Správa telefonuspráva RAMek

Aplikace pro správu telefonu. (app,mem,bat,wifi,atd) Postupně se sem přesunou relevantní vlákna z "nástroje pro práci"!

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

Zdarec, má někdo tip na opravdu fungující RAM mng ?

moje požadavky :

-auto čištění u určité velikosti (např. 100mb)
-fungující bez rootu (jeden může být i s rootem, ale to pouze na ZTE)
-opravdu fungující nastavení (u RAM boosteru mi to prostě nefunguvoalo anebo to ukazovalo jiné údaje než android)

stává se mi, že se mi nějaké hry občas zaseknou (na G300)
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

Takový hloupy dotaz, k čemu ti to u Androidu bude? Ten má vlastního správce a od verze 2.2 už není vůbec potřeba mu do toho zasahovat, pokud potŕebuje volnou RAM, tak si ji uvolní. Samotná volná RAM je k ničemu a pokud ji budeš uvolňovat násilně externí aplikací, způsobíš si víc problémů, než užitku. To že se ti občas zasekne hra ještě neznamená, že to je nedostatkem RAM a už vůbec ne, že ti s tím nějaký "booster" pomůže. Spíš naopak.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: správa RAMek

Příspěvek od Mishack »

Neverending story :lol:
Volna RAM je k ničemu. RAM je tam od toho, aby se používala.
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

tak proč se mi teda někdy sekne hra typu plaint zombie, sas3 atd. ? Mělo by to jet plynule (kolega na sgs 1 to má úplne na pohodu)
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

To může mít asi tak milion příčin. Ale nedostatkem RAM určitě ne.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: správa RAMek

Příspěvek od Mishack »

ochechula píše:tak proč se mi teda někdy sekne hra typu plaint zombie, sas3 atd. ? Mělo by to jet plynule (kolega na sgs 1 to má úplne na pohodu)
No, ruku na srdce - on taky Blade neni Galaxy ;) ... uz jen rozdil v procesoru je pomerne vyrazny.
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

ja to zkoušel na G300 což je skoro stejný (po HW stránce) jako sgs. Místa je dost, žádná jiná varianta jak RAM mě nenapadá. Nemám to přeplácaný
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

Nechápu, z čeho pořád usuzuješ na tu RAM? To klidně může být chyba v ovladačích hardware nebo jakékoliv součásti systému a cokoliv dalšího. RAM to zcela jistě není, protože Android není hloupý jako windows, má vlastní killer a pokud mu dochází RAM, tak si neaktivní aplikace sám z RAM vyhodí. A pokud náhodou už nemá co vyhodit a přesto nemá RAM dostatek, tak aspoň vyhodí chybovou hlášku o nedostatku RAM. Zapomeň na zkusenosti z windows, Amdroid funguje úplně jinak a toto zvládá dobře sám. Jak se mu do RAMky začne vrtat, dělá to jen problémy.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

ok :) tak to nechám, ono se to kouše jen někdy. Teď to jede ok, ale další problém je, že mi z ničeho nic přestalo fungovat GPRS (po instalaci smart ram booster, těžko říct jestli to tím bylo. Už je to pryč a pořád nejede), zkoušel jsem posílat nastavení z webu i z infolinky a nikdy nic nedošlo. Tak je to záhada.
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

Mrkni v nastavení mobilních sítí na přístupové body, jestli je tam správně.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

všechno je jak má být. Zapnu mobilni data, ale v notifikaci jak to ukazuje přenosy se to vůbec nezobrazí. Jakobych to vůbec nezapnul. Na infolince mi řekli jen to, že mám zajít na prodejnu. Ikdyž nevím co mi tam poradí, když mi to jelo a z ničeho nic nejede. (sice OT, ale lepší než zakládat znovu)
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

Tak to už těžko říct, takhle na dálku. Předpokládám, že restartovat telefon zkoušels.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

jojo zkoušel. Dám to do ZTE nebo jinýho telefonu a když to pojede tak ještě zkusím dát tovární reset.

edit. : tak ve starým samsungu vše funguje. Takže tovární reset ?
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

Pokud už na nic lepšího nepřijdeš, tak, asi ano
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Scalex
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:28:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0
Bydliště: Nymburk

Re: správa RAMek

Příspěvek od Scalex »

Pořád ta samá debata dokola. Pořád ty hrdinské řeči o tom, jak si Android sám spravuje efektivně paměť a jak jsou ram boostery a task killery k ničemu. PRDLAJS! Android si efektivně spravuje paměť, pokud jí má v základu hodně. U lowendů když spadne volná RAM pod určitou hranici, tak se telefon neskutečně zalaguje. Mohu potvrdit např. u mého Galaxy Ace. Když klesne volná RAM pod cca 30 MB, začne to drhnout, když klesne pod 15 MB, stává se systém nepoužitelným. Pak mi houbeles pomůže tvrzení o tom, že to mám nechat být a že si s tím Android poradí sám - jenže když mi v tu chvíli někdo zavolá, tak já nebudu 10-15 vteřin schopný kvůli lagu šoupnout čudlíkem na displeji a ten hovor přijmout!

A skutečně je příčinou jen a pouze zasekaná RAM, protože když pomocí chytrého taskkilleru uvolním paměť, tak je telefon jak nový, všechno krásně plynulé a bez lagů.

Takže pokud někdo nechce investovat do vyššího typu telefonu, kde by tyhle problémy nemusel řešit, ten se bez taskkilleru/ram boosteru NEOBEJDE!. Častí hráči by pak měli uvažovat o nějakém taskkilleru s profily, kde například mohou na určitou dobu zcela potlačit některé funkce telefonu (včetně příjmu hovorů či SMS), aby je uprostřed hraní nevyrušilo vyskočené okno s SMSkou. Po opuštění hry pak stačí profil přepnout na nějaký běžný, který už nebude vyžadovat takovou péči o aplikaci na popředí. Sám takové profily nepoužívám, protože nejsem tak velký hráč, ale zkoušel jsem a fungovalo to dobře. V podstatě šlo o taskkiller, který během hraní her nepoužíval whitelist, takže sestřeloval systémové aplikace, launcher a další věci. Po skončení hry se to přepnulo do módu, kdy taskkiller stále čistil paměť, ale už se držel whitelistu a neodstřeloval důležité systémové věci.

Ruku v ruce s taskkillerem by pak měl jít nějaký autostart manager. Mnoho aplikací totiž autostartuje při každé kravině a to úplně zbytečně (proč má například nějaká hra mít nastavený autostart hned po bootu nebo ve chvíli, kdy připojím nabíječku)? Kvůli tomu pak dlouho trvá start systému a paměť je zasekaná zbytečnostmi. Když jsem Autostart Managerem ošéfoval všechny nainstalované aplikace a určil jim přesná pravidla, kdy se smějí spouštět a kdy ne, tak prudce klesla i potřeba toho taskkillera. Jednoduše proto, že telefon se jen málokdy dostal s RAMkou pod tu nastavenou hranici, kdy už měl taskkiller sestřelovat aplikace.
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: správa RAMek

Příspěvek od xanthor »

Každopádně dnes už má dávno každý slušný mobil aspoň 512 MB RAM a v tom případě má luděk pravdu - task killery nepoužívat.
Uživatelský avatar
Scalex
Androiďák!
Příspěvky: 523
Registrován: čtv 08. zář 2011 14:28:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi 4 Pro - MIUI 8
Tablet: Lenovo Tab3 8 - stock 6.0
Bydliště: Nymburk

Re: správa RAMek

Příspěvek od Scalex »

Nevidím na lowendech nic neslušného. Mám Samsung Galaxy Ace a slouží mi dobře. Tedy slouží mi dobře od doby, kdy jsem přestal poslouchat rady, že taskkiller je fuj. 8^) Nové telefony mají možná více paměti a méně podobných problémů, ale to ještě neznamená, že vyhodím mobil za X litrů a za Y litrů si koupím nový, zvlášť když je řešení tak prosté.

A taky jsem to ve svém příspěvku napsal - že se to týká lowendů. Můj mobil má 278 MB RAM, po spuštění a naběhnutí systému a aplikací se mi teď volná paměť pohybuje kolem 120 MB. Bez autostart manageru a ramboosteru jsem byl permanentně na 20-30 MB volné ram a telefon byl totálně zalagovaný. Stačilo si s tím hodinku pohrát, vše správně nastavit a je to. Task killer používám půl roku a nepociťuju žádné problémy s rozhašeným systémem, ani výraznější spotřebu. Mám dobře vyladěný whitelist a taskkiller dělá většinu práce ve chvíli, kdy telefonu zhasne displej a půl minuty telefon nikdo neaktivuje...

Já vím, že paměť je od toho, aby se používala a že volná paměť zdánlivě k ničemu není. Bral bych to, pokud by se mi mobil při nedostatku paměti choval slušně, třeba si trošku zaswapoval, ale bez velkých lagů. Pokud mi ovšem mobil při nedostatku paměti neumožní přijmout hovor nebo přesun z plochy na plochu trvá půl minuty, tak to pardon, tomu já neříkám dobrá správa paměti a systému.
.: S C A L E X :.

mobil: Xiaomi Redmi 4 Pro / MIUI 8
tablet: Lenovo Tab3 8 / stock 6
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

No, klasický externí taskkiller skutečně vhodné řešení není. Neukončuje aplikace korektně a každým killnutím ti zmizí určitá část použitelné RAM, protože android o killnutí aplikace neví a část paměti využívaná killnutou aplikací považuje stále za blokovanou. Takto se postupně použitelná RAM zmenšuje, až nakonec musíš provést restart telefonu. Ve tvém případě je rozumnější řešení pouze vyladit vnitřní taskkiller androidu pomocí např. "Auto Memory Manager" a nějakým start managerem pozakazovat starty nepotřebných aplikací. Toto jsem udělal u svého LG OO a i když jsem zpočátku taky killoval jako blázen, tak už rok co používám tyto dvě aplikace, mohl jsem všechny taskkillery povyhazovat a nepotřebuju je. Telefon přesto chodí pořád stejně, laguje jen když se mi na pozadí zrovna aktualizuje Play Google.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: správa RAMek

Příspěvek od xanthor »

Scalex: Chtěl jsem tím říct, aby si dotyčný nejprv zjistil, kolik RAM má jeho telefon (a že s velkou pravděpodobností to bude >= 512 MB). A dnes už i lowendy (např. Vodafone Smart 2) mají 512 MB RAM...
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

no tak tovární reset pomohl. Tak bych k tomu řekl, že opravdu nepoužívat tyhle srajdy. Něco mi tam přenastavili a telefon si nevšimal gprs. JInak ano mám tu 512mb takže musím asi jen souhlasit, že ramkama to nebude.
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
Uživatelský avatar
rbarat
Moderátor
Příspěvky: 9571
Registrován: čtv 28. čer 2012 15:01:10
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redm Note 3 Pro SE - NitrogenOS
Mobil 2 / ROM: Lenovo Vibe P1 Pro
Tablet: Elephone P8000, THL 5000
Tablet 2 / ROM: Lenovo P770
Rom: NitrogenOS

Re: správa RAMek

Příspěvek od rbarat »

No ja používam Advanced Task Manager od INFOLIFE LLC. Je zdarma na Google Play. Je aj v CZ a Sk jazyku. Podľa mňa najlepší killer.

Má veľké možnosti kilovania:
- pri zapnutí
- pri zhasnutí obrazovky
- pravidelné kilovanie v intervale 1 minúta
- kliknutím na Widget programu na ploche

Ďalšia výhoda je, že na Widgete stále zobrazuje aktuálne voľnú RAM.
Mám dva telefóny. Honor, čo má 512MB RAM a Sonic čo má 250MB. Reálne mám Sonic 170MB RAM a Honor 370MB RAM.
Na Sonicu zostáva v prevádzke voľné iba 50MB RAM. Tam sa ATM uplatňuje stále. Mám zapnuté všetko vymenované kilovanie. Vďaka nemu ide telefón oveľa plynulejšie, ako bez killera.
Na Honore zostáva v prevádzke voľných max. 170MB RAM. Tam killovanie nemám zapnuté. Na Widgete spomínaného programu vidím, že Android sa snaží držať si voľnú pamäť približne 100MB.
Občas sa však stane, že to nezvládne a padne na pribl. 50MB. Vtedy kliknem na widget a pamäť sa mi uvoľní na tých 170MB.

Takže potvrdzujem vyššie spomínaný názor. Ak má telefón málo RAM, Task Killer je skutočne prínosom a pomáha rýchlejšiemu fungovaniu telefónu. Ak má telefón relatívne dostatok RAM (Pre Android 2.3.6 to je 512MB) Task Killer zvyčajne nie je potrebný, aj keď výnimočne sa môže hodiť.

Androidu 4.0.3 vyžaduje viec RAM, preto u neho pokladám za ideálne množstvo RAM 1GB. Na mojom telefóne Honor je dostupný aj Android 2.3.6 aj Android 4.0.3.
Na 512MB RAM ide Android 2.3.6 ďaleko plynulejšie a lepšie ako Android 4.0.3. Príčina je práve vo veľkosti RAM.


Skúste spomínaný Advanced Task manager - zdarma na Google Play.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Xiaomi Redmi Note 3 SE, Lenovo Vibe P1 Pro, Elephone P8000, THL 5000, Lenovo P770, Huawei Honor a Sonic
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

Bože, s takovou radou běž někam. Killery jsou rakovinou Androidu a neexistuje jediny rozumný důvod k jejich používaní. Naopak existuje spousta důvodů, proč je nepoužívat! Takže kdo si nechce způsobit různé neidentifikovatelné problémy a potom tady zaplevelovat diskuzi, proč mu nefunguje to a to, proč mu padají aplikace, proč mu nevydrží baterie, proč ho nevzbudil budík... tak radu o používání taskkileru ve vlastním zájmu ignorujte! Výjimkou můžou být snad telefony s Androidem starším, než 2.2, případně s extra malou RAM (pod 512MB), ale i tam existují lepší řešení.

Takže task killery NE!
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: správa RAMek

Příspěvek od ochechula »

mě by se třeba líbíl "killer" co má samsung S v defaultu. Podrží home a dá ukončit vše a má vystaráno. U g300 nic takového není, škoda.
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

A k čemu to je??? Většina toho co je v RAM vůbec neběží. Je to tam jen uspané a připravené pro rychlejší spuštění, ale nic to nežere. Kdyby něco takového (a je to velmi jednoduchá funkce) bylo potřeba, tak to snadno Google dodá přímo do Androidu.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: správa RAMek

Příspěvek od Pedro1 »

A nehlede na to, ze neustalym killovanim aplikace, ktera ma byt spustena, vlaste nutis Android, aby si ji zase do te RAM natahl. A to se podepise na spotrebe :). Z toho plyne, ze Taskillery ne :).
Uživatelský avatar
FILIPSN007
Stálý androiďák
Příspěvky: 120
Registrován: sob 19. čer 2010 15:11:46
Typ mobilu / ROM: Xperia Ray
Twitter: https://twitter.com/FILIPSN007

Re: správa RAMek

Příspěvek od FILIPSN007 »

Na své Xperii Ray jsem asi 2 měsíce používal Smart RAM Booster. Někdy byly méně plynulé přechody mezi obrazovkami, kde mám poměrně dost widgetů. Tak jsem si dal na plochu widget na vyčištění paměti RAM.

Poslední týden jsem mobil využíval hodně a často jsem čistil RAM. Mobil dostával zabrat od 8:00 do 12:00. Výsledek byl ten, že po 14:00 se telefon kousal a nepomáhalo ani vyčištění RAM. Většinou mám volno okolo 150MB RAM, ale nemohl jsem se dosta nad 100mb. :no: Tak jsem mobil restartoval a vše vpořádku. :yes:

Také jsem toho názoru, že task killer je zlo. Možná by to chtělo nějaký "chytřejší" task killer, ale takový neznám. Task killer dělá v systému akorát bordel nic jiného. Takže task killery odinstalovat a radši si udělat pořádek v aplikacích.
Uživatelský avatar
endoskop
Androiďák!
Příspěvky: 673
Registrován: pát 06. črc 2012 12:43:07
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Rom: 4.2.2 + root
Bydliště: Ficoland
Kontaktovat uživatele:

Re: správa RAMek

Příspěvek od endoskop »

Ja som vyriešil problém s rýchlosťou holo launcherom (aspoň čiastočne). Využívam ešte aj advanced task manager, ale len pri zapnuti obrazovky, takže nenastava efekt zmensovania ram.
Staršie mobily -> Android: LG P970 Optimus Black (11/2011) -> Samsung Galaxy Nexus (12/2012)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

Jaktože ne? Ten nastává každým killnutím a je jedno, kdy ho provádíš. Taskkiller je blbost :)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
endoskop
Androiďák!
Příspěvky: 673
Registrován: pát 06. črc 2012 12:43:07
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Nexus
Rom: 4.2.2 + root
Bydliště: Ficoland
Kontaktovat uživatele:

Re: správa RAMek

Příspěvek od endoskop »

Neviem no, zamrza len niekedy pri pozeraní internetu. Ale ešte dakedy som častejšie využíval killera a vtedy sa ten efekt dosť prejavoval.
Staršie mobily -> Android: LG P970 Optimus Black (11/2011) -> Samsung Galaxy Nexus (12/2012)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: správa RAMek

Příspěvek od ludekbrno »

A co ti telefon dělá, když tek killer vyhodíš? Nevěřím tomu, že by dlouhodobě jel s killerem lépe, než bez něj.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Správa telefonu“