KomunikaceHandcent a doručenky mms

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
ipetr
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. srp 2009 9:03:00
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Kontaktovat uživatele:

Handcent a doručenky mms

Příspěvek od ipetr »

Objevil jsem tento skvělý soft na sms a mms, bohužel není v češtině a ač jsem v nastavení hledal kde se dalo, nenašel jsem, jak se nastavují doručenky mms, sms doručení mi to oznámí ale mms ne, ani tam neběží ty časové hodiny že čeká na doručenku.

Poradíte?
Nexus 5
Uživatelský avatar
Kapky
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: stř 02. pro 2009 17:52:11

Re: Handcent a doručenky mms

Příspěvek od Kapky »

Zdravím:) já mám podobný problém...mmsky mi choděj v pohodě, mám na mysli přijímání, ale když, naopak, odešlu nějakou já, objeví se tam jen ty hodiny a potom oranžovej vykřičník, což znamená, že mmska je pozdržena nb prostě, že se někde toulá. Zkoušel jsem to na pár telefonech, ale tam to vždycky došlo v pořádku aa vykřičník se stejně nezměníl na: "doručeno". Jednou se mi také stalo, že mmska napsala, že je poškozená nb cosi a nešla otevřít..nevíte, čím by to mohlo bejt??

Dík moc
- HTC Magic 32A - SPL 1.76.2007 - New Radio - Amon_RA-Sapphire-v1.6.2H - SD Card Class 6 8GB
Current ROM: Smoki X.1 - Android 2.1
Uživatelský avatar
palokalo
Androiďák!
Příspěvky: 389
Registrován: úte 22. pro 2009 12:51:58
Bydliště: Bratislava

Re: Handcent a doručenky mms

Příspěvek od palokalo »

v retrieve message settings mas moznost si zakliknut delivery report priamo pre sms a mms. Ak ti to nejde problem bude bud v aplikacii alebo u operatora..
Nexus 5x
Hujahej ascend G620s
ipetr
Stálý androiďák
Příspěvky: 224
Registrován: stř 12. srp 2009 9:03:00
Typ mobilu / ROM: Desire Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Handcent a doručenky mms

Příspěvek od ipetr »

palokalo píše:v retrieve message settings mas moznost si zakliknut delivery report priamo pre sms a mms. Ak ti to nejde problem bude bud v aplikacii alebo u operatora..
Ano, to zakliknout jde, v Reportu je Status Recivered se zelenou ikonkou jako že je potvrzeno, u zprávy he oranžové íčko. Nevím na co bz to ještě mohlo čekat, jestli na potvrzení o přečtení, to jsem ale nastaveno neměl.
Nexus 5
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“