Ostatní asijské telefonySTAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Kategorie pro všechny (nejen) čínské značky, které tu ještě nemají vlastní sekci. Samostaná sekce bude založena až počet příspěvků překročí určité kritické množství. Pokud si myslíte, že se tak už stalo, tak o tom napište Supovi.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Zamčeno
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

robin.raven píše:
bruc0un píše: ta chyba neni u me ale u toho kdo udelal to forum. pac mi to nejde ani na mobil ani notasu ani stolnim pc. ale to je fuk

bohužel forum je v pořádku až na menší problém s optimalizací v prohlížeči Google,taktež funguje i Tapatalk přes foun,chyba je někde fakt u tebe...doufám že se ti to podaří zdárně vyřešit ;)
Souhlasíme s uživatelem "bruc0un" i nám byl přístup odepřen, z důvodu nepotvrzení linku, který měl být zaslán na email...bohužel i přes opakované žádosti o znovu zaslání jsme nic neobdrželi.
Lookec ;)
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

fankymusic píše:
Gard píše:to já čekám až ho konečně propustí z celnice mobil je asi 30 km od baráku a už od rána píšou zpoždění při clení
Ahoj me to taky psalo celni zdrzeni tak jsem rano nased do auta a zajel si pro nej na letiste ale nez jsem tam dojel tak mi ho mezitim odvezly na pobocku do Malešic takze jsem se krasne projel po Praze ale nasel jsem ho,jinak jsem doplacel to clo 219kc ale jsem naprosto spokojenej predchozi telefon byl optimus 3d a se xperia x10 ale tenhle telefon je o dost sviznejsi a fotak je skvelej
Dobrý den,
Děkujeme za Vaší kladnou recenzi, jsme velice potěšeni velkým množstvím spokojených zákazníků a za další budeme jen rádi.
Dhl je velice rychlé, proto Vám těsně před nosem zásilku aktivně převezli do nejbližší pobočky.
Ale Vaše nedočkavost má pozitivní závěr, z kterého plyne, že nelitujete projíždky a to je hlavní :)
Přejeme mnoho spokojených chvílí s tímto Vašim novým telefonem a přejeme mnoho úspěchů.
Lookec ;)
Uživatelský avatar
aldav
Droid
Příspěvky: 1497
Registrován: pon 18. led 2010 12:10:32
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2
Bydliště: Brno

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od aldav »

lookec
jdi s tou reklamou uz do haje , to sem nepatri. Pisu cryingfreemanovi at Ti to promaze.....
Nejsi jedinny co ma nejakou zivnost a nikdo sem sve produkty necpe.
Note8 - Gear Fit 2
BlackNight
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 27. srp 2012 8:00:29

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od BlackNight »

lookec píše:
BlackNight píše:Zravím.
Je to dva týdny co jsem si na aukru objednal tento telefon Star note 9770. Asi po týdnu od objednávky mi přišel mail, že tento model není dostupný a prodejce mi dal na výběr buď starší model U920 nebo vrácení peněz. Po chvíli rozhodování jsem si vzal starší model. Po dalším týdnu mi přišel domů. Vše přišlo minulý pátek tak jak mělo. Objednaný typ i všechno příslušenství. Procesor má MTK 6577. Po cca 6 hodin aktivního používání se uplně vybil a když jsem ho připojil na nabíječku a zapnul, mobil si dělal co chtěl. Chtěl jsem ho odemknout, ale sám si najel do nastavení a něco se tam pozapínalo. Obrazovka začala sama od sebe blikat, tak jsem ho radši vypnul. Po odpojení nabíječky a zapnutí bylo vše v pořádku, akorát jsem musel povypínat věci co se zapnuly samy. Další den hned ráno jsem ho dal do kapsy a šel jsem ven. Cca po 15 minutách jsem ho vytáhl abych se podíval na hodiny a ejhle .. displej byl prasknutej. Nevím čím to je, jestli nějaká chyba u výrobce nebo nekvalitní displej. Prozatím řeším reklamaci.
Podotýkám,že mobil nespadl na zem!
Žádáme o konkrétní jmenování , od kterého uživatele jste tento výrobek zakoupil, jelikož se zde diskutuje ve většině případech o fa. LOOKEC" a neradi by jsme aby si tuto reklamaci spojovali potencionální zákazníci s fa. LOOKEC.
Také tím můžete dojít k vyděšení našich zákazníků, kteří od nás vlastní telefony.
Děkujeme o upřesnění Vašich informací. Lookec ;)
Není to od fa. Lookec. Je to od prodejce Pavla312. Zatím s reklamací nejsou žádné problémy.
bruc0un
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 16. srp 2012 16:51:26

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od bruc0un »

aldav píše:lookec
jdi s tou reklamou uz do haje , to sem nepatri. Pisu cryingfreemanovi at Ti to promaze.....
Nejsi jedinny co ma nejakou zivnost a nikdo sem sve produkty necpe.
Heh co o co ti jde když se o něj jedná tak se asi musí ozvat ne? a pokud čtu dobře ty si sem nic nepřidal...
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

Gard píše:někdo tu psal na začátku že ten model n9770 je hodně závadový je to smůla no
Tuto informaci jsme psali my, kterou nám sdělil dodavatel, proto Vám by doručen o řadu nižší model, který je bezporuchový.
Pro velké % poruchovosti byl stažen N9770 Z PRODEJE A Z VÝROBY.
Dodavatel a následně i my jsme Vás varovali, aby jste v případě že narazíte ještě v prodeji tento model NEZAKUPOVALI.
Tady je výsledék!
Model již podstoupil dle dodavatele REOPRAVU celého systému, byl důkladně prozkoušen a testován A JE JIŽ KONEČNĚ V PRODEJI KVALITNÍ BEZPORUCHOVÝ N9770, Zatím zřejmě pouze u NÁS! Jelikož je náš dodavatel i vírobce (a výrobců je více tohoto modelu)
TAKŽE NAŠE OFICIELNÍ PROHLÁŠENÍ JE : N9770 MTK 6577 CPU 1,2 GHz BEZPORUCHOVÝ JE KONEČNĚ U NÁS V PRODEJI!!! :D :D :D
http://aukro.cz/n9770-5-1hd-2sim-gps-ma ... 14095.html
POZOR! Nejedná se o model U920(N9770) ALE O N9770.
Lookec ;)
Uživatelský avatar
aldav
Droid
Příspěvky: 1497
Registrován: pon 18. led 2010 12:10:32
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2
Bydliště: Brno

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od aldav »

kapacitni Amoled Full HD :lol: :lol: :lol: :lol: 800x480

jedna nepravda za druhou ...
Note8 - Gear Fit 2
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

aldav píše:lookec
jdi si delat ksefty na Aukro a prestan tady prudit. Pokud potrebujes reklamu, zaplat si ji !!!!!

janstik
proc si ho nekoupis tady , cestinu ma http://goo.gl/g0f4G
"aldav"¨

Uklidněte se a husy jsme spolu nepásli.
Jedná se o forum založené Díky našemu zboží a jedná se tu o naše zákazníky, kterým touto cestou odpovídáme na případné dotazy a nejasnosti.
Takže do HÁJE jděte vy.
Do fora jste nepřispěl ani jedním příspěvkem, tudíž se uklidněte Vašemi výjevy . :evil:
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

aldav píše:lookec
jdi si delat ksefty na Aukro a prestan tady prudit. Pokud potrebujes reklamu, zaplat si ji !!!!!

janstik
proc si ho nekoupis tady , cestinu ma http://goo.gl/g0f4G
"aldav"¨

Uklidněte se a husy jsme spolu nepásli.
Jedná se o forum založené Díky našemu zboží a jedná se tu o naše zákazníky, kterým touto cestou odpovídáme na případné dotazy a nejasnosti.
Takže do HÁJE jděte vy.
Do fora jste nepřispěl ani jedním příspěvkem, tudíž se uklidněte Vašemi výjevy . :evil:
janstik
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: pon 05. pro 2011 16:06:26
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z - S6 Edge PL

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od janstik »

aldav píše:lookec
jdi si delat ksefty na Aukro a prestan tady prudit. Pokud potrebujes reklamu, zaplat si ji !!!!!

janstik
proc si ho nekoupis tady , cestinu ma http://goo.gl/g0f4G
nemám ztím obchodem zkušenosti,aby to došlo.
KubajsSnajdr
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: ned 19. srp 2012 16:39:49
Typ mobilu / ROM: SE Neo

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od KubajsSnajdr »

Zdravím Lookec, koukám že sem píšeš a chodiš, chci se zeptat dneska mi byl odeslán telefon a chtěl bych se zeptat který mi teda prijde ??
Kupoval jsem ten s DUAL-CORE 1,2HZ jako každý a přisli jim ty starší modely....
Tak by mne zajímalo co prijde mne
Gard
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pát 24. pro 2010 21:47:07
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Kontaktovat uživatele:

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od Gard »

dneska mobil dorazil od lookec přišel n9000 i9220 první dojmy dobré
Jenkyn
Stálý androiďák
Příspěvky: 141
Registrován: úte 19. říj 2010 18:53:23
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Prime 6

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od Jenkyn »

Pane Lookec je tak těžké z popisu této aukce
http://aukro.cz/n9770-5-1hd-2sim-gps-ma ... 14095.html
vymazat informaci že se jedná o FullHD display? :shock: úplně to bije do očí jaká je to hovadina, zvlášť když o řádek níže je uvedeno rozlišení 800x480 :DD a zároveň se chci ujistit, opravdu přijde model s dvoujádrovým procesorem? Nemohl byste udělat fotku? Pak už bych neváhal, takhle si pořád nejsem jistý :(
janstik
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: pon 05. pro 2011 16:06:26
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z - S6 Edge PL

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od janstik »

Fotka asi nebude,páč to objednává z číny a zadá hned tvoji adresu.
robin.raven
Androiďák!
Příspěvky: 565
Registrován: úte 04. led 2011 21:19:22
Typ mobilu / ROM: Hero 9300+ HDC ONE X
Kontaktovat uživatele:

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od robin.raven »

Je mi líto pokud se někdo nemůže dostat na stránky fora    ...pokusím se kontaktovat admina těchto stránek kde je chyba ;)
Gard
Stálý androiďák
Příspěvky: 228
Registrován: pát 24. pro 2010 21:47:07
Typ mobilu / ROM: HTC 10
Kontaktovat uživatele:

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od Gard »

chtělo by to opravit to forum protože tam je strašne málo lidí prozatím
bruc0un
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: čtv 16. srp 2012 16:51:26

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od bruc0un »

robin.raven píše:Je mi líto pokud se někdo nemůže dostat na stránky fora    ...pokusím se kontaktovat admina těchto stránek kde je chyba ;)
Co sem tak četl není to jen tím webem ale celým servrem něco se tam musí nastavit na tom webu aby to fachčilo . aspon co sem projížděl fora tak to tam někdo psal
robin.raven
Androiďák!
Příspěvky: 565
Registrován: úte 04. led 2011 21:19:22
Typ mobilu / ROM: Hero 9300+ HDC ONE X
Kontaktovat uživatele:

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od robin.raven »

Je to bohužel prozatím jediné forum android kde je"volnost" stejně jako v android systemu pro vlastní kreace a kde se vám do vaší práce nes...re admin pokud má ta práce smysl :)
souhlasím ale že stránky jsou neudržované a vyžadují doladit!!!
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

KubajsSnajdr píše:Zdravím Lookec, koukám že sem píšeš a chodiš, chci se zeptat dneska mi byl odeslán telefon a chtěl bych se zeptat který mi teda prijde ??
Kupoval jsem ten s DUAL-CORE 1,2HZ jako každý a přisli jim ty starší modely....
Tak by mne zajímalo co prijde mne
Dobrý den,
Ano, zakoupil jste model DUAL - CORE 1,2 ale jak jste se mohl dočíst zde na foru, z jakého důvodu dodavatel odesílá modely i9220 MTK6575 DUAL CORE 1,0.
Vámi zakoupený model tudíž byl stáhnutý z prodeje a také z výroby, jelikož bylo velké % poruchovosti.
Model který obdržíte i vy (i9220) se nikterak neliší od Vámi zakoupeného, akorát nižším CPU z 1,2 na 1,0, což není znatelné.
Za celou věc jsme se už nesčetněkrát omluvili, nejvíce tedy za dodavatele, který to ale myslel dobře.
Náš dodavatel je i zároveň výrobce a včera nám oznámil, že model N9770 JE REOPRAVEN a Dnešním dnem byl opět zahájen jeho prodej (již bezporuchový).
Pokud máte jakýkoliv problém s telefonem (i9220) máte možnost využít vrácení zboží ve 14ti denní lhůtě pro vrácení peněz a následné znovu objednání modelu N9770, V NAŠÍ NABÍDCE.
Pokud se tak rozhodnete, doporučujeme zásilku neotvírat a ihned nám ji přeposlat na naší adresu (v konverzaci emailem Vám ji zašleme) a peníze Vám budou vráceny.
Doufáme, že naše odpověď byla dostačující.
Děkujeme za dotaz LOOKEC ;)
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

Gard píše:dneska mobil dorazil od lookec přišel n9000 i9220 první dojmy dobré
Dobrý den,
Jsme velice spokojeni touto zprávou a děkujeme za skvělý POZITIVNÍ komentář, akorát je třeba si plně aktivovat ÚČET NA AUKRU aby se nám objevil v naší kartě a aby jsme mohli udělit i Vám.
Děkujeme LOOKEC ;)
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

Jenkyn píše:Pane Lookec je tak těžké z popisu této aukce
http://aukro.cz/n9770-5-1hd-2sim-gps-ma ... 14095.html
vymazat informaci že se jedná o FullHD display? :shock: úplně to bije do očí jaká je to hovadina, zvlášť když o řádek níže je uvedeno rozlišení 800x480 :DD a zároveň se chci ujistit, opravdu přijde model s dvoujádrovým procesorem? Nemohl byste udělat fotku? Pak už bych neváhal, takhle si pořád nejsem jistý :(
Dobrý den,
Tuto informaci opravíme ale oprava se projeví až v nových aukcích, jelikož když proběhne prodej, není možné opravit AUKCI.
Fotky Vám jistě zaslat můžeme.
Prosíme Vás, pošlete nám žádost o zaslání fotografii na email : tsurizu@gmail.com a rádi Vám je zašleme.
Děkujeme za dotaz LOOKEC ;)
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

janstik píše:Fotka asi nebude,páč to objednává z číny a zadá hned tvoji adresu.
Dobrý den,
Přenechejte prosím odpovědi na nás, když nevíte jak náš obchod funguje - PŘEDEM DĚKUJEME 8-)
Nepatříme do 98% překupníků na AUKRU, kteří si vyhlídnou e-shop, vystaví zboží a pak pouze objednávají.
My spolupracujeme se špičkovými dodavateli, kteří jsou i přímí výrobci.
Tudíž fotografie reálné, máme možnost zaslat.
Děkujeme LOOKEC ;)
lookec
Nové Androidě
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:25:28
Typ mobilu / ROM: N9770 Note
Tablet: Sanei N10

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od lookec »

ZDRAVÍME VŠECHNY UŽIVATELE FORA
V případě dotazů, námětů, připomínek ale i nákupů, nás můžete kontaktovat na emailu : tsurizu@gmail.com ale také na našich FCB stránkách, které jsou zatím ve vývoji a přidat si nás můžete pomocí "LIKE" na adrese : [url]http://**************[/url] budeme rádi, za každého nového člena.
Díky udělení "LIKE" Budete vždy aktuálně informován o novinkách, které přidáváme do prodeje, o akcích a akčních cenách.
TAKÉ JSTE SI MOHLI POVŠIMNOUT že jsme provedli opravu informací u modelu N9000(I9220PAD).

MODEL N9770 CPU 1,2 DUAL-CORE, MTK6577 JE OPĚT V PRODEJI KTERÝ SI PROŠEL REOPRAVOU VE VÝROBĚ, TUDÍŽ JE KONEČNĚ BEZPORUCHOVÝ! - REOPRAVU PROVEDL ZATÍM POUZE NÁŠ DODAVATEL!
Naši nabídku na tento model naleznete na :[url]http://*************************[/url]

VŠECHNY NAŠE NOVINKY NALEZNETE NA:
[url]http://*****************[/url]

POZOR POZOR! NOVINKA - Model I9300 JE JIŽ ZAHÁJEN PRODEJ A POUZE U NÁS!
Tento model naleznete na: [url]http://****************************[/url]

Děkujeme za Vaší přízeň.
Již připravujeme opět NOVINKU SMARTPHONE! Sledujte nás na FCB stránkách a budete ihned informováni.
Přejeme krásný zbytek prázdnin. LOOKEC ;)
Naposledy upravil(a) Jacho dne stř 29. srp 2012 5:39:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Reklamy tu riešit nebudeš!
janstik
Stálý androiďák
Příspěvky: 124
Registrován: pon 05. pro 2011 16:06:26
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia Z - S6 Edge PL

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od janstik »

lookec píše:
janstik píše:Fotka asi nebude,páč to objednává z číny a zadá hned tvoji adresu.
Dobrý den,
Přenechejte prosím odpovědi na nás, když nevíte jak náš obchod funguje - PŘEDEM DĚKUJEME 8-)
Nepatříme do 98% překupníků na AUKRU, kteří si vyhlídnou e-shop, vystaví zboží a pak pouze objednávají.
My spolupracujeme se špičkovými dodavateli, kteří jsou i přímí výrobci.
Tudíž fotografie reálné, máme možnost zaslat.
Děkujeme LOOKEC ;)
Omlouvám se,dostal jsem několik odpovědí od kupců a slyším jen pozitivní věci.
Uživatelský avatar
Jacho
Moderátor
Příspěvky: 3554
Registrován: sob 09. říj 2010 12:56:59
Typ mobilu / ROM: HTC One M8 Gun Metal Grey
Rom: VIPER
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: STAR NOTE II n9770 a STAR NOTE n9000(i9220)!!!

Příspěvek od Jacho »

Páni toto nieje obchod alebo bazar, pozrite si lookecove prispevky kolko krat porusil pravidla!!! :no:
Ak mi chceš poďakovať klikni na palec hore pod príspevkom :palec:
OPRAVA HTC NA ĎIAĽKU - Fleshing, UNLOCK, Repair boot, Debrand, LOCKED Warranty
Nováčkovia používajte tlačidlo HĽADAŤ a pozrite sa na AndroidWIKI
Zamčeno

Zpět na „Ostatní asijské telefony“