Aréna telefonůSamsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Pokud nevíte který mobil vybrat váháte mezi typ1 vs. typ2, tak zde je správné místo pro porovnání

Moderátoři: Mirda86, Mirda86

Pravidla fóra
Před založením nového tématu s dotazem na výběr telefonu si, prosím, přečtěte toto téma a dotaz vložte dle uvedené šablony. Ostatní Vám budou moci lépe poradit. :)
Odpovědět
Uživatelský avatar
RetroCrew
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: stř 29. pro 2010 17:23:33
Typ mobilu / ROM: HTC 10 Carbon Grey

Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od RetroCrew »

Kterej z nich by jste si vybrali?A hlavně proč?

Obrázek
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od Tony321 »

Veď si mal obidva nie?? tak sa rozhodni sám. za mňa Desire X výkonovo je to podobné aj funkciami a je lacnejší.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
RetroCrew
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: stř 29. pro 2010 17:23:33
Typ mobilu / ROM: HTC 10 Carbon Grey

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od RetroCrew »

Jenomže HTC se mi ještě ten den podělalo ale Samsung jsem prodal z vlastní blbosti a né protože by bylo špatný :(
To HTC bylo dobrý ale ten večer co jsem ho zakoupil se mi začla sama od sebe odpojovat simka...Otázka je jaký bych zase "štěstí na kus chápeš ;)
Wheeler
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: sob 08. zář 2012 14:55:05
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od Wheeler »

Je to trosku subjektivna zalezitost, ja som sa rozhodol pre Desire X, zatial absolutna spokojnost. I ked musim priznat ze u mna hrala dost velku rolu aj extremne vyhodna cena na to HTC :)

Snad pomoze toto porovnanie: http://www.mojandroid.sk/2012/11/27/and ... siii-mini/

Na konci clanku je vcelku jasny verdikt: telefony su skoro rovnake, ale pre HTC hra lepsia cena.
Uživatelský avatar
RetroCrew
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: stř 29. pro 2010 17:23:33
Typ mobilu / ROM: HTC 10 Carbon Grey

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od RetroCrew »

To srování vůbec neberu vážně,je tam tolik chyb že jsem to ani nedočetl...
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od Tony321 »

tak si neber ale sú to rovnaké zariadenia Samsung má pár funkcií naviac, síce nie výrazných, ale má ich a stojí aj podstatne viac.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Uživatelský avatar
RetroCrew
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: stř 29. pro 2010 17:23:33
Typ mobilu / ROM: HTC 10 Carbon Grey

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od RetroCrew »

Jasně no já vim ale spíš mi to přijde jako kdyby ty mobily netestovali tak jak maj.V případě paměti to vyhraje HTC protože využívá na data paměťovku a pro přesun taky,Samsung má svojí paměť na apps a data vyhraněnou a to je něco kolem 4,57 gb což není moc když si představíš že jen navigace má s mapama pro ČS a SK má něco kolem 800 mb(Navigon)...
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od Tony321 »

jak chceš, ale najlepší pomer cena/výkon je Desire X, ak chceš ten lepší tak SGS3 mini, ale nedostaneš toho o toľko viac ako je jeho cena, je to na tebe.
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Wheeler
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: sob 08. zář 2012 14:55:05
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od Wheeler »

Hm, nemam potrebu to porovnanie nejako obhajovat, ale mne zle nepride, a verdikt je vcelku logicky. SIII mini skratka v nicom vyrazne HTC neprevysuje, cize racionalne rozhodnutie na zaklade ceny mi pride OK... a teraz to nieje o tom, ze by som si nejako potreboval obhajit to, ze ten telefon mam. Navyse, keby som mal peniaze na SIII mini, tak to uz by som si tych par eur (korun) prihodil a kupil rovno SII.
Uživatelský avatar
RetroCrew
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: stř 29. pro 2010 17:23:33
Typ mobilu / ROM: HTC 10 Carbon Grey

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od RetroCrew »

Nééé v pohodě já jen že ta recenze není úplně pravdivá,no uvidim jak se nakonec rozhodnu protože fakt nevim.
Uživatelský avatar
Tony321
Robot
Příspěvky: 1162
Registrován: pon 23. dub 2012 21:12:48
Typ mobilu / ROM: Pixel 4 XL

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od Tony321 »

ja neviem čo sa rozhoduješ, chceš to najlepšie?? ber S3 mini, chceš nižšiu cenu a pár vecí menej ber Desire X, ja by som ho vybral už len kvôli Sense, taktiež update na Android 4.1 + Sense 4+ možno bude v 1.kvartáli
Siemens A50 --> Sony Ericsson K880i --> Nokia C6 --> HTC Evo 3D --> HTC One --> HTC One A9 --> HTC U11 --> Google Pixel 4 XL
Wheeler
Stálý androiďák
Příspěvky: 171
Registrován: sob 08. zář 2012 14:55:05
Typ mobilu / ROM: HTC Desire X

Re: Samsung Galaxy SIII Mini vs HTC Desire X

Příspěvek od Wheeler »

Neviem, aky mas rozpocet :) ale ako pisem, SIII mini je podla mna hlupost, to uz fakt ten SII, mne sa osobne paci viac aj dizajnovo, ale to je kazdeho subjektivna vec.
Kazdopadne za ten rozdiel v cene medzi SIII mini a Desire X v pohode kupis veci ako foliu, puzdro, pamatovku...
Vcelku chapem tvoje postavenie, osobne som sa o telefone rozhodoval straaasne dlho a snazil sa nazbierat co najviac informacii. Nakoniec to rozhodla aj tak cena :)

EDIT: tuto kolega nadomnou spomina rozhranie Sense, ktore mi taktiez pride byt velkym plusom tohto telefonu. Ale zase raz, subjektivny pohlad...tazko dnes objektivne zhodnotit co je lepsie a co je horsie, aj tak sa kazdy nakoniec rozhodne podla osobnych preferencii.
Odpovědět

Zpět na „Aréna telefonů“