formátování. Aplikace zůstaly. Je to tak rozumné? Je lepší dělat s formátováním? Předpokládám, že všechny aplikace a nastavení budou pryč. Pujdou pak obnovit ze zálohy i s nastaveními?
ZE551ML: 4GB RAM/64GB ROM/64GB SDCard
Tommula
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: stř 04. bře 2009 7:50:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy S4 mini I9195

Re: Hyundai A7HD - IPS - ultratenky tablet

Příspěvek od Tommula »

Chlapi, když jde tablet do světa tak jak jsme jmenuje v recovery obnova do tovarniho stavu? Nemam ted tablet u sebe ale to bude nejaky full wipe ze?
Odpovědět

Zpět na „Ostatní tablety“