HTC One V - Obecná diskuzekontakty - lidé

Moderátoři: c.data, c.data

Odpovědět
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

Ahoj, mam problem s nacitanim kontaktu. Pokud otevru pres telefon kontakty, tak se mi zobrazi , ale kdyz chci volat, klepnu na kontakt, tak cekam treba minutu , nez zacne kontakt vytacet. Kdyz kliknu na odkaz Lide, tak to treba trva 2 minuty, nez to neco nacte. Vetsinou to napise, ze doslo k chybe nacitani kontaktu z uloziste a jestli chci odeslat chybovou zpravu. Nekolikrat jsem mazal uloziste kontaktu , ale vysledek zadny. Zkousel jsem i nejake Taskery na Ram , ale zadne zlepseni se nekonalo. Nema nekdo podobnou zkusenost nebo reseni ???? Neni to Root, do toho se mi nechce, protoze mam telefon asi mesic.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
Uživatelský avatar
tomhrusk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 04. led 2012 16:25:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Rom: stock

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od tomhrusk »

Task manageři jsou úplně k ničemu, ba naopak ještě telefon zpomalují a ubírají baterku...

Co je myšleno "úložištěm kontaktů"...Kde máš kontakty - gmail, SIMkarta, microSD???
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

Kontakty mám Gmail. To úložiště kontaktů jsem myslel v APLIKACÍCH. Je tam položka , úložiště kontaktů , to jsem smazal a nechal znovu synchronizovat.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
LiberX
Androiďák!
Příspěvky: 464
Registrován: ned 18. bře 2012 14:29:50
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S I
Twitter: AppDroid_cz
Kontaktovat uživatele:

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od LiberX »

tomhrusk píše:Task manageři jsou úplně k ničemu, ba naopak ještě telefon zpomalují a ubírají baterku...

Co je myšleno "úložištěm kontaktů"...Kde máš kontakty - gmail, SIMkarta, microSD???
Pokud vim, tak taks managery jsou k nicemu od Androidu 2.3, ktery si uz umi inteligentne spravovat ramku sam, takze nelze takhle zobecnovat.
Znáte portál AppDroid.cz? Aktuální informace z Android scény, recenze Android aplikací a her.
Uživatelský avatar
tomhrusk
Stálý androiďák
Příspěvky: 212
Registrován: stř 04. led 2012 16:25:46
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4
Rom: stock

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od tomhrusk »

A One V má jakej Android, hm? :idea: ICS, tzn. android 4...

nic nezobecňuju, jsem ve foru o ONE V, takže píšu k tématu...

To "unite" a kde to prosím máš, tu položku? :shock: Já čučim do telefonu a nic takovýho tam nemám...

Já mám kontakty taky na géčku, dal jseme jen synchronizovat s účtem a všechno cajk...

Ještě zkus otevřít "lidé" a nahoře je telfonní seznam, klikni a zvol jenom google - odškrtni ;)
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

To "unite" a kde to prosím máš, tu položku? :shock: Já čučim do telefonu a nic takovýho tam nemám...

kdyz si das vsechny aplikace, dej si hledat uloziste a objevi se ti kontakty , kalendar .... To kdyz smazes , tak se ti smaze vse , co mas stahnute v telefonu. Treba u kalendare mi to pomohlo , kdyz jsem mel double udalosti

OPraveno: smazal jsem telefon - Tovarni nastaveni - a zacal jsem znova. Ted je to O.K.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

No a uz je to zase spatne. Kliknu na telefon , zobrazi se jmena - kontakty a kdyz chci volat , tak po kliknuti na kontakt cekam tak 20s nez telefon zacne vytacet.
To same SMS. Kliknu na novou SMS a cekam 10-20s nez se mi otevre.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
kerberosk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro 2009 0:51:54

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od kerberosk »

Měl jsem podobný problém ... a mám za to, že je to některou z instalovaných aplikací. Po tom, co jsem provedl hard reset a instaloval jen to naprosto nejnutnější, tak už s tím problémy nemám.

Ten přístup ke kontaktům by mohla blokovat aplikace na SMS. Jakou používáš?
| htc one v | no root | vodafone | twitter: jendanet |
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

co se tyka aplikaci na telefon a sms , tak pouzivam jen ty zakladni...
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
kerberosk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro 2009 0:51:54

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od kerberosk »

Mám telefon od konce května, poustupně jsem zkoušel spoustu aplikací, hledal ty, které mi budou vyhovovat. Občas se naskytla možnost vyzkoušet některé placené aplikace v akci. Co se mi nehodilo, tak jsem vždy odinstaloval. V průběhu září u mne už byla rychlost (nerychlost) telefonu neúnosná. Nejtragičtější to bylo právě při volání a posílání SMS, a zrovna, když člověk potřeboval rychle odpovědět.

Počátkem října hard reset a nainstaloval jsem jen naprosto nejnutnější aplikace (swifty, evernote, tasks, tweedle) a telefon je jak nový. Všechno ostatní teď dělám spíše u počítače. Budu sledovat, jestli se telefon zas po čase zpomalí.

Potíž mám jen se SMS. Výchozí aplikace neumí odesílat zprávy bez diakritiky a Go SMS a Handcent jsou zase větší náročné aplikace, které si myslím mohli způsobovat problémy s rychlostí odezvy telefonu.
| htc one v | no root | vodafone | twitter: jendanet |
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

s tema aplikacema jsme na tom podobne. Taky zkousim a odinstalovavam. Ted jsem vyhodil na zkousku GO Keyboard a uvidime.
Prece neni mozny, aby takovej telefon nezvladnul rychle vytoceni cisla a odpoved na SMS. Mam nastaveno 30s na vypnuti LCD. Kdyz se ty SMS seknou , tak prumerne 3x zapinam telefon nez se to zobrazi. Mam jeste HTC Diamond2. Mam stejne kontaktu -kolem 700 a v HTC TD2 asi 1000 sms. Proste je nemazu. Rychlost otevreni je jako v normalnim telefonu.......... Co dal , asi HR - jako ty - a vse znova.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
kerberosk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro 2009 0:51:54

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od kerberosk »

Tohle prostě není zvládnuté ... je asi pravdou, že za to může HTC Sense, je to nezvládnutý bumbrlík, řada lidí mi tvrdí, že v čistém androidu by takové problémy určitě nebyly. Celkově to je problém androidu, jak to asi vypadá v nějakém wildfire S, nechci ani pomyslet.

Doporučuji HR a přitom zformátovat kartu. To je věc, která telefon nakopne zpátky. Pak sledovat, jak se telefon chová dál, které aplikace se zadrhávají. Já věřím, že to teď bude lepší.
| htc one v | no root | vodafone | twitter: jendanet |
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

Dik za info :-( , Jeste me napadlo, kdyz pises o tom Sense, tak zkusit nejakou App na sms. Jestli to tim schvalne je.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
kerberosk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro 2009 0:51:54

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od kerberosk »

Předtím jsem používal Go SMS ... šlo mi o to, abych mohl pohodlně psát na swifty s diakritikou, a přitom posílat zprávy bez diakritiky. Po HR už jsem Go SMS zatím neinstaloval a systém je lepší. Asi ji dříve nebo později nainstaluji zpátky, páč počet odeslaných SMS vylítl (1 sms s diakritkou = 3 sms standart).

Sense se zbaví člověk leda tak rootem a to nehodlám absolvovat, kutilství jsem opustil s poslední instalací linuxu. Pokud, tak jiný telefeno a jiná platforma.
| htc one v | no root | vodafone | twitter: jendanet |
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od bandit707 »

A v com je problem pisat SMS bez diakritiky?
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

Ted jsem nainstaloval Handcent SMS. A mohu porovnávat. SMS od HTC - cekam cca 1 min. Handcent - okamzite otevreno
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
kerberosk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro 2009 0:51:54

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od kerberosk »

bandit707 píše:A v com je problem pisat SMS bez diakritiky?
Kouzlo swifty je v tom, že se naučí, jak píšeš a jaká slova používáš (z sms, gmailu, twitteru ...) a postupně si doplňuje slovník. Když pak píšeš, tak je ti schopné nabídnout hnedka slovo, které chceš napsat, a i třeba odhadnout, jaké slovo bude další. Včetně diakritiky, skloňování, časování. Neskutečně účinné a praktické.

Chyba je v tom, že pro swifty jsou "šeřík" a "serik" dvě různá slova. Kdybych psal sms bez diakritiky, postupně bych si svůj slovník zničil. Swifty by nevěděla, které slovo zrovna nabídnout, a nebo by se snažila nabídnout dvě varianty na úkor skloňování či časování.
| htc one v | no root | vodafone | twitter: jendanet |
kerberosk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro 2009 0:51:54

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od kerberosk »

unite píše:Ted jsem nainstaloval Handcent SMS. A mohu porovnávat. SMS od HTC - cekam cca 1 min. Handcent - okamzite otevreno
Tak co kdyby to způsobovala databáze zpráv? Před HR jsem jich měl ale jen 350. Zálohovat a staré smazat.
| htc one v | no root | vodafone | twitter: jendanet |
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

ja je rovnou smazal a mel tam je 2. Stejne to neslo.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

Rozhodl jsem se , že zavolám na podporu HTC. Bylo mi řečeno , že je to vada SW a že to mám poslat do servisu .
Tak teď nevím , myslíte si někdo , že budu mít Special One SW jen pro mne ? :roll:
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
kerberosk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: pon 14. pro 2009 0:51:54

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od kerberosk »

Tak holt servis, tady musí city stranou. Minimálně bude zajímavé, jakou závadu budou diagnostikovat a jak ji opraví.
| htc one v | no root | vodafone | twitter: jendanet |
rpet
Stálý androiďák
Příspěvky: 196
Registrován: pon 22. srp 2011 12:10:13
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od rpet »

@ unite:

a co jsme ti jako meli rict??? at si udelas root a smaznes HTCSense?????? fakt si myslis, ze by to HTC customer support line proslo??

mame tu praci radi - proto dodrzujeme pravidla. jina varianta v tomhle pripade neni.
byl: HTC DESIRE (BRAVO), ROM Supreme Desire | aktualne: HUAWEI ASCEND W1
SAMSUNG GALAXY TAB2
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

[quote="rpet"]@ unite:

Kód: Vybrat vše

a co jsme ti jako meli rict??? at si udelas root a smaznes HTCSense?????? fakt si myslis, ze by to HTC customer support line proslo??
Nic takoveho jsem nechtel a zatim ani nemam duvod Root delat.
Nejsem naštvaný na člověka , který tam sedí a jak jsi psal , má práci rád , no... proto jí asi dělá. Jsem nasr.... na ten systém.
..................................................................................................
Když napíšu , že jsem provedl Total Reset a nepomohlo to, proč mi podpora napíše , že mám udělat Total Reset .

Když mi podpora řekne , že nemám instalovat aplikace 3. stran , tak to mě zaráží . Vyjádření HTC: Aplikace 3 stran mohou narusit chod telefonu nebo ho zpomalit

Zkontrolovat kompatilibitu SD karty, mám ( A-Data SDHC 32GB Class 2) , že mi zpomalí telefon. Vyjadreni HTC:HTC zarizeni SD a HCSD max 32GB tridy 2
No a ted mam udelat Factory Reset. Tak to jeste zkusim a uvidime
.................................................................................................
Dotaz : 1: jak vlastne zjistim , ze tato karta je ta dobrá pro můj telefon.
2: dá se nějakou aplikací otestovat interní paměť ?

Není to můj první PDA : Handsprig Visor > iPaq 3970 > Mio A701> HP HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V
Nekoupil jsem si HTC ONE X , protože je to na mě už moc veliký. Nečekám taky od ONE V zázraky , ale čekat minutu , než se mi zobrazí SMS nebo minutu ,někdy i víc, než se mi zobrazí kontakty...... No nevím.

Tak to asi pošlu do servisu a budu se modlit , aby se jim to projevilo.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
rpet
Stálý androiďák
Příspěvky: 196
Registrován: pon 22. srp 2011 12:10:13
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od rpet »

@ unite:

no, proc ti po HR naspal, at udelas HR, fakt nevim.

ta karta by mela byt naprosto v pohode, splnuje to, co ten telefon umi, takze opet - netusim, proc to psal...

a aplikace jinych developeru: no, ne ze by to platilo vzdy, ale je fakt, ze blbe odladena app od nekoho jineho fakt muze zpusobit, ze system zacne lagovat - typickym prikladem muze byt sada od 'Go' (Launcher, weather, widgets...). ty dokazou ve founu veci, ze jsem tomu sam neveril...
byl: HTC DESIRE (BRAVO), ROM Supreme Desire | aktualne: HUAWEI ASCEND W1
SAMSUNG GALAXY TAB2
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

s temi appl to je pravda , to chapu. Dnes mi volali z HTC , jmeno si ted nevzpomenu , trochu jsme se o tom bavili a privedl me na myslenku se SIM kartou. Ja totiz pouzivam asi 10 let starou Sim. Zkusim nejakou jinou a uvidime....
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
rpet
Stálý androiďák
Příspěvky: 196
Registrován: pon 22. srp 2011 12:10:13
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od rpet »

jo, o tom vim, volal ti kolega, trosku jsem vas odposlouchaval ;) ja se ho pak ptal, proc ho napadla zrovna simka, protoze to nedavalo smysl. to bys totiz musel taky zpozorovat zmeny sily signalu, a pokud by to byla sim karta, nutne by jsi musel vypadavat na hrane dvou bunek (vysilacu) v miste, kde si ty vysilace "predavaj" telefon, ta simka, pokud by byla spatna, by to nejspis neustala. a to nemluvim o data provozu, tam by mto bylo naprosto zasadni a markantni.

ja spis premejslim nad deskou, protoze nic jineho uz nedava smysl: apps z marketu to nebudou, ty mas po HR venku. sim karta taky ne, stezoval by sis na signal a data provoz. vadna baterie by sice mohla zpusobit lagy v systemu, ale zase by jsi nutne musel videt razantni ubytek kapacity baterie. zmrseny novy HTCSense to nebude, protoze by stejnych, nebo hodne podobnych zavad bylo denne aspon X - a to neni. stejne tak to nemuze byt neodladenou verzi OS ICS 4.X.X, protoze by se to tim padem tykalo i HOS, HOX. a to se netyka. takze zbyva jen - hardware, deska. smutne, ale tak mi to vychazi...

samozrejme predpoklad, ze nemas root. to by zasadne menilo pohled na vec...
byl: HTC DESIRE (BRAVO), ROM Supreme Desire | aktualne: HUAWEI ASCEND W1
SAMSUNG GALAXY TAB2
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

Ta deska me taky napadla , pokud by samozrejme interni panet mela samostatny IO , Root nemam , telefon mi nespadl . Zatim to drzi , tak pockam a dam vedet.
Edit: HTC na svych strankach nabizi i

Kód: Vybrat vše

SanDisk 32GB Mobile Ultra Micro SDHC card Class 10,with adapter
Naposledy upravil(a) unite dne čtv 25. říj 2012 12:40:00, celkem upraveno 1 x.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
Uživatelský avatar
unite
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: úte 31. črc 2012 17:55:07
Typ mobilu / ROM: Huawei P9
Rom: B127

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od unite »

Skoro po týdnu se mi začíná prodlužovat otevírání SMS. Volání zatím reaguje normálně.
Handspring Visor > iPaq 3970 >Mio A701> HW6915 > HTC Kaiser> HTC TD2 >HTC ONE V >S4 mini (CM12.1)>Huawei P8 Lite>Huawei P9> Huawei P20 :yes:

Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D_DUO , Lenovo S8-50 LTE
rpet
Stálý androiďák
Příspěvky: 196
Registrován: pon 22. srp 2011 12:10:13
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od rpet »

tak napis ticket a udelame eskalaci, aspon bude jasno...
byl: HTC DESIRE (BRAVO), ROM Supreme Desire | aktualne: HUAWEI ASCEND W1
SAMSUNG GALAXY TAB2
beho
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: pon 29. říj 2012 21:40:33
Typ mobilu / ROM: HTC one V

Re: kontakty - lidé

Příspěvek od beho »

Zdravím všechny,

mám stejný problém a to rovnou na dvou telefonech HTC one V. Když mám zmeškaný hovor nelze vytočit telefon zpět. Někdy to trvá dvě minuty s černou obrazovkou (pak to začne konečně vytáčet), někdy to trvá pět minut a pak se nic nestane. To samé sms. Někdy trvá i minutu než se načtou. Na obou telefonech to dělá to samé.

Je to už můj čtvrtý HTC po sobě a musím říct, že zatím úplně nejhorší. Zlatý HTC legend (škoda, že mě odešel digitizer). No slyšel jsem, že je pomalý zavaděč (launcher) zkoušel jsem jiné a nepomohlo. Zkoušel jsem resety a to na nějakou chvilku pomohlo, ale stačilo telefon používat týden a pomalost byla zase zpět. Jsem z toho fakt zklamaný a telefon asi pošlu do VSP data (servis HTC) a uvidím. Nicméně nečekám, že by se problém vyřešil. Asi je jediná cesta a to telefon prodat a koupit něco jiného. Nicméně HTC už ne, protože ve svém portfoliu pro mě už jiný telefon nemá. (středně velký, cena do 8K, dobrá viditelnost na sluníčku, velká výdrž baterky)

Podle toho kolik jsem už slyšel lidí se stejným problémem je to už skoro na petici. :) (ale to asi už přeháním)
Odpovědět

Zpět na „HTC One V - Obecná diskuze“