PokecInternet na Android

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
millik89
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: pon 08. úno 2010 11:55:09

Internet na Android

Příspěvek od millik89 »

Dobrý večer,
chtěl bych si letos koupit nový telefon a bude to určitě android. Už jsem o něm uvažoval dřív, ale teď jsem už rozhodnutý. Chtěl jsem se zeptat jaký internet na něm používáte ? Rozhodně k němu chci nějaký připojení na stálo. Abych ho mohl použít i třeba jako modem pro notebook, máte nějaký nápad ? A jakej používáte vy ? Předem díky za odpověď ;-)
T-Mobile G1 - HTC Desire HD
Uživatelský avatar
PL113
Droid
Příspěvky: 1539
Registrován: stř 04. lis 2009 9:06:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Internet na Android

Příspěvek od PL113 »

Tak předně bys měl napsat, co používáš za operátora?
A zbytečnosti dotazu ani nehovořím, to snad není takový problém si otevřít nabídky operátorů a podívat se na ceny, nebo je?
Pokud chceš na stálo nechápu co řešiš...
millik89
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: pon 08. úno 2010 11:55:09

Re: Internet na Android

Příspěvek od millik89 »

Pokud se nepletu tak jsem to dal to sekce POKEC ne ? A kdybysis pořádně přečetl můj příspěvěk, tak mi v něm jde jakej internet používáte VY !!!!! Nejde mi v tom příspěvku přímo o radu. Umim si najít nabídky, ale jde mi o to, co používáte VY a mohl mít případné dotazy. Jo a když už, tak sem ochotnej přejít k jinýmu operátorovi, protože jsem u T-Mobile a ten co se týče nabídek, nijak neoslňuje a ani nejspíš nebude.
T-Mobile G1 - HTC Desire HD
Uživatelský avatar
patas
Androiďák!
Příspěvky: 301
Registrován: ned 15. bře 2009 12:26:55
Bydliště: Lázně Bohdaneč

Re: Internet na Android

Příspěvek od patas »

No odpověděl sis sám (na stálo). Prostě pro Android je nejvhodnější neomezený tarif. Zvlášť pokud přes něj chceš připojit notebook, který samozřejmě stáhne více dat. Potom je už jedno co kdo používá, jestli chceš odejít od TM, tak si najdi nejvhodnější tarif.
SE Xperia Mini Pro
Uživatelský avatar
PL113
Droid
Příspěvky: 1539
Registrován: stř 04. lis 2009 9:06:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Internet na Android

Příspěvek od PL113 »

viz odpověd patas. Jsou tu i lidé, kteří nepoužívají žádný net na androidu.
Máme 3 operátory, kteří všichni mají v nabídce neomezený net v nabídce a to pouze jeden. To jsi tak neschopný si najít ten nejvýhodnější (respektive nejlevnější, když jsou všechny neomezené) z těch dostupných? Pokrytí 3G sití, jestli ti jde o to, tak to není žádná sláva u žádného. Snad jenom O2 má pokrytá krajská města (krom Jihlavy prý) a VF a TM části Prahy. Všude jinde jede stěží EDGE.
Nevím co dál bys chtěl, abychom ti poradili?
Já používám Internet v Mobilu od VF za 177Kč. Na to moje občasný prohlížení netu, psaní emailů, a podobné věci mi to stačí...
millik89
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: pon 08. úno 2010 11:55:09

Re: Internet na Android

Příspěvek od millik89 »

PL113 píše:viz odpověd patas. Jsou tu i lidé, kteří nepoužívají žádný net na androidu.
Máme 3 operátory, kteří všichni mají v nabídce neomezený net v nabídce a to pouze jeden. To jsi tak neschopný si najít ten nejvýhodnější (respektive nejlevnější, když jsou všechny neomezené) z těch dostupných? Pokrytí 3G sití, jestli ti jde o to, tak to není žádná sláva u žádného. Snad jenom O2 má pokrytá krajská města (krom Jihlavy prý) a VF a TM části Prahy. Všude jinde jede stěží EDGE.
Nevím co dál bys chtěl, abychom ti poradili?
Já používám Internet v Mobilu od VF za 177Kč. Na to moje občasný prohlížení netu, psaní emailů, a podobné věci mi to stačí...

Panebože ty seš zase chytrej co ? Měl jsem celkem 3 otázky. 2 byli stejný pro Vás, abych se vyhnul chytrákům jako seš ty. Ano neměl jsem se ptát jakej byste mi doporučili, ale doufal jsem, že když se Vás zeptám 2x na stejnou otázku, tak budete odpovídat ni. Šlo mi hlavně o to jaej používáte vy.
T-Mobile G1 - HTC Desire HD
Uživatelský avatar
PL113
Droid
Příspěvky: 1539
Registrován: stř 04. lis 2009 9:06:04
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S

Re: Internet na Android

Příspěvek od PL113 »

Nejsi nějaký drzý? Uklidni se, ano!
Tak znovu!
Máme 3 operátory, kteří všichni mají v nabídce neomezený net v nabídce a to pouze jeden. To jsi tak neschopný si najít ten nejvýhodnější (respektive nejlevnější, když jsou všechny neomezené) z těch dostupných? Pokrytí 3G sití, jestli ti jde o to, tak to není žádná sláva u žádného. Snad jenom O2 má pokrytá krajská města (krom Jihlavy prý) a VF a TM části Prahy. Všude jinde jede stěží EDGE.
Nevím co dál bys chtěl, abychom ti poradili?
Já používám Internet v Mobilu od VF za 177Kč. Na to moje občasný prohlížení netu, psaní emailů, a podobné věci mi to stačí...


Todle jsi nečetl? Jak vidíš nikdo ti tu neodpovídá...a proč? Protože takový elementární a hloupý dotazy za to ani nestojí. Pokud vidím, odpověděl jsem jaký používám já a k čemu ho používám, což jsem samozřejmě ani trochu nemusel, neb mi to přijde zbytečné :roll:
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Internet na Android

Příspěvek od ramon.dexter »

miliku uklidni se, jseš tu nováček. A na vyskakující nováčky tady neni nikdo zvědavej.

Nevim co tady pořád řešíš. Pokud chceš používat notebook, pořiď si neomezenej net.

Pokud chceš co nejstabilnější připojení a nevyžaduješ 3G, jdi k Vodafonu. Já ho používám a jeho edge je opravdu rychlý. A je prakticky všude. O2 nemá edge téměř nikde. T-mobile jenom někde. Vodafone mi přijde jako nejférovější z operátorů, po zkušenostech s tmobile.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
millik89
Nové Androidě
Příspěvky: 30
Registrován: pon 08. úno 2010 11:55:09

Re: Internet na Android

Příspěvek od millik89 »

Dobře, omlouvám se, jsem dneska už podrážděnej. Nemám rád, když mi někdo říká, že jsem neschopný. Možná to byl blbej dotaz, ale zajímalo mě jakej kdo k tomu používá net. Vim, že máme 3 operátory a každej má neomezenej net. Moje otázka byla zbytečná co mi poradíte. Ale ta druhá mě prostě zajímá, proto jsem to dal do pokecu.
T-Mobile G1 - HTC Desire HD
Odpovědět

Zpět na „Pokec“