Asus EEE Pad Transformer TF300TPrasklý displej Transformer TF300

Odpovědět
riku
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. srp 2012 10:35:34
Tablet: Asus Transformer TF300

Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od riku »

Při chvilce nepozornosti mi Transformer TF300 upadl a byť v pouzdru, prasknul displej, nicméně vše funguje jak má. Nevíte co s tím, zda to někdo opravuje? Měnil jste displej na TF300 někdo sám?

Dík

R.
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Máš prasklé sklo (digitizer) nebo LCD pod ním?. Jinak počítej tak cca 3500 až 4000 Kč, když si koupíš díl a vyměníš si to sám.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
riku
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. srp 2012 10:35:34
Tablet: Asus Transformer TF300

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od riku »

Zřejmě jen LCD, vše funguje, reaguje i na dotyk v bodech, kde už nesvítí vůbec nic... :( Možná se blbě ptám (a hledám), ale kde sehnat nové LCD a návod, jak transformera vůbec otevřít, případně kdo by to udělal... Tak trochu počítám, že to levný nebude, moje blbost...
Naposledy upravil(a) radegast dne pon 01. říj 2012 6:17:50, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necituj poslední příspěvek!
Uživatelský avatar
mareksss
Stálý androiďák
Příspěvky: 149
Registrován: čtv 01. zář 2011 19:14:44
Typ mobilu / ROM: Oneplus X
Tablet: Asus Transformer Pad tf300t
Bydliště: Bratislava

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od mareksss »

No co som pozeral tak moc ludi tvojho transformera asi nerozoberalo a konkretne pre tf300 som nenasiel ziadny navod. Nasiel som ale 2 videa ktore by ti mohli pomoct jedno je na rozobratie prveho transformere ale nie na vymenu lcd. A druhe je na prime sice na gps a wifi fix ale transformera tam otvara. tu su [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fsRqjG8i ... re=related[/youtube] . No ja osobne by som ho na tvojom mieste odniesol do autorizovaneho servisu a spytal sa kolko by stala vymena. Prajem vela stastia.
smula
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: sob 15. zář 2012 22:33:12
Tablet: Asus TF101G (32GB) verze WW 9.2.2.6, Android 4.0.3
Bydliště: Brno

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od smula »

doporucuji, pokud si to budes menit sam sehnat si komplet lcd s touchscreenem nalepenym, pak je vymena zalezitost nekolika minut. V opacnem pripade riskujes praskliny, poskozeni displaye ci particles mezi lcdckem a tcs (prach, mastnota atd.).. Ale zase pokud budes menit jen ten touchscreen(vrchni sklo) dost usetris.

Oprava v autorizovanem servisu ci přímo v repair centru Asusu kolem 5 tisích.
Uživatelský avatar
Coolajda
Androiďák!
Příspěvky: 460
Registrován: pát 16. črc 2010 5:51:23
Typ mobilu / ROM: Apollo lite

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Coolajda »

Prasklo mně sklo u Transformeru + poškozenej USB kabel (tablet se nenabíjel)... vše jsem poslal jako reklamaci do ASUSu... dnes mně přišel e-mail s tím, že jestli chci, tak ho opraví za 2400... kabel vyměněj ZDARMA :-) ... taky jsem čekal cenu okolo 5k :D takže spokojenost

@telefon
Jannie
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 09. lis 2012 22:35:19
Typ mobilu / ROM: htc
Tablet: Asus Transformer pad T300

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Jannie »

Bohužel mi tablet upadl na zem a prasklo mi sklo, mám tam obřího pavouka, tablet funguje, ale doteková obrazovka ne. Chtěla bych se zeptat, reklamaci mi asi neuznají co, to je jasný, ale jestli neměl někdo podobný problém a neposílal tablet na opravu do Brna a kolik to cca stálo. Zjistila jsem, že servis pro asus je jen v Brně, je to pravda? ... Díky
riku
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 28. srp 2012 10:35:34
Tablet: Asus Transformer TF300

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od riku »

Na asus.com, ale skutečně se to dělalo někde u Brna. Cena do 5000, trvalo to cca měsíc, ale většinu z toho zabralo čekání na displej od asusu....
Weiny
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 20. pro 2011 14:41:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Tablet: Sony Xperia Z4

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Weiny »

Přidám sem svůj příspěvek, vložený předtím jinde:

Kupoval jsem Asus TF300T známému a jeho synkovi spadnul a praskl displej. Takže nejde ovládat. Pochybuji, že by mi uznali záruku a nedaří se mi nikde sehnat kontakt na nějaký servis Asus, kde by opravovali tablety.
Po několika pokusech jsem byl přesměrován na tel. 532 266 567 Wistron s eng. stránkami, ale nikdo to tam nebere...
Jinak kontakt na Asus servis je 596 766 888, je potřeba zadat EEE pad.

Tento formulář jsem nakonec vyplnil (putuje to pak Wistronu) a odvezlo si to DPD.
https://eu-rma.asus.com/pick_eu/cz/
Chce to seriové číslo, které jsem ovšem po hromadě pokusů složitě vyčetl až z poškozeného tabletu, v nastavení/informace o tabletu.
Všechny ty čísla na krabici a odlepující se samolepky na samotném tabletu jsou zdá se k ničemu.
Po pár dnech přišel požadavek na zaplacení 3250kč za opravu, který do 14-ti dnů snad bude hotová...
Uživatelský avatar
Erisique
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: ned 15. dub 2012 23:06:49
Typ mobilu / ROM: HTC One [M7]
Tablet: iPad Mini

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Erisique »

Vždy som si hovoril, že sa mi to nemôže stať, veď predsa na takú drahú vec si človek dá pozor. No jednoducho, ono sa to asi ustrážiť nedá, vypadol mi dnes pri manipulácií s inými vecami v rýchlosti, cca z výšky meter a pol na dlaždice a darmo že bol v koženom obale, odniesol si to aj s úrokmi(chvála bohu, dlaždičky to prežili). Mrzí ma to a po takejto udalosti som presvedčený, že pri najbližšej kúpe podobného zariadenia si dva krát rozmyslím, či si nekúpim radšej pad s postačujúcimi parametrami za nízku cenu a nebudem mať potom také výčitky z toho že sa niečo také stalo, alebo keď už aj niečo výkonné, tak nie z plastu a nie bez ochranného tvrdeného skla. Aj keď môj pad nevyzerá až tak zdrvene, dotyk mi nefunguje a cenu opravy odhadujem na 100€ čo predsa len zabolí. Ozval som sa už Asusu tak uvidíme čo mi napíšu. Foto: Obrázek

EDIT: Reklamačka vybavená, dal som im urobiť mi displej aj ten plastový strieborný rám na krajoch celého tabletu, cena dokopy je 138€ takže ešte celkom prijateľná cena. Platba odoslaná, už len čakám kedy to príjde, dúfam že to vybavia skoro
Kto odporuje a veľa tára, je neschopný sa naučiť potrebné. (Demokritos)
Weiny
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: úte 20. pro 2011 14:41:33
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6
Tablet: Sony Xperia Z4

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Weiny »

Pěkný autoportrét výše :DD
Já dal za výměnu skla 3200kč. Co mě absolutně vytočilo a řešil jsem pak zpětně s techniky bylo, že vyresetovali Android. Díky prasklému displeji se z tama nepodařilo nic dostat a známý přišel o spoustu knih a věcí, mě to zase stálo zbytečně dalších 8hod práce, když to celkově sečtu.
Technik mi tvrdil, že je to v podmínkách opravy, prý aby se předešlo problémům způsobeným poškozeným systémem. To bych pochopil, kdybych to kvůli nestabilitě reklamoval, ale když mám prasklý displej, o "formát C:" opravdu nestojím. U notebooků či PC se to také při opravách nedělá automaticky, nevím proč by tablety měly být vyjímka. :evil:
Uživatelský avatar
Erisique
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: ned 15. dub 2012 23:06:49
Typ mobilu / ROM: HTC One [M7]
Tablet: iPad Mini

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Erisique »

Ja som si pre istotu stiahol celu internu pamat na druhu kartu ale rozmyslam ci som v pade nenechal sd :D idem tam radsej napisat :D
Kto odporuje a veľa tára, je neschopný sa naučiť potrebné. (Demokritos)
laasf
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 18. črc 2013 20:47:36
Typ mobilu / ROM: nemam
Tablet: Asus Transformer TF300T

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od laasf »

Děti si hrály a prasklo mi sklo TF300T. Objednal jsi si nové sklo na ebay.com u firmy kecotechnologyco.ltd (Asus EeePad Transformer TF300 TF300T Touch Screen) za $56 = 1 105 CZK s dopravou zdarma. Pozor skel (touch screen) jsou 4 druhy, které lze poznat pouze rozebráním Transformera, G01,G03,G02 a bez čísla s pruhem. Já měl typ G01, typy nejsou navzájem kompatibilní. Firma je z Číny, objednal jsem 24.6.2013 a sklo došlo Českou poštou 17.7. V nabídce na ebay.com jsou různá skla pro TF300T značková (s nápisem Asus) a neznačková od 800 CZK. Návod na rozebrání Transformera je na youtube (hledat transformer touch screen replacement). Nejlépe se rozebírá platební kartou. Rozebrání je pouze pro zručné jedince - 20 šroubků. Začne se sundáním zadní strany a postupně se propracujete až k čelnímu sklu. Pozor na čelním skle (to co si koupíte) je pevně přes gumu přilepený hliníkový rámeček, do kterého zapadá displej. Při výměně se musí hliníkový rámeček od skla odříznout. Jiná rizika poškození tabletu nejsou. Odřezávání rámečku není na videu na youtube vidět. Evidentně přijdete ale o záruku. Při výměně jsem napoprvé udělal chybu, že jsem neuplně zastrčil konektor nového skla a tablet měl nízkou citlivost na dotyk. Po vyndání-zandání konektoru už vše OK. Vyměnit displej (ne sklo) je jednodušší, protože nemusíte nic odřezávat a lepit. Při výměně skla žádné lepidlo nepotřebujete, protože použité lepidlo je podobné silikonu - lepí stále. Přeju hodně zdaru.
laasf
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 18. črc 2013 20:47:36
Typ mobilu / ROM: nemam
Tablet: Asus Transformer TF300T

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od laasf »

K předchozímu mému příspěvku musím ješte dodat. Vyměné sklo sice fungovalo, ale občas se objevovaly falešné dotyky. Na diskuzich v angličtině se používá termín "ghost touches". Pátral jsem a problém byl ve verzi firmware dotykového skla. Ačkoliv původní i nové sklo byly stejného typu 69.10I21.G01, tak původní firmware ELAN-3011-4822 nefungoval s novým sklem G01. Úspěšným řešením byl downgrade - aktualizace firmware na verzi ELAN-3011-4820. Po aktualizaci už sklo funguje perfektně. Funkci dotykového skla je třeba ověrit v aplikacích na testování dotyků "multitouch test" na googleplay. Bez downgradu firmware fungovaly jakž takž dotyky jedním prstem, ale pokud se více prstů položilo horizontálně vedle sebe, tak se objevovaly nahodně falešné dotyky. Hry se tedy bez aktualizace hrát nedaly. Verze firmware je vidět v nastavení tabletu "Informace o tabletu-> Verze s dotykovým panelem ELAN-3011-4820". K aktualizaci firmware je třeba získat opravnění root v Linuxu. K rootování tabletu jsou 2 cesty nejistá bez unlock tabletu (bez ztráty záruky) a jistá s unlockem tabletu. První elegantnější cesta je přes bezpečnostní díru v Androidu tzv. exploitem přes PC-čko - utility motochopper, framaroot, srsroot nebo 1ClickTransformerRoot. Bohužel po aktualizaci Androidu 11.7. 2013 v TF300T na verzi JOP40D.WW_epad-10.6.1.27.1 už žádný exploit nefunguje (alespoň k dnešku 13.8.). Druhá drsnější cesta je přes unlock bootu Androidu pomocí utility "Asus unlock tool" přímo od Asusu a nástroje CWM na multiboot, instalaci nativních aplikací a custom ROMek-distribucí Androidu. Bohužel opět k 13.8. neexistuje oficiální-garantovaná distribuce CWM pro TF300T, ale jen pro TF200 nebo TF700. Verze pro TF200 na TF300T neběží (nelze namountovat filesystem Linuxu), ale verze pro TF700 funguje. Je to verze CWM(ClockworkMod Recovery) v6.0.3.1. Po instalaci CWM je nutné přes volbu "instal zip from sdcard" nainstalovat aplikaci "root-signed.zip", která obsahuje aplikaci "su" k získání super user práv k instalaci ovladače dotykového skla. Malým zadrhelem je, že SD karta externě zastrčená do Transformera musí nejen obsahovat soubor, ale musí být naformátována ve FAT32. Pak "už" jen stačí přes adb nakopirovat instalačku dotykového skla soubor "02-3011-4820.ekt" a v shellu spustit skript "touch_fw_update -u /data/local/tmp/02-3011-4820.ekt". Návod a soubor ekt je ke stažení v odkazu http://forum.xda-developers.com/showthr ... p=39371862. Po rebootu Android ohlásí aktualizaci firmware a nastavení tabletu se objeví kýžená verze ELAN-3011-4820. Sklo funguje na 100% . Kdyby se někdo chtěl vydat touto cestou, tak poradím na emailu cichon_marek@yahoo.com. Primárně platí pravidlo, že pokud Vám z ebay přijde nefukční sklo, tak v 90% za to může špatný driver-firmware, jichž je opět jako skel vícero verzí "-4817, -4820,-4822". Špatný firwmare kupodivu způsobuje nejen "ghost touches", ale i mrtvá-necitlivá místa na skle prakticky kdekoliv. Navíc neplatí, že se přišpatném firmware chovají všechna skla stejně. Mrtvá místa jsou na sklech ruzně, množství falešných dotyků i podpora multi dotyků se různí. Prostě je třeba nahrát správný firmware a nehledat chybu ve skle. Někde výše v diskuzi se řešilo, že v servisu Asusu mu vyměnili sklo a "zbytečně" mu přepsali vše do firemního nastavení. Předchozí text dává odpověď, proč při jednoduché výměně skla nejspíš přijdete o svá data.
zorotl
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: sob 24. pro 2011 22:44:39
Typ mobilu / ROM: tablet

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od zorotl »

zdravim vsechny, procetl sem si tady vsechny prispevky ohledne praskleho displeje. Mne pro zmenu tablet vubec neupadl a po restartu se mi objevil pavouk. timto potrebuju poradit popripade na kolik mi to vyjde. Sklo je cele-neporusene(pri vypnutem tabletu ten pavouk neni videt), podsviceni funguje, ale na obrazovce pri zapnuti neni nic videt, pouze ten pavouk...jen to podsviceni...dekuji za odpovedi

nasel jsem tento odkaz, jestli to bude ono...
http://www.ebay.com/itm/Replace-10-1-LE ... 337da7e462

EDIT by pRo_lama:
Nepíš dva a viac príspevkov za sebou, od toho máš tlačítko "Upraviť"! Prečítaj si prosím Ťa pravidlá fóra a dodržuj ich!
veronikaapallova
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. lis 2013 18:36:44
Typ mobilu / ROM: Samsung galaxy S2
Tablet: Acer A700

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od veronikaapallova »

ahoj.:)
mám tu stejný problém.mám tablet Acer A700 a spadl mi asi z metru na zem.Tablet funguje,ale obrazovka ne.Hledala jsem na Ebay.cz pouze diplej,ale nic moc mi to nechce najít.Nevíte někdo,kde bych to mohla sehnat? nebo kolik by stála nějaká levná oprava?
děkuju za odpověď.)
By Dawe
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pát 02. kvě 2014 21:28:23
Typ mobilu / ROM: Samsung G S4
Tablet: Asus transformer pad 300
Tablet 2 / ROM: IPad

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od By Dawe »

čau,
mám podobný problém, sice nemám prasklý display, ale mám jak někdo již zminoval "ghost touches". Nevím jeslti se kvuli to mu musí vyměnovat celý displej, ale nechce se mi za to dávat tolik v opravně. Musel bych si tedy kupoupit celý displej nebo LED ? nebo co bych si měl pořídit ? Chtěl bych to zkusit doma.


Díky
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od sinco »

Dostal se mi do rukou tento tablet s prasklim digitizerem. Muj je 5158N FPC-1 coz je trosku problem a i cena je jinde v porovnani treba s G1. Jde to nejak zamemnit , upravit aby bylo mozne pouzit levnejsi sklo? A kdyz koupim sklo 5158N FPC-1 melo by to fungovat nebo je tam jeste nejaky rozlicovaci hack. Dekuji
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Bohužel zaměnitelné to není, musíš mít opravdu 5158N FPC-1 a to se za cenu za kterou se prodává nevyplatí.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od sinco »

Povedlo se mi zakoupit sklo za 2100,mimo ebay, posta zadarmo. Posledni co jsem nasel v tydnu an ebay byl za cenu 2680Kc. Na obrazku ma moji verzi, v popisu je uvadene 5158N FPC-1. Tak to snad bude ono. Diky ctyrem verzim je v tom slusny bordel a zmatek. Na xda je tam toho dost ale neovladam naglictinu a google prekladac ? Zadna slava.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od sinco »

Ted jsem zjistil ze cislo 5158N FPC-1 souhlasi ale. Prehledl jsem ze na tom mem je jeste bila nalepka s potiskem a to co jsem objednal je bez nalepky. Kurna to asi bude pruser.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Myslím že nebude.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Uživatelský avatar
Jettero
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: ned 27. lis 2011 18:44:57
Typ mobilu / ROM: Note 4 gold a iPhone6 plus 128gb black
Tablet: Ipad Air 128gb
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Jettero »

Zdravím,
Vyskytl se mi tu problém s asusem tf300t a to je, že displej si sám dělá co chce a tím je vlastne tablet absolutně nepoužitelný.
Stalo se to taky někomu?
Video: http://youtu.be/clvUhoPOPDw
Uživatelský avatar
Tomáš Kubec
Moderátor
Příspěvky: 4566
Registrován: sob 21. srp 2010 12:18:30
Typ mobilu / ROM: Mlais MX Base
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Odešla dotykovka.
Tomáš Kubec, Mobilnaut s.r.o, MNShop.cz - Náhradní díly, příslušenství, servis Čínských i ostatních telefonů - podpořte MNShop na Facebooku. Aplikace MNShop ke stažení na Google Play
Uživatelský avatar
Jettero
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: ned 27. lis 2011 18:44:57
Typ mobilu / ROM: Note 4 gold a iPhone6 plus 128gb black
Tablet: Ipad Air 128gb
Kontaktovat uživatele:

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od Jettero »

To už se asi nevyplatí opravovat, že?
vjtz
Stálý androiďák
Příspěvky: 98
Registrován: čtv 22. dub 2010 8:56:19

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od vjtz »

No, zeptal bych se v servisu https://eu-rma.asus.com/pick_eu/cz/ kolik za to budou chtít a podle toho se rozhodl...
captain.fi
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: sob 09. led 2016 12:05:39
Typ mobilu / ROM: Asus TF300T

Re: Prasklý displej Transformer TF300

Příspěvek od captain.fi »

Zdravím, pokud by měl někdo zájem, mám doma nepoužitý LCD displej pro TF300T. Koupil jsem ho z ebaye někdy před rokem, když přišel, zjistil jsem, že jsem blbec, protože potřebuji digitizer a sklo, ne displej :-)) Takže mi tu rok leží. Prodám ho levně, pokud by měl někdo zájem.
Odpovědět

Zpět na „Asus EEE Pad Transformer TF300T“