KomunikaceGO SMS

Vše co se týká komunikací mezi lidmi. Tedy sms,emaily,IM,VoIP,BBS a podobně

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: GO SMS

Příspěvek od Pedro1 »

Moje rec, byl jsi rychlejsi :).
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GO SMS

Příspěvek od johny_r »

To by dávalo smysl. Jak to zjistit? Running apps v Google Play? Předpokládám, že seznam naposled spuštěných aplikací pod pravým "tlačítkem" neodpovídá skutečně běžícím aplikacím.
Díky
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Uživatelský avatar
Wotan
Droid
Příspěvky: 1845
Registrován: sob 06. lis 2010 12:27:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy NEXUS
Tablet: Nexus 7
Rom: SLIMbean (GN aj N7)
Bydliště: Račištorf
Kontaktovat uživatele:

Re: GO SMS

Příspěvek od Wotan »

Skus nechat zapnuty displej a go sms spustene a sleduj stav, ine ma nenapada
Ja to mám gtalkom ale sprava dojde tak to neriesim.
johny_r
Stálý androiďák
Příspěvky: 165
Registrován: čtv 06. pro 2012 9:08:55
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S22 Ultra

Re: GO SMS

Příspěvek od johny_r »

Nojo, ale teď koukám, že tam mám zaškrtlý enable Go SMS run persistently. A žena to má určitě nastavený stejně. Když já zakilluju GoSMS, tak okamžitě samo naskočí znova. Zkusím s tím polaborovat, ale trochu se bojím, že to možná nebude ono.

Zpráva dojde, takže bych to taky neřešil. Problém je v tom, že když kontakt vypadá off, tak GOsms automaticky posílá smsku místo go-chatový zprávy. Aby poslal go-chat, musí se vlézt na vedlejší obrazovku a poslat to přímo přes go chat, což je otrava.
(Casio Business Navigator BN-20, Nokia 3310, Nokia 6210, HP iPAQ h5450 (Win CE), Nokia 6310i, Nokia 6133, HP iPAQ 214 Enterprise Handheld (Windows Mobile), HTC One Touch Pro 2, HTC One X+, Samsung Galaxy Note 4, Samsung Galaxy Note 9)

Samsung Galaxy S22 Ultra
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: GO SMS

Příspěvek od Pedro1 »

Podivej se do nastaveni /rozsirene/az dole je "dulezite typy", klikni na ne a hned prvni je povolit ....trvale. Mozna pomuze :).
Edit: mel jsi ryjchlejsi myslenky :).
zevolvedopc
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 14. led 2013 10:42:34
Typ mobilu / ROM: Evolve FX420
Rom: 4GB

Re: GO SMS

Příspěvek od zevolvedopc »

Dobrý den, prosím o radu jak zálohovat všechny sms do z mého dual telefonu Evolve FX420 do notebooku s W7. K tomuto účelu jsem stáhl aplikaci GO SMS PRO do tohoto telefonu s Androidem 4.1.1 v domění, že to tato aplikace umí. Bohužel jsem na to nepřišel. Můžete mi poradit jak na to?
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: GO SMS

Příspěvek od ludekbrno »

To umí jen placená verze.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: GO SMS

Příspěvek od Pedro1 »

Zdravim,
to zevolvedopc
smsky bud muzes nasdilet jednu po druhe, nebo v nastaveni/sluzby/SMS B&R, tam si je uploadujes na cloud nebo dropbox, i kdyz to je mozna placene, nevim, nepouzivam. Na lokalni uloziste je to placene, proto jsem to prestal pouzivat na zalohu.
Ja na zalohu sms pouzivamSms Backup And Restore. Udelas zalohu, co je treba, a pak to nasdilis komplet.
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: GO SMS

Příspěvek od Pedro1 »

Zdravim,
to zevolvedopc
smsky bud muzes nasdilet jednu po druhe, nebo v nastaveni/sluzby/SMS B&R, tam si je uploadujes na cloud nebo dropbox, i kdyz to je mozna placene, nevim, nepouzivam. Na lokalni uloziste je to placene, proto jsem to prestal pouzivat na zalohu.
Ja na zalohu sms pouzivam Sms Bakup And Restore. Udelas zalohu a nasdilis.





Oprava linku :)
klimi
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 20. led 2013 14:40:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Advance

GO SMS

Příspěvek od klimi »

Ahoj... mam dotaz ;) jde nejak vypnout na GO SMS Go Popup? Bublina mi vyskoci pri prichodu nove zpravy, ale jelikoz mam nainstalovany i NoLed, tak mi prichozi zpravu uz nezobrazuje, pouze hovory, email, atd. Rada bych se te bubliny zbavila, prijde mi to otravne, NoLed u me vede :-)
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: GO SMS

Příspěvek od Pedro1 »

Ahoj, melo by pomoct v nastaveni/upozorneni odskrtnout vyskakovaci okna.
klimi
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 20. led 2013 14:40:26
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S Advance

Re: GO SMS

Příspěvek od klimi »

takze udelano, telefon zrestartovan, ale stale mi NoLed ikona nefunguje na zpravu. Na zmenskane hovory ano. Nejaky dalsi mozny napad? ;)
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: GO SMS

Příspěvek od Pedro1 »

Ale ty vyskakovaci okna, uz ti nevyskakujou, ne? Na to jsem odpovidal :). S noled nemam zkusenosti, s tim ti nepomuzu.
xfrodof
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: ned 19. pro 2010 22:32:01
Typ mobilu / ROM: S6 128GB
Bydliště: Brno

Re: GO SMS

Příspěvek od xfrodof »

nejak jsem nepsisel na to co to je ten pupup
Uživatelský avatar
Pedro1
Droid
Příspěvky: 1367
Registrován: čtv 20. led 2011 21:35:42
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 8
Rom: stock

Re: GO SMS

Příspěvek od Pedro1 »

Zdar,
myslis popup? To je prave to vyskakovaci okno. Kdyz ti prijde sms, tak ti vyskoci okno s sms zpravou, od koho, a muze byt obsahem i obsah , ale nemusi, jde to nastavit. Nebo popup zakazat uplne.
padluke
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: úte 09. srp 2011 18:40:34
Typ mobilu / ROM: HTC One A9

Re: GO SMS

Příspěvek od padluke »

Ahoj, prosim vas, je v poradku, ze ve verzi 4.73 u prichozich zprav do privat boxu, ac mam nastavene, ze nechci u ikonky notifikace cislo prijate sms, tak ho tam proste mam.
Nicmene nedokazu rici jestli minule verze toto delaly take.
Dekuji za radu.
P.
xfrodof
Nové Androidě
Příspěvky: 36
Registrován: ned 19. pro 2010 22:32:01
Typ mobilu / ROM: S6 128GB
Bydliště: Brno

Re: GO SMS

Příspěvek od xfrodof »

go sms je super aplikace, ma jednu malou nevyhodu, neni delana na dual sim telefony
zokre
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 07. úno 2013 18:24:29
Typ mobilu / ROM: Xperia mini ST15i

Re: GO SMS

Příspěvek od zokre »

Co musím udělat aby se mi sms odesílané z tohoto programu odesílali pres internet a ja neplatil sms operátprovi. Mám snad vše nastavené. Píšete klasickou sms z tohoto programu nebo pres nejakou jinou ikonu ?
juraszch
Nové Androidě
Příspěvky: 46
Registrován: pát 21. led 2011 14:16:15
Typ mobilu / ROM: Samsung Wave

Re: GO SMS

Příspěvek od juraszch »

@zokre

Co takhle zkusit Free Sms Sender.
Uživatelský avatar
aldabubo
Moderátor
Příspěvky: 2430
Registrován: ned 05. pro 2010 20:47:24
Typ mobilu / ROM: OnePlus 7 PRO
Mobil 2 / ROM: Ulefone Power3, Samsung GalaxyNote3a4, Xiaomi Mi9T
Tablet: Huawei MediPad M5 10.8
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: GO SMS

Příspěvek od aldabubo »

GO SMS umí posílat zdarma přes net pouze jiné aplikaci GO, která je v cílovém telefonu. Jinak je to normálně placená SMS. Nevím ale, kolik SMS denně pošleš, že to potřebuješ řešit? Nejsem už teenager, takže více jak 5 SMS denně určitě nepošlu.... :)
Čtení o základech Androidu, nastavení telefonu, kontaktů, zvonění atd. Hledej zde: Android Expert
aerdna01
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 10. úno 2013 20:35:42
Typ mobilu / ROM: LG G2 32 GB stock
Mobil 2 / ROM: Xperia T

Re: GO SMS

Příspěvek od aerdna01 »

Zdravím vespolek, poslední tři dny mi chodí denně cca 15 sms od Go s nabídkou nového tématu. Nevíte jak se toho zbavit ? Díky za tipy. Postřehla jsem, že pokud přijde tato sms, telefon na ní jen zvukově upozorní, ale ikonka se nahoře ve stavovém řádku neobjeví.
Uživatelský avatar
Gu$houn*
Droid
Příspěvky: 2682
Registrován: pon 06. pro 2010 23:19:34
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed
Bydliště: Praha 69

Re: GO SMS

Příspěvek od Gu$houn* »

Ahoj,
aplikaci nepoužívám, ale na GPlay je v komentářích uvedeno, že se toho dá zbavit jednoduše tak, že číslo, ze kterýho ti ty sms choděj, dáš do blacklistu a následně zakážeš upozornění na sms od kontaktů z blacklistu ... [odkaz na recenzi -> ZDE]

Dej sem pak feedback, jestli se to tím vyřešilo. ;-)

P.
Uživatelský avatar
HELLERcz
Stálý androiďák
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 03. bře 2011 20:58:00
Typ mobilu / ROM: SG Note 9

Re: GO SMS

Příspěvek od HELLERcz »

Zprávy od GO SMS TEAMu mi v sobotu chodily jako na běžícím páse. Za sobotu mi jich přišlo asi 18x a v neděli bylo ráno a zase 2 zprávy. Tak jsem dal do Černé listiny tento TEAM slavnej a od té doby je klid :)
Nokia 3310 - Nokia 6610 - Nokia N70 - Nokia N95 - Nokia N97 - SGS2 - SG Note 2 - SG Note 9
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: GO SMS

Příspěvek od ludekbrno »

Divné, mě vyskakují tak dvě zprávy za měsíc a nikde jsem nic neblokoval.
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
Gu$houn*
Droid
Příspěvky: 2682
Registrován: pon 06. pro 2010 23:19:34
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed
Bydliště: Praha 69

Re: GO SMS

Příspěvek od Gu$houn* »

Tohle je právě ta "funkce", která mě vždycky nakonec zlomila, že jsem si tu aplikaci nestáhnul, jelikož si vždycky někde přečtu, jak to člověka pak otravuje těma reklamama, nevím, proč neudělají klasickou pro verzi za pár šlupek, byl by klid ... :yes:

Nikdy jsem nepoužíval na zprávy jinou aplikaci, než tu stockovou, ale teď už mám pádný důvod to překousnout, jelikož na SGSIIImini si Vodafone nastavil přepínání po 3 SMS na MMS, cože je o 3 SMSky dříve, než to měli na minulém htc ... normálně bych to neřešil, ale vzhledem k tomu, že mám od ledna SMS neomezené, mě to pěkně štve ... nevěděl jsem, že o tomto přepínání rozhoduje aplikace, všimnul jsem si toho, když jsem odepisoval přes SMSPopUp a tam se to nepředělalo ... aneb, hlavně nenápadně :|

P.
aerdna01
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: ned 10. úno 2013 20:35:42
Typ mobilu / ROM: LG G2 32 GB stock
Mobil 2 / ROM: Xperia T

Re: GO SMS

Příspěvek od aerdna01 »

Tak zasílání sms přestalo, ale příště půjdou na blacklist, který jsem mezitím objevila, ale i tak díky za tip.
Uživatelský avatar
Gu$houn*
Droid
Příspěvky: 2682
Registrován: pon 06. pro 2010 23:19:34
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed
Bydliště: Praha 69

Re: GO SMS

Příspěvek od Gu$houn* »

Tak jsem byl nakonec take donucen nekalymi praktikami Vodafonu k prejiti, jelikoz platit kvuli temer kazdy treti SMSce 4.54,- navic ya MMSku, kdyz mam neomezeny SMSky, to teda ne ...

Mel bych proto dotaz na zdejsi zkusene uzivatele GoSMS:

Kazda SMSka, ktera mi prijde, se mi zobrazi ve vypisu konverzace 2x za sebou, upozorneni probehne jedno, vsechno ok, ale ve vypisu konverzace ji mam dvakrat po sobe, nevite, cim by to mohlo byt?

Puvodne jsem chtel touto aplikaci pouze nahradit stock SMS klient, ktery mi prevadi zpravy na MMS, a ponechat na oznameni si ponechat SMSPopUp + NoLED, ale tato kombinace se nesetkala s uspechem, jelikoz NoLED sice jel, ale SMSPopUp nic a GoSMS tak napul, ikdyz nemel na nic upozornovat atd., pak se mi to podarilo zlepsit tim, ze jsem nastavil GoSMS jako defaultniho SMS klienta, pak jela kombinace v poradku, ale zase, i pres nekolikere prolezeni komplet nastaveni a zkouseni nejruznejsich kombinaci, mi po vyhozeni zpravy SMSPopUpem pres zavrit zustavala notifikace od GoSMS v liste a nepodarilo se mi toho zbavit, vse bylo vypnuty, ale stejne, udelalo si to tam vzdcky ikonku ... to me vytocilo, tak jsem SMSPopUp nejprve zakazal, ale to nepomohlo, jelikoz popupy od GoSMS nejely, tak jsem ho vyhodil uplne, najednou se to rozjelo vsechno v pohode, jedou mi popupy z GoSMS, NoLED dela, co ma, jenom se mi zacaly ty zpravy ukazovat 2x, coz me taky pekne stve ... veskere notifikace ve stock klientovi mam vypnuty uz od SMSPopUp, takze tim by to byt nemelo ...

Samsung Galaxy S III Mini origo JB 4.1.2

Nestalo se to taky nekomu?

Diky za rady :yes:

P.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: GO SMS

Příspěvek od Jumbo78 »

Prosím tě, to nedělá jen Vodafone, to dělá i nebrandovaná ROM... Toto není záležitost operátora.(SMS > MMS)

Na SMS používám handcent a se zdvojením jsem se nesetkal
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Uživatelský avatar
Gu$houn*
Droid
Příspěvky: 2682
Registrován: pon 06. pro 2010 23:19:34
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a stock + root
Mobil 2 / ROM: Pixel 3a stock / OP5 [6/64] stock + root
Tablet: Vodafone Smart Tab 4G / cm11 + xposed
Bydliště: Praha 69

Re: GO SMS

Příspěvek od Gu$houn* »

Aha, tak to se teda omlouvám za mystifikaci, četl jsem na jednom zahraničním foru, že v tom údajně má prsty operátor a jelikož tam se jednalo taky o Vf, dedukce byla na snadě ...

Musím říct, že jsem s GoSMS vcelku spokojen, jedu jenom v "normal" modu, aby mi to porád necpalo kdejaký chaty a já nevim co, a je to vcelku fain program, s NoLED spolupracuje taky ok, jenom to zdvojení se mi stále nepodařilo odstranit ... vypozoroval jsem, že když mi přijde SMS, odpovím na ni / zavřu ji přes PopUp okno, tak až poté se ukáže v liště ikona, že mám 1 novou zprávu, když na to kliknu, hodí mě to do konverzace, kde má poté dvě stejné zprávy za sebou ... mám pocit, že bude problém v tom PopUpu, jelikož jsem ještě vysledoval, že když přes něj SMS jenom zavřu, notifikuje mi to zprávy 2, namísto 1, pokud na ní odpovím ...

Jediné, co mi na tom programu vadí, je to, že mi to píše zprávu jenom do toho řádku, místo toho, aby tam bylo okno, jako v té stock aplikaci, to ale asi nezměním, že? ... o fullscreen modu klávesice vím, ten mám deaktivován pro portrait i landscape, tím to řešit nechci ...

Asi to zkusím reinstalovat, jestli není kopanec způsoben původní kolizí s SMSPopUp ...

P.
Crois
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: stř 13. dub 2011 19:18:59
Typ mobilu / ROM: HTC Desire

Re: GO SMS

Příspěvek od Crois »

Zdar, má GoSms nějakou možnost filtrování zpráv podle čísla? Chodí mi SMSky z netu, když mi přijde e-mail a samozřejmě to vždy přijde z jiného čísla, takže mam pak milion konverzací. Potřeboval bych to nějak filtrovat do jedné konverzace. Např. nějak podle čísla. Vždy to chodí se stejnym prefixem, jenom pár čísel se mění. Díky.
Odpovědět

Zpět na „Komunikace“