Online aplikacejak zastavit stahovani dat z GPRS?

Aplikace typu "tenký klient" využívající zdroje na internetu.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

MaxxT
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. bře 2009 23:49:35

jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od MaxxT »

ahoj lidi, nemate nekdo nejakou utilitu, jak zastavit stahovani dat pres GPRS? i kdyz na netu vubec nic nedelam, tak mi jede sem tam GPRS.. nemate nekdo nejaky tip? diky.. navic se chci zeptat, jestli na G1 musi byt ten tarif internet+ nebo staci nejaky z mensich tarifu? vsiml sem si tam

Neomezený přístup k webu WAP, web'n'walk prohlížeče, Opera Mini a další webové prohlížeče v telefonech. coz pocitam pres G1 nebude nic, pani na operaturu mi take rikala, ze je zapotrebi ten nejvetsi tarif, tak bych se chtel zeptat, jak to mate vy.. diky..
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od MrPedro »

Sakra lidi, nikdo vas neucil, ze nejdrive mate cist a pak teprve psat ?
To uz je nejmene 3 prispevek se stejnym dotazen.
APNDROID
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
MaxxT
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. bře 2009 23:49:35

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od MaxxT »

ja jsem tady ale fakt nic nenasel.. :-(
benjamin
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: sob 07. úno 2009 14:37:24
Bydliště: Uh.Hradiště

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od benjamin »

To jsi ale velice špatně hledal! APNdroid je základní app, v případě že nemáš neomezený datový tarif. Ale dá se použít i na snížení spotřeby, aby tel nestahoval žádná data...
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od MrPedro »

MaxxT píše:ja jsem tady ale fakt nic nenasel.. :-(
Hledat
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
GameEs
Stálý androiďák
Příspěvky: 73
Registrován: stř 04. bře 2009 14:56:26

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od GameEs »

jo má hledat ale po tom posledním příspěvku se ho musím zastat. jak mohl vědět že se ta aplikace jmenuje ApnDroid? :)
Uživatelský avatar
dobi
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2009 12:00:37

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od dobi »

zas lepsi aby napsal nez aby tu hledal a hledal a zatim by muto vyzdimalo tezke prachy za zbytecne data myslim ze tech 10 slov odpovedi nikoho nezabije ;)

jinak ta "pani na operatorovi" tomu asi moc nerozumi... staci samozrejme i levnejsi tarif
1)BOSCH gsm 509 dual 2)ericsson A2628s 3)panasonic GD35 4)siemens A57 5)sony ericsson t230 6)nokia 3220 7)sony ericsson K550i ... a konecne od 6.3.2009 t-mobile G1 :D
Uživatelský avatar
firedragon
Stálý androiďák
Příspěvky: 154
Registrován: čtv 05. bře 2009 18:59:11
Typ mobilu / ROM: HTC Desire + Ascend G300 s ofiko ROM+ROOT
Tablet: Acer Iconia A500 s ofiko ICS
Rom: ICS for Desire
Bydliště: v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od firedragon »

dobi píše:zas lepsi aby napsal nez aby tu hledal a hledal a zatim by muto vyzdimalo tezke prachy za zbytecne data myslim ze tech 10 slov odpovedi nikoho nezabije ;)

jinak ta "pani na operatorovi" tomu asi moc nerozumi... staci samozrejme i levnejsi tarif
Chci se tedy zeptat. Když jsem měl doted SE W595 a k nemu ten tafif surf+ za nejakych 119,-/měsíc. na stránkách T-mobile jsem se dočet, že je k tomu FUP 50MB. Jestli to teda chápu dobře, tak teoreticky se můžu taky připojovat na net přes GPRS/EDGE. A chci se zeptat kdyz je k tomuto tarifu neomezený surfování přes WnW aplikaci, jde tento prohlížeč nainstalovat i na G1 a pracuje s dotykovou obrazovkou, nebo si mám raději vzít větší tarif. Upřímně větší tarif se mi nechce, protože jsem po většinu času v dostupnosti WIFI, ale bojím se, aby mi pak nepřišel velký účet kvůli Gmailu a jiných aplikací, co si stahují data nepřetržitě. A když použiju tu aplikaci APNDroid, nebo něco podobnýho, tak mi zas nepujde ten WNW prohlížeč, takže se ptám, jestli náhodou nemáte někdo pro mě nějaký řešení. Říkam, větší tarif pro internet od T-Mobile bych chtěl jako to úplně nejposlednější řešení.
Všem díky za pomoc :mrgreen: :) ;)
HTC Desire, který nahradil mou G1. Loučím se s ní těžko, ale je to tak.
Tak na mobilu jedu na ICS for Desire a Acer Iconia A500 na oficiální ICS
Uživatelský avatar
dobi
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: ned 08. bře 2009 12:00:37

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od dobi »

no ja bych rek ze ti staci to co mas... jestli teda nepotrebujes net nutne casto mimo domov nebo wifi signal ta FUP kvota 50 mb... no nevim kolik toho ta g1 nastahuje alei kdybysto prekrocil takze se ti maximalne to pripojeni zpomali-nic navic platit nebudes... ja osobne pouzivam ten APNdroid aa jinak jsem napichly na wifinu jak doma tak ve skole takze kdybych si objednaval nejake ty data takzetez nepujdu do niceho drazsiho nez ten Surf+
1)BOSCH gsm 509 dual 2)ericsson A2628s 3)panasonic GD35 4)siemens A57 5)sony ericsson t230 6)nokia 3220 7)sony ericsson K550i ... a konecne od 6.3.2009 t-mobile G1 :D
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od MrPedro »

GameEs píše:jo má hledat ale po tom posledním příspěvku se ho musím zastat. jak mohl vědět že se ta aplikace jmenuje ApnDroid? :)
Treba proto, protoze se to tu resi, nebo proto, ze jsem mu to tam napsal?
MrPedro píše:Sakra lidi, nikdo vas neucil, ze nejdrive mate cist a pak teprve psat ?
To uz je nejmene 3 prispevek se stejnym dotazen.
APNDROID
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
MaxxT
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: ned 01. bře 2009 23:49:35

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od MaxxT »

diky za aplikaci, je paradni.. :-)

jinak jsem spojil vice otazek do jednoho topicu, ptal sem se jeste na tarif co je k tomu dobrej..
Petres_CZ
Androiďák!
Příspěvky: 322
Registrován: ned 15. úno 2009 1:20:40
Typ mobilu / ROM: Lg G4
Bydliště: Hulín
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Petres_CZ »

Internet+ od T-Mobile
LG V30
anonym_212311

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od anonym_212311 »

dobi píše:no ja bych rek ze ti staci to co mas... jestli teda nepotrebujes net nutne casto mimo domov nebo wifi signal ta FUP kvota 50 mb... no nevim kolik toho ta g1 nastahuje alei kdybysto prekrocil takze se ti maximalne to pripojeni zpomali-nic navic platit nebudes... ja osobne pouzivam ten APNdroid aa jinak jsem napichly na wifinu jak doma tak ve skole takze kdybych si objednaval nejake ty data takzetez nepujdu do niceho drazsiho nez ten Surf+
Bohužel nemáš pravdu, FUP se bude aplikovat jenom na WnW, ale na standartní GPRS/EDGE data se kromě něj bude aplikovat i účtování. Mám to ověřeno, stahoval jsem stahoval, a po 50 MB jsem stahoval dále, a hle, na účtu bylo GPRS data :) Jediné omezení co má T-Mobile, ze pokud na nižším tarifu, tzn Surf+ a Surf&Mail+ proserfujete více dat než za 950Kč vč daně, bude Vám účtována maximálně tato částka.
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od manik.luke »

sem mluvil s operatorem a ptal sem se na ten Surf&Mail+ , a kdyz prej prostahuju tech 100MB tak mi spadne rychlost na 16Kb/s ale nic navíc neplatím, takze je to neomezené ....
Thanat

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Thanat »

manik.luke píše:sem mluvil s operatorem a ptal sem se na ten Surf&Mail+ , a kdyz prej prostahuju tech 100MB tak mi spadne rychlost na 16Kb/s ale nic navíc neplatím, takze je to neomezené ....
Nerad bych aby to vypadalo, ze ti neverim, ale proste se mi tomu nechce verit:)... Urcite je to tak? Prijde mi to jako az prilis dobra zprava. A pokud ano, nahral sis ten rozhovor ;) ? Pro jistotu...
manik.luke
Androiďák!
Příspěvky: 373
Registrován: stř 11. bře 2009 14:58:48

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od manik.luke »

ne nenehral ale ejstli chces.. tak jim zavolej reknou ti to samí..
a nahrajsito.. hmm za mesic ti reknu jak to dopadlo..

//edit: ale rek bych ze to bude pravda, na 1. mesisc mas stejne ten internet zdarma.,. tak si tot testni a kdyztak zrus :-D
rolf.medved

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od rolf.medved »

MaxxT píše:ahoj lidi, nemate nekdo nejakou utilitu, jak zastavit stahovani dat pres GPRS? i kdyz na netu vubec nic nedelam, tak mi jede sem tam GPRS.. nemate nekdo nejaky tip? diky.. navic se chci zeptat, jestli na G1 musi byt ten tarif internet+ nebo staci nejaky z mensich tarifu? vsiml sem si tam

Neomezený přístup k webu WAP, web'n'walk prohlížeče, Opera Mini a další webové prohlížeče v telefonech. coz pocitam pres G1 nebude nic, pani na operaturu mi take rikala, ze je zapotrebi ten nejvetsi tarif, tak bych se chtel zeptat, jak to mate vy.. diky..
co takhle aktivace datoveho tarifu u t mobile kpri porizeni G1 je za polovinu tj 415 kc a to si myslim ze uz stoji za to
M.I.R.
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: úte 24. bře 2009 13:50:45
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od M.I.R. »

Co se týče deaktivace GPRS/EDGE přes APNDroid, tak to je dost polovičaté řešení. Program sice přidá prefixy k APN adresám, ale nevypne GPRS jako takový, čili telefon se stále snaží připojit, ale nic nestahuje. Neřeším spotřebu baterie a tak, tam ten rozdíl bude minimální, ale spíš když sedím třeba v konferenčce u telefonu, kde je zaplej speaker, nebo u rádia, tak prostě neustále slyšim, jak se "snaží připojit"...
Uživatelský avatar
Traktoroid
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 28. kvě 2009 19:12:52
Bydliště: Hodonínsko

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Traktoroid »

Ahoj
Používám také APNdroid, ale při blokaci dat žádné pokusy o přenos gprs neslyším. Přenos /cvrlikání v rádiu/ se utne asi po dvou sekundách po blokaci.
Ale jednou jsem musel G1 uplně vypnout, abych se znovu připojil.
Ted to ale šlape opět :yes:
G1 O2 - Modrý google k modrým bublinkám
http://www.taksitokurvavygoogluj.cz/
Uživatelský avatar
Alias75
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: úte 24. úno 2009 10:52:30
Bydliště: Taková hacienda v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Alias75 »

M.I.R. píše:když sedím třeba v konferenčce u telefonu, kde je zaplej speaker, nebo u rádia, tak prostě neustále slyším, jak se "snaží připojit"...
Ale to je přece samozřejmé.Telefon každou chvilku vyhledává (připojuje se) k BTS (vysílač). Ověř si to na nějakém starém mobilu, který o GPRS ani nevěděl, jako jsem to udělal já. Proč si myslíš že je možné tvoji pozici určit i když netelefonuješ. Telefon stále vyhledává BTS aby byl v optimálním připojení a to je to cvrlikání, které slyšíš. Uslyšíš ho i na prehistorických MT. Netvrdím , že nemáš pravdu v technice blokování GPRS přenosu, to nevím, ale tohle měřítko je dost nešťastné. ;)
Největší životní moudro:Vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .

HTC Wildfire, 2.3.3, CyanogenMod 7.0.0, ADW Launcher 1.3.6
M.I.R.
Androiďák!
Příspěvky: 621
Registrován: úte 24. bře 2009 13:50:45
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od M.I.R. »

:) jo, máš recht :) ale... na stejnym místě, kam si pokládám telefony, mi žádnej nezpůsoboval rušení (s minimálními vyjímkami.. plácnu.. jednou denně) mimo příjem SMS nebo hovoru, případně GPRS/EDGE přednosu... G1 tohle způsobuje čistě jen v okamžiku, kdy jsou aktivní datový přenosy a právě proto jsem psal, že APNdroid tento problém neřeší, protože jen přidá prefixy před APN adresu, takže neni možné se připojit a tím stahovat a odesílat data... super věc, pokud nemáte tarif na internet a platí množství přenesených dat... ale v reálu, když neni vyplá synchronizace, tak se stále pokouší sahat na synchronizační servery a proto tento problém...
co jsem měl Samsung SGH-E250 a U800 Soul b, tak největší rušení bylo právě při GPRS připojení...
toto je tedy moje domněnka :) rušení se musí očekávat v případě přicházející či odchozí SMS nebo při telefonu, to je normální :) i u GPRS je to normální :) a APNdroid to neřeší ;)
tak to vidím já :) pokud k tomu má kdo co napsat, tak sem s tím ;)
Uživatelský avatar
Alias75
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: úte 24. úno 2009 10:52:30
Bydliště: Taková hacienda v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Alias75 »

Tak nějak nevím co tady řešíme? To jsem si položil otázku sám sobě. Místo uvažování o tom co způsobuje cvrlikání jsem měl jít na strýčka Google a bylo to.
Ano máš pravdu. Stále si hrabe na GPRS což je škoda. Když by aplikace uměla GPRS zároveň vypnout , byla by to i úspora baterie .

Tvůrcův blog
Článek na Android
Největší životní moudro:Vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .

HTC Wildfire, 2.3.3, CyanogenMod 7.0.0, ADW Launcher 1.3.6
Uživatelský avatar
Alias75
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: úte 24. úno 2009 10:52:30
Bydliště: Taková hacienda v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Alias75 »

Tak jsem náhodou potkal známého , který dělá na jednom technickém pracovišti jednoho našeho operátora , který distribuuje G1 :-) a zakecali jsme se o G1. Říkal že si ji hned vzal a vzpoměl jsem si na tento topic a zavedl řeč na APNdroid. Říkal že sice tuto aplikaci nepotřebuje , ale množili se dotazy tak ji prubnul.

Je jasná to víme , že mění APN , ale zjistil ještě jednu věc. Díky tomu , že se android nemohl připojit k internetu z pro něho neznámého důvodu zkoušel see připojit až o 2/3 vícekrát než při zapnutém internetu.Když jsem nad tím uvažoval tak mě to přišlo logické. Je sice 100% co se týče zamezení stahování dat, ale zase má větší nápor na baterii. Jinak prý T-Mobile podal oficiální žádost na Google aby bylo možno úplně vypnout datové přenosy.

Pak tam byli nějaké drobnosti ohledně zpomalení telefonu a sem tam problém s příjmem hovoru. Ale nic oficiálního to není.
Největší životní moudro:Vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .

HTC Wildfire, 2.3.3, CyanogenMod 7.0.0, ADW Launcher 1.3.6
Uživatelský avatar
michpo
Moderátor
Příspěvky: 1270
Registrován: ned 31. kvě 2009 21:21:02
Typ mobilu / ROM: HTC One Google Edition
Tablet: Nexus 7
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od michpo »

Tak ja bych tomu kdo ma T-Mobile a nema zadne internetove zvyhodneni a tudiz pouziva APNDroid doporucil si u operatore nebo na webu zakazat GPRS/EDGE a pak neni zadny program na blokovani potreba. MMS funguji normalne a rekl bych ze i intenzita pokusu o pripojeni bude nizsi nebo ne?
Ja teda Androida zatim jeste nemam, ale to se s prichodem Samsungu i7500 zmeni :)

Btw. nahodou se nezminoval, nebo ses neptal jestli nepripravuji nove internetove zvyhodneni? Ono T-Mobile ma asi nejhorsi nabidku. Konkurence ma za nizsi cenu vsechny porty a stejne nebo vetsi FUP... Za mesic me konci smlouva, tak mam moznost vyberu, docela by me to teda zajimalo ;)
Nováčci, používejte tlačítko HLEDEJ a podívejte se na AndroidWIKI
Uživatelský avatar
MrPedro
Robot
Příspěvky: 1248
Registrován: sob 31. led 2009 18:26:23
Typ mobilu / ROM: G1 + SE X 10 mini + Nexus S + Huawei D2 + XNote 4G
Mobil 2 / ROM: RR-N-v5.8.3
Twitter: mrpedrocz
Tablet: Ainol Novo 7 Paladin, Acer Iconia tab A71
Bydliště: Teplice

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od MrPedro »

Alias75 píše: Jinak prý T-Mobile podal oficiální žádost na Google aby bylo možno úplně vypnout datové přenosy.
No, nova rom pro hero ma moznost vypnuti datovych prenosu pri neaktivite.
.:. XIAOMI Redmi Note 4g .:. RR-N-v5.8.3 .:. root .:. MIUI .:. Vodafone .:.
Uživatelský avatar
Alias75
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: úte 24. úno 2009 10:52:30
Bydliště: Taková hacienda v ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Alias75 »

Ne ne , to jsem se neptal. Mám zvýhodnění pro významné zákazníky , takže stabilně platím 400,- .

Jinak to vypnutí GPRS u T-Mobile je logické , ale sem tam to využiješ a je škoda to zcela rušit. Spíše by se mě líbilo to kompletní uzavření v menu telefonu.

No to ale spekuluji. Nějak mě to netrápí, to jen že jsme tady na to narazili a já si vzpomněl.
Největší životní moudro:Vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .

HTC Wildfire, 2.3.3, CyanogenMod 7.0.0, ADW Launcher 1.3.6
AgGreSsivE
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: úte 14. dub 2009 7:23:34

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od AgGreSsivE »

využití v praxi .. návštěva v cizině půůůčím G1 hloupé blonďaté Ireně a ta najede samozřejmě na lide.cz a já o tom ani nemusím vědět když jí zrovna nesleduju ... nemluvím o dalších datovejch vecí ... prostě se to hodí do ciziny kde se nechceme pripojovat k netu (i kdyz by bylo hezke nekde v menu telefonu zvolit funkci GPRS/EDGE enable / disable :)
AgGreSsivE
T-Mobile G1 OWNED
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Game »

ja bych spis potreboval poradit jak mam telefon nastavit aby mi sel net od O2 :|
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Uživatelský avatar
nFiX
Droid
Příspěvky: 1496
Registrován: sob 21. bře 2009 23:53:24

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od nFiX »

Game píše:ja bych spis potreboval poradit jak mam telefon nastavit aby mi sel net od O2 :|
Musím citovat druhý příspěvek od MrPedra:
"Sakra lidi, nikdo vas neucil, ze nejdrive mate cist a pak teprve psat ? To uz je nejmene 3 prispevek se stejnym dotazen."

Je to tady na foru stačí hledat a nebýt zdechlej!!!! :) APN
Uživatelský avatar
Game
Moderátor
Příspěvky: 2528
Registrován: čtv 12. bře 2009 13:21:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MiMax
Mobil 2 / ROM: Samsung Note 3, Huawei Mate 7
Tablet: Nexus 7(2012) 16GB CyanogenMod 12
Rom: MIUI 8

Re: jak zastavit stahovani dat z GPRS?

Příspěvek od Game »

jaSNE TAK TY SI CHYTREJ, NEKDO SE TADY TREBA ZATIM NEVYZNA PROTOZE TADY BYL JEN PARKRAT, NAPADLO TE TO ???ASI NE JINAK BYS NEDELAL CHYTRYHO!!! :lol:
Xiaomi MiMax MIUI 8
Na poděkování tu máme reputaci ;)
500MB FREE DropBox: http://db.tt/6MHR9sq3
5GB FREE Copy: https://copy.com?r=0IWBM1
Odpovědět

Zpět na „Online aplikace“