Incredible SPo odemčení černá obrazovka :-(

Uvedení na trh: 02-2011
Odpovědět
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od radarcz1 »

Poslední dobou se mi čím dál tím stává,že když odemknu odrazovku tak svítí černě displej a tlačítka :-(
Když mi někdo volá udělá to cca každý 4 hodor a nevidím kdo mi volá nedá se nic dělat jedině zmáčknout power tlačítko a tím ukončím hovor :-(
Udělal jsem tovární nastavení a po cca týdnu to začíná zase blbnout už fakt nevím :-(
Mám nastavené při odemčení počasí a myslel jsem si že to dělá animace počasí,ale když jsem zadal tapetu která není pohyblivá stává se to zase :-(
Nemáte někdo pomoc co stím?
Někdy v systému přehodit nebo něco podobného.
Díky za info..
PS:Mám hry a aplikace pořád stejné a vše od Android Obchodu.
Szalooth
Androiďák!
Příspěvky: 371
Registrován: stř 30. lis 2011 16:06:43
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P stock

Re: Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od Szalooth »

"Svítí černě", to je dobrý:) Na vině je senzor přiblížení (proximity senzor). Na Play jsou aplikace pro kontrolu a některé i pro kalibraci tohoto senzoru. Některé umí zvýšit i jeho výkon (ale kernel to musí podporovat).
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od LivArt »

Nemáš náhodou folii na displeji?
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Re: Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od radarcz1 »

Szalooth píše:"Svítí černě", to je dobrý:) Na vině je senzor přiblížení (proximity senzor). Na Play jsou aplikace pro kontrolu a některé i pro kalibraci tohoto senzoru. Některé umí zvýšit i jeho výkon (ale kernel to musí podporovat).
Jo díky budu se snažít něco najít a snad to pomůže.Díky za info

LivArt píše:Nemáš náhodou folii na displeji?
Ne žádnou folii nemám :-)


EDIT: Tak jsem použil aplikaci Rezound Prox Sensor Calibrator
No po zvýšení o 50% se sdá,že problém ustal,ale budu to sledovat.
Škoda,že v nastavení to htc neudělalo aby to bylo vestavěné.Je divné,že to dělá asi jenom mě :-(
Tovární nastavení mi nepomohlo.Jestli bude problém opakovat tak budu muset asi reklamuvat,ale nechce se mi :-(
Naposledy upravil(a) michpo dne pát 07. čer 2013 23:36:51, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Nepiš více příspěvků za sebou! Použij tlačítko upravit a přečti si pravidla fóra!
Hotdog
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 01. dub 2010 9:24:35

Re: Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od Hotdog »

Taky mi to občas dělá. Naštěstí to není zatím tak často, abych to chtěl řešit. Vždycky to znova zhasnu (vypínacím tlačítkem) a opět zapnu, pak už to jde.

Folii na displeji sice mám, ale na senzoru má vyříznutou dírku. Spíš to možná bude něco softwarového jinde, protože občas mi to taky "svítí" černě a za půl vteřiny to naskočí normálně (jakoby se zaškobrtlo načítání toho, co se má zobrazit to vypadá). Ale někdy to holt nenaskočí (tak max jednou denně myslím).
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Re: Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od radarcz1 »

Dík za info že nejsem sám.
Hele a jakou máš tapetu při odemčení?Já mám počasí.Já si v jednu chvíli myslel,že je to tou animací,ale asi to bude fakt ten proxi senzor ale už htc nevěřím,že by to opravil :-(
Nejhorší je to když mi někdo volá a v tu chvíli vím hovno kdo mi volá a nejde zvednout hovor to mě sere nejvíc :-(
Hotdog
Stálý androiďák
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 01. dub 2010 9:24:35

Re: Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od Hotdog »

Mám na uzamčené obrazovce velké kulaté hodiny. Mě skoro nikdo nevolá, takže nemůžu posoudit, co mi to dělá při příchozím hovoru :D
Uživatelský avatar
radarcz1
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: stř 09. úno 2011 19:37:43
Typ mobilu / ROM: n80

Re: Po odemčení černá obrazovka :-(

Příspěvek od radarcz1 »

No jestli můžeš a máš možnost tak si prozváněj vlastní telefon.
Udělej si test.Já to dělal a cca 20x zvonění a jednou prostě zvoní telefon a svítí černě obrazovka + spodní tlačítka a nejde tím pádem zvednou hovor :-)
Jedině powet tlačítko ale tím hovor ukončím :-(
Odpovědět

Zpět na „Incredible S“