Incredible SPri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Uvedení na trh: 02-2011
Odpovědět
Freezeen
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 24. pro 2011 22:17:30
Typ mobilu / ROM: HTC Incredible S
Twitter: @Fr33z33n
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Pri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Příspěvek od Freezeen »

Zdravim, mam asi druhy den problem pri telefonovani, ze neslysim druhou stranu i presto, ze druha strana me slysi. Restart telefonu mi nepomohl, odinstalovani SleepAsAndroid, jak navrhoval nejaky clen tady u jineho htc mi taky nepomohlo. Nikdy jsem tento problem nemel. Pred temi dvema dny jsem provedl zmeny v tom, ze jsem si zrusil zamek gestem a zmenil jsem tapetu na zamcene obrazovce (drive jsem mel stejnou tapetu na lock i odemcene obrazovce) jsou to jedine zmeny, jake jsem na telefonu provadel. Stahlo se mi par aktualizaci jako kindle a par dalsich ale nejsem si vedom ze by mely nejaky vliv na reproduktor pri hovoru. Zkousel jsem pri hovoru prepnout na hlasity odposlech a volajiciho slysim. Premyslim jestli je to chyba toho reproduktoru a mam jit do htc s tim a nebo jestli mi tady neco poradite. Predem vam moc dekuju
Uživatelský avatar
Notouchme
Droid
Příspěvky: 1997
Registrován: sob 30. říj 2010 1:27:09
Typ mobilu / ROM: OnePlus 6
Twitter: https://twitter.com/oONotouchOo
Bydliště: Vancouver

Re: Pri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Příspěvek od Notouchme »

Takze kdyby ti nahodou spadl tak by si nam to dal vedet ? My te na reklamku neprasknem :D. Kazdopadne jestli je to SW tak to vyresis hard resetem pokud HR nepomuze tak ti nic jineho nez servis asi taky nepomuze.
:palec: Na děkování tu máme reputaci :palec:
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Re: Pri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Příspěvek od ludekbrno »

Freezeen píše:Zdravim, mam asi druhy den problem pri telefonovani, ze neslysim druhou stranu i presto, ze druha strana me slysi. Restart telefonu mi nepomohl, odinstalovani SleepAsAndroid, jak navrhoval nejaky clen tady u jineho htc mi taky nepomohlo. Nikdy jsem tento problem nemel. Pred temi dvema dny jsem provedl zmeny v tom, ze jsem si zrusil zamek gestem a zmenil jsem tapetu na zamcene obrazovce (drive jsem mel stejnou tapetu na lock i odemcene obrazovce) jsou to jedine zmeny, jake jsem na telefonu provadel. Stahlo se mi par aktualizaci jako kindle a par dalsich ale nejsem si vedom ze by mely nejaky vliv na reproduktor pri hovoru. Zkousel jsem pri hovoru prepnout na hlasity odposlech a volajiciho slysim. Premyslim jestli je to chyba toho reproduktoru a mam jit do htc s tim a nebo jestli mi tady neco poradite. Predem vam moc dekuju
Jistě, poradíme ti ať si vyměníš reproduktor nebo jestli to neumíš, dej to servisu. Čekáš, že ti někdo vymění reproduktorek přes internet? :lol:
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Freezeen
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: sob 24. pro 2011 22:17:30
Typ mobilu / ROM: HTC Incredible S
Twitter: @Fr33z33n
Tablet: Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Re: Pri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Příspěvek od Freezeen »

ne to necekam :) jen jsem nevedel jestli to muze byt sw nebo musi do servisu :) HR zkusim a uvidim :)diky
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Pri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Příspěvek od ludekbrno »

Hr nepomůže, marná snaha. To je hardware.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
voj.h
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 23. lis 2014 23:52:52
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: Pri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Příspěvek od voj.h »

Ahoj, mám stejný problém, a to jsem žádné změny, aktualizace ani nové instalace nedělala a mobil jsem neupustila. U hovoru mám funkci 'ztlumit' (vypadá to přesně jako by byla zapnutá, prostě neslyším volajícího), jenže teď to tlačítko pořád ztmavlé a nejde na něj kliknout. Proto si myslím, že jde o sw, ale do továrního nastavení se mi nechce :/ Obzvlášť když tady píšete, že to nepomohlo :( Prolezla jsem celý telefon, ale v žádném nastavení a tak se k tomu nic nevztahuje :(
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Pri hovoru neslysim volaneho nebo volajiciho

Příspěvek od ludekbrno »

Žádné takové nastavení v telefonu není, takže nemáš jinou možnost, než zkusit tovární nastavení. Pokud nepomůže, tak je to hardware. Jinak ta funkce "ztlumit" funguje naopak. Ne že vypne tobě sluchátko, abys nikoho neslyšela, ale vypne mikrofon, aby nikdo neslyšel tebe. Takže s tím to asi souviset nebude.

píšu z mobilu
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Odpovědět

Zpět na „Incredible S“